نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,113 به 1,120 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط as@l
    نادیا جون من موهام به شدت آسیب دیده است.همین الانم موهامو کوتاه کنم بازم موخوره داره.جوری که فکر میکنم تا کچل نکنم درست نمیشه

بعد از حمام وقتی موهام خشک میشه وز میشه.موهام صاف نیست اما انقدرم بد نبود.بخاطر همین آسیب دیدگی از سشوار یا اتو مو هم خیلی کم استفاده میکنم که همینم باعث میشه موهام موج دار و بد حالت باشه.یه ماسک مو یا چیزی که موهای منو نجات بده اگه لطف کنید بهم معرفی کنید.

لوسیون ضد ریزش مای بگیر و طبق دستورش استفاده کن .(10000) قرص اکوفن که ترکیبی از ویتامین های مورد نیاز بدن هست و تقویت کننده موو ناخنه از داروخونه بخر (28000) در حمام پس از شامپو و آبکشی کامل از ماسک مو آکوآرلی (قوطی نیمکیلوییش 12000) یا بس یا مای استفاده کن اگه بزاری 10 تا 20 دقیقه رو موهات باشه وخوب ماساژ بدی وموقع آبکشی طوری بشوری که خیلی شسته نشه و یکم لای موهات بمونه زودباسازیمی شه موهاتوبه نرمی ابریشم می شه .

شادو تندرست باشید
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    5

من ماسک موی بس (colour lock) رو خریدم و ازشم راضیم.منم موهام خیلی خشکه الان که رنگم کردم تو حمام انگشت لای موهام نمیره ولی وقتی از این ماسک میزنم و میذارم یه ربع بیست دقیقه بمونه واقعا نرم میشه.من 1000میلی لیترشو خریدم 20 تومن.چند ماه پیش از مروی.از چند تا فروشنده تحقیق کردم و همه گفتن خیلی خوبه در ضمن گفت کراتینم داره توش و موها رو تا حدی صاف میکنه که تقریبا اینجوریم بود.بعدم گفت مثه نرم کننده نیست که نباید به ریشه موهات بخوره اگه برسه هم آسیبی نمیرسونه.

فاطيما20 آواتار ها
    زینب علیپور
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    247
    پسند کرده
    12

نادیا جونم بازم سلام.
    من موهام یه کمی ریزش داره وجنس موهام هم معمولیه،حالتش هم تقریبا فره.عزیزم فزقی نمیکنه که چه شامپویی استفاده کنم؟ یه قرص بهم معرفی کردین برای ریزش موهام.ولی دوست دارم با شامپو و تقویت کننده مو مشکلم حل بشه.اگه میشه یه شامپو و یه تقویت کننده مو بهم معرفی کن که تو حمام اول از شامپو و بعد از تقویت کننده استفاده کنم.تقویت کننده بناول داشتم که بعد از دو دست شامپو زدن ازش استفاده می کردم و یه یه ربعی روی سرم می موند و بعد ابکشی می کردم ،ولی خیلی راضی نبودم.
    درضمن تصمیم دارم تا چند ماهه دیگه موهام رو صافی بزارم.یه مارک واقعا موثر که واقعا موهام رو صاف کنه میخواستم.

http://fatimastar.persianblog.ir/[HIGHLIGHT=#000000]
    [HIGHLIGHT=#ffffff]zinab.zinab20@yahoo.com[/HIGHLIGHT][/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

من امروز رفتم پاکسازی پوست هوووورااااااااا با مارک اینگرید میله خیلی هم راضی می باشیم :))))))))))
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    من امروز رفتم پاکسازی پوست هوووورااااااااا با مارک اینگرید میله خیلی هم راضی می باشیم :))))))))))
    آهو جان پوست جدید مبارک!!!!
    واسه پاکسازی از چی استفاده کرد؟ آخه منم از لایه بردار و کرم آبرسان اینگیرید میله استفاده می کنم، خواستم ببینیم برای شما از چی استفاده کردند که راضی هستی؟!!!
    نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم .............. یک صحرا گذشته است!!

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

نادیا جون آمدم ازت تشکر کنم به خاطر معرفی محصولات پوست.
    ضدلک نئوسترانا را گرفتم .HQ SKIN LIGHTENING GEL )10PHA ) تومن 41200 .
    ضد جوش موضعی ZENIAC ROLL ACTIV تومن 12500
    مرطوب کننده کدلی رنگی است TEINT DIVIN تومن 33500
    به توصیه مشاور پوست داروخانه یک پن بیودِرما برای دخترم گرفتم. 12500

در ضمن مشاور پوست داروخانه از این که محصولات خوبی بهم معرفی شده بود ،تعجب کرد. باز هم ممنون دوست خوبم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marish
    نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    آهو جان پوست جدید مبارک!!!!
    واسه پاکسازی از چی استفاده کرد؟ آخه منم از لایه بردار و کرم آبرسان اینگیرید میله استفاده می کنم، خواستم ببینیم برای شما از چی استفاده کردند که راضی هستی؟!!!
    مرسی عزیزممن خیلی دقیق نشدم چون در مقیاس سالنی هم بود این کرمها از روی شکلشون هم نمی شد فهمید فقط آخرش یه چیزی گذاشت رو پوستم یه نیم ساعت بمونه از این کرمهای دریایی که سبز هست خیلی خوب و آرامش بخش بود و خیلی پوستم شفاف شد. احتمالا توی اینها یه لایه بردار هم بود و دیه کرم که باهاش پوستم رو ماساژ داد.من جوش سر سیاه خیلی داشتم برای من خوب بود.شما تا حالا که استفاده کردی راضی نبودی؟ اثری داشت برایت؟
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    152

برا کسی که هر روز ارایش میکنه چه کرم پودری پیشنهاد میدید که خیلی گرون نباشه چون قراره هر روز استفاده بشه ضرر کمتری داشته باشه؟ و دیگه اینکه من ارایشمو با صابون میشورم چون با شیر پاکن حس میکنم پوستم پاک نمیشه وقتی صورتمو میشورم حتی با صابون ارایشی برا پوستهای خشک ولی پوست دور لب وبینیم پوسته پوسته میشه ببخشید سئوالام زیاد شد موهام قسمت روییش م خشک و مرده وتو هم رفته و کدر است ( ولی لایه زیری خوبه ) موهام حالت داره یه چیزی میخوام که به موهام جون بده شونه کردنشو راحتتر کنه ولی موهامو صاف نکنه در ضمن موهام خیلی کم پشته مخصوصا قسمت جلوی سرم ممنون میشم اگه کمکم کنید نادیا جون