نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 129 به 136 از 2711
صفحه 17 از 339 نخستنخست ... 71415161718192027 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

eesa جون اگه براي پوستهاي خشك هم چيزي سراغ داري معرفي كن عزيز.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام بچه ها برای پوستهای چرب محصولات اکسفولیاک خیلی خوبه و همینطور محصولات گارو که محصولات گارو رو نمیتونید مستقیم از مغازه خرید کنید چون محصولاتش یه جوریه که به هیچ وجه بدون مشاور متخصص به کسی نمیدن واسه همین حتما باید قبلش مشاوره بشین اگه خواستین بهتون میگم که کجا باید مشاور هبشین ولی محصولاتش در حال حاضر بهترینه و قیمتش یه کمی بالاست البته متوسطه رو به بالا ولی خوب عالیه من خودم و خواهرم و مادرم همه استفاده میکنیم و عالیییه

برای پوست چرب ژل و تونر اکسفولیاک و ابرسان مخصوص پوست چرب اکسفولیاک و ضد افتاب هم اکسفولیاک و های سک و گارو
    این اطلاعاتو همه رو از دوستم دارم البته دوستمم مشاوره افتخاریه همین شرکت گارو هستش و اطلاعاتش فوق العاده بالاست و کاملا مطمئنه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

eesa جون من شير پاك كن و تونيك گارو رو استفاده ميكنم و مشاوره هم نگرفتم ....خواهرم از ارايشگاه براي هردومون ميخريد...ولي تصميم گرفتم ديگه اينهمه پول واسه شيرپاك كن ندم ...چون بالاخره چيزيه كه رو پوست نميمونه ...ميشه بگي مشاوره برا چيه؟ مگه خيلي محصول خاصيه؟ممنون عزيز

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

سلام

من ازشيرپاك كن فرماسي استفاده ميكنم و راضي هستم قبلا ازسينره استفاده ميكردم اونم خوب بود اما به نظرم كه فرماسي بهتره

مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    246
    پسند شده
    21273
    پسند کرده
    15605

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط EESA
    نقل قول نوشته اصلی توسط asalasadi
    سلام به همه مامان ها
    من یکی از محصولات دکتر ژیلا رو خریدم
    نوشته ژل شستشوی صورت برای پوست های چرب
    میتونم از این محصول برای پاک کردن آرایشم بعنوان شیرپاک کن استفاده کنم؟پوستم چربه ها

البته ببخشید من دخالت میکنم پرپرک جونا ولی به خاطر اطلاعاتی که تو زمینه پوست و مو دارم و مطالعاتی که دارم و همینطور به واسطه دوست بسیار گلم که زیبایی شناسی خونده و تحصیلاتش رو تو فرانسه داره ادامه میده و عضو افتخاری یه شرکت بزرگ بهداشتیه که محصولاتش تو دنیا حرف اول و میزنن دارم اینا رو میگم و چون مطمئنم به خاطر همین گفتم براتون توضیح بدم

عسل خانومی اول بگم محصولات ایرانی زیاد جالب نیستن ولی در کل برای صورت شما که پوست چربی دارین حتما باید ژل شستشوی صورت رو استفاده کنین و بعد از اون حتما حتما باید با تونر صورتتون رو پاک کنین و بعد از 3 یا 4 دقیقه بشورین با اب
    شیر پاک کن مخصوص پوستهای خشکه و به هیچ وجه نباید شما استفاده کنین شیر پاک کن پوست چربم نداریم
    دور چشمتونو با پاک کننده دور چشم پاک کنین بعد با اب صورتتونو خیس کنین و ژل رو بزنین تا کف کنه بعدم با اب بشورین و در اخر با تونر پاک کنین اگه با تونر پاک نکنین شستشوی صورتتون ناقصه امیدوارم استفاده کنین
    اگه اینجا میشه مارک معرفی کرد بهم بگین تا بهترین محصولات برای پوست چرب رو بهتون معرفی کنم از ضد افتاب گرفته تا کرم و شوینده

اختیار دارین خانوم
    ممنون از اطلاعاتت
    راستش رو بخوای منم پوستم چربه و از محلولی استفاده میکنم که مخصوص پوست چرب هست.الان اسمش یادم نیست.برم خونه نگاه میکنم و بهتون میگم
    البته فقط برای پوست هست و برای دور چشم و دور لب اصلا مناسب نیست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوست جونا. من پوستم بسیار چرب و جوشی هست و جوشام دورهای میزنه.یه وقتای خیلی صافه یه وقتا هم قاطی میکنه جوش میزنه قرمز میشه حساس میشه حسابی کلافم کرده.از هر مارک ایرانی و خارجی .از شویندش بگین تا پاک کنندش و ضد افتابش استفاده کردم ولی به هیچ صراطی مستقیم نیستن. فقط تنها ضد افتابی که بهتر میشینه رو پوستم و کم جوش میاره دکتر زیلا فاقد چربی رنگیش هست . یه وقتایی که میخونم محصولات ایرانی خوب نیست میرم سراغ خارجی ها که پوستمو خراب میکنن دوباره میام سراغ دکتر زیلا.رو پوست من که فقط این ج میده.حالا میخوان کمکم کنین که چطوری میتونم از دست جوشایی که حاصل چربی اضافه از حد و استفاده زیاد لوازم ارایشی هست خلاص شم.؟

مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    246
    پسند شده
    21273
    پسند کرده
    15605

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaliz
    پرپرک جون اگه محصولاتت رو واسه پوست چرب معرفی کنی که یه دنا ممنونت میشم.

عزیزم من در حال حاضر از صابون nobacter استفاده میکنم.یعنی حدود 3سال هست.دودوره هم ژل شستشوی ژنیاک یا زنیاک استفاده کردم که از سینره خیلی بهتره.البته قیمتش هم جند برابر هست.ولی واقعا موثر بود
    منم خیلی جوش میزدم.الان عکسهای قبلیم رو نگاه میکنم خودم وحشت میکنم.

لوسیونی هم که برای پاک کردن آرایشم استفاده میکنم اوریاژهست به اسم hyseac .که برای دور لب و خود لب و چشم به هیچ عنوان نباید استفاده بشه.

البته من اصلا توصیه نمیکنم که شما هم حتما از اینها استفاده کنید.چون شاید نوع جوش پ.ست شما با مال من فرق داشته باشه.
    ولی صابون نو باکتر روی چربی پوست خوب اثر میکنه.

اسم کامل لوسیونم hyseac lotion nettoyante هست.امشب نتم اذیت میکنه نمیتونم عکس بزارم

cma آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1319
    پسند کرده
    3981

کسي براي سفيدي دستا توي زمستون کرمي سراغ نداره ؟

صفحه 17 از 339 نخستنخست ... 71415161718192027 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف