نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,369 به 1,376 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

دوستان یه سوال دارم و بیشتر جنبه ی نظرسنجی و اطلاع رسانی داره:
    وقتی آرایشگاه میرید برای اصلاح و ابرو کدوم از شما با خودتون موچین اختصاصی میبرید؟آیا اصلا به این مساله دقت میکنید که اختصاصی بودن موچین و ضدعفونی شدنش عامل مهمی در پیشگیری از بیماری های عفونی و ایدز و هپاتیت و ... هست؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0

من به موچين شخصي اهميت نمي دادم. راست مي گي ممكنه انواع ويروس و قارچها روش باشه.
    از اين به بعد از آرايشگرم سوال مي كنم. اگه ضدعفوني نبود موچين خودمو ميگم استفاده كنه.
    مرسييييي

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باران جون حرف دل من رو زدی
    من به همین خاطر ارایشگاه نمیرم برای ابرو و خودم ابروهام رو درست میکنم
    آخه به هر اراریشگاهی که میگی ناراحت میشن
    یا میگن که با موچین شما نمیتونم بردارم و بهانه میارن
    در صورتی که سالهاست جا افتاده که آقایون وسایل اصلاح خودشون رو میبرن ارایشگاه ولی برای خانمها زیاداهمیت نمیدن
    قبلا توی شهر یزد من دانشجو بودم یه ارایشگاه میرفتیم خودش موچین رو تو اارایشگاه به هر کسی میفروخت و امش رو میچسبوند اونجا نگه میداشت یا به خود آدم میداد که همیشه همراهش باشه
    اینقدر خوب بود و مطمئن
    ولی من همیشه با این قضیه مشکل دارم

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

باران جون من تا حالا همچین پیشنهادی به آرایشگرم نکردم ولی دیدم که توس صحبت هایشان می گند که با موچین خاص خودشان مانوس هستند و قلق اون دستشون است . البته این یک واقعیت هست و اگر دقت کرده باشید بعضی موچین ها سرشون گرد است و بعضی تیز.
    البته راهکاری که گیلار جون گفتن خیلی خوبه که آرایشگر موچین را تهیه کنه و به مشتری بفروشه تا مشکل نوع موچین برطرف بشه. مثل سوزن مخصوص تاتو که برای هرکس اختصاصی است و برای مراحل مراجعه برای افراد همون که مخصوص خودشه استفاده میشه.
    البته تا این موضوع جا بیفته کمی زمان می بره و این بستگی به برخورد ما با این مسئله داره که خواستارش باشیم و پیگیری کنیم.
    مثل استفاده از تیغ در آرایشگاه که قبلا یه تیغ باز میشد و برای چند نفر استفاده میشد و وقتی بازار انتقال بیماری از این راه داغ شد و حساسیت ها بالا رفت کم کم آرایشگرها مجبور شدند این موضوع را رعایت کنند.
    یکی از دلهره های من اون زمان همین تیغ بود و متاسفانه خجالتی بودم و وقتی می دیدم آرایشگر رعایت نمی کنه مجبور میشدم بهانه بیارم که مثلا بعدش پوستم دچار خارش میشه تا از تیغ زدن منصرفش کنم!!!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

من دیدم بعضی ها دارند ولی حقیقتش خودم تا حالا بهش فکر نکرده بودم الان که گفتی به فکرش افتادم ولی این حقیقتی هست که ابرو کارها به موچین خودشون مانوس هستند و سخته تا قلق موچین دیگه دستشون بیاد یه دفعه می ترسم ابرو رو خراب کنند
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

مرسی دوستان بابت پاسخ هاتون. من این کارو کردم و میخوام شما هم انجام بدین. سلامتی شما و حفظ اون از هر مساله ایی مهمتره.پس برای حفظش تو رودرواسی نیفتید. حتما همتون یه آرایشگاه خاص رو میریددیگه!من به موچین آرایشگرم دقت کردم و دقیقا به خاطر سپردم که چه شکلیه.بعد شبیه اون رو تهیه کردم و بار اول هرچند کمی برام سخت بود اما حفظ سلامتیم رو مهمتر دیدم و اهمیت ندادم و ازش خواستم با مال خودم برداره.حالا هم دیگه عادت کرده! مطمئن باشید یه آرایشگر خوب با هر موچین استانداردی کارشو انجام میده. فقط شما یدونه خوبشو بخرید.
    مشکل اینجاست که ویروسی مثل هپاتیت و ایدز که با همین وسیله منتقل میشه با الکل از بین نمیره.پس ضدعفونی کردن ظاهری موچین با الکل هم دردی رو دوا نمیکنه. سعی تون رو بکنید که این مساله رو جا بندازین.هرجای ایران که هستین.سلامتی نعمت بزرگیه که حفظ اون باید بزرگترین هدفتون باشه.پس به راحتی به خطرش نندازین. دوستون دارم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام
    ولي خيلي از آرايشگرها حتي مشتري كه ميخواد با موچين خودش ابروهاشو برداره رو نمي پذيرن حتي خيلي هم بد برخورد مي كنن خواهر من هميشه موچين با خودش ميبره و واقعا برخورد بعضي از آرايشگرها به قدري باهاش بده كه ديگه به اون آرايشگاه نميره خيلي كم ميشه آرايشگر قبول كنه اين موضوعو مخصوصا اگه معروف باشه اصلا زير بار نميره!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط DIYANA 2012
    سلام
    ولي خيلي از آرايشگرها حتي مشتري كه ميخواد با موچين خودش ابروهاشو برداره رو نمي پذيرن حتي خيلي هم بد برخورد مي كنن خواهر من هميشه موچين با خودش ميبره و واقعا برخورد بعضي از آرايشگرها به قدري باهاش بده كه ديگه به اون آرايشگاه نميره خيلي كم ميشه آرايشگر قبول كنه اين موضوعو مخصوصا اگه معروف باشه اصلا زير بار نميره!
    متاسفانه هنوز جا نیافتاده ، بعضی آرایشگرها فکر می کنن بهشون توهین می شه اگه بگیم موچین شخصی رو استفاده کن انگار بخوایم بگیم شما نظافت رو رعایت نمی کنی یا کثیفی یا چه می دونم هرچی خودشون فکر می کنن
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است