نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,281 به 1,288 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    74
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

[quote=آهو]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "little prince":3n0giq1g
    سلام بر دوستان عزیزم
    میشه راهنماییم کنین برای پاک کردن آرایش و شست و شوی صورت بهترین محصول چیه؟ من پوستم مختلطه و جوش هم داره
    من جدیدا درباره فیس واش اکسفولیاک خیلی شنیدم الان خودم های سک دارم اگر پوستت مختلطه به نظر من حتما تونر بگیر برای بعد از فیس واش من الان تونر اوریاژ دارم خوبه و راضیم[/quote:3n0giq1g]

ممنون اهو جان که جوابمو دادیشرمنده من خیلی مبتدیم تونر چیه؟ عکسی ازش ندارین منم ببینم فردا که میرم داروخونه چیز دیگه*ای بهم ندن؟
    بازم ممنون عزیزم
    آشفتگی من از این نیست که تو به من دروغ گفته*ای
    از این آشفته*ام که دیگر نمی*توانم تو را باور کنم
    فریدریش نیچه

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=little prince][quote="آهو":2q7lct9d][quote="little prince":2q7lct9d]سلام بر دوستان عزیزم
    میشه راهنماییم کنین برای پاک کردن آرایش و شست و شوی صورت بهترین محصول چیه؟ من پوستم مختلطه و جوش هم داره[/quote]
    من جدیدا درباره فیس واش اکسفولیاک خیلی شنیدم الان خودم های سک دارم اگر پوستت مختلطه به نظر من حتما تونر بگیر برای بعد از فیس واش من الان تونر اوریاژ دارم خوبه و راضیم[/quote:2q7lct9d]

ممنون اهو جان که جوابمو دادیشرمنده من خیلی مبتدیم تونر چیه؟ عکسی ازش ندارین منم ببینم فردا که میرم داروخونه چیز دیگه*ای بهم ندن؟
    بازم ممنون عزیزم[/quote:2q7lct9d]
    گلم تونر یا تونیک برای تکمیل پاک کردن آرایش هست که دیگه تمیز تمیز بشه صورتت من نگاه کردم اوریاژ که دارم لوسیون هست که عکسش رو می ذارم ولی تونیک مارک میلادوپیز عکسش رو می ذارم که ببینی اگه قیمتش برایت مهم نیست چون میلادوپیز کمی گرونه ولی تمام مارکها تونیک و تونر دارن مثل بیودرما و اون و ...
    [url="http://www.zibarou.com/URIAGE_HYSEAK_LOTION.html"]http://www.zibarou.com/URIAGE_HYSEAK_LOTION.html[/url]
    http://www.drfakhar.ir/Miladopiz_Purifying_Toner.html
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=مهرا][quote="لیمو":1ix7jgfh]
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    نقل قول نوشته اصلی توسط "لیمو":1ix7jgfh
    منم لبام سال هاست که همش خشکه
    یکی کمکم کنه ه ه ه !
    عزیزم پماد ویتامین آ+د استفاده کن محشر میکنه

ممنون عزیزم

آخه میگن لب عادت میکنه...
    بعد اگر نزنیم دوباره برمیرده به حالت عادی
    من همیشه لبه لو میزنم...خوب میشه...اما وقتی نمیزنم،افتضاح میشه[/quote:1ix7jgfh]

یعنی من مردم از دست این جمله که میگن این کارو نمی کنیم اینو نمی زنیم پوستمون . موهامون و ... عادت می کنه .
    خواهرشوهرم پوستش خشکه بهش میگم یه مرطوب کننده ای چیزی بزن میگه پوستم عادت می کنه

عزیزم تجربه شخصی من البته در مورد خواهرزادم یه محصولی از نئوستراتا بود . دقیق یادم نیست اسمش ولی اگه اشتباه نکنم بوم لب نئوستراتا بود .که براش معجزه کرد .البته فکر می کنم بعضی از خشکی ها مثل خشکی لب ریشه آلرژیک داشته باشه .[/quote:1ix7jgfh]
    این حرف که فلان چیز رو نمی زنم پوستم عادت می کنه مثل اینه که کسی بگه مسواک نمی زنم دندونام عادت می کنه ، بعضی کارها و رسیدگیها لازمه که همیشه انجام بشه و یه چیز دیگه ببین دلیل خشکی لبت کمبود ویتامین نیست احیانا
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

re: مقالات و نكات آرايشي و پيراستگي

قاصدک جون خیلی سیاه نمی کنه ؟ روش خیلی خوبیه . من خودم ته یه مغز بادوم رو میگیرو رو کبریت روشن تا احساس کنم روغنش داره می یاد بیرون. بعد خاموش می کنم و کمی به گوشه دستم می مالم تا او ندوده هاش کمی بره بعد استفاده می کنم.
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    63
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    جدای از این که خشکی لب می تونه بر اثر کمبود ویتامین باشه ولی یکی از دلایل خشکی لب می تونه ،زبون زدن زیاد و مکرر به لب باشه!!!!!!!!
    بعضی افراد عادت دارند مرتب با زبونشون لب را خیس کنند و همین باعث خشکی و پوسته شدن لب میشه.
    بله!
    همین لحظه که داشتم میخوندم متنتونو دیدم دارم لبمو گاز میگیرم!!!

