نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,273 به 1,280 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

یه دکتر خوب واسه مو میخوام مشهد باشه یه صابون خوب هم میشه معرفی کنید واسه شستشوی بعد از ارایش پوستم عجیبه از حمام که میام تقریبا خشکه بعد از چند ساعت چربه کمی هم لک اورده اما جوش نمیزنه سفید پوستم یه ضد افتاب خوب هم میشه بگید

این قافله ی عمر عجب میگذرد دریاب دمی که با طرب میگذرد

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط little prince
    سلام بر دوستان عزیزم
    میشه راهنماییم کنین برای پاک کردن آرایش و شست و شوی صورت بهترین محصول چیه؟ من پوستم مختلطه و جوش هم داره
    لی لی عزیز من هم پوستم مثل شماست.بین تمام فیس واش هایی که استفاده کردم بهترین پاک کننده که جوش هات رو هم از بین میبره بایودرماست. اگه میخوای به شکل صابون باشه پن سبیوم بایودرما و به صورت ژل هم فیس واش بایودرما.به ترتیب 12 و 17 تومن.اگه آرایشت رو با پنبه پاک میکنی یه پاک کننده آرایش بر پایه آب داره که درش سبزه.اونم عالیه فقط دور چشمات نزنی.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

اون هفته رفتم یه رژ مثلا نارنجی گرفتم اما وقتی اومدم خونه دیدم خیلی بد رنگه نمیدونم چرا این طوری میشه تستراشون با خود رژ فرق میکنه خیلی اعصابم خورد شد
    دوستایه گلم یه رژ به رنگ نارنجی خیلی خوش رنگ چه مارک و چه شماره ای بگیرم که جیغ نباشه؟
    TARANOOOM

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    دوستان عزیز از امروز سوالاتونو از خانوم باران 91 بپرسید . مثل اینکه ایشون معتقد هستند که خیلی می دونند . این شما و این خانوم باران 91 . امیدوارم این تاپیک مثل قبل سوت و کور نشه و هر کاربر واسه جوابش یک هفته ای منتظر نماند .
    شما اصلا متوجه منظور من نشدی.یک بار دیگه متن پستم رو بخون به جای اینکه مثل بچه ها لجبازی کنی.دوستان هم بخونن،کجای متنم گفتم که از نادیا نپرسید بیاین از من بپرسید؟؟؟من هیچوقت ادعای دونستن همه چیز رو ندارم هرچند هرچیم باشم به عنوان یک دانشجوی دکترای شیمی خیلی بیشتر ازجنابعالی از محصولات و مواد شیمیایی باخبرم. تا به الانم هیچوقت مثل شما بوق و شیپور دستم نگرفتم و همه جا اطلاعات و تجربه هام رو جار بزنم، که من فلانم و فلان ... توی پستم هم گفتم ما اینجا بر اساس تجربه جواب میدیم.وقتی یکی میپرسه پوستم چربه با این خصوصیات یکی مثل من که شبیهش هستم میام میگم من ده تا محصول استفاده کردم به پوستی تو مایه های ما این یکی خوب جواب میده.پولتو هدر نده.
    وقتی شما اومدی منبع درآمد واسه خودت بزنی و منت میذاری و شماره حساب میدی، به من ربطی نداره هرکی بخواد میاد و بهت پول میده.من به نوبه خودم نظرمو گفتم در جواب حرف تو که واقعا هم (حرف سخت) بود.اگه کسی هم اینجا میاد ازت مشاوره میگیره صد درصد در اشتباهه چون پیش هر مشاور دیگه ایی هم بره فرقی نداره.ما اینجا میایم که تجربه ی کسایی که یه محصول خاص رو استفاده کردن بدونیم تا وقتی رفتیم تو مغازه ها و داروخونه ها بهمون محصولاتشون رو نندازن.توضیحات شما هم کاملا مشخصه که تجربی نیست و کپی شده از سایت ها و کاتالوگ های محصولاته.دوستای ما اینجا کاملا عاقل و بالغن و خودشون تصمیم میگیرن که چیکار کنن و شما هم نیازی نیست که چون حرف حق برات تلخ و سنگین اومده شلوغش کنی یا بخوای بچه هارو به من بدبین کنی.بچه هام اگه اینجا جوابی نگیرن میفهمن که کسی محصول مورد نظرشون رو استفاده نکرده ولی اگه صرفا فقط بخوان یه جوابی بگیرن، که اونو هرکسی میتونه بگه.
    من کاملا با بارن موافق هستم و خیلی تعجب کردم همچین چیزی را دیدم و فکر می کنم این برخلاف مقررات سایت هست پس اگر اینجوره هر کی تو سایت تجربیاتش رو می گه باید پول بگیره اینجا یه محیط دوستانه است و بچه ها مرامی به هم کمک می کنند قبل از اومدن شما اینجا سوت و کور نبود بلکه به نظر من مفیدتر بود هرکی هرچیزی رو استفاده کرده بود میومد با یقیه قسمت می کرد وقتی شما نشریف آوردید از حالت تبادل نظر بیرون اومد و من دیگه تقریبا یک هفته می شه که به اینجا سر نزدم و البته این رو هر کاربری که یک کم اینترنت بدونه متوجه می شه که اکثر چیزهایی که اینجا می نویسید از جای دیگه کپی شده و حتی فونتش رو هم تغییر نمی دید، مدیرای این سایت اینهمه وقت می ذارند تقاضای پول نمی کنند واقعا جالبه برام این اطلاعات رو تو داروخانه تمان فروشنده ها می دن منت نداره که بعد هم شما خودتون تشریف آوردید به سایت و باور کن من هم اگر زیر کاربریم می نوشتم مشاور بچه ها همه این سوالات رو از من می پرسیدند و کلا همیشه گفتن که سلام گرگ بی طمع نیست.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    72
    پسند کرده
    0

