نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,169 به 1,176 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

[quote=*joody*][quote=baran91]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مینا ✿":7oyp13u7
    نقل قول نوشته اصلی توسط "*joody*":7oyp13u7
    سلام خسته نباشید خانوما
    من مدتیه موهام میریزه شدید..جلو سرم بیشتر خالی شده....چی پیشنهاد میدین/. موهام هم جنسش خشکه

برو قرص zink Plus از داروخانه بگیر و مصرف کن نتیجش خوبه..هر دکتر پوست و مو ای هم که بری اولین توصیه و سفارششون گرفتن این قرص و استفاده از اون ..zink plus مخصوص مو و ناخن هستش ..بیشتر داروخانه هم دارند..اگه ریزش موت خیلی زیاده حتما پیش یه متخصص خوب برو و جلوشو بگیر..خاله من مشکل شمارو داشت اما با مراجعه به یه دکتر خوب تونست جلوشو بگیره
    موافقم. من یه دوره (60 تا) مصرف کردم.خیلی موثر بود.اما بهتره با پزشکتون مشورت کنید. ممکنه کمخونی داشته باشید.[/quote:7oyp13u7]

کمخونی که ندارم جدیداً آزمایش خون دادم...قرص آهن هم همیشه یک هفته پریودم میشم میخورم.فقط شاید همون زینک یا کلسیم باشه؟ حالا زینک بخورم بهتره یا اکوفن؟[/quote:7oyp13u7]
    من اوایل تابستون ریزش موی شدید داشتم ازمایشم مشکلی نداشت قرص اکوفن وبیوتین خوردم خیلی عالی بود دیگه ریزش ندارم البته موهای ریخته شده هنوز برنگشته میخوام هیر تونیک طلسم بگیرم کسی اطلاع داره بگه ممنون میشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamiavesta
    من برای لکه های صورتم پیش متخصص رفتم که سرم ضد لک unitone 4وکرم روشن کننده لانژه تجویز کرد دو ماه ونیم استفاده کردم که عالی وخیلی راضیم سرم رو یک شب در میان شبها به کل صورت وکرم هر روز .اما خانم باردار یا شیر ده نباید استفاده کنه
    خانومی ضد لکت کجایی و چند خریدی ؟همینطور سرمت رو
    ببخشید که دیر جواب دادم lange روشن کننده 86000گرفتم و unitone 4 حدود 45 گرفتم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0

[quote=مامان زرزر][quote="فرهانه":1ntnpw8q]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "فرهانه":1ntnpw8q
    سلام به همه بروبکس مامی سایتی علی الخصوص بچه های این تاپیک.
    یه ضدآفتاب خوب درحد15تومن واسه پوست نرمال می خوام.میشه یه مارک خوب بهم معرفی کنین؟؟
    و یه پنکیک خوب با قیمت مناسب مثلا زیر10تومن اونم واسه پوست نرمال.
    یه کرمم میخوام تا پوست دستمو روشن کنه.آخه پوست دستم تیرس و من ازین موضوع رنج می برم.
    پیشاپیش ممنون
    خانوما ینی کسی نیس که بتونه کمکم کنه؟؟
    هیچکی منو دوس نداره [/quote:1ntnpw8q]
    من ضدافتاب دکتر زیلا خریدم حدود 11 یا 12 هزار تومان...اس پی افش 95 درصد بود...تا حالا هر چی کرم زدم ضد آفتاب مثل دکتر زیلا نبوده...رطوبتش .چربیش همه به اندازه هست...بیودرما استفداده کردم خشک میکنه...سان سیف بوش بده و رطزبتش خیلی بالاست..وقتی رطوبت خیلی بالا باشه تو افتاب سیاه میکنه پوست رو..آردن سیاه میکنه..سی گل نمی ارزه..به نطرم این که گفتم واسه من که پوستم معمولی هست بهتره[/quote:1ntnpw8q]

