نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,185 به 1,192 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط *joody*
    با عرض سلام.......دوستانی که پیشنهاد زینک پلاس برای ریزش مو دادین ....روزی یکی بخورم؟تا چن وقت این کپسولو بخورم؟؟؟؟؟
    بله روزی یک عدد. 60 عدد.(یک جعبه )حدود دو ماه طول میکشه.بعدش باید قطع بشه. یادتون باشه دو نوع 5 و 10 میلی گرم داره.شما 5 رو مصرف کنید و حتما بعد از غذا.اگه سابقه معده درد و زخم معده دارید توصیه نمیشه. در نهایت بازهم معتقدم قبلش با پزشکتون مشورت کنید و شمارو ویزیت کنند.اگه کمبود زینک در بدنتون نداشته باشید خوردنش اشکال داره. موفق باشید.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط #لیلا#
    ممنون نادیا جون . پس همین الواز رو نگه میدارم قویتره و ضد تیرگی هم هست .

دکتر به من قرص زینک پلاس داد . گفت برای پوست و مو خوبه اما برای حالتهای اضطراب و دلشوره و خستگی دائمی هم جواب میده و برطرف میکنه . یه جعبه رو استفاده میکنم و میذارم تا 3 ماه بعد بسته ی بعدی رو شروع میکنم.
    آزمایش خون دادم اوره ی خونم پایین بود و دکتر گفت مشکل خشکی پوست دستت کمی اوره هست و حتما باید کرمهایی استفاده کنی که حاوی اوره باشند .
    معمولا استرس می تونه باعث تشدید ریزش مو بشه همینطور کمبود آهن و یا مطالعه درسی و دوره امتحانات . برای خشکی پوستتون می تونید از
    کرم و امولسیون کـاربامیــد ویـدمر
    Carbamide Cream & Emulsion

این محصول استثنایی در دو نوع کرم و امولسیون تولید شده و مصرف خـاص آن بـرای پـوست هـای بسیار خشک است. امولسیون و کرم کاربامید ویدمر بطور خاص داروی موثر برای پـاهائی است که پوست آن دچار خشکی و زبری شده است و بطـور کلی برای هـرگونـه پینه پوست در هـر ناحیـه از بـدن ماننـد زانو و آرنج معجـزه*آسا عمـل می کنـد. این کرم حـاوی بالا ترین درصد اوره یعنی ١٢درصد بوده و بطور کامل رطوبت رسانـی می کنـد.

یا

کرم دست اوسرین حاوی 5 درصد اوره
    نتایج اثبات شده :

ایجاد یک لایه محافظ روی پوست دست ها و محافظت از آنها در برابر عوامل زیان بار خارجی

مرطوب کننده قوی

بازگرداننده نرمی و لطافت به پوست دست ها

محافظت از پوست

روش استفاده :

براساس میزان خشکی پوست دست ها، چند بار در روز کرم دست 5% اوره اوسرین را روی پوست تمیز دست ها مالیده و ماساژ دهید تا جذب شود. توصیه می شود برای شستشوی دست ها فقط از ژل پاک کننده اوره 5% اوسرین استفاده نمایید

قیمت : 205000 ریال
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    مسئول این تاپیک کیه ؟؟؟ پس چرا جواب کاربران رو نمیدن !!! همه روکه من گفتم خب خسته شدم حق الزحمه ام چی میشه ؟
    نادیا جان
    تاپیک های مامی سایت همه به گونه ای هستن که همه اعضاء به همدیگر کمک می کنن و هرکس تجربات و دانشی که داره را در اختیار دیگران هم قرار میده و هیچ کس هم برای این کارش حق الزحمه ای دریافت نمی کنه!!و از طرفی هم وقتی پائین پاسخ هاتون نوشتین: نادیا، مشاور پوست، مو و زیبایی خوب ناخودآگاه همه تمایل پیدا میکنن که از یک مشاور راهنمایی بگیرن و در اول پست هاشون هم شما را مخاطب قرار میدن که این باعث میشه بقیه دیگر ضرورتی برای جواب دادن به سئوال آن دوستمان پیدا نکنن و یا اگر حتی هم جواب بدن آن شخص چون شما را مخاطب قرار داده منتظر جواب از شما - مشاور پوست، مو و زیبایی- هستش.
    نکته دیگر اینکه اگر دوست داشتین که مدیریت این تاپیک را عهده دار بشین و مسئولیتش با شما باشه می تونین با مدیران ارشد سایت یا یکی از مدیران صورتی هماهنگ کنین تا بررسی بشه و اگر تایید بشه می تونین مدیر انجمن اینجا بشین که این هم حتی حق الزحمه ای نداره و فقط یک عنوانه وگرنه درکل همه اینجا مرامی و از روی محبت پست میذارن!!
    موفق باشید
    نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم .............. یک صحرا گذشته است!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

