نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,193 به 1,200 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط marish
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    مسئول این تاپیک کیه ؟؟؟ پس چرا جواب کاربران رو نمیدن !!! همه روکه من گفتم خب خسته شدم حق الزحمه ام چی میشه ؟
    نادیا جان
    تاپیک های مامی سایت همه به گونه ای هستن که همه اعضاء به همدیگر کمک می کنن و هرکس تجربات و دانشی که داره را در اختیار دیگران هم قرار میده و هیچ کس هم برای این کارش حق الزحمه ای دریافت نمی کنه!!و از طرفی هم وقتی پائین پاسخ هاتون نوشتین: نادیا، مشاور پوست، مو و زیبایی خوب ناخودآگاه همه تمایل پیدا میکنن که از یک مشاور راهنمایی بگیرن و در اول پست هاشون هم شما را مخاطب قرار میدن که این باعث میشه بقیه دیگر ضرورتی برای جواب دادن به سئوال آن دوستمان پیدا نکنن و یا اگر حتی هم جواب بدن آن شخص چون شما را مخاطب قرار داده منتظر جواب از شما - مشاور پوست، مو و زیبایی- هستش.
    نکته دیگر اینکه اگر دوست داشتین که مدیریت این تاپیک را عهده دار بشین و مسئولیتش با شما باشه می تونین با مدیران ارشد سایت یا یکی از مدیران صورتی هماهنگ کنین تا بررسی بشه و اگر تایید بشه می تونین مدیر انجمن اینجا بشین که این هم حتی حق الزحمه ای نداره و فقط یک عنوانه وگرنه درکل همه اینجا مرامی و از روی محبت پست میذارن!!
    موفق باشید

از شما متشکرم بابت توضیحاتتان بنده هم بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات خود را در اختیار کاربران عزیز می گذارم حق الزحمه جهت مزاح بود . برای مدیریت این تاپیک چطور می تونم اقدام کنم لطفا اینجانب را راهنمایی فرمایید .
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

*ساناز* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz..
    در مورد ضد آفتاب الارو هر کسی یه چیزی می گه
    یکی میگه پوستو براق می کنه یکی می گه نه!
    نکنه چند نوع داره؟!

بله ضد آفتاب الارو در 4 نوع می باشد
    مرسی نادیا جون...پس بی زحمت بگین کدوم نوعش خوبه؟ من می خوام پوشانندگیش خوب باشه و پوستم اصلا برق نیفته
    من از شیرپاکن مارک سینره استفاده می کنم اما احساس می کنم پوستم به خاطر اون جوش می زنه...می شه یه شیرپاکن خوب که فاقد الکل هم باشه معرفی کنید
    در را که می بندی

یک شهر، تنها می شود در من...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh
    بچه ها برا ریزش مو زینک پلاس نوشتین خوب هست ....من قرص مولتی دیلی خارجی میخورم توش زینک داره 15 میلی گرم ....به نظرتون همین کار زینک پلاس میکنه؟
    عزیزم زینک پلاس شامل ویتامین های گروه B، زینک، اسید فولیک،پانتنوئیک اسید،نیکوتینآمید هست. مولتی دیلی شما که زینک رو داره نیاز روزانه شما به زینک رو تامین میکنه.بقیه ش دیگه بستگی به ترکیبات دیگه ش داره.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh
    بچه ها برا ریزش مو زینک پلاس نوشتین خوب هست ....من قرص مولتی دیلی خارجی میخورم توش زینک داره 15 میلی گرم ....به نظرتون همین کار زینک پلاس میکنه؟

بله . کافیه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

[quote=sanaz..]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "sanaz..":2h2a3hr9
    در مورد ضد آفتاب الارو هر کسی یه چیزی می گه
    یکی میگه پوستو براق می کنه یکی می گه نه!
    نکنه چند نوع داره؟!

بله ضد آفتاب الارو در 4 نوع می باشد
    مرسی نادیا جون...پس بی زحمت بگین کدوم نوعش خوبه؟ من می خوام پوشانندگیش خوب باشه و پوستم اصلا برق نیفته
    من از شیرپاکن مارک سینره استفاده می کنم اما احساس می کنم پوستم به خاطر اون جوش می زنه...می شه یه شیرپاکن خوب که فاقد الکل هم باشه معرفی کنید[/quote:2h2a3hr9]

ضد آفتاب الاروهمونطور که گفتم در 4 نوع است . دو نوع از آن با پوشش کرم پودر است یک نوع فاقد چربی و دیگری مخصوص انواع پوست . در سه رنگ بژ روشن . بژ طبیعی و رنگ کارامل .