مر30عزیزم.فردا میرم میخرم.آخه من تا الآن ضد آفتابو ،کرم پودرو ،پنکیکو رژ لبو مرطوب کننده و خلاصه همه ی لوازم آرایشیم مای بوده .ولی مثه اینکه میگن مای خوب نیست .می خوام لوازم آرایشمو عوض کنم.واسه همین پرسیدم.
    واسه پنکیک چی؟؟مارک خوب با این قیمت میشناسی؟
    یه کرمم می خوام تا پوست دستمو روشن کنه.نمیشناسی مارک خوب که تاثیر داشته باشه؟؟
    ببخشید که سوالام زیاد شد!آخه ذوقیدم که بالاخره یکی اومد جوابمو داد.

مامان زرزر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    260
    پسند کرده
    94

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهانه
    سلام به همه بروبکس مامی سایتی علی الخصوص بچه های این تاپیک.
    یه ضدآفتاب خوب درحد15تومن واسه پوست نرمال می خوام.میشه یه مارک خوب بهم معرفی کنین؟؟
    و یه پنکیک خوب با قیمت مناسب مثلا زیر10تومن اونم واسه پوست نرمال.
    یه کرمم میخوام تا پوست دستمو روشن کنه.آخه پوست دستم تیرس و من ازین موضوع رنج می برم.
    پیشاپیش ممنون
    خصوصیتو چک کن
    همه دنیا بخواد و تو بگی
    نه
    نخواد و تو بگی
    آره
    ....تمومه

مدیر انجمن
    maman somi آواتار ها
    سمیه
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    3307
    پسند کرده
    1346

[quote=مینا ✿][quote="maman somi":34071rem]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "maman somi":34071rem
    دوستان، میخواستم سوال کنم کسی هست که از محصولات آرتدکو / ATRDECO استفاده کرده باشه؟ بیشتر کرم زیرساز (بیس آرایش) و کرم کاموفلاژ (پوشاننده کرمی) مد نظرم هست.
    اگر تجربه ای با این برند دارید ممنون میشم که بگید :)
    [/quote:34071rem]
    من دوستم ساکن المان و بیشتر محصولات ارتدکو رو برام فرستاده 1سال دارمشون و ازبیشتر لوازم ارایشیش خیلی راضیم .از .بیس سایش ,ریمل , رژلب هاش , تثبیت کننده لب,خط چشم .خط لب .کرم پودر. .بیس ارایشیش . سایه هاش خیلی خیلی راضیم..وای لاک هاش و نگو که محشره . کرم پودرش خیلی خوب صورت رو پوشش میده .بیس ارایشیش خیلی خوبه البته من پوست صورتم خشکه و زیاد عرق میکردم و صورتم یک کم براق میشد از وقتیکه ارتدکو میزنم این مشکل رو دیگه ندارم و سایه هاش هم رنگاش به نظرم خیلی شیک و کلاسیکه ..از حجم دهنده لب فلفلیش و خط لب نامرییش زیاد خوشم نیومده چون اصلا کار خاصی انجام نمیدن ..وای ببخشید پر حرفی کردم ..فقط خواستم تجربه شخصیم و بگم شاید به دردتون خورد [/quote:34071rem]

دوست گلم من پاسختون رو دیر دیدم، مشخصات پوست شما خیلی شبیه به پوست من هست، البته من از سایه Dior استفاده میکنم همیشه و راضی بودم، اما کرم پودر Exuviance هم به پوست من خیلی خوب جواب داد و مصرف روزانه کرم پودرم از این برند هست

خواستم بهم بگید دقیقا، از محصولات پوستیش کدام بود که مشکل براقی و عرق رو برطرف کرده؟ و آیا کرم پوشاننده یا کاورش همه صورت رو کاملا یکدست میکنه؟ باعث خشکی نمیشه؟ از زیرسازش هم اگر میتونید بیشتر بگید که چه حالتی روی پوستتون ایجاد میکنه

