نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,241 به 1,248 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط غزل تنهایی
    سلام عزیزم....من پوستم خشکه....تا الان از کرم پودر و پن کیک مای استفاده می کردم که شنیدم که به مرور زمان لک میاره....صورتم هم لک و کک خیلی داره...چه کرمی و پن کیکی پیشنهاد می دی...قیمتش هم خیلی بالا نباشه مممنون
    سلام عزیزم. شما چون پوستتون خشکه انتخاب های زیادی دارید چون اکثر کرم ها برای پوست خشک خیلی خوبن.اگه یه کرم ضدآفتاب کرم پودری خوب بگیری دیگه پنکک هم لازم نداری. برو داروخونه و از بین محصولات بایودرما، اون ، الارو اونی که رنگش به پوستت میخوره رو انتخاب کن.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    سلام عزیزم....من پوستم خشکه....تا الان از کرم پودر و پن کیک مای استفاده می کردم که شنیدم که به مرور زمان لک میاره....صورتم هم لک و کک خیلی داره...چه کرمی و پن کیکی پیشنهاد می دی...قیمتش هم خیلی بالا نباشه مممنون
    سلام عزیزم. شما چون پوستتون خشکه انتخاب های زیادی دارید چون اکثر کرم ها برای پوست خشک خیلی خوبن.اگه یه کرم ضدآفتاب کرم پودری خوب بگیری دیگه پنکک هم لازم نداری. برو داروخونه و از بین محصولات بایودرما، اون ، الارو اونی که رنگش به پوستت میخوره رو انتخاب کن.

عزیزم منم مشکل شما رو داشتم پوستم دیگه لک های کمرنگ زده بود تا کرم ضد آفتابis is رو استفاده کردم 80 درصد ورنگی من عروسی اداره بیرون هرجایی که برم استفاده میکنم لک های پوستم رو از بین برده و پوستم دیگه نمیسوزه ماندگاری خوب وخیلی سبک عالیه
    قیمت 32000
    پروردگارا
    ازعشق امروزمان چیزی برای فردایمان باقی بگذار
    به اندازه یک نگاه "به اندازه یک لبخند"
    تابه یاد داشته باشیم که روزی عاشق هم بودیم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3
    سلام به دوستای گلم و نادیا جون
    پوست صورت من چرب و جوشداره. به همین خاطر اسپری ضد آفتاب بیودرما فتودرم آکنه گرفتم.
    البته قصدم خرید کرم آکنه متش بود که یه جورایی فروشنده اینو یهم قالب کرد 30تومن ناقابل!!!
    حالا امروز که ازش استفاده کرم پوست صورتم سفیده و وقتی از این اسپری زدم،صورتم مثل یه ماسک مصنوعی سفید و بی ورح و براق شد
    البته قرمزی ناشی از جوشای زیرپوستی منو از بین برد و برای منی که همه کرمها برام سنگینن، کرم سبک و خوبی بود اما ظاهرش....
    مجبور شدم کلی پن کیک و رژگونه روی صورتم خالی تا یه کمی طبیعی بشم!!!
    اما این نظر خودم بود چون از نظر آقای همسر همچنان براق و بی روح و خیلی سفید و مصنوعی بودم
    حالا واقعا موندم چیکار کنم از اونجایی که ضد آفتاب زیاد امتحان کردم، نمیتونم اینم بندازم دور و امکان خرید مجددشو ندارم
    میشه یه پن کیک یا کرم پودر مات معرفی کنید که منو از این وضع نجات بده یا اصلا بگید چیکار کنم من آخه؟!!!
    سلام عزیزم
    من هم شرایط شما رو دارم و دقیقا درکت میکنم.منم ضدآفتاب های زیادی رو امتحان کردم و بهترینش از نظر فاقد چربی بودن همین بایودرما بود.البته من آکنه مت رو استفاده کردم.نگران نباش که اونیکی مدل رو گرفتی تقریبا شبیهن.آکنه مت هم افتضاح سفید میکنه و این مشکل اساسی محصولات بایودرماست که واسه پوست چرب رنگی نداره.من کلی پنکک روش امتحان کردم اما اصلا به دلم نمینشست بعدم با کلی اعصاب خوردی بیخیال ضدآفتاب شدم و کرم پودر اگزوویانس خریدم که درصد کمی ضدآفتاب هم داره.هرچند الانم با رنگش مشکل دارم ولی خود کرمه بد نیست.من کرم پودر رو روی ضدافتاب امتحان کردم اما اصلا خوب نشد.بایودرما اشکالش اینه روی پوست خوب پخش نمیشه و سفید میمونه.
    بهترین کرم اونیه که روی صورت معلوم نباشه و خوب به خورد پوست بره تا بتونه طبیعی جلوه کنه و من همچنان در جستجوام.
    خلاصه اینکه با این شانس گندمون واسه داشتن پوست چرب.
    عزیزم غصه نخور همدردیم .من هم بعد از کلی جستجو رفتم دیروز غروب ضدآفتاب بیودرما گرفتم از نوع مکس رنگی رنگ بژروشن البته میخواستم که رنگ بژ رو بگیرم اما فروشنده گفت اون رنگ رو پوستت خوب نیست تیره میشه این رو بگیر آوردم خونه زدم چشمتون روز بد نبینه من خودم پوستم سفید حالا اینو زدم که درست مثل گچ شده بودم ...حالا نمیدونم باهاش چه کار کنم حیف این همه پول بابتش رفت
    اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه*ای را بالا ببری!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

