نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 969 به 976 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

سلام نادیا جون
    من صورتم چرب هست احساس میکنم منافذ رو صورتم مثل لپ ها بیشتر از قبل باز شده ...سنمم 31 سال .
    من ضد افتاب رنگی سانسس و بدون رنگی هم سینره استفاده میکنم .
    مرطوب کنننده یا لوسیون خوب برا صورتم چی بزنم

sahba81 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط marish
    نادیا جون
    من یک بار سئوالم را در همین مبحث مطرح کردم اما متاسفانه جوابی نگرفتم. (فکر کنم کسی اطلاعی از مارکی که استفاده می کنم نداشت) اینجا دوباره پست شما را دیدم که پائینش نوشتین مشاور زیبایی این بود که گفتم مزاحم شما بشمک و سئوالم را دوباره از شما بپرسم.
    من جوش های زیرپوسنی زیاد میزنم و پوست صورتم هم نه چربه نه خشک. یک ژل لایه بردار مارک INGRID MILLET و یک کرم آبرسان مارک INGRID MILLET AROMAFLEUR را گرفتم که استفاده کنم. تا الان که 3 سری از لایه بردار زدم چیزی ندیدم!! پوسته پوسته شدن منظورمه! خواستم بپرسم آیا محصولاتی که خریدم خوبن؟آخه حدود 130000 تومان بابتشان هزینه کردم! و کلا برای اینجور پوستها شما چی پیشنهاد میدی؟
    ممنون از راهنمایی ات عزیزم. موفق باشی

کرم لایه برداری که شما مصرف می کنید برای پوست های حساس هست به این دلیله که زیاد حالت پوسته پوسته شدن را نمی بینید در ضمن برای لایه برداری باید کمی صبرو حوصله داشت تا نتیجه را دید . کمتر از دوهفته نمی توان اثر محصول را پیش بینی کرد و نظر داد . این ژل کرم لایه بردار معمولا 1 تا دوبار استفاده می شود . شما هر روز استفاده می کنید؟
    محصولات خوبی هست . اما اگر میخواهید زود تر به نتیجه برسید استفاده از کرم لایه بردار شب سبو اسپسیفیک ایوروشه رو بهتون پیشنهاد می کنم منافذ پوست رو جمع میکنه جوشهای زیر پوستی رو کاملا محو میکنه پوست شما صاف و زیبا میشه . میتونید اینو در کنار دیگر محصولاتتون هر شب قبل خواب استفاده کنید .
    شاد و تندرست باشید
    این مارک رو که گفتی من از محصولات دیگش استفاده کردم،بنظرم بیخودی گرون هستن.فقط ظاهر شیک دارن.
    اگه جوشهای زیر پوستی زیاد میزنی اول باید ببینی مشکل داخلی داری یا نه! مثلا بعضی عوامل مثل کیست های ریز تخمدان یا بعضی عفونتهای حتی کم رحم میتونه باعث بروز این جوشها بشه. اگه کبد هم پاک و تمیز نباشه بازم میتونه باعث بروز انواع جوش بشه.که میتونی از داروهای گیاهی در دو مورد بالا کمک بگیری
    ولی اگه خدا رو شکر مشکل داخلی نداری بازم میتونه دلایل زیادی داشته باشه که یکیش اصلاح موهای صورت هست و یا استفاده زیاد از محصولات آرایشی چرب
    کرم اکتی پور هم خوبه برای از بین بردن جوشهای زیر پوستی البته باید حوصله داشته باشی . چون بتدریج عمل میکنه
    ترکیب آبلیمو با مقداری عسل هم خوبه

sahba81 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    49
    پسند کرده
    6

Re: پاسخ شما

[quote=آهو]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط "دختر میربون":2m6eve3y
    سلا به همه دوستان کسی هست بتونه به من کمک کنه
    1-منافذ پوستم باز شده چی بزنم کم بشن یاحداقل زیاد نشن
    2-پوستم خیلی تیره شده چکار کنم دوباره شفاف بشه
    3-بخاطر کم کردن وزن پوستم شل شده چی بزنم سفت بشه

بچه ها ممنون میشم اسم محصول با قیمت ومارکش بگید قیمتش مهم نیست اگه واقعآ کیفیت داشته باشن
    من یه کم عجله دارم ممنون میشم زودتر کمک کنید

دوست عزیز معمولا افرادی که پوست چربی دارند منافذ صورت کمی درشتر و قابل رویت هست . بهتر بود نوع پوستتون رو هم عرض می کردید تا دقیق تر راهنماییتون می کردم .
    کرم لایه بردار و تنگ کننده منافذ باز سبو اسپسیفیک ایوروشه حدود قیمت 26000 کرم جمع کننده قوی منافذ باز سبیوم پر ریفاینر بایودرما حدودا 26000 تا 27000