چون من این لاین رو برای آرایش های مجلسی مثل عروسی و اینها دارم انتخاب میکنم و نمیدونم بعد از همه اینها آیا پودر تثبت کننده هم بزنم یا خیر

از توضیحاتتون هم خیلی استفاده کردم و ممنون

ستيز من تنها با تاريكي است و براي نبرد با تاريكي شمشير نميكشم، چراغ مي افروزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط * الهه *
    سلام نادیا جون،خوبین؟ بابت راهنماییهای خوبتون ممنون..
    من حدود 3 ساعتی هست که دارم این تاپیک رو مطالعه می کنم. یه کم گیج شدم. میشه لطف کنین یه توضیح کوچولو بدین درمورد نحوه صحیح پاک کردن آرایش و مراقبت ازپوست؟ حالت مقاله نمی خواما!! می خوام کاربردی باشه.. از آرایشپاک کن و ریمل پاک کن و ... گرفته تا فیس واشرو صابون و کرم دور چشم و اینا.. ملا صبا چیکار کنیم؟ شبا چیکارکنیم؟ چه مارکی استفاده کنیم و الی آخر دیگه...
    واقعا ممنون میشم راهنمایی کنین.
    [SIZE=3]سلام به شما دوست عزیز . معقوله زیبایی و مراقبت از پوست بسیار وسیع ودارای چندین مرحله می باشد . رعایت اصول بهداشتی پوست و مراقب آن به شیوه صحیح و متناسب با نوع آن پوست را همیشه با طراوت و دوران جوانی را طولانی تر می گرداند .

یکی از این اصول تمیز کردن روزانه پوست و زدودن گرد و غبار مواد آرایشی و چربی اضافی پوست می باشد . لذا پاک کردن و تمیز نگه داشتن پوست اولین رکن سلامت و زیبایی می باشد .

این کار را می توانید هر روز صبح با یک شیر پاکن و پنبه صورتتان را به صورت دورانی پاک کرده وبعد از آن از تونیک استفاده کنید .

پاکسازی پوست صورت یکی از ارکان مهم زیبایی و بهداشتی پوست است . با بخور دادن حداقل یکبار در هفته با گیاهانی مثل بابونه اسطوخودوس آقطی نعناع و رزماری همیشه آن را با طراوت و سر زنده نگه دارید .

هر روز صورتتان را با یک صابون بر حسب نوع پوست خود که ذکر نکرده بودید ! بشوئید . ( پوست خشک از پن اتودرم بایودرما . پوست چرب و جوشی صابون کلیندا . پوست نرمال صابون کرمدار داو )

برای پاک کردن آرایش می تونید از شیرپاکن به کمک یک پد یا پنبه و یا از دستمال های پاک کننده آرایش که بسیار استفاده از آن آسان و بصرفه می باشد بهره بگیرید ( دستمال پاک کننده پنبه ریز خیلی خوبه من خودم سالهاست استفاده میکنم همینطور دستمال کلیون و نیوآ ).

آرایش پاکن دو فازه چشم مای من خودم دارم خوبه . مارک های دیگه ام زیاده . کرم دور چشم ایرانی : سینره دکتر زیلا سی گل خارجی : لیراک لوآل نئوستراتا AVen . ( به اندازه دو عدس روزی چند بار از گوشه داخلی چشم به بیرون با ضربات آهسته )

