نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,049 به 1,056 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط leily2
    سلام دوستای گلم پوست من تقریبا نرماله ولی جوشهای زیر پوستی زیاد میزنم اینم بگم که مرتب از مرطوب کننده استفاده میکنم و تمام کارای مراقبتی پوست رو انجام میدم ولی از شر این جوشهای ریز زیر پوستی راحت نمیشم میشه لطف کنید راهنماییم کنید چکار کنم .............نادیا جون شما هم همینطور خانمی
    لیلی جان شما مرطوب کننده تون چیه؟پوست های نرمال بعضی وقتا فریبنده هستند.ممکنه فکر کنی چون چرب نیست جوش هم نمیزنه در حالیکه اگه محصولات مورد استفادتون کومدون زا باشه مشکل ساز میشه.مرطوب کننده همیشه باید oil free باشه.مرطوب کنه ولی چرب نه . چندوقت یکبار از سفیدآب استفاده کنید که منافذ پوستتون بسته نشه.من پوستم چربه و با پن و فیس واش بایودرما جوش های زیرپوستیم خوب شد.حالا شما پوستتون نرماله میتونید هفته ایی یکی دوبار استفاده کنید!
    سلام دوست من ،مرطوب کننده اوریال فاقد چربی استفاده میکنم هفته ای یک بار هم سفیداب میزنم ولی باز از شر این جوشها راحت نمیشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

سلام دوستهای گلم توروخدا کمکم کنید من هفته بعد مراسم بله برانم هست
    پیشونی و چونه ام لک جوش زیاد داره چکار کنم که بره؟؟؟؟؟؟؟
    نفسم میگیرد در هوایی که نفسهای تو نیست
    نفسم = تو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizar
    نقل قول نوشته اصلی توسط leily2
    سلام دوستای گلم پوست من تقریبا نرماله ولی جوشهای زیر پوستی زیاد میزنم اینم بگم که مرتب از مرطوب کننده استفاده میکنم و تمام کارای مراقبتی پوست رو انجام میدم ولی از شر این جوشهای ریز زیر پوستی راحت نمیشم میشه لطف کنید راهنماییم کنید چکار کنم .............نادیا جون شما هم همینطور خانمی
    من یک دوستی داشتم که بابونه از عطاریها میخرید و میریخت توی آب جوش و باهاش صورتش رو بخور میداد ، اول جوشهای زیر پوستی پوستش یک دفعه میریخت بیرون اما بعد صورتش صاف میشد و تا مدتها از شر جوش های زیر پوستی راحت بود .
    گلم بابونه هم بخور میدم ژل ضد جوش سینره رو هم قبلا استفاده کردم ولی همه موارد مقطعی جواب داده یه چیزی میخوام که اساسی این مشکلو بر طرف کنه

sepidar_194 آواتار ها
    کالاهای من
    12
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    906
    پسند کرده
    3605

نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین بانو
    من چونه ام لک داشت رفتم لیزر qswitch . البته هر جا یه چیزی بهش می گن. برو پیش این متخصص های پوستی که کلینیک زیبایی دارن . زود جواب می گیری . برا من عالی شد و خیلی راضیم . البته قبل از اینکه بری 2 روز قبل روی پوستت هیج دارویی مصرف نکن. مبارک باشه

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

نادیا جون با توصیفاتی که زحمت کشیدید و در مورد بنزویل پروکساید گذاشتید و با توجه به تجربه ایی که دارید می خوام بدونم در مقایسه با دیفرین ،کدام محصول بهتر جواب میده ؟؟

من قبل از سیکل ماهانه دور دهان و عمدتا روی چانه تک و توک جوش می زنم و این آزار دهنده است چون از شروع تا پایان آن به سیکل بعدی وصل میشه و باعث ایجاد لک میکنه . من از بنزویل استفاده می کنم و در کنارش از ژل ضد جوش اکتی پور هم استفاده می کنم !!!!!! یه راه حلی باری این جوش هایی که به صورت دوره ایی باهاشون درگیرم می خوام.
    راه حلی هم برای لک هم می خوام اگر براتون امکان داره.
    مرسی عزیزم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    نادیا جون با توصیفاتی که زحمت کشیدید و در مورد بنزویل پروکساید گذاشتید و با توجه به تجربه ایی که دارید می خوام بدونم در مقایسه با دیفرین ،کدام محصول بهتر جواب میده ؟؟

من قبل از سیکل ماهانه دور دهان و عمدتا روی چانه تک و توک جوش می زنم و این آزار دهنده است چون از شروع تا پایان آن به سیکل بعدی وصل میشه و باعث ایجاد لک میکنه . من از بنزویل استفاده می کنم و در کنارش از ژل ضد جوش اکتی پور هم استفاده می کنم !!!!!! یه راه حلی باری این جوش هایی که به صورت دوره ایی باهاشون درگیرم می خوام.
    مرسی عزیزم.

استفاده از صابون کلیندا روزی 2 بار مخصوصا شب قبل خواب و لوسیون پورزون لورآل هم لایه برداره لک صورت رو به مرور کمرنگ می کنه هم جوش رو زود خوب می کنه . در ضمن برای از بین بردن جای لک باید کمی صبرو حوصله داشت . لوسیون رو روی جای لک و روی جوش ها روزی چندین بار مصرف کنید با دستهای شسته با نوک انگشت نه با پنبه .

تاثییر این دو ماده فوری هست و در عرض چند روز روند بهبودی کاملا قابل رویت می باشد .

موفق باشید
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

[quote=sepidar_194]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "نازنین بانو":1v3sopmi
    من چونه ام لک داشت رفتم لیزر qswitch . البته هر جا یه چیزی بهش می گن. برو پیش این متخصص های پوستی که کلینیک زیبایی دارن . زود جواب می گیری . برا من عالی شد و خیلی راضیم . البته قبل از اینکه بری 2 روز قبل روی پوستت هیج دارویی مصرف نکن. مبارک باشه [/quote:1v3sopmi]

ممنون عزیزم
    نفسم = تو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh

مرسی عزیزم.

استفاده از صابون کلیندا روزی 2 بار مخصوصا شب قبل خواب و لوسیون پورزون لورآل هم لایه برداره لک صورت رو به مرور کمرنگ می کنه هم جوش رو زود خوب می کنه . در ضمن برای از بین بردن جای لک باید کمی صبرو حوصله داشت . لوسیون رو روی جای لک و روی جوش ها روزی چندین بار مصرف کنید با دستهای شسته با نوک انگشت نه با پنبه .

تاثییر این دو ماده فوری هست و در عرض چند روز روند بهبودی کاملا قابل رویت می باشد .

موفق باشید

وای عزیزم ممنونم
    نفسم = تو

• بانک بند ناف