من نزدیک پریودم که میشه بدجورجوش میزنه صورتم چربه چی کار کنم پیشگیری کنم یا قرمزی والتهابشونو کم کنم تو این دوران؟
    آینده رو میخوام بسازمممممممم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط little prince
    سلام بر دوستان عزیزم
    میشه راهنماییم کنین برای پاک کردن آرایش و شست و شوی صورت بهترین محصول چیه؟ من پوستم مختلطه و جوش هم داره
    من جدیدا درباره فیس واش اکسفولیاک خیلی شنیدم الان خودم های سک دارم اگر پوستت مختلطه به نظر من حتما تونر بگیر برای بعد از فیس واش من الان تونر اوریاژ دارم خوبه و راضیم
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

[quote=لیمو]
    نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    نقل قول نوشته اصلی توسط "لیمو":2pdxw3rj
    منم لبام سال هاست که همش خشکه
    یکی کمکم کنه ه ه ه !
    عزیزم پماد ویتامین آ+د استفاده کن محشر میکنه

ممنون عزیزم

آخه میگن لب عادت میکنه...
    بعد اگر نزنیم دوباره برمیرده به حالت عادی
    من همیشه لبه لو میزنم...خوب میشه...اما وقتی نمیزنم،افتضاح میشه[/quote:2pdxw3rj]

یعنی من مردم از دست این جمله که میگن این کارو نمی کنیم اینو نمی زنیم پوستمون . موهامون و ... عادت می کنه .
    خواهرشوهرم پوستش خشکه بهش میگم یه مرطوب کننده ای چیزی بزن میگه پوستم عادت می کنه

عزیزم تجربه شخصی من البته در مورد خواهرزادم یه محصولی از نئوستراتا بود . دقیق یادم نیست اسمش ولی اگه اشتباه نکنم بوم لب نئوستراتا بود .که براش معجزه کرد .البته فکر می کنم بعضی از خشکی ها مثل خشکی لب ریشه آلرژیک داشته باشه .

فاطيما20 آواتار ها
    زینب علیپور
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    247
    پسند کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرا
    نادیا جان ممنون از قبول زحمت و وقتی که برای ما می گذارید . شما حق دارید که برای تامین هزینه ها و حتی برای وقت و زحمتتون پول بگیرید . در دوران دانشکده یه استادی داشتیم همیشه میگفتن کار بدون مزد یعنی بیگاری و بیگاری ممنوع .حتی از کلاس های 2 ساعته از اول ترم با دانشکده و دانشجوها توافق کرد که 70 دقیقه ش رو بیاد و میگفت پولی که دانشگاه به من میده فقط برای 70 دقیقه هست و من بیگاری نمی کنم ...
    اما به نظر من اگر کسی کارشناس باشه و توسط سایت تایید بشه که تخصص لازم برای جوابگویی به سوالات کاربران رو داره باید هزینه های کارشناس توسط سایت تامین بشه . چون شما برای فراگیری این دانش و مهارت هم وقت گذاشتید و هم هزینه کردید ولی دستمزد شما رو سایت باید بده . چرا ؟ چون به لطف کاربران و بازدید اونهاست که آمار بازدید سایت بالا میره و سایت میتونه تبلیغات بیشتری رو بگیره .ما آمار بازدید رو بالا می بریم و توقع داریم خواسته هامون توسط سایت تامین بشه .چون دنیای امروز دنیای تبلیغاته .
    شاد باشی
    من با نظر این دوستمون کاملا موافقم.اگه بخوایم تو پستهای همه کابران یه سرکی بکشیم .میبینیم که تو هر 10 تا کاربر سایت لااقل یک نفر یا دو نفر از کاربران تو قسمتهای مختلف سایت مث باران عزیز و همچنین نادیای عزیز دارن زحمت می کشن.و واگه قرار باشه که همه فعالان در سایت هزینه های از دست رفته خود رو از کاربران بگیرن ،دیگه کم کم مامی سایت تعطیل میشه.چون بیشتر افراد به خاطر رایگان بودن ،این جور سایت ها رو استقبال میکنن.به نظر من هم باید این افراد زحمت کش ومتخصص توسط خود سایت حمایت بشن.موفق باشید.

http://fatimastar.persianblog.ir/[HIGHLIGHT=#000000]
    [HIGHLIGHT=#ffffff]zinab.zinab20@yahoo.com[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]