نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 953 به 960 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

[quote=رومينا 60]
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    نقل قول نوشته اصلی توسط "رومينا 60":3j1vzt0g
    از همه دوستاي خوبي كه جوابم رو دادن ممنونم.
    بهار گل عزيز ديشب رفتم داروخانه كرم QV بگرم 100g رو ميگفت 30000 تومن!!!! به نظرم كه گرون بود و نميصرفيد. فعلا تصميم گرفتم راههاي ديگه اي رو كه دوستان گفتن امتحان كنم هر چند كه مشما پيچيدن دور پا اونم موقع خواب واقعا سخت و عذاب آوره .بازم ازت به خاطر راهنماييت ممنونم.
    [/quote:3j1vzt0g]

رومینا جان فکرمیکنم اشتباه شده.عزیزم کرم QV 50g حدود 8-9 تومنه و صدگرمیش هم حدود 14 تومن.فکر میکنم به شما قیمت لوسیونش رو گفتن.هرطور صلاح میدونی عزیزم.موفق باشی.

نميدونم والا [/quot من قبلا کرم کیو وی استفاده میکردم زیاد گرون نبود همین قیمتی که دوستمون گفتن.....

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط MAH TABAN
    سلام دوستان
    من برای آرایش پاک کن از ژل پاک کننده ایوروشه استفاده میکنم.پوست صورتم هم چرب هست و جوش میزنه.شما آرایش پاک کن بهتری پیشنهاد میکنین؟
    من رفتم داروخونه بایودرما بگیرم چون خیلی ازش تعریف شنیدم خانوم مشاور داروخونه گفت بایودرما ضعیفه و خلاصه هایسک رو به من داد حالا نمی دونم نداشت اینجوری گفت یا واقعا حرفش درست بود آخه به این مشاورهای داروخونه هم خیلی اعتباری نیست این هایسک هم بد نیست من راضی بودم.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

[quote=آهو]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "MAH TABAN":eybs2kqs
    سلام دوستان
    من برای آرایش پاک کن از ژل پاک کننده ایوروشه استفاده میکنم.پوست صورتم هم چرب هست و جوش میزنه.شما آرایش پاک کن بهتری پیشنهاد میکنین؟
    من رفتم داروخونه بایودرما بگیرم چون خیلی ازش تعریف شنیدم خانوم مشاور داروخونه گفت بایودرما ضعیفه و خلاصه هایسک رو به من داد حالا نمی دونم نداشت اینجوری گفت یا واقعا حرفش درست بود آخه به این مشاورهای داروخونه هم خیلی اعتباری نیست این هایسک هم بد نیست من راضی بودم.[/quote:eybs2kqs]

نه آهو جون اصلا اعتباری نیست.بایودرما ضعیفههههه!! جلل خالق! من بیشتر از ده نوع فیس واش ایرانی و خارجی خریدم و استفاده کردم.بهترین بایودرما بوده. حالا که خریدی دیگه مبارک باشه.اما دفعه بعد بایودرما رو امتحان کن.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

سلام دوستان
    عزیزم من ایوروشه داشتم خیلی بیخود بود و بی بخار. فیس واش بایودرما خییلی بهتره. تفاوتشونو حس میکنی وکامل هم صورتت رو پاک میکنه.
    فیس واش زنیاک هم عالی پاک میکنه ولی زیاد کاری به جوش ها نداره.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1145
    پسند کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    سلام دوستان
    عزیزم من ایوروشه داشتم خیلی بیخود بود و بی بخار. فیس واش بایودرما خییلی بهتره. تفاوتشونو حس میکنی وکامل هم صورتت رو پاک میکنه.
    فیس واش زنیاک هم عالی پاک میکنه ولی زیاد کاری به جوش ها نداره.
    زل شستشوی هیدرودرم که برای چشم و صورتش جداست هم خوبه.اخیرا من یه چیزی خریدم به اسم لیف جادویی از داروخونه که پاک کننده ارایش هست و نیاز به چیزی نداره فقط با اب ارایش و پاک میکنه خیلیم راحت قیمتشم 4هزارتومان.منم هرچی استفاده کردم پوستم جوش میزد ولی این راحته و مواد خاصی نداره.درضمن قابل استفاده تا 300باره.
    به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

دستکش پاک کردن آرایش صورت(لیف جادویی رزا)

