نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 905 به 912 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط رومينا 60
    سلام دوستاي خوبم .من پوست كف پام تو تابستون خيلي خشك ميشه مخصوصا انگشت بزرگه.يه مدت از كرم ترك پاي جي استفاده كردم ولي خب اصلا فايده نداشت يعني تا وقتي استفاده ميكني و پوست چرب هست بهتره ولي همينكه شسته ميشه دوباره مثل اولش ميشه وقتي حمام هم ميرم از سنگ پا استفاده ميكنم كه باعث شده يه خورده خشكيش كمتر بشه حالا به نظر شما بايد از چه كرم يا داروي گياهي استفاده كنم؟ آخه خيلي از اين حالت خشكي بدم مياد

دوست عزیز شب قبل از خواب وازلین ساج رو به کف پاهاتون به مقدار زیادتر از معمول بزنید و یه کیسه فریزر دور هر پا بپیچید تا صبح فقط کافیه چند شب این کارو انجام بدید تا برای همیشه از این خشکی مفرط خلاص شید . فقط وازلین ساج بدلیل ترکیبی از ویتامین ها و مواد نرم کننده قوی.

شاد و تندرست باشید . نادیا مشاور پوست مو زیبایی رنگ مو متد های آرایشی و ...
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marish
    نادیا جون
    من یک بار سئوالم را در همین مبحث مطرح کردم اما متاسفانه جوابی نگرفتم. (فکر کنم کسی اطلاعی از مارکی که استفاده می کنم نداشت) اینجا دوباره پست شما را دیدم که پائینش نوشتین مشاور زیبایی این بود که گفتم مزاحم شما بشمک و سئوالم را دوباره از شما بپرسم.
    من جوش های زیرپوسنی زیاد میزنم و پوست صورتم هم نه چربه نه خشک. یک ژل لایه بردار مارک INGRID MILLET و یک کرم آبرسان مارک INGRID MILLET AROMAFLEUR را گرفتم که استفاده کنم. تا الان که 3 سری از لایه بردار زدم چیزی ندیدم!! پوسته پوسته شدن منظورمه! خواستم بپرسم آیا محصولاتی که خریدم خوبن؟آخه حدود 130000 تومان بابتشان هزینه کردم! و کلا برای اینجور پوستها شما چی پیشنهاد میدی؟
    ممنون از راهنمایی ات عزیزم. موفق باشی

کرم لایه برداری که شما مصرف می کنید برای پوست های حساس هست به این دلیله که زیاد حالت پوسته پوسته شدن را نمی بینید در ضمن برای لایه برداری باید کمی صبرو حوصله داشت تا نتیجه را دید . کمتر از دوهفته نمی توان اثر محصول را پیش بینی کرد و نظر داد . این ژل کرم لایه بردار معمولا 1 تا دوبار استفاده می شود . شما هر روز استفاده می کنید؟
    محصولات خوبی هست . اما اگر میخواهید زود تر به نتیجه برسید استفاده از کرم لایه بردار شب سبو اسپسیفیک ایوروشه رو بهتون پیشنهاد می کنم منافذ پوست رو جمع میکنه جوشهای زیر پوستی رو کاملا محو میکنه پوست شما صاف و زیبا میشه . میتونید اینو در کنار دیگر محصولاتتون هر شب قبل خواب استفاده کنید .
    شاد و تندرست باشید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نادیا جان
    مشاور پوست مو و زیبایی
    جواب ما رو نمیدی عزیز؟!!!!
    در خدمتتون هستم !

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    من از بيشتر محصولات بيودرما كه دارم راضي هستم ولي از لايه بردارش استفاده نكردم تا حالا
    راستي خانها يه سوال يه كرم مرطوب خيلي عالي براي پوست چرب ميخوام از مرطوب كننده ي بيودرما خيلي راضي نيستم اثرش براي چند دقيق هستش نميدونم چرا
    البته من تا حالا از مرطوب كننده ايوروشه ، گارنير ، اورياژ و كيو وي استفاده كردم البته كيو وي لوسيون بدن بود كه دل كل زياد خوشم نيومد ازشون مخصوصا ايوروشه حالا اگه ميشه يه مرطوب كننه درجه يك بهم معرفي كنيد مخصوص پوست چرب
    مرسيييييييييييييييييييييي يي
    مرطوب کننده پورزون لورآل برای پوست های چربه و حرف نداره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه!!!!!!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ندا گلی
    نادیا جان سلام ممنون که وقت میگذاری و به سوالاتمون جواب میدی

این کرم های سیبیوم پر ریفاینر بایودرما و روشن کننده میکرو ابریشن لیراک برای سن خاصی نیستند ؟

توی چند صفحه قبل (کرم دری دی یم لیراک کرم ضد چروک و باسازی کننده ی خوبی هست که برای تمام سنین قابل استفاده می باشد در دو نوع پوست خشک و پوست نرمال / مختلط ) این کرم رو معرفی کرده بودین من پوست چربی دارم میشه یک کرم با همین مشخصات با همین مارک لیراک ولی برای پوست چرب بهم معرفی کنی

زحمت آخر اینکه یک شامپو هم برای موهای چرب بهم معرفی کن که در ضمن ضد شوره هم باشه

خیلی خیلی ممنونتم عزیزم

خیر برای سن خاصی نیست . مت کرونو سرم لیراک که مخصوص پوست چربه اولین محصول مناسب برای پوست های چرب که ضمن جمع کردن منافذ باز پوست و کنترل چربی خاصیت باسازی و ضد چروک نیز دارد .

شامپو های مثل فولیکا . فیتو . کلوران و دوکری شامپوهای خیلی خوبی هستند .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehh
    نادیا جون واسه پوست چرب که جوش میزنه ممکنه یه ضد آفتاب عالی بهم معرفی کنی در ضمن پنکیک و کرم پودر از چی استفاده کنم؟
    فهیمه جون
    ببخشید که به جای نادیای عزیز جواب میدم، فقط خواستم از تجربه خودم براتون بگم شاید مفید بود. منم پوستم چرب بود و جوش میزد. از ضدآفتاب مارک هایسک استفاده می کردم خیلی خوب بود. البته من بیرنگش را می گرفتم. (نمی دانم رنگی داره یانه؟!!) عکس اش را هم برایت میگذارم.
    با تشکر از شما دوست عزیز که به این دوستمون پاسخ دادید . می تونید از ضد آفتاب فتودرم آکنه مت بایودرما که به صورت اسپری هست و حاوی مواد ضد جوش می باشد و پیشگیری می کنه از بازگشت جوش ها استفاده کنید . هایسک هم که همین طور دوستمون گفتند بسیار خوب هست . بهتره از کرم پودری استفاده کنید که مخصوص پوست چرب باشه مثل کرم پودر آکنه لاین مای که خودم 5 ساله استفاده میکنم و یا مارک های دیگه . انتخاب با شماست .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=دختر میربون]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "دختر میربون":ycd9fx7c
    نادیا جون ممنون که وقت گذاشتی فقط یه سوال دیگه من سال قبل داخل ابروهام یه خط تاتو کشیدم خیلی کمرنگ جوری که باید حتمآمداد میکشیدم حالا گذاشم ابروهای خودم بیاد اما رشدشون خیلی کند شده داخل وبلاگتون نوