نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree294Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,105 به 1,112 از 2717
 1. #1105
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  355
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  11
  پسند کرده
  0

  Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

  مدل آرایش هایی که همسرتان دوست دارد.

  با اینکه این ادعا مطرح می شود که خانم ها دوست دارند زیبا به نظر بیایند تا غبطۀ خانم های دیگر را بر انگیزند،اما هنوز این حقیقت که خانم ها دوست دارند برای همسرشان گیرا به نظر برسند ،صحت دارد. سبک های آرایشی زیر که آقایان آنها را دوست دارند به شما کمک می کنند که بهترین رنگ ها وطرح ها را برای وقتی که قرار ملاقات عاشقانه دارید ، انتخاب کنید.به علاوه شما خواهید دانست که چرا این سبک ها برای شوهرتان جذاب است. وقتی صحبت از یک چهرۀ خیلی زیبا به میان می آید،مهمترین کار انتخاب یک آرایشی است که زیبای های شما را دو چندان نشان دهد وشیک باشد.کسانی که در آرایشهای مدرن مبتدی هستند ،ممکن است با مشکلات جدی مواجه شوند.با این وجود ما این جا هستیم تا به شما کمک کنیم وروشهای آرایشی را که همسرتان دوست دارد برای شما بر ملا کنیم.وشما می توانید به آسانی با توجه به رنگ مایۀ پوستتان و شکل صورتتان یکی را انتخاب کنید.به طور حتم،توجه شما بیشتر باید به بهترین قسمت صورتتان معطوف شود.چیزی که شما را از دیگران متفاوت کرده است راز موفقیت انتخابتان ،در پیروی از قوانین اساسی ای است که در زیر گفته خواهد شد.
  مژه های بلند
  آقایان به راحتی توسط نگاههای همسرشان،جذب می شوند.بنابراین پیشنهاد ما این است که از یک ریمل با کیفیت استفاده کنید تا بهترین تاثیر را گذاشته و اهمیت این اجزاء دلنشین صورت را افزایش دهید. کسانی که از طرز تفکر نه چندان پیچیدۀ آقایان مطلع هستند می دانند که آقایان بیشتر از چهرۀ غلیظ آرایش شده ،از صورت طبیعی لذت می برند.به جای آنکه خود را بیش از حد وقف انتخاب بهترین پایه های آرایشی و سایۀ چشم و دیگر محصولات آرایش لب کنید، سعی کنید که چهرۀ زیبا و طبیعی خود را حفظ کنید. با این حال اسلحۀ مخفی شما برای آنکه زیباتر به نظر برسید، استفاده از بهترین نوع ریمل است که به چشم و مژه هایتان زیبایی خاصی می بخشد.
  چشم های دودی
  وقتی برق ها خاموش می شوند وشما در یک مهمانی شبانه هستید،توصیه می شود که از آرایش چشمگیرتری استفاده کنید. برای این کار به سراغ سبک هایی بروید که در طول زمان امتحان خود را پس داده اند و فوق العاده شیک هستند ودر مدل های مختلفی وجود دارند.چشم های دودی،اثر جادویی بر چهرۀ شبانه شما دارند.بعلاوه کسانی که جسارت استفاده از این سبک آرایش در طول روز را هم دارند،فرصتی پیدا می کنند که هنر خود را در شیک ترین زمان شبانه روز برای آرایش دودی امتحان کنند.نگاههارا به چشم هایتان جلب کنید و اطمینان حاصل کنید که این کار را کاملاً خانمها انجام می دهند.شکل چشم هایتان را با یک خط چشم ظریف مشخص کنید وبه جای آنکه کار را با ریمل به پایان برسانید،سایه هم بزنید.
  لبهای عریان(بی رنگ)
  ممکن است به نظر بیاید که لبهای قرمز پر طرفدارترین لب ها در بازار هستند.اگر چه آقایان این لبها را بر روی بوم نقاشی دوست دارند اما به نظر نمی رسند که بخواهند بیشتر از آن،به این لب ها نزدیک شوند.به جای آنکه لب هایتان را با رنگ های شاد وپر هیجان رنگ کنید ،از رنگ بژویا بی رنگ استفاده کنید تا بهترین جلوه را به این قسمت صورت بدهید. لبهای بی رنگ برای هر مناسبتی ،عالی هستند و با هر نوع رنگ پوستی سازگاری دارند. برای آنکه تاثیر مطلوبی بگذارید می توانید از روغن های طبیعی و مرطوب کننده لب ویا برق لب ویا رژلب های مات و خنثی استفاده کنید. قلب دوست پسر آینده تان را توسط یکی از روشهای محبوب لبهای بیرنگ ببرید.
  گونه های صورتی
  ترکیب طبیعی داشتن،مهمترین گزینه ای است که آقایان به عنوان جذاب ترین نوع آرایش انتخاب می کنند.بنابراین به تاثیر رژگونۀ صورتی که هم در فصل های گرم وهم در فصل های سرد طرفدار دارد،اطمینان کنید.گونه هایتان را سایه روشن بزنید و اطمینان حاصل کنید که برس رادر قسمت درست قرار می دهید. این بار استخوان های گونه را برای رنگ با حال صورتی انتخاب کنید.بعلاوه بسیار مهم است که چه رنگی را از میان رنگ های بی پایان انتخاب می کنید.وقتی گونه های صورتی با آرایش طبیعی مخلوط می شود،چهرۀ مبهوت کننده ای به جا خواهد گذاشت. از این روشهای ساده استفاده کنید تا اطمینان تمام چیزها یی که همسرتان می خواهد را داشته باشید.از محصولات با کیفیت استفاده کنید وتوجه خاصی به انتخاب رنگ و ترکیب ها مبذول کنید تا تاثیر خیره کننده ای ایجاد کنید.
  آموزش آرایش چشم دودی
  چشم خاکستری تیره ،تصویری فوق العاده جذاب و کلاسیک است که برای شب ملاقات عاشقانه یا یک ملاقات رسمی بعد از ظهر مناسب است.برای آنکه چنین تصویری به دست آورید می توانید از خط چشم سیاه و سایه استفاده کنید ویا رنگهای تند جواهری مثل آبی یاقوتی ،ارغوانی آماتیسی و سبز زمردین به کار ببرید. برای آنکه تاثیر زیادی ایجاد کنید،از سایه های براق که نور را منعکس می کنند استفاده کنید. اکنون روش آرایش دودی را می آموزیم.

