نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 1,041 به 1,048 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط Arshida.h
    این عکسشه.

نادیا جان منظورتون اینه که شب قبل از خواب روی صورتم بزنم تا صبح.بعد با چی پاکش کنم؟

بله . شب یک ساعت قبل خواب و صبح با آب و صابون متناسب با پوست شسته شود . ضد آفتاب فراموش نشه

نادیا جان ، 10%Benzoyl Peroxide چطوره؟
    آیا ژل دیفرین عملکردش مثل بنزویل ****** است؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis16
    سلام...محصولات آرایشی dousse خوبه یا نه؟؟؟ازش راضی هستین؟؟؟
    تو قسمت کرم پودر یکی از بچه ها از کرم پودرش ناراضی بود ولی چند روز پیش مامانم رژگونه اش رو گرفت و خواهرم رژ مایعش رو ، مامانم می گه از رژگونه راضیم ولی خواهرم هنوز از رژش استفاده نکرده ، استفاده که کرد میام خبرش رو میدم
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط leily2
    سلام دوستای گلم پوست من تقریبا نرماله ولی جوشهای زیر پوستی زیاد میزنم اینم بگم که مرتب از مرطوب کننده استفاده میکنم و تمام کارای مراقبتی پوست رو انجام میدم ولی از شر این جوشهای ریز زیر پوستی راحت نمیشم میشه لطف کنید راهنماییم کنید چکار کنم .............نادیا جون شما هم همینطور خانمی
    والا من درمورد آکنومگا خیلی خوب شنیدم در این مورد جوشهای زیرپوستی ، منم همین مشکل رو دارم حالا اگر کسی از این آکنومگا استفاده کرده بیاد بگه لوووفا
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

سلام دوستای گلم پوست من تقریبا نرماله ولی جوشهای زیر پوستی زیاد میزنم اینم بگم که مرتب از مرطوب کننده استفاده میکنم و تمام کارای مراقبتی پوست رو انجام میدم ولی از شر این جوشهای ریز زیر پوستی راحت نمیشم میشه لطف کنید راهنماییم کنید چکار کنم .............نادیا جون شما هم همینطور خانمی
    لیلی جان شما مرطوب کننده تون چیه؟پوست های نرمال بعضی وقتا فریبنده هستند.ممکنه فکر کنی چون چرب نیست جوش هم نمیزنه در حالیکه اگه محصولات مورد استفادتون کومدون زا باشه مشکل ساز میشه.مرطوب کننده همیشه باید oil free باشه.مرطوب کنه ولی چرب نه . چندوقت یکبار از سفیدآب استفاده کنید که منافذ پوستتون بسته نشه.من پوستم چربه و با پن و فیس واش بایودرما جوش های زیرپوستیم خوب شد.حالا شما پوستتون نرماله میتونید هفته ایی یکی دوبار استفاده کنید!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    والا من درمورد آکنومگا خیلی خوب شنیدم در این مورد جوشهای زیرپوستی ، منم همین مشکل رو دارم حالا اگر کسی از این آکنومگا استفاده کرده بیاد بگه لوووفا
    آهو جان آکنومگا اگه اون محصول از برند اکسفولیاکه (یادم رفته)، که یه دکتر داروساز به من گفت یه دوره اول جوشارو میریزه بیرون بعد خوب میکنه.منم جرات نکردم بگیرم!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

پیشنهاد من به شما استفاده از ژل شستشو و کرم مرطوب کننده پورزون لورآل هست .

شاد و تندرست باشید
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    آهو جان آکنومگا اگه اون محصول از برند اکسفولیاکه (یادم رفته)، که یه دکتر داروساز به من گفت یه دوره اول جوشارو میریزه بیرون بعد خوب میکنه.منم جرات نکردم بگیرم!
    آره دقیقا همون هست ، منم چون نمی دونستم نرفتم طرفش ولی خوب شنیدم ازش

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

[quote=shohreh-sh]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Arshida.h":2s49k5id
    این عکسشه.

