نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,257 به 1,264 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    5

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نادیا جون میشه طرز استفاده از صاف کننده رولان رو بگی.و این صاف کننده واسه موهایی که دکلره داره ضرر نداره؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ممنونم عزیزم انشاالله که جواب بده براتون دعا میکنم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

سلام باران جون .ضدافتابش رو پوست خوب میشینه اما رنگش روشنه پوستمو روشن میکنه که من دوست ندارم خیلی سفید باشم اتفاقا خودم می خواستم رنگ بژ رو بگیرم چون خودم قبلش از هیدرودرم رنگ بژ رو استفاده میکردم خیلی رنگ پوستمو قشنگ میکرد.اما فروشنده گفت نه این رنگ به پوستت میاد خوبه اون رنگ رو نگیر تیره میکنه .گول خوردم. حالا باید استفاده کنم تا تمام شه .1بار تو عمرم اومدم ضدافتاب خارجی گرفتم این شد جوابش.
    اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه*ای را بالا ببری!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط لیمو
    سلام...
    نادیا جون من اصلا نمیدونم پوستم چطوریه؟چربه؟ خشکه؟
    از کجا متوجه بشم؟

من چندتا مشکل دارم...با اجازتون میگم
    صورتم کک و مک داره ...
    جوش زیرپوستی هم یه کمی دارم...
    توی زمستون هم پوستم خشکه خشک میشه...تمام بدنم.
    برای جوش هایی که تو مناطقی غیر از صورت هستن، باید چیکار کرد؟

بعد اینکه منم واقعا دوست دارم خوشگل تر بشم خب...چیکار کنم پوستم خوب شه؟شفاف بشه...صاف بشه؟
    بعد اینکه من 23 سالمه و احساس میکنم که خط خنده رو صورتم افتاده(البته هنوز خیلی سطحیه) ولی میخوام درستش کنم...چیکار کنم؟

کف پای من و کلا خانوادم خیلی بدجوریه،سریع خشک میشه، باید چیکار کنم که بهتر بشه؟قوزک(غوزک؟) پام هم که قربونش برم...افتضاحهانقدر خجالت میکشم ....
    سوهان پدیکور خوب میشناسین؟من یه دونه خریدم که 1000 تومن بود،وسطش انگار مقواست و سوهانش هم کاغذیه و اثر آنچنانی نداره.
    یه خوبشو به من معرفی میکنین لطفا؟

زیاد سوال پرسیدم؟ببقشید
    براي تشخيص نوع پوست خود کافي است يک تکه کاغذ را بر روي پيشاني، گونه ها و شانه خود بکشيد و سپس به آن نگاه کنيد. اگر بر روي کاغذ لکه هاي روغني کم وبيش وسيعي مشاهده شود، پوست شما چرب است. اگر فقط اثر مختصري از چربي بر روي کاغذ بيفتد نشانه اين است که شما داراي پوست معمولي هستيد. اگر کاغذ با اصطکاک روي پوست حرکت کند و هيچگونه اثري از چربي بر روي آن نباشد، نشانه خشک بودن پوست شماست. اما اگر کاغذي که بر روي پيشاني و چانه و بيني کشيده ميشود چرب ولي کاغذي که بر روي گونه ها کشيده ميشود هيچگونه چربي نداشته باشد، نشانه آن است که پوست شما از نوع مختلط است. توجه داشته باشيد که حداقل چهار ساعت پيش از انجام اين آزمايش نبايد صورت خود را با آب و صابون شسته و يا از کرم و لوازم آرايش بر روي آن استفاده کرده باشيد.

بخور با گیاهانی چون بابونه . اسطوخودوس و آویشن از هر کدام یک قاشق در آب جوش و هفته ای 2 بار بخور ! بعد از حمام حتما از لوسیون مرطوب کننده بدن lمثل مای نوع آلوورا یا شیر بدن کره کاکائو کلیون یا کرم بدن مایع مخصوص پوست های خشک کلیون CLIVEN استفاده کنید .