  * کار خود رابا خط چشمی برای خط چشم بالاو پایین شروع کنید که رنگش به رنگ سایۀچشم تان بیاید. مداد را از گوشۀ داخلی چشم به سمت گوشۀ بیرونی بکشید ودستگاه مژه ها را بکشید تا خط تان کلفت به نظر بیاید. از آنجاییکه نمی خواهیم خط مان بریده بریده باشد،آنرا پخش می کنیم.

  * از خط مژه ها (پلک)تا ابرورا سایۀ استخوانی براق یا سفید بزنید.این سایه به عنوان پایۀ سایۀ سیاه تر به کار می رود و همچنین ساختار استخوان ابرو را نمایان تر می سازد

  *حالا از سایۀ تیره تان استفاده کنید. سایه را روی پلکتان بمالید وتا خط پلک آنرا مخلوط کنید سایه را مقداری از گوشۀخارجی چشم تان جلوتر ببرید تا چشم هایتان را طولانی و بادامی نشان دهد.اگر اشتباهی انجام دادید،از پنبه ای که آغشته به شیر پاک کن است برای پاک کردن اشتباه استفاده کنید.

  * از مقدارزیادی ریمل استفاده کنید.از 2یا 3لایه ریمل حجم دهنده وبلند کنندۀمشکی استفاده کنید. برای آنکه کپه های ریمل را از مژه بردارید،از شانۀ مژه استفاده کنید و مژه هایتان را مانند چتری بیارایید.چشم های دودی بسیار پر طرفدارند و به نظر می رسند زمان بیشتری هم طرفدار داشته باشند.در بهار 2011-08-13 بسیار مد هستند.