می تونید به جای شیر پاکن از دستمالهای پاک کننده آرایش استفاده کنید . دستمال پاک کننده کلیون که الکل هم نداره .
    شیر پاکن ها چون مقداری چربی همراه خود دارند برای پوست های چرب و مستعد جوش مناسب نمی باشند . اگرم خیلی مایل هستید از شیرپاکن برای پاک کردن آرایش تون استفاده کنید پیشنهاد من به شما استفاده از شیرپاکن ملایم AVen که التیام بخش . ترمیم کننده . ضد التهاب . فاقد چربی و همراه با ویتامین E می باشد و مناسب پوست های حساسه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط golbarg2612
    سلام نادیا جون من کرم دور چشم و ضد چروک سینره استفاده میکنم
    به خاطر خط اخم میخوام بوتاکس کنم ،صبر کنم کرمام تموم بشن یا نه
    آیا واقعأکرمهای سینره چروکارو برطرف میکنن یا نه ؟
    آیا بوتاکس عوارض خاصی داره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون
    کرم دور چشم سینره آنقدر قوی نیست تا بتواند این خطوط را برطرف کند می توان فقط جهت جلوگیری از ایجاد چین و چروک استفاده کرد .
    بوتاکس یک پروتئین مشتق شده از سم بوتولیسم می باشد که جهت به حداقل رساندن و یا صاف کردن خطوط و چین و چروک روی صورت در زیر پوست تزریق می گردد. با تزریق دوزهای کمی از بوتاکس در واقع قسمتی از عضلات صورت را فلج می کنند تا باعث صافی و یکدستی صورت گردد.
    بوتاکس در طی سال ها محبوبیت بسیاری به دست آورده است. از دلایل این امر صورت تهاجمی کمتر و نتایج قابل قبول و فوری تزریق بوتاکس می باشد. به خاطر عوارض کم تزریق بوتاکس که معمولا ظرف 24 ساعت از بین می روند این روش جایگاه بسیار خوبی را نزد کسانی که مایلند در کوتاهترین زمان ممکن صورتی صاف و یکدست به دست آورند پیدا کرده است. گذر عمر باعث چین و چروک پیشانی، خطوط اطراف لب و شل شدن پوست می گردد که با استفاده از بوتاکس و تزریق پر کننده ها می توان برای سالیان طولانی تری از صورتی صاف و زیبا بهره برد و به همین دلیل سالانه میلیون ها نفر از بوتاکس به عنوان درمان شماره یک ضد پیری استفاده می کنند.

همچنین بوتاکس بسیار ارزانتر و سریعتر از سایر اعمال متداولی است که جهت رفع چین و چروک کاربرد دارند. بوتاکس در درمان میگرن و کاهش تعرق نیز کارایی دارد.

البته بوتاکس خطراتی نیز دارد که جهت کاهش این خطرات بهتر است توسط متخصص تزریق گردد. از جمله این موارد، واکنش آلرژیک یا حساسیت به بوتاکس می باشد. همچنین ممکن است به علت انقباض ماهیچه ها باعث ایجاد اخم دائم و یا حالت متعجب گردد که چون بوتاکس دایمی نیست جای نگرانی ای نخواهد داشت. اثر بوتاکس حداکثر تا 6 ماه ماندگار خواهد بود و پس از اتمام این دوره بهتر است شخص جهت تزریق مجدد مراجعه کند.

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1569
    پسند کرده
    4642

نادیا جون منم چند تا سوال داشتم 1.من که پوستم چربه و جوش میزنه از چه مرطوب کننده ای استفاده کنم 2.منم جنس موهامم چربه یعنی امروز بشورم فردا دوباره چربه در ضمن کمی شوره داشت شامپو ضد شوره استفاده میکنم ولی موهام میریزه به نظر شما شامپو چی بزنم هم موهامو تقویت کنه و نریزه هم چربی موم بهتر بشه و شورش 3. برای اینکه منافذ پوست صورتم که بیشتر رو گونه ها باز شده چی میتونم استفاده کنم و اینکه الان که کترل استفاده میکنم میتونم از ماسک یا کرمهای دیگم استفاده کنم یا نه
    ببخشید که این قدر زیاد شد
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    نادیا جون منم چند تا سوال داشتم 1.من که پوستم چربه و جوش میزنه از چه مرطوب کننده ای استفاده کنم 2.منم جنس موهامم چربه یعنی امروز بشورم فردا دوباره چربه در ضمن کمی شوره داشت شامپو ضد شوره استفاده میکنم ولی موهام میریزه به نظر شما شامپو چی بزنم هم موهامو تقویت کنه و نریزه هم چربی موم بهتر بشه و شورش 3. برای اینکه منافذ پوست صورتم که بیشتر رو گونه ها باز شده چی میتونم استفاده کنم و اینکه الان که کترل استفاده میکنم میتونم از ماسک یا کرمهای دیگم استفاده کنم یا نه
    ببخشید که این قدر زیاد شد

مرطوب کننده پورزون لورآل هم مرطوب کننده ایی است هم ضد جوش و هم کنترل کننده چربی پوست روزنه های پوست رو هم به مرور که استفاده کنی جمع می کنه فقط یادت باشه روی پوست تمیز استفاده کن یعنی پس از شستشو صورتت با صابون کلیندا ! برای شامپو می تونی از مارک های کلوران . دوکری . اریکه مخصوص موهای چرب رو بخری که همگی شامپوهای خوب و با کیفیتی هستند .

در زمان استفاده از کترل به دلیل لایه برداری زیاد و پوسته ریزی پوست حساس شده و بهتر هست تا حد امکان از استفاده دیگرفراورده ها خودداری شود . مطلوب است در این دوران بدلیل خشکی پوست و کم آب شدن آن بیشتر از مرطوب کننده ها و عوامل رطوبت رسان استفاده کرد که خود باعث نتیجه مطلوب تر می گردد.

• بانک بند ناف