برای روشن شدن پوست هفته ای یکبار بخور گل بلبونه و استفاده از کرم میکرو ابریشن لیراک لایه بردار . رفع خستگی و تیرگی پوست برطرف میکنه هفته ای یکی دوبار حدود قیمت 34000

ماسک لیفتینگ و سفت کننده پوست لیفتینگ لیراک هفته ای سه بار قیمت 17000

نادیا مشاور پوست مو زیبایی رنگ مو متد های آرایشی و . . .
    من از سبو اسپسیفیک ایوروشه اصلا راضی نبودم و مرتب هم استفاده کردم بدتر پوستم رو چرب کرد حالا این بیودرما خوبه پوست رو چرب نمی کنه چون من هم تو فکر بودم از این استفاده کنم ایها الخوشکلون و الخوشکلات هر کی استفاده کرده به من هم خبر بده [/quote:2m6eve3y]

اون سه مورد اول که گفتی(تیره شدن پوست،باز شدن منافذ پوست و شل شدنش)اگه قبلا نداشتی همش بخاطر کاهش وزن هستش.چون بغیر از پوستهای چرب و اونایی که ذاتا منافذ پوستی باز دارن، کاهش وزن میتونه منافذ پوست رو باز نشون بده چون پوست شل شده
    بهترین راهش اینه که ورزش ملایم کنی.شنیدم یوگا هم خیلی تاثیر داره.مصرف شیر و ماست روزانه رو زیاد کن.
    سعی کن همیشه طاق باز بخوابی و رو پهلو نخواب.چون ممکنه در اثر کاهش وزن و...همه این اتفاقات سلسله وار دچار چروک زودرس صورت بشی
    البته خیلی هم نترس چون اگه دیگه وزن کم نکنی و تغذیه و تحرکت خوب باشه، بعد از مدتی پوستت خودبخود خودشو با استیل جدیدش وفق میده و بهتر میشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام بچه ها من چند تا سوال داشتم.....من 25 سالمه و میخوام از الان به پوستم برسم.....یه کرم ضد لک و ضد چروک میخواستم....و یه کرم دور چشم.....اگه میشه هم ایرانی و خارجی حدود قیمت شونم بگین ممنون میشم .....و البته پوستم معمولی و بدون جوشه و کرم ها نمی خوام زیاد قوی باشن متناسب با سنم باشه..........ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام به همگی من سوالی داشتم در مورد قرص ایمیدین که برای حوانسازی پوست استفاده میشه کسی اطلاعی در موردش داره؟؟؟ممنون میشم جواب بدین.....

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

سلام ناديا جان.
    من كرم دور چشم خاويار اريس رو براي اولين بار گرفتم كه استفاده شو شروع كنم.
    ميشه طرز صحيح استفاده از كرم دور چشم رو بگيد؟ و اينكه اصلا مارك خوب هست؟ در ضمن من 32 سالمه.
    ممنون از وقتي كه ميذاريد.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh
    سلام نادیا جون
    من صورتم چرب هست احساس میکنم منافذ رو صورتم مثل لپ ها بیشتر از قبل باز شده ...سنمم 31 سال .
    من ضد افتاب رنگی سانسس و بدون رنگی هم سینره استفاده میکنم .
    مرطوب کنننده یا لوسیون خوب برا صورتم چی بزنم
    استفاده از کرم جمع کننده قوی منافذ باز پوست سبیوم پر ریفاینر بایودرما ( روی پوست تمیز هر شب )
    مرطوب کننده پورزون لورآل که کنترل چربی میکنه . جمع کننده منافذه و پوست به مدت طولانی آبرسانی میکنه مخصوص پوست های چربه

شاد و تندرست باشید
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_bala
    سلام بچه ها من چند تا سوال داشتم.....من 25 سالمه و میخوام از الان به پوستم برسم.....یه کرم ضد لک و ضد چروک میخواستم....و یه کرم دور چشم.....اگه میشه هم ایرانی و خارجی حدود قیمت شونم بگین ممنون میشم .....و البته پوستم معمولی و بدون جوشه و کرم ها نمی خوام زیاد قوی باشن متناسب با سنم باشه..........ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
    کرم ضد چروک گیاهی دری دی یم لیراک (فرانسوی) ضد چروک سینره . دکتر ژیلا . سی گل (ایرانی)
    دور چشم سینره . دکتر ژیلا . سی گل (ایرانی)
    اگه پوستتون لکه نداره نیازی به ضد لک نیست همون استفاده از ضد آفتاب کفایت میکنه

متاسفانه در حال حاضر قیمت ها رو دقیق ندارم . می تونید به وب من مراجعه کنید و از آرشیو اولین صفحه بهمن ماه به لینک فروشگاهی که گذاشتم برید قیمت ها به روزه و بهترین برندهای خارجی داره
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

• بانک بند ناف