ضد چروک ها معمولا از سن 25 به بالا مورد استفاده قرار میگیرند هر شب یک ساعت مانده به رفتن رختخواب روی پوست تمیز . ( لیراک . AVen . نئوستراتا . استادرم )
    ضد آفتاب بسته به نوع پوست برای هر طرف از صورت یک بند انگشت . ( بایودرما . الارو . دکتر ژیلا . مای و . ..)
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید 2
    بچه ها لطفا یک کرم ضد لک خوب بهم معرفی کنید من پوستم خشک هست و یه کم لک داره قیمتش هم بهم بگید خواهش میکنم
    عزیزم صفحه قبل رو چک کن یکی از بچه ها از سرم ضد لک unitone4 , کرم سفید کننده لانژه راضی بوده همون صفحه قیمتش رو هم گفته
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    نادیا جون ممنون از راهنماییهای با ارزشت
    عزیز به نظر شما برای اینکه پوست صورت سفت بشه و به اصطلاح شل نشه و نیفته چی میشه استفاده کرد در ضمن من پوستم چربه و جوش میزنه و با راهنماییهای شما الان دارم کترل میزنم و صابون کلیندا استفاده میکنم .
    خیلی دوست دارم پوست صورتم سفت و صاف و روشن بشه چی استفاده کنم؟

داشتن پوستی سفت و با نشاط دشوار است. در اینجا راههایی را ارائه می دهیم که ممکن است برای داشتن پوست دلخواهتان مورد نیاز باشد.

ورزش:
    ورزش کردن بعد از نوشیدن مقدار زیادی اب برای سلامتی و همچنین کشش پوست شما مضر است. همچنین ورزش نکردن باعث میشود که پوست شما خسته به نظر رسد و عضلات شما شروع به شل شدن کنند و این باعث میشود که پوست شما دچار افتادگی شود.
    برای حفظ سلامتی و زیبائی خود و همچنین برای سفت شدن پوست، عضلات خود را تقویت کنید.

روغن شی باتر Shea Butter (عصاره طبیعی دانه یک درخت آفریقایی):
    روغن شی باتر یک مرطوب کننده طبیعی موثر است که دارای خاصیت سفت کنندگی پوست میباشد. این بهترین انتخاب برای افرادی است که دارای پوستی خشک هستند تا لوسیون های سفت کننده پوست را از راههای طبیعی تهیه کنند.

لوسیون سفت کننده پوست:
    لوسیون های بیشماری در بازار برای سفت کردن پوست دردسترس است. این لوسیون ها باعث کاهش کشش پوست و محکم شدن ان در همه قسمتهای بدن می شود. مهم نیست که دارای چه نوع پوستی هستید لوسیونی را انتخاب کنید که دارای حداقل مواد شیمیایی حساسیت زا و رایحه غیرطبیعی باشد.

ماسک آرد جو و ماست:
    می توانید از مواد موجود در آشپزخانه یک ماسک سفت کننده طبیعی پوست بسازید. 2/1 پیمانه آردجو پخته شده و 4/1 پیمانه ماست را به همراه اب مخلوط کنید و آن را روی پوست خود قرار دهید. اجازه دهید ماسک کاملا خشک شود سپس انرا با آب ولرم بشویید. این ماسک باعث بسته شدن منفدهای پوستی می شود همچنین پوست شما را مرطوب می کند. اسید لاکتیک موجود در ماست طراوت و شادابی خاصی به پوست شما می بخشد.

ماسک موز:
    موز را له کنید و به مدت 15 دقیقه روی پوست صورت خود قرار دهید سپس با آب ولرم بشویید. راهی سریع و آسان برای سفت کنندگی پوست شما می باشد.

بخار آب:
    از بخار آب برای اینکه مواد زائد را از پوست خود خارج کنید استفاده کنید و صورتی گلگون داشته باشید. بخار آب بمدت 10 دقیقه طراوت خاصی به پوست شما می بخشد. سونای بخار بهترین درمان برای سفت کردن پوست شما می باشد.

ماسک قهوه:
    به جای دور ریختن تفاله قهوه می توانید از ان بعنوان یک ماسک نیروبخش صورت استفاده کنید. 4/1 پیمانه تفاله قهوه به همراه یک سفیده تخم مرغ را بر روی پست صورت خود بطور یکنواخت قرار دهید و تا وقتی که روی پوست شما خشک شود صبر کنید سپس انرا با آب
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

• بانک بند ناف