ممنون نادیا جون از بابت معرفی کرم کـاربامیــد ویـدمر. از خواصش معلومه که خوبه مخصوصا اوره ی بالا که داره .
    تنها چیزی که برای من جواب داده همین کرم اوسرین بوده.البته از یه عطاری کرم اقاقیا و یه کرم بابونه گرفتم که اونها هم خیلی عالی بود و متاسفانه از شهر دیگه ایی گرفتم و دیگه فعلا بهش دسترسی ندارم.بسته بندی بود و مال شرکت نیاک و حکیم مومن تبریزی بودش .

متاسفانه من از بعد از بارداری اولم سر انگشتام هم ترک میخورد و خون می اومد و کلی دکتر و دوا و درمان همه چی هم امتحان کردم تا یه دکتر همین کرمهای اوسرین رو به من داد.از بعد از اون پوست دستم زبر هست کمی اما ترک و خون رو نداره .

راستی عزیزم این نوشته ی امضات که نادیا مشاور پوست و مو... باعث شده همه از شما کمک میخوان خانومی و شما رو صدا میزنند .
    ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه خانم
    سلام خانوما من دارم پیاز درمانی میکنم فکر میکنم چون پیاز گرمه دارم جوش میزنم و خیلی هم ناراحت هستم
    به نظرتون چیکار کنم؟
    خوردن عرقهای خنک اگه تداخلی تو درمانت ایجاد نکنه فکر کنم بد نباشه و کمی متعادل بشی،یه سوال برای چه کاری پیاز درمانی می کنی؟
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz..
    در مورد ضد آفتاب الارو هر کسی یه چیزی می گه
    یکی میگه پوستو براق می کنه یکی می گه نه!
    نکنه چند نوع داره؟!
    گلم بستگی به جنس پوستت داره اگر تونستی از یکی از دوستات بگیر یه امتحان کن ببین روی صورتت چطوریه یا تسترش رو گیر بیار من خواهر شوهرم داشت یه کمش رو امتحان کردم تو هم یکی رو پیدا کن ببین رو صورتت چه جوریه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

[quote=آهو]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "فاطمه خانم":2fuli1zq
    سلام خانوما من دارم پیاز درمانی میکنم فکر میکنم چون پیاز گرمه دارم جوش میزنم و خیلی هم ناراحت هستم
    به نظرتون چیکار کنم؟
    خوردن عرقهای خنک اگه تداخلی تو درمانت ایجاد نکنه فکر کنم بد نباشه و کمی متعادل بشی،یه سوال برای چه کاری پیاز درمانی می کنی؟[/quote:2fuli1zq]

مرسی عزیزم فکر کنم عرق کاسنی خوب باشه.برای تنبلی تخمدان چون میخوام باردار بشم

*سیندرلا* آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1558
    پسند کرده
    4642

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz..
    در مورد ضد آفتاب الارو هر کسی یه چیزی می گه
    یکی میگه پوستو براق می کنه یکی می گه نه!
    نکنه چند نوع داره؟!
    عزیزم البته که چند نوع داره اگه پوستت چربه باید oil free بگیری اگرم خشک یا نرمال که فرق میکنه
    من پوستم چربه و تازه الارو گرفتم نوع کرم پودریش پوشانندگیش خوبه اما بعضی وقتا که استفاده میکنم یکی دو ساعت بعد صورتم برق می افته البته من دکتر ژیلام استفاده میکردم همین طور بود شاید از پوستمه شمام باید امتحان کنی
    ...

بگذار ابر سرنوشت هر چه می خواهد ببارد ما چترمان خداست