برای نقاط زیر و خشن شده ای که ذکر کردید از ژل لایه بردار پوست حاوی عصاره تمشک جنگلی کلیون استفاده کنید در حمام !
    این محصول دارای دانه های ریزی می باشد که با ماساژ بر روی پوست باعث از بین رفتن سلول های مرده و پیر می شود و در نتیجه پوستی بسیار روشن، نرم و لطیف را به شما هدیه می نماید. بعلاوه پس از عمل لایه برداری با بهره گیری از خواص دیگر مواد به کار رفته در ترکیبات آن که شامل عصاره تمشک جنگلی و عصاره انجیر می باشد، پوست بدن را عمیقا مرطوب و بازسازی می نماید. همچنین باعث از بین رفتن جوش های زیر پوستی و سر سیاه می گردد. بعد از استفاده از این ژل، بوی بسیار خوش تمشک جنگلی را در تمام روز روی صورت و بدن خود احساس می نمایید.

سوهان نرم کننده پا کلیون استفاده از این سوهان در مناطقی از کف پاها که پوست زمخت یا ترک خرده شده است، توصیه می گردد. بعلاوه می توانید برای دست ها، آرنج ها و سر زانوها خود نیز از این سوهان استفاده نماید.

كنسانتره الواژ AVen ضدچروک قوی جهت از بین بردن خطوط عمیق دورچشم، لب، پیشانی، خنده و بین ابروها
    مناسب انواع پوست
    در ترکیب این کرم از مواد موثر جدیدی با بافت ویژه جهت درمان چروکهای عمیق استفاده شده است
    بدلیل وجود آب اون در ترکیب این کرم می توان از این محصول جهت درمان پوستهای حساس نیز استفاده نمود
    روش مصرف
    شبها بر روی خطوط چهره مورد استفاده قرار گیرد

شاد و تندرست باشید
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz_nanaz
    سلام باران جون .ضدافتابش رو پوست خوب میشینه اما رنگش روشنه پوستمو روشن میکنه که من دوست ندارم خیلی سفید باشم اتفاقا خودم می خواستم رنگ بژ رو بگیرم چون خودم قبلش از هیدرودرم رنگ بژ رو استفاده میکردم خیلی رنگ پوستمو قشنگ میکرد.اما فروشنده گفت نه این رنگ به پوستت میاد خوبه اون رنگ رو نگیر تیره میکنه .گول خوردم. حالا باید استفاده کنم تا تمام شه .1بار تو عمرم اومدم ضدافتاب خارجی گرفتم این شد جوابش.
    سلام عزیزم.اشکال نداره دیگه گذشته.اما نگران نباش بایودرما برند خوبیه و از کیفیتش پشیمون نمیشی.من یه چیزو اینجا همیشه میگم.ما دور هم جمع شدیم که از تجربیات همدیگه کمک بگیریم تا گول نخوریم.من و تقریبا خیلی از بچه ها اینجا دل خوشی از توصیه های فروشنده ها و مشاورا نداریم.دخالت هاشون اکثرا به درد خودشون میخوره.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    5

ببخشید منظورم لولان بود.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    562

سلام نادیا جان، واقعا متشکرممممممممممم پوست دستم خیلی خیلی خوب شده. مرسی عزیزم. نادیا جان الان تنها مشکلی که با دستم دارم اینه که روش لک های قهوه ای کوچک و کنار هم هستند(فکر کنم کک و مک باشه درست نمی دونم) می شه راهنمایی کنید واسه رفعش باید چکار کنم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

[quote="manamana"]سلام نادیا جان، واقعا متشکرممممممممممم پوست دستم خیلی خیلی خوب شده. مرسی عزیزم. نادیا جان الان تنها مشکلی که با دستم دارم اینه که روش لک های قهوه ای کوچک و کنار هم هستند(فکر کنم کک و مک باشه درست نمی دونم) می شه راهنمایی کنید واسه رفعش باید چکار کنم.[/quote

خواهش می کنم . دوست عزیزم درست نیست من بدون تشخیص دقیق برای شما چیزی تجویز کنم و تشخیص دقیق جز دیدن با دیدن میسر نیست . لطفا یک عکس از این لکه ها برام بفرستید !
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

• بانک بند ناف