نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 89 به 96 از 2711
صفحه 12 از 339 نخستنخست ... 2910111213141522 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar89
    سلام دوستان عزیز از اشنایی با شماخوشوقتم سایت با حالی دارین.....میشه منو راهنمایی کنید که چه پن کیکی واسه پوستم که تقریبا خشک و حساسه مناسبه؟ در ضمن پوستم خیلی گرمه یعنی ارایش فقط برای نیم ساعت روش دوام داره واسه همین یه پن کیک و کرم پودر با دوام زیاد و پوشانندگی بالا و البته سبک میخوام بگیرم لطفا منو راهنمایی کنید ممنون
    سحر جان من قبلا از پن كيك ايوروشه استفاده كردم . منم پوستم خشكه و واقعا عالي بود ولي يكي دوبار رفتم دنبالش و پيداش نكردم اون مدليو كه قبلا داشتم . راستش الان يادم نمياد مشخصات دقيقشو كه بگم بهت چون مال چند سال قبله فقط يادم مياد قوطي اش خاكستري رنگ بود و رنگهاي مختلفي داشت و من بژ رو خريده بودم . اما گمونم الان ديگه اصلا توليد نميشه ولي در كل براي پوستاي خشك كرم پودر بهتر از پن كيكه. من جديدا يه كرم پودر خريدم به نام " جسيكا" ايرانيه و مفته قيمتش 3500 تومنه. باورت ميشه؟ ولي من خيلي ازش راضيم رنگش هم بژ تيره است كه فقط كك و مكها رو مي پوشونه و اصلا معلوم نيست تو چيزي به صورتت زدي. چون من دوست دارم پوستم طبيعي بنظر برسه نه مثل اينا كه از دو كيلومتري ميشه فهميد پن كيك زدن.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

سلام دوستان. من قبلا دكتر برام ضد چروك نئوستراتا با PHA 10 بهم داده بود ولي اينبار كه رفتم بخرم داروخانه بهم AHA 10 رو پيشنهاد كرد كه لايه بردار ملايم هم هست ولي دكتر بهم گفته بود قبل 40 سالگي لايه بردار استفاده نكن من 31 سالمه حالا نمي دونم لايه بردار ملايم هم ممكنه ضرر داشته باشه ؟كسي چيزي ميدونه ؟ ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    23
    پسند کرده
    0

در مورد جوشهاي سرسياه كه بيشتر روي بيني هستند هم بايد بگم كه :

من تحقيق كردم تنها راه دائمي اش ليزره كه تا اونجا كه من ميدونم ليزر بي ضرر نيست. راههاي ديگه دائمي نيستند . اما پاكسازي پوست خيلي كمك ميكنه . من قبلا پاكسازي توي ارايشگاه رفتم از اين پاكسازيها كه فقط با ماساژ انجام ميشه بدون استفاده از بخور و واقعا پوستم تميز شده بود و جوشهاي سرسياه بيني ام هم خيلي كم شده بودند. ولي بعد يه مدت دوباره پر ميشن و خلاصه بايد اين پاكسازي هميشه ادامه داشته باشه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

[quote="مامی سپیناز"]نسیم عزیز بهنظرت کرم پودر بوروژا برسی چه طوره ؟ مک بهتره یا بوروژا برسی[/quo

مامی سپیناز عزیز اول معذرت میخوام واسه دیر جواب دادن چند روز پسرم مریض بود و اصلا فرصت واسم نمیذاشت ببین عزیزم این سلیقه ایه ولی اگه بخوای استفاده دایم بکنی به نظر من ایوروشه بگیر که پایه گیاهی داره و پوستتو کمتر اسیب بزنه و اگه فقط تو مجالس استفاده میکنی مک بگیر که دوام خیلی بالایی داره من خودم فقط تو مهمونی کرم پودر میزنم ولی کرم خرید کرم پودر دارم و البته بورژوا هم خیلی خوبه ولی به نظر من اونا بهترن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

سلام.واسه ی جای جوشهای از قدیم و شفاف شدن پوست و رفع کدری چی کار کنم؟چی استفاده کنم؟
    به كسی اعتماد كن كه بتواند سه چيز را در تو تشخيص دهد:اندوه پنهان شده در لبخندت را و عشق پنهان شده در عصبانيت را و معناي حقيقي سكوتت را

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

دوستان برای کرم دور چشم میخوام کلیون بخرم کسی استفاده کرده و قیمتش رو میدونه
    حالا از مال این دنیا،نهی داریم گرو هشت

http://manosam.persianblog.ir/

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

دوستان کسی از عوارض محلول ماینوکسیدیل اطلاعی داره؟
    من 2_ 3 سال پیش، به تجویز پزشک ازش استفاده می کردم، و مجددا امروز این محلول رو خریدم که روزی یک باز ازش استفاده کنم، اگه کسی اطلاعات بیشتری در مورد این محلول داره ممنون می شم توضیح بده
    [HIGHLIGHT=#ffffff]خدایا لطفا به بعضی از آنهایی که ایمان آورده اند، یادآوری کن که: تو خدا هستی نه آنها !!![/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

تان کسی* این کارو انجام داده که منو راهنمای کنه سلام ،دوستان من از ۳ ماه قبل به تجویز دکتر پوست برای جای جوشهام دورهٔ پیلینگ را شروع کردم که تو مطب با اسیده میوه انجام میشد ،هر ۲ هفته ۱ بار،ولی* بد از ۳ ماه نه تنها پستم خوب نشده حتا خیلی* خشگو بد شده،به نظر شما بازم ادامه بدم یا نه؟دکترم میگه شاید باید ساله دیگه این درمنو انجام بدم تا جواب بگیرم،خواهش می*کنم از دوس

،بازم ممنون از لطفتون

صفحه 12 از 339 نخستنخست ... 2910111213141522 ... آخرینآخرین