نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,201 به 1,208 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

از شما متشکرم بابت توضیحاتتان بنده هم بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات خود را در اختیار کاربران عزیز می گذارم حق الزحمه جهت مزاح بود . برای مدیریت این تاپیک چطور می تونم اقدام کنم لطفا اینجانب را راهنمایی فرمایید .
    [/quote]

نادیای عزیز
    براتون با پبغام خصوصی توضیح دادم. موفق باشین
    نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم .............. یک صحرا گذشته است!!

2. بانک بند ناف
    golbarg2612 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    83
    پسند کرده
    224

منونم نادیا جون مرسی عزیزم
    با توضیحاتت مصمم شدم برم بوتاکس کنم
    میام خبرشو میدم البته بعد از ماه مهر
    من به آغاز زمین نزدیکم ،نبض گلها را میگیرم
    آشنا هستم با سرنوشت ،تر آب عادت سبز درخت
    روح من در جهت تازه اشیا جاری است .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sima-8289
    نادیا جون عزیزم من از لوسیون مرطوب کننده دست و صورت اگزوویانس استفاده می کنم ولی دو تااشکال داره یکی اینکه خیلی شل و آبکیه و دیگه اینکه صورت رو به شدت برق میندازه و تا مدتها روی صورت می مونه تاجذب بشه 44 تومن خریدمش ولی خوشم نیومد با این تفاسیر آیا به نظر شما کیفیتش خوبه استفاده ازش رو ادامه بدم ؟تاثیر خوبی خواهد داشت ؟یا بذارمش کنار ؟
    لوسیون مرطوب کننده دست و صورت اگزوویانس
    یک مرطوب کننده بسیار قوی دست و بدن

تقویت کننده سد دفاعی پوست

روشن وشفاف کننده

بهبود/ دهنده خاصیت ارتجاعی پوست

فاقد چربی و مناسب هر نوع پوست

حاوی PHA و پیشگیری کننده از چروک

آنتی اکسیدان و دارای ویتامین های A,E

با رایحه هلو است که مسلما در رطوبت رسانی اش نباید شکی داشت اما اینکه شما می گید صورتتون برق می یوفته می تونید این لوسیون روفقط برای بدن استفاده کنید و برای صورت از کرم مرطوب کننده ی دیگه ای مصرف کنید . اگر خواستید با ذکرنوع پوست خود مرطوب کننده ی خوبی را به شما معرفی کنم .
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط sima-8289
    نادیا جون عزیزم من از لوسیون مرطوب کننده دست و صورت اگزوویانس استفاده می کنم ولی دو تااشکال داره یکی اینکه خیلی شل و آبکیه و دیگه اینکه صورت رو به شدت برق میندازه و تا مدتها روی صورت می مونه تاجذب بشه 44 تومن خریدمش ولی خوشم نیومد با این تفاسیر آیا به نظر شما کیفیتش خوبه استفاده ازش رو ادامه بدم ؟تاثیر خوبی خواهد داشت ؟یا بذارمش کنار ؟
    لوسیون مرطوب کننده دست و صورت اگزوویانس
    یک مرطوب کننده بسیار قوی دست و بدن

تقویت کننده سد دفاعی پوست

روشن وشفاف کننده

بهبود/ دهنده خاصیت ارتجاعی پوست

فاقد چربی و مناسب هر نوع پوست

حاوی PHA و پیشگیری کننده از چروک

آنتی اکسیدان و دارای ویتامین های A,E

با رایحه هلو است که مسلما در رطوبت رسانی اش نباید شکی داشت اما اینکه شما می گید صورتتون برق می یوفته می تونید این لوسیون روفقط برای بدن استفاده کنید و برای صورت از کرم مرطوب کننده ی دیگه ای مصرف کنید . اگر خواستید با ذکرنوع پوست خود مرطوب کننده ی خوبی را به شما معرفی کنم .
    نادیا جون من پوستم مختلطه ، اگه میشه یک کرم مرطوب کننده خوب معرفی کنید عزیزم ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط eli khanoom
    سلام .میشه لطفا یه لایه بردار خوب معرفی کنید که لک های صورتو از بین ببره و پوست رو شفاف کنه؟ برای بعد از استفاده لایه بردار هم یه مرطوب کننده معرفی کنید.و اینکه در دوران شیردهی مجازند؟
    مرسی

لوسیون لایه بردار AHA 15% نئوستراتا . لایه بردار ضد چروک و مرطوب کننده .