کرم اتودرم بایودرما البته مرطوب کنندش رو اگه استفاده کنیم دیگه نیازی به استفاده از مرطوب کننده دیگری نداریم البته من پوستم خشکه؟
    TARANOOOM

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

لطفا برایه پوست خشک یه کرم پودری که پوشانندگی خیلی خوبی داشته باشه و رویه پوستم سبک باشه و برایه استفاده روزانه مفید باشه معرفی کنید
    TARANOOOM

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnaz_nanaz
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafi3
    سلام به دوستای گلم و نادیا جون
    پوست صورت من چرب و جوشداره. به همین خاطر اسپری ضد آفتاب بیودرما فتودرم آکنه گرفتم.
    البته قصدم خرید کرم آکنه متش بود که یه جورایی فروشنده اینو یهم قالب کرد 30تومن ناقابل!!!
    حالا امروز که ازش استفاده کرم پوست صورتم سفیده و وقتی از این اسپری زدم،صورتم مثل یه ماسک مصنوعی سفید و بی ورح و براق شد
    البته قرمزی ناشی از جوشای زیرپوستی منو از بین برد و برای منی که همه کرمها برام سنگینن، کرم سبک و خوبی بود اما ظاهرش....
    مجبور شدم کلی پن کیک و رژگونه روی صورتم خالی تا یه کمی طبیعی بشم!!!
    اما این نظر خودم بود چون از نظر آقای همسر همچنان براق و بی روح و خیلی سفید و مصنوعی بودم
    حالا واقعا موندم چیکار کنم از اونجایی که ضد آفتاب زیاد امتحان کردم، نمیتونم اینم بندازم دور و امکان خرید مجددشو ندارم
    میشه یه پن کیک یا کرم پودر مات معرفی کنید که منو از این وضع نجات بده یا اصلا بگید چیکار کنم من آخه؟!!!
    سلام عزیزم
    من هم شرایط شما رو دارم و دقیقا درکت میکنم.منم ضدآفتاب های زیادی رو امتحان کردم و بهترینش از نظر فاقد چربی بودن همین بایودرما بود.البته من آکنه مت رو استفاده کردم.نگران نباش که اونیکی مدل رو گرفتی تقریبا شبیهن.آکنه مت هم افتضاح سفید میکنه و این مشکل اساسی محصولات بایودرماست که واسه پوست چرب رنگی نداره.من کلی پنکک روش امتحان کردم اما اصلا به دلم نمینشست بعدم با کلی اعصاب خوردی بیخیال ضدآفتاب شدم و کرم پودر اگزوویانس خریدم که درصد کمی ضدآفتاب هم داره.هرچند الانم با رنگش مشکل دارم ولی خود کرمه بد نیست.من کرم پودر رو روی ضدافتاب امتحان کردم اما اصلا خوب نشد.بایودرما اشکالش اینه روی پوست خوب پخش نمیشه و سفید میمونه.
    بهترین کرم اونیه که روی صورت معلوم نباشه و خوب به خورد پوست بره تا بتونه طبیعی جلوه کنه و من همچنان در جستجوام.
    خلاصه اینکه با این شانس گندمون واسه داشتن پوست چرب.
    عزیزم غصه نخور همدردیم .من هم بعد از کلی جستجو رفتم دیروز غروب ضدآفتاب بیودرما گرفتم از نوع مکس رنگی رنگ بژروشن البته میخواستم که رنگ بژ رو بگیرم اما فروشنده گفت اون رنگ رو پوستت خوب نیست تیره میشه این رو بگیر آوردم خونه زدم چشمتون روز بد نبینه من خودم پوستم سفید حالا اینو زدم که درست مثل گچ شده بودم ...حالا نمیدونم باهاش چه کار کنم حیف این همه پول بابتش رفت
    مهناز جون چرا قبلش نیومدی اینجا بپرسی؟ اون کرم اولا واسه پوست چرب خوب نیست چون خودش چربه.بعد هم رنگ بژ تیرش خیلی شیکه و صدبرابر بهتر از روشنشه.دوست من استفاده میکنه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