نادیا جان منظورتون اینه که شب قبل از خواب روی صورتم بزنم تا صبح.بعد با چی پاکش کنم؟

بله . شب یک ساعت قبل خواب و صبح با آب و صابون متناسب با پوست شسته شود . ضد آفتاب فراموش نشه

نادیا جان ، 10%Benzoyl Peroxide چطوره؟
    آیا ژل دیفرین عملکردش مثل بنزویل پر - و - ک - 30 است؟[/quote:2s49k5id]

بنزويل پراكسايد كاربرد موضعي دارد و براي درمان اكنه مفيد است. بدون نسخه قابل تهيه است و در غلظت*هايي با قدرت*هاي متفاوت براي درمان انواع آكنه متوسط مورد استفاده قرار مي*گيرد. بنزويل پراكسايد با برداشتن لايه فوقاني پوست و باز شدن مجراي غدد چربي (سبوسه) ميشود. همچنين التهاب فوليكوهاي مسدود شده پوست را با كشتن باكتريهايي كه آنها را عفوني مي*كنند كاهش مي*دهد. به علت خشك كردن پوست توليد خارش و تحريك مي*كند كه البته اين حالت با مرور زمان كمتر ميشود. اين دارو را بايد به صورتي كه روي برچسب نشان داده شده است روي موضع آسيب ديده، بماليد. شستن موضع قبل از استفاده از دارو، اثرات مفيد بنزويل پراكسايد را تقويت مي*كند. اگر مداوا با دارويي حاوي غلظت كم بنزويل پراكسايد شروع شود و در صورت لزوم به دارويي با غلظت قويتر تبديل گردد احتمال بروز عوارض جانبي كمتر خواهد بود. خشكي برجسته پوست و پوسته شدن آن را مي*توان با كاهش دادن دفعات استعمال كنترل كرد. از تماس دادن آن با چشم، دهان و غشاء مخاطي خودداري كنيد. كرم*هاي بنزويل پراكسايد مي*تواند لباس يا پارچه را بي*رنگ كند.[HIGHLIGHT=#ffffff]

[/HIGHLIGHT]
    اشكال دارو: كرم، لوسيون، ژل.

مقدار و زمان مصرف: 1 تا 2 بار در روز.

طرز استعمال: مقدار كمي از آن را مطابق دستور روي موضع بماليد.

شروع تأثير دارو: چربي پوست را فوراً كاهش مي*دهد. آكنه معمولاً ظرف 4 تا 6 هفته بهبود مي*يابد.

ادامه اثر دارو: 24 تا 48 ساعت.
    مصرف مقدار اضافي: استعمال مقدار اضافي مشكلي ايجاد نمي*كند. اما اگر مصرف اضافه همچنان ادامه يابد مي*تواند باعث تحريك، پوست*اندازي، قرمزي و ورم بشود
    عوارض نامطلوب:
    استعمال بنزويل پراكسايد مي*تواند سوزش يا گزش موقت در پوست ايجاد كند. اگر درمان متوقف شود و به طور منظم دنبال نشود قرمزي، پوست*اندازي و ورم گسترش خواهد يافت. در صورت سوختگي شديد، تاول يا پوسته پوسته شدن از مصرف دارو صرف*نظر كنيد و به پزشك مراجعه كنيد.

نشانه*ها - تحريك پوست، شيوع شايع،* موارد مشورت با پزشك حاد.

نشانه*ها - خشكي/ پوست*اندازي، شيوع شايع، موارد مشورت با پزشك حاد.

نشانه*ها- گزش/ قرمزي،*شيوع شايع، موارد مشورت با پزشك حاد.

نشانه*ها- تاول/ پوسته شدن/ ورم، شيوع بندرت، موارد مشورت با پزشك همه، شرائط ترك دارو، مراجعه به پزشك.
    بنزويل پراكسايد را نبايد بيشتر از شش هفته استعمال كرد مگر اينكه پزشك توصيه كند.

شاد و موفق باشید
    [HIGHLIGHT=#ffffff][/HIGHLIGHT]
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!