2 هفته اول شب و سپس صبح و شب استفاده شود . ضد آفتاب فراموش نشود .

مشکلی با دوران شیردهی ندارد .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط لیلی58
    نادیای مهربان سلام :

نظرت درمورد محصولات سینره چیه ؟آخه اینروزها به علت تحریما همه چیز نایاب شده یا تقلبی هست میخواستم برم تو خط محصولات ایرونی بیا نظرت رو کلابگو درموردشون یه دور چشم مناسب سن32 بهم معرفی کن نظرت درمورد لایه بردار چیه ؟یه لایه بردارهم میخوام مرسی عزیز
    دوست عزیزم امروزه محصولات ایرانی هم در زمینه بهداشت و سلامت پوست پیشرفته چشمگیری داشته و بعضی از این برند توانسته با محصولات خارجی رقابت کند و برنده جایزه کیفیت بشود یکی از این محصولات سینره است که شرکت طبیعت زنده در سال 1376 با برند سینره و با هدف تولید محصولات مراقبت از پوست و مو بنیان نهاده شد هرچند که سالها قبل از آن ایده ایجاد شرکت با هدف تولید محصولات با کیفیت مراقبت از پوست و مو با مواد موثره طبیعی جهت منفعت مصرف کنندگان پدید آمده بود. از تولیدات شرکت محصولاتی از قبیل لوسیون تقویت مو , لوسیون ضد چربی , لوسیون ضد شوره , ژل ضد جوش , می توان نام برد.
    هم اکنون تولیدات شرکت تحت نام تجاری سینره شامل انواع شامپو , محصولات تخصصی- درمانی مراقبت از مو , حالت دهنده , کرمهای محافظت از پوست از قبیل کرم ضد آفتاب , کرم دست , لوسیون بدن , شیر پاک کن , کرم مرطوب کننده , کرم سفت کننده , کرم مغذی , کرم دور چشم , کرم روشن کننده , کرم ضد چروک , ماسکهای صورت و غیره می باشد.

در حال حاضر سینره به پشتوانه کیفیت و کارایی برتر محصولات خود، موردتایید پزشکان متخصص و نشست های علمی معتبر در سطح داخلی و بین المللی، همچون آکادمی بیماری های پوست و مو در لندن قرار گرفته است.
    ارائه مقالات متعدد علمی و همکاری های نزدیک با متخصصان و دانش پژوهان داخل و خارج کشور، جهت اعتلای فعالیت ها و حمایت از محققین، از جمله دستاوردهای شرکت طبیعت زنده می باشد. فعالیت های برون مرزی شرکت نیز قابل توجه و فزاینده است.

برند دیگری همچون محصولات سی گل که شرکت لابراتوار اخوی یک شرکت خانوادگیست که در سال 1369 ش. توسط آقای دکتر نصرالله اخوی تاسیس گردید و تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی تحت عنوان سی گل می*باشد. آقای دکتر اخوی مؤسس این واحد تولیدی تنها متخصص بین المللی در زمینه آرایشی و دارویی در ایران و عضو موسسه فرانسوی متخصصین بین الملل، با شرکتهای بزرگ ارایشی مانند اورآل، ویشی و لانکوم و لابراتوارهای دارویی سرشناس بین المللی و داخلی همکاری داشته*اند و عصاره چهل سال تجربیات خود را در محصولات سی گل فرموله کرده اند.
    لابراتوار اخوی اولین واحد آرایشی و بهداشتی در ایران بوده که در سال 2001/1380 موفق به اخذ گواهی استاندارد ISO 9002 از QMI کانادا گردید و در سال 1381 موفق به ثبت نام در موسسه استاندارد عربستان سعودی شد.اخذ گواهی AFAQ از فرانسه و ISO10002رضایت مشتری مداری از آلمان وISO9001 از دیگر افتخارات این مجموعه می باشد.
    و همین طور محصولات آرایشی بهداشتی و مراقبت از پوست دکتر ژیلا