  افسانۀ ریمل مشکی

  خیلی خوب،همۀ ما یک ریمل مشکی داریم.بعضی ها حتی رنگهای شاد تری مثل بنفش و سبز هم دارند اما اگر بالای 29سال دارید،بهتر است تنها در جشن های غیر رسمی از آنها استفاده کنید. بسیاری از کار شناسان زیبایی توصیه می کنند که برای شب هایی که مراسم دارید،از دو لایه ریمل استفاده کنید.البته الزامی هم در کار نیست.یک لایۀ دیگر ریمل تنها در سر مژه ها باعث می شود به چشمهایتان نشاط بدهد و چشم ها را در زیر نور پیر نشان نمی دهد. اما من از ریمل مشکی متنفرم،یک دلیلش این است که همه فکر می کنند باید از آن استفاده کنند و دلیل دیگر این است که هیچ چیز به اندازۀ ریمل مشکی سن را بالا نمی برد وقتی که مژه ها را مثل کرم های ابریشم فر فری بر روی صورت نشان می دهد. تنها کسانی که باید از ریمل مشکی استفاده کنند،کسانی هستند که به طور طبیعی موهای مشکی دارند،نه هیچ کس دیگر. سیاه،رنگی است که بیشتر از بقیه رنگها مورد عکسبرداری و تبلیغات واقع می شود زیرا بر روی فیلم به خوبی دیده می شود.این بدان معنی نیست که این رنگ بهترین رنگ برای شما است،مگر اینکه جزء افرادی باشید که در قسمت بالا ذکر کردیم.

  خوب اگر قرار نباشد از رنگ سیاه استفاده کنید،چه رنگی به کار ببرید؟

  افراد دارای موهای قهوه ای با هر نوع سایه روشنی باید از ریمل قهوه ای تیره استفاده کنند.نه رنگی تیره تر. به احتمال زیاد شما یک ملکۀ لوس نیستید وکمی «طبیعی بودن»در محیط کار و بیرون هم برازندۀ شماست وهمچنین انتظاری از شما میرود. ریمل SUPER EXTENDشرکتARON،در رنگ قهوه ای تیره،مژه هایتان را پر پشت تر نشان می دهد بدون آنکه کپه کپه شود. مو قرمزها و مو بلوندها باید از ریمل «قهوه ای »استفاده کنند.چرا؟چون که مژه های بلند ومشکی تیره با موهای روشن،مسخره به نظر می رسند.بهترین ریمل فر کننده که تاکنون استفاده کرده ایم ARONS SUPER CURLACIOUSقهوه ای بوده است. وقتی ریمل می زنید،تغییر جهت ندهید.برس ریمل رادر دستگاه مژه ها قرار دهید.وبه سمت بالا بغلطانید و تا نوک مژه ها بیایید. یکبار این کار را انجام دهید و معنای واقعی رنگ خیره کننده را که دنبالش بودید، خواهید یافت.همین کار را در مورد مژه های پایین هم انجام دهید و مواظب باشید که ریمل پخش نشود. حتی می توانید از ریمل ضد آب راحت پاک شویAVON SUPER SHOCK WATER PROOFاستفاده کنید که دوام بیشتری دارد و حجم دهندهای قوی است. اگر می خواهید شیک به نظر بیایید باید ماهر تر جلوه کنید. احتیاجی به خرج اضافی نیست.تنها چیزی که نیاز دارید ،کسب اطلاعات است
  متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

 2. #1106
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  355
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  11
  پسند کرده
  0

  Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

  نقل قول نوشته اصلی توسط ترنم1
  دوستایه عزیزم نظرتون راجع به ماسک مو بس چیه؟ ایتالیایی هست.من موهام رنگ شده و یه خورده خشکه
  ماسک مو روبه ریشه مو هم میشه زد؟

  ماسک درمانی میدوپلا بس کرم نرم کننده و تقویت کننده مخصوص موهای خشک و شکننده . . به ریشه مو ها هم می شه زد ضرر که نداره اما ممکنه زود چرب بشه
  متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

 3. #1107
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  355
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  11
  پسند کرده
  0

  Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

  نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
  نادیا جون ،عزیزم نظر شما در مورد محصولات آرایشی UNE چیه؟
  98% تا 100% فرمولاسیون ها از منشا طبیعی می باشد.
  عاری از هر گونه روغن ،با منشا پتروشیمی پارابن -سیلیکون-فتالات-پلی اتیلن گلیکول و هرگونه ساختارهای تغییر یافته ژنتیکی . عاری از رنگهای مصنوعی و اسانس های مصنوعی و مواد خام مشتق شده از حیوانات.
  متاسفانه اطلاع دقیقی از این مارک ندارم . اما با گفته های شما بنظر برند خوب و سالمی می باشد
  متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

 4. #1108
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۰/۰۸/۲۰
  نوشته ها
  20
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  0
  پسند کرده
  0

  Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

  نادیا جون من موهام به شدت آسیب دیده است.همین الانم موهامو کوتاه کنم بازم موخوره داره.جوری که فکر میکنم تا کچل نکنم درست نمیشه

  بعد از حمام وقتی موهام خشک میشه وز میشه.موهام صاف نیست اما انقدرم بد نبود.بخاطر همین آسیب دیدگی از سشوار یا اتو مو هم خیلی کم استفاده میکنم که همینم باعث میشه موهام موج دار و بد حالت باشه.یه ماسک مو یا چیزی که موهای منو نجات بده اگه لطف کنید بهم معرفی کنید.

