نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,377 به 1,384 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    barfin آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    2

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط shalizar
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamiavesta
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط anar1390
    سلام
    من چندسالی میشه از مراغبت پوست دستم غافل شدم ،
    میخواستم ببینم کسی کرم،یامرطوب کننده خاصی میشناسه که به دستم بزنم؟؟؟؟دوباره لطیف وصاف بشه؟؟پوست دستم شده مثل زنهای 40ساله!!!!ا
    واسه من مرطوب کننده کیووی خیلی خوب جواب داد.لطیف و صاف میشه دوباره دستات.چون از چربی های انسانی ساخته شده خوب عمل میکنه.[/
    من از کرم دست ضد چروک کلیون خیلی راضیم پوست دستمو خیلی لطیف میکنه .البته من برای تمام کارهای روزانه از دستکش استفاده میکنم که خیلی تاثیر داره
    خانومی میشه در مورد چربی های انسانی که نوشتی یک کمی توضیح بدی که چه نوع چربی هایی هستند متشکرم
    تمام موادی که در محصولات مختلف بکار میره سنتزی هستند و شیمیست ها براساس نیازشون و چیزی که میخوان اونو سنتز میکنند.ترکیبات چربی که در محصولات کیووی بکار رفته طبق ادعای خودشون بیسش شبیه چربی های پوست انسان هست به همین دلیل بدن اون رو راحت میپذیره.مثل بیوایمپلنت های مختلفی که اخیرا برای پیوندهای قلب و چشم و ... بکار میره که از بافت های بدن انسان یا حیوانات تهیه میشه که در اینصورت با عمل پیوند توسط بدن پس زده نمیشه.
    من کیو وی استفاده می کنم برای دستام. خیلی عالیه. واقعا راضیم
    [HIGHLIGHT=#ffff00]در جنگ بین روزهای سخت و انسانهای سخت، این انسانهای سخت هستند که می مانند نه روزهای سخت[/HIGHLIGHT]

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    داو خوبه
    البته از ژلهای شستشوی صورت استفاده کنی هم خوبه
    من مدتهاست از ژل شستشوی صورت سینره استفاده میکنم
    قبلا بایدرما میزدم که خیلی گرونه
    ولی همون نتیجه رو با سینره گرفتم و تا حالا چندین تیوپ از اون رو استفاده کردم استفاده و نگهداری از ژل به نظرم راحتتر از صابون جامد هستش
    منظورتون از ژل همون فیس واش ه ؟میشه ژل رو همه روز استفاده کرد ضرری نداره . من بعضی اوقات پوستم خشکه بعضی مواقع دیگه هم چرب خودم گیج شدم که چطوره . ژل برای چه نوع پوست رو بگیرم به نظرتون با این اوضاع پوستم ؟
    اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه*ای را بالا ببری!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مرکوری
    به نظر من ژل و فوم شستشوی صورت نسبت به صابون و پن جامد خیلی بهداشتی تره. من قبلاً از انواع ژل های شستشو صورت اوریفلیم استفاده می کردم و بد نبودن. اما الان از ژل شستشوی صورت گارنیه استفاده می کنم و فوق العاده راضیم.
    عزیزم قیمت هردو شونو میگی چنده ؟
    اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه*ای را بالا ببری!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    21
    پسند کرده
    0

من پوست صورتم خیلی شله کسی راهکاری نداره؟
    قبلا فقط روی بینی ام جوش سر سیاه داشتم ولی الان به همه جای صورتم داره کشیده می شه
    از چسب بینی نیوا هم استفاده کردم اصلا یک جوش سر سیاه هم بر نداشت و نمی شه همه را با ناخن در آورد خیلی زیاد شده
    تازه بعد از اینکه با ناخن در می آری جاش سرخ می شه و سوراخ سوراخ می مونه
    چی کار کنم؟
    من همه را دوست دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط azmil
    خانومهایی که پوست چرب دارن بهشون ژل شستشوی صورت اوریف لیم رو پیشنهاد میکنم رنگ سبزش مخصوص پوستهای چرب و مختلطه و برای مصرف روزانه است.من قبلا سینره مصرف میکردم ولی این ژل عالیه .غلیظه و با یکی دو قطره اش میتونی صورتتو کامل بشوری
    دوستان محصولات اوریف لیم رو از کجا میتونم تهیه کنم ؟ مدتیه تو نت دنبالشم چیزی نمی یابم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط naze2002ir
    من پوست صورتم خیلی شله کسی راهکاری نداره؟
    قبلا فقط روی بینی ام جوش سر سیاه داشتم ولی الان به همه جای صورتم داره کشیده می شه
    از چسب بینی نیوا هم استفاده کردم اصلا یک جوش سر سیاه هم بر نداشت و نمی شه همه را با ناخن در آورد خیلی زیاد شده
    تازه بعد از اینکه با ناخن در می آری جاش سرخ می شه و سوراخ سوراخ می مونه
    چی کار کنم؟
    فکر کنم باید تو کار کرمهای لیفت برید تا پوست صورتتون رو بکشه ، بهترین درمان برای جوش سر سیاه اسکراب هست که روشور یا سفیداب هم اگه دم دستت باشه همون کار رو می کنه. من از این چسبها استفاده کردم برایم خوب بود ولی نه مارک نیوا مار ک پیور درم.خانمی که ازش خریدم گفت اول چند روز صورتت رو اسکراب بزن مثلا یه سه روز بعد از این چسبها استفاده کن خودش هم یه دلیلی گفت براش که کلا یادم نی ولی خوب برای من جواب داد. یه پیشنهاد واست دارم برو پیش یه آدم ماهر برای پاکسازی پوستت بعدش ببین چه حالی می کنی با پوستت بگو جوشهای سر سیاه رو هم برایت در بیاره یه راه دیگه هم که شنیدم ولی انجام ندادم بخور بابونه هست اول بخور می دی تا منافذ باز سه بعد با یه پنبه یا دستمال تمیز جوشها رو در میاری بعد هم صورتت رو با آب سرد می شوری تا منافذ بسته بشه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    152

دوستان من پوست نسبتا خوبی داشتم ولی الان یه چند روزیه 7.8 تا جوش قرمز برجسته زده که خیلی ضایع است هفته دیگه هم عروسی دعوتم چیکار کنم که زودتر خوب بشه و اصلا دلیل این جوشها چیه من هیچ وقت اینقدر صورتم جوش نداشته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

حنا خانوم نگران نباش تا هفته اینده حتما خوب میشه اوج التهابش معمولا ۲تا۳روزه.فقط دست کاریش نکن. ژل یا محلول اریترومایسین هم خوبه.باعث میشه زودتر جوشا خشک بشن

[ Post made via iPhone ]
    Our character is what we do when we think no one is looking