نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 993 به 1,000 از 2711
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

سلام نادیا جان ممنون از راهنماییهای خوبت . عزیزم میخواستم بدونم اگر به طور مداوم قرص ایمیدین مصرف کنم بازم احتیاج به کرم ضد چروک و دور چشم هم دارم. ،؟ ضمنا من 33سالمه . ممنون میشم راهنماییم کنی.
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe1364
    بچه ها نمیدونم جای سوالم اینجا هست یا نه؟
    کسی از شما تا حالا برای گودی هایی که به خاطر جوش رو صورت ایجاد میشه لیزر کرده و جواب گرفته؟
    نه عزیزم اصلا دور لیزر رو خط بکش بیشتر از دوستام رفتن وهیچ نتیجه ای نگرفتن فقط وقت وپوله اضافی دادن حتی برای موی زاید البته یکیشون واسه خال و لک رفت که اونم نتیجه نگرفت از آخر خودم بردمش پیش یه متخصص که جدیدا اسمی شده وفقط انواع خال هارو بر میداره و بهصورت گیاهی که طی یک جلسه وکمتر از یک ماه رفت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    487
    پسند کرده
    168

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_666
    کسی از شما تا حالا برای گودی هایی که به خاطر جوش رو صورت ایجاد میشه لیزر کرده و جواب گرفته؟
    نه عزیزم اصلا دور لیزر رو خط بکش بیشتر از دوستام رفتن وهیچ نتیجه ای نگرفتن فقط وقت وپوله اضافی دادن حتی برای موی زاید البته یکیشون واسه خال و لک رفت که اونم نتیجه نگرفت از آخر خودم بردمش پیش یه متخصص که جدیدا اسمی شده وفقط انواع خال هارو بر میداره و بهصورت گیاهی که طی یک جلسه وکمتر از یک ماه رفت
    پس برای این گودیا چی کار میشه کرد؟هیچی؟؟؟؟؟؟؟؟
    هنر چرمدوزی با دست
    charmine.blogfa.com

sahba81 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_bala
    سلام بچه ها من چند تا سوال داشتم.....من 25 سالمه و میخوام از الان به پوستم برسم.....یه کرم ضد لک و ضد چروک میخواستم....و یه کرم دور چشم.....اگه میشه هم ایرانی و خارجی حدود قیمت شونم بگین ممنون میشم .....و البته پوستم معمولی و بدون جوشه و کرم ها نمی خوام زیاد قوی باشن متناسب با سنم باشه..........ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
    کرم ضد چروک گیاهی دری دی یم لیراک (فرانسوی) ضد چروک سینره . دکتر ژیلا . سی گل (ایرانی)
    دور چشم سینره . دکتر ژیلا . سی گل (ایرانی)
    اگه پوستتون لکه نداره نیازی به ضد لک نیست همون استفاده از ضد آفتاب کفایت میکنه

متاسفانه در حال حاضر قیمت ها رو دقیق ندارم . می تونید به وب من مراجعه کنید و از آرشیو اولین صفحه بهمن ماه به لینک فروشگاهی که گذاشتم برید قیمت ها به روزه و بهترین برندهای خارجی داره
    کرم دور چشم اریکه ERIKEH هم خیلی خوبه. جذب خیلی خوبی داره و اصلا احساس چرب بودن و سنگین بودن نداره. البته صورتی رنگش. تاثیر خوبه هم داره.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    71
    پسند کرده
    138

دوستان کدوم یکی از این مارکهای زیر خوب هست و برای عروس راحت میشه ست کرد ؟

1.Channel
    2.Dior
    3.Revlon
    4.Clinique
    5.Benefit
    6.Kit
    7.Mac
    8.Clarins
    9.Lauder
    10.Biotherm
    11.Shiseido
    12.Laurent
    13.Kalvin Clein
    راستش را بگو
    نکند تو همان " این نیز " هستی که همیشه می گذری ........ ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط remy
    سلام دوستان عزيز.من پاك كننده آرايش بيودرما رو خريدم ( مخصوص پوست چرب و مختلط) البته روش ننوشته براي چشم هم هست.وقتي به چشمم زدم احساس سوزش تو چشمام داشتم . پاك كننده جدا براي چشم نداره؟ آخه من هم پوستم جوش ميزنه يك مدل ديگه داشت مال پوستهاي حساس. مرسي
    عزیزم اون مدلش که برای پوست حساسه واسه چشم استفاده میشه.درش قرمزه و کارش عالیه.شما اون در سبزه رو خریدی که چربی رو کنترل میکنه و صورت رو پاک میکنه.اصلا دور چشمات از اون نزن.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

یکی از دوستای من که انجام داده راضی نیست.حدود دو میلیون هم خرج کرد. بعد یه مدت خودش خوب میشه اگه پوستت قدرت ترمیم داشته باشه.نگران نباش.لایه برداری مرتب انجام بده (یک ماه یکبار با سفیدآب و هرروز با فیس واش پوست چرب) خوب میشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote="BAHAR 87"]دوستان کدوم یکی از این مارکهای زیر خوب هست و برای عروس راحت میشه ست کرد ؟

1.Channel
    2.Dior
    3.Revlon
    4.Clinique
    5.Benefit
    6.Kit
    7.Mac
    8.Clarins
    9.Lauder
    10.Biotherm
    11.Shiseido
    12.Laurent

13.Kalvin Clein[/quote
    خانومی قیمتش برایت مهم نیست ؟ آخه شما چندتا مارک با قیمتهای خیلی متفاوت انتخاب کردی ، بعضی از ین مارکها مثل کلارینس استندهایش رو به کل جمع کردن اگر جایی یواشکی بفروشه می تونی پیدا کنی. شنل برند خیلی لوکس و گرونی هست و اجناس اون هم مسافری میاد شاید به طور 100 درصد ست نتونی پیدا کنی ولی چیزهای خوبی داره. دیور و استی لادر و شش سیدو هم تقریبا مثل شنل هستند از نظر لوکس بودن. استندهای ایوسن لورن هم هست می تونی تست کنی و انتخاب کنی مک هم استندش هست می تونی انتخاب کنی.رولون من ازش محصولات مو دارم ولی آرایشی نداشتم و بقیه رو هم چیزی ازشون نداشتم که بگم شاید دوستهای دیگه بدونن.
    یه نکته اگر تو برندهای لوکس می خوای گرلن هم هست که استندهایش هم توی مغازه ها پیدا می شه و راحت می تونی ست کنی.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است