کرم پودر مایع کوورانس AVen رو بهت پیشنهاد می کنم اولین کرم پودر آرایشی با خواص درمانی جهت پوشاندن و اصلاح ضایعات پوستی حتی برای پوست های حساس !

پخش، دوام و چسبندگی عالی/ قدرت پوشانندگی و طول اثر طولانی/ مقاوم به تعریق و آب، پوشش کاملاً طبیعی/ مرطوب کننده، فرمول غیر چرب، فاقد عطر، پاک شدن آسان/ حاوی ضد آفتاب/ غیر آکنه زا. مصرف پزشکی: پوشش ضایعات در آکنه، اریتروز، جای زخم بعد از لیزر، پیلینگ، درماتیت سبوره ای و…/ مصرف آرایشی: پوشش قرمزی، تیرگی دور چشم، انواع لک(سن، آفتاب و …)، خال و … در 5 رنگ طرز مصرف: بعد از تمیز کردن پوست، کرم پودر مورد نظر را به کل صورت بمالید.
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

[quote=مهرا]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مهرا":3f5g83yn
    نادیا جان من پوستم چربه و جوش اکتیو نداره .رنگ پوستم روشنه . میخواستم بدونم در طول یک روز از خواب که بیدار میشم تا وقت خواب چه چیزهایی به پوستم بزنم تا از چروک شدنش در طول زمان جلوگیری بشه و همیشه شاداب باشه .سنم 32 .

ممنون از وقتی که میذارید .

شاد باشید .

روزی چند بار از لوسیون پورزون لورآل با انگشت تمیز بزنید روی پوست نه با پنبه

شفاف کننده . مرطوب کنده . کنترل کننده چربی پوست . ضد جوش و برطرف کننده جای جوش ...
    ممنون نادیا جان از وقتی که گذاشتید . ولی فکر کنم من سوالمو بد پرسیدم . پوست من جوش نمیزنه .من به یک ضد چروک و یک آبرسان قوی برای پوستم نیاز دارم . و چون پوستم چربه با چی صورتمو بشورم یا پاک کنم .

سپاس
    شاد باشید[/quote:3f5g83yn]

برای پاک کردن آرایشت هم می تونی از دستمال های پاک کننده آرایش البته از نوع بدون الکلش و یا از شیرپاکن Oxygenating Cleanser اینگرید میه استفاده کنی .

امولوسیون مرطوب کننده Fluid Fruite اینگرید میه مخصوص پوست چرب و مختلط و یا از مرطوب کننده کلین AC محصول AVen و یا از امولیانت بسیار قوی رطوبت رسان PHA 15% نئوستراتا 2 هفته اول شب و سپس صبح و شب .
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

• بانک بند ناف