توضيح فارسي : میکرو الیاف ها موادی ساخته دسته انسان بوده که ترکیبی از 80% پلی استر و 20% پلی آمید.پلی استر به آن استحکام وقابلیت و دوام می بخشد وپلی آمید هم به آن به طرز شگرفی خاصیت جاذب بودن رطوبت وخشک شدن سریع را می دهد، در نتیجه ، این بافت خاص ، قدرت پاک کنندگی بسیار بالای را دارا هستند .
    --------------------------------------------------
    لیف جادویی رزا پاک کننده آرایش صورت و چشم فقط و فقط با آب
    بدون نیاز به شیر پاک کن و صابون
    قابل استفاده تا 300 بار
    قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی
    بدون وجود هرگونه مواد شیمیایی و آرایشی
    بدون ایجاد حساسیت و محدودیت سنی
    قابل استفاده برای انواع پوست.
    ************************************************** *****************************************
    لیف جادویی قادر است با آب بدون نیاز به هیچ نوع ماده ی پاک کننده و شوینده ای تمامی آثار ریمل روژ لب ، روژ گونه و همه نوع آرایش را به راحتی از صورت شما پاک کن ، این محصولات قابل شستشو بوسیله ماشین لباسشویی و دست بوده و تا 300 بار قابل استفاده می باشند.در مقابل مواد شیمیایی مقاوم می باشد .
    باید توجه داشت که بعد از استفاده از صابون و یا مواد شیمیایی دیگر ، برای پاک کردن صورت از مواد آرایشی ، مقدار ph موجود در ساختار شیمیایی این تمییز کننده ها به پوست صدمه زده وباعث خشکی و ضعیف شدن پوست صورت می شود ، همچنین در پوست های حساس ایجاد ناراحتی پوستی می کند .در مقایسه لیف جادویی به خاطر قدرت پاک کنندگی فوق العاده اش فقط با آب محافظ پوست شما خواهد بود.
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

سلام دوستان! این کرم آبرسان که بعضی جاها اسم بردین چیه؟ همون مرطوب کننده ها هستند؟ و روش استفاده اش چجوریه؟ ممنون

* نــازنین* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    دستکش پاک کردن آرایش صورت(لیف جادویی رزا)

توضيح فارسي : میکرو الیاف ها موادی ساخته دسته انسان بوده که ترکیبی از 80% پلی استر و 20% پلی آمید.پلی استر به آن استحکام وقابلیت و دوام می بخشد وپلی آمید هم به آن به طرز شگرفی خاصیت جاذب بودن رطوبت وخشک شدن سریع را می دهد، در نتیجه ، این بافت خاص ، قدرت پاک کنندگی بسیار بالای را دارا هستند .
    --------------------------------------------------
    لیف جادویی رزا پاک کننده آرایش صورت و چشم فقط و فقط با آب
    بدون نیاز به شیر پاک کن و صابون
    قابل استفاده تا 300 بار
    قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی
    بدون وجود هرگونه مواد شیمیایی و آرایشی
    بدون ایجاد حساسیت و محدودیت سنی
    قابل استفاده برای انواع پوست.
    ************************************************** *****************************************
    لیف جادویی قادر است با آب بدون نیاز به هیچ نوع ماده ی پاک کننده و شوینده ای تمامی آثار ریمل روژ لب ، روژ گونه و همه نوع آرایش را به راحتی از صورت شما پاک کن ، این محصولات قابل شستشو بوسیله ماشین لباسشویی و دست بوده و تا 300 بار قابل استفاده می باشند.در مقابل مواد شیمیایی مقاوم می باشد .
    باید توجه داشت که بعد از استفاده از صابون و یا مواد شیمیایی دیگر ، برای پاک کردن صورت از مواد آرایشی ، مقدار ph موجود در ساختار شیمیایی این تمییز کننده ها به پوست صدمه زده وباعث خشکی و ضعیف شدن پوست صورت می شود ، همچنین در پوست های حساس ایجاد ناراحتی پوستی می کند .در مقایسه لیف جادویی به خاطر قدرت پاک کنندگی فوق العاده اش فقط با آب محافظ پوست شما خواهد بود.
    منم از این لیف دارم.و واقعا ازش راضیم....وهمینطور که گفته مثل لایه بردار عمل میکنه..
    نردبان دلم شکسته است
    میشود برای من دعا کنی؟؟

یا اگر خدا اجازه میدهد اندكي به جای من خدا خدا کنی؟