نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,361 به 1,368 از 2711
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مرکوری آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    959
    پسند کرده
    716

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

به نظر من ژل و فوم شستشوی صورت نسبت به صابون و پن جامد خیلی بهداشتی تره. من قبلاً از انواع ژل های شستشو صورت اوریفلیم استفاده می کردم و بد نبودن. اما الان از ژل شستشوی صورت گارنیه استفاده می کنم و فوق العاده راضیم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz_nanaz
    سلام بچه ها
    یه صابون خوب میخوام برای شستشوی هر روز صورت که پوست صورت رو خشک نکنه نرم و لطیف کنه
    چه صابونی پیشنهاد میکنید ؟
    خانومی صابون برای شستشوی صورت مناسب نیست بهتره که از ژل شستشو استفاده کنی که اگر روی جلد ژلهای شستشو رو ببینید نوشته فاقد صابون. صابون باعٍ چروک پوست می شه و اون رو خشک می کنه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

با سلام
    می خواستم بپرسم که کرمهای دور چشم چروکها را ازبین می برند یا فقط جنبه پیشگیری دارند؟
    من به دلیل مصرف داروهام و اینکه مدام وزنم به خاطر اون کم و زیاد می شد دور چشمم چند تا خط افتاده .آیا چیزی هست که این خطها را ازبین ببره ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin99
    با سلام
    می خواستم بپرسم که کرمهای دور چشم چروکها را ازبین می برند یا فقط جنبه پیشگیری دارند؟
    من به دلیل مصرف داروهام و اینکه مدام وزنم به خاطر اون کم و زیاد می شد دور چشمم چند تا خط افتاده .آیا چیزی هست که این خطها را ازبین ببره ؟
    فقط پیشگیری میکنن. اینا که میگن چروک رو از بین میبره فقط تبلیغاته. یه راهش اینه که بوتاکس تزریق کنی که اونم دوامش حداکثر 6 ماهه و باید دوباره تزریق کنی ولی بوتاکس برا جلوگیری خیلی بهتر از این کرمهاست

azmil آواتار ها
    اعظم
    میزان امتیاز
    147
    پسند شده
    6800
    پسند کرده
    11886

خانومهایی که پوست چرب دارن بهشون ژل شستشوی صورت اوریف لیم رو پیشنهاد میکنم رنگ سبزش مخصوص پوستهای چرب و مختلطه و برای مصرف روزانه است.من قبلا سینره مصرف میکردم ولی این ژل عالیه .غلیظه و با یکی دو قطره اش میتونی صورتتو کامل بشوری
    Mahi site این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin99
    با سلام
    دقیقا همین که باران جان گفتن اینها برای پیشگیری هستند و اگر شما احساس می کنید این چروکها داره بیشتر می شه اگه استفاده رو شروع کنی جلوی بقیه رو می گیری مخصوصا شما که خیلی در معرض چروک هستی
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar oo
    سلام دوستای عزیزم مدتیه که صورتم جوش میزنه من الان 30 سالمه وهیچ وق حتی در جوانی هم صورتم جوش نزده الان هم جای جوشها لک شده خواهش میگنم بهم بگین چیکار کنم قبلا پوستم صاف و سفید بود ولی الان جای جوشها مونده در ضمن من پوست صورتم چربه تو رو خدا بهم جواب بدین
    سحر جان شما ازدواج کردید یا نه؟
    ببین عزیزم اگه مجردین یک نوع جوش هست که در اثر بعضی تغییرات هورمونی از سن 26 سالگی شروع میشه.با قرص اسپیرونولاکتون معمولا کنترلش میکنن.اما من مصرف این قرص رو صلاح نمیدونم چون در درازمدت خطر ابتلا به سرطان سینه رو ایجادمیکنه.اما در عوص قرص زینک پلاس که یک مکمل روزانه هم هست همون کار رو انجام میده.راجع به نحوه مصرفش در پست های قبل توضیح دادم. در حالت دوم اگه مجرد نیستین یه چکاب و سونو نیاز دارین شاید کیست یا عفونتی وجود داشته باشه.
    نظر من اینه اگه براتون این حالت بی سابقه و غیرعادیه به پزشک مراجعه کنید چون دیدن نوع جوش خودش کمک بزرگیه ممکنه اصلا حساسیت باشه.موفق باشی عزیزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizar
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamiavesta
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط anar1390
    سلام
    من چندسالی میشه از مراغبت پوست دستم غافل شدم ،
    میخواستم ببینم کسی کرم،یامرطوب کننده خاصی میشناسه که به دستم بزنم؟؟؟؟دوباره لطیف وصاف بشه؟؟پوست دستم شده مثل زنهای 40ساله!!!!ا
    واسه من مرطوب کننده کیووی خیلی خوب جواب داد.لطیف و صاف میشه دوباره دستات.چون از چربی های انسانی ساخته شده خوب عمل میکنه.[/
    من از کرم دست ضد چروک کلیون خیلی راضیم پوست دستمو خیلی لطیف میکنه .البته من برای تمام کارهای روزانه از دستکش استفاده میکنم که خیلی تاثیر داره
    خانومی میشه در مورد چربی های انسانی که نوشتی یک کمی توضیح بدی که چه نوع چربی هایی هستند متشکرم
    تمام موادی که در محصولات مختلف بکار میره سنتزی هستند و شیمیست ها براساس نیازشون و چیزی که میخوان اونو سنتز میکنند.ترکیبات چربی که در محصولات کیووی بکار رفته طبق ادعای خودشون بیسش شبیه چربی های پوست انسان هست به همین دلیل بدن اون رو راحت میپذیره.مثل بیوایمپلنت های مختلفی که اخیرا برای پیوندهای قلب و چشم و ... بکار میره که از بافت های بدن انسان یا حیوانات تهیه میشه که در اینصورت با عمل پیوند توسط بدن پس زده نمیشه.

• بانک بند ناف