سعی میکنم ترک کنم حتما
    امضاء توسط مدیریت ویرایش شد!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام دوستان

من ۴ هفتهٔ پیش مژه کاشتم و اویلش خیلی* راضی* بودم ، ولی* چند روز پیش که مژه*هام افتادن دیدم که*ای وای بر من مژه*های خودم هم کنده شدن و الان مژه*هام یه حالت کچلی دارن ، در صورتی* که مژه*هام قبلان خیلی* خوب بودن .کسی* میدون باید چه کار کنم که مژه*هام دوباره مثل قبل بشن و اینو هم به همه گفتم و میگم که بطور باور نکردنی از کاشت مژه پشیمونم
    ﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪﯼ ﯾﻌﻨﯽ ﻣﺮﮒ ﺗﺪﺭﯾﺠﯽ ، ﻫﯿﭽﮑﺲ ﺍﺯ ﯾﮏ ﻟﺤﻈﻪ ﺑﻌﺪ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺍﺭﻩ ، ﺩﻧﯿﺎ ﺭﻭ ﭼ ﻪ ﺩﯾﺪﯼ ﺷﺎﯾﺪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺮ ﻭﻓﻖ ﻣﺮﺍﺩ ﺷﺪ ، ﺣﺎﻻ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﺰﻥ

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط /عسل بانو/
    سلام دوستان گلم
    بچه ها من صورتم فکر کنم مختلطه یا چربه(البته چربی پیشانی و بینیم بیشتر از گونه هام هستش) اما چند تا مشکل دارم
    اول اینکه وقتی با پن سبیوم بیودرما صورتم رو میشورم احساس خشکی میکنم البته من هرشب صورتم رو موقع خواب با این پن میشورم
    دوم این که از ضدآفتاب فتودرم 100بیودرما استفاده میکنم درسته که بعد از دو ساعت باید شسته و تجدید بشه ولی خیلی وقتا نمیتونم این کار رو بکنم میدونید بعد از چند ساعت احساس میکنم یه چورایی به صورتم ماسیده و چرب و براقش کرده
    سوم اینکه داروخانه کرم مرطوب کننده QVرو بهم داد و گفت فاقد چربی هستش ولی وقتی به صورتم میزنم بازم صورتم رو چرب و براق میکنه چهارم من لبم خییییییییییییییلی خشکی میزنه هر چی رو بگید امتحان کردم ویتامین آد یا روغن زیتون یا ویتامین آ یا کرم های مرطوب کننده هیچ کدوم فایده نداشت به جز بوم لب کلد کرم اون ولی حالا بهش عادت کردم هر وقت نمیزنم خشکی میزنه و یه چیز دیگه هم این که حالا نمیدونم من این طور فکر میکنم یا کلا این طوره که لبام رو خیلی صورتی و بی روح میکنه حالا نمیدونم شاید اصلا به خاطر اون نباشه به نظرتون راهی هست که لبام به طور طببعی یه مقدار پر رنگ تر بشن ؟؟؟؟
    پنجم هم اینکه من وقتی در طول رو بیرونم یا اصلا کلا خیلی بینیم چرب میشه و برق میزنه دیگه داره حالام رو بهم میزنه
    دوستان حالا خواهشا یه راهکار برای این مشکلات من بدید
    سلام.عسل بانوی عزیز بایودرما یه مرطوب کننده داره به نام سبیوم هیدرا که به شکل لوسیونه و اصلا چرب نیست.من استفاده میکنم.ضذ التهابم هست.بعد شستن صورتت ازش بزن. بین ضدافتابای بایودرما آکنه مت ضدبراقیه و اصلا نمیماسه.مدل های دیگش خیلی برای پوست چرب اختصاصی نشدن.ولی اشکالش رنگشه که خیلی سفیده و حتما باید روش یه چیزی بزنی.
    محصولات QV کلا برای پوست خشک طراحی شدن جز یکی دو موردش.حتی ضدآفتاب سان سنس اون که میگن مناسب پوست چربه بازم سنگین و چربه.شما همون سبیوم هیدرا رو بگیر.
    واسه خشکی لب هم که دوستان نظرات زیادی دادن ازشون استفاده کن.ولی در مورد رنگ لب هات ممکنه مربوط به کمخونی باشه.اگه این علائم رو داری : ضعف و بیحالی.ساه شدن چشم بعد از بلند شدن ناگهانی.ریزش شدید مو و ...
    البته این حالت واسه وقتیه که شما قبلا رنگ لب هات پر رنگ بوده و حالا کمرنگ شده.اگه نه که میتونه ژنتیکی باشه. بعضی از رژلب هایی که مرغوب و سالم نیستند در دراز مدت در بعضی آدم ها رنگ لب هارو کم رنگ میکنند.

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

خانم های گل من یه راهنمایی می خوام .
    یه تایپیک بود که در مورد مارک های خوب برای پوست در اون صحبت شده بود و در پست های آخر در مورد انواع ضد جوش ها . اما الان هر چی می گردم پیداش نمی کنم . ممنون میشم کمک کنید .

باران جون ،اگر یادتون باشه در اونجا در مورد رل اکتیو زنیاک تبادل نظر کردیم . ممنون میشم کمک کنید.