شركت ايران آوندفر يكي از 10 شركت برتر توليدكننده محصولات آرايشي و بهداشتي كشور است كه در سال 1358 تاسيس شد و فعاليت خود را با مديريت جديد در سال 1365 با توليد دو نوع محصول آغاز كرد . كارخانه ايران آوندفر از سال 1370 به دليل گسترش سريع فعاليت به زميني به مساحت هفت هزار متر مربع در شهرك صنعتي سيمين دشت منتقل شده كه با استفاده از انبار جديد كالا 10 هزار متر مربع به آن افزوده شده است.هم اكنون كارخانه ايران آوندفر سالانه 20 هزار تن محصول شامل 25 نوع شامپوي گوناگون ، مايعات شوينده ظرف و دست ،نرم كننده هاي پارچه و مو 1000 تن انواع كرم ،ژل موي سر و خمير و ژل دندان توليد مي كند كه محصولات اين شركت در مجموع حدود 200 فرآورده مختلف را شامل مي شود . شركت ايران آوندفر از اولين شركت هاي ايراني است كه توانسته گواهي سيستم مديريت كيفيت الگوي ايزو 9000 در صنايع بهداشتي ، آرايشي و شوينده را براي توليد انواع شامپو و مايع ظرفشويي دريافت كند . اين گواهي در آذر ماه 1382 به گواهي ايزو 9001 ويرايش سال 2000 براي كليه فرآورده هاي شركت ارتقا داده شد

همگی برندهای نامبرده خوب هستند می تونید به انتخاب خودتون از این محصولات کرم دور چشم و لایه بردار خریداری کنید و طبق بروشور داخل جعبه استفااده کنید .

امیدوارم تونسته باشم بخوبی شما رو راهنمایی کنم .

eli khanoom آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2532
    پسند کرده
    1133

مرسی نادیا جون.میشه انگلیسیش رو هم بنویسی.وحدود قیمت.واینکه میتونم از لوازم آرایش حین درمان استفاده کنم؟
    صدا کن مرا
    صدای تو خوب است.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    123
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bita12
    نادیا جون میشه منم راهنمایی کنی دوستم؟

من ضد آفتاب سان سنس میزنم .. اما بازم سمت راست صورتم یه حالتی مثه آفتاب سوختگی خیلی کوچولو پیدا کرده .. چون معمولا تو ماشین هستم و طرف شاگرد سمت راستم اینجوری شده.. بعد اصلاح هم که می کنم وقتی که موهام دوباره میخواد در بیاد جوش ریز میزنم.. واسه همین خیلییییی جای جوش پیدا کردم.. پوستم سبزه هست.. و اینکه خشکه .. به توصیه آرایشگرم خیلی وقته دیگه صابون نمیزنم پاک کننده آرایش بیودرما میزنم و با آب میشورم (روزانه) هر موقع هم که حموم میرم با سفیداب میشورم بعد با لیف پلاستیکی و شامپو صورتم رو میشورم..

الان رو پوستم کرم پودر نمیخوابه اصلا مثه اینکه هیچی توش فرو نمیره :( و اینکه هر موقع کرم پودر که میزنم یه ربع نیم ساعت بعدش رنگم تیره تر میشه.. :( چیکار کنم؟ برای سفید شدن و شفاف شدن پوستم ؟

دور لبم هم بیشتر از بقیه جاهای صورتم تیره شده چیکار کنممممممم؟
    عروس شهریور 92!
    خدایا من به معجزه هات ایمان دارم.. کمکم کن
    دوستای گلم برام دعا کنین خونه پیدا کنم وگرنه مجبورم برم خونه مادرشوهرم که نمیخواااام