 5. #1109
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۹/۰۶/۱۲
  محل سکونت
  ستارخان
  نوشته ها
  92
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  43
  پسند کرده
  0

  Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

  نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
  نادیا جون ،عزیزم نظر شما در مورد محصولات آرایشی UNE چیه؟
  98% تا 100% فرمولاسیون ها از منشا طبیعی می باشد.
  عاری از هر گونه روغن ،با منشا پتروشیمی پارابن -سیلیکون-فتالات-پلی اتیلن گلیکول و هرگونه ساختارهای تغییر یافته ژنتیکی . عاری از رنگهای مصنوعی و اسانس های مصنوعی و مواد خام مشتق شده از حیوانات.
  سلام عزيزم.من رژ لب و سايه و كرم پودر اين مارك رو دام.خيلي سبك و خوبه فقط اولا رنگهاش بينهايت ملايمه يعني اصلا معلوم نيست آرايش كردي حتي تيره ترين رنگاش اونم چون منشا گياهي دارم اما واقعا سبك و لطيفه.ثانيا در مورد كرم هاش حتما بايد پوستت تميز تميز باشه و تا 2 الي 3 ساعت تو اين هواي آلوده تهران دوام داره.بعدش بايد كامل بشوري و دوباره استفاده كني.يعني رو آرايش قبلي خوب نمي خوابه.

 6. #1110
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۹/۰۶/۱۲
  محل سکونت
  ستارخان
  نوشته ها
  92
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  43
  پسند کرده
  0

  Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

  عزيزم بازم ميگم رنگهاش خيلي ملايم هست.در مورد ريملش دوستم داره و راضيه.در خصوص رژ لب حجم دهنده هم اطلاعات خاصي ندارم چون به نظرم اين مورد بيشتر تبليغه.خودم اول خط لب رو خيلي تيز نمي كشم.بعد رژ رو با قلم روي لبم ميكشم و روي اون شاين ميزنم.يعني همون رژ مايع .اينجوري لب رو حجيم ميكنم. اميدوارم بقيه دوستان در اي مورد تخصص داشته باشند و يك مارك خوب بهت معرفي كنند

 7. #1111
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت
  shohreh-sh آواتار ها
  عضویت: ۱۳۸۹/۰۵/۲۷
  محل سکونت
  هر آن جایی که دل خوش باشد.
  نوشته ها
  711
  میزان امتیاز
  4
  پسند شده
  1384
  پسند کرده
  1339

  Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

  فروشنده فروشگاه یون که برای خواهرم رفتیم یه رژلب معرفی کرد و گفت به صورت واقعی حجم دهنده است. گفت : یه احساس سوزش روی لب ایجاد می کنه و باعث حجم دهندگی میشه.!!!!!!!
  یه رژلب دیگه به اسم چرم یه آرایشگر معرفی کرد که هنوز موفق نشدم برم بخرم!!!!!! می گفت :حالت چروک روی لب ایجاد می کنه مثل هنر پیشه ها!!!!!!!!!!!

 8. #1112
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
  محل سکونت
  مشهد
  نوشته ها
  355
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  11
  پسند کرده
  0

  Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

  نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
  طراوت جون ،من به ندرت کرم پودر استفاه میکنم ولی می خواستم ریملش رو بگیرم . رژلب هم زیاد استفاده می کنم . با توجه به رضایتی که شما اعلام کردید ،با خیال راحت میرم برای خرید .
  ممنون از راهنماییت عزیزم.
  دنبال رژلب حجم دهنده هستم و ممنون میشم اگر اطلاعاتی داری ،به من بدی.

  من رژ مایع مدا دارم خوب حجم می ده و موندگاریشم خوبه منکه راضی ام ازش
  متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

 • مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

  محاسبه ي شاخص توده ي بدني

  وزن به کيلـو گـرم
  قد به سانتي متر

  شاخص توده ي بدني
  بازه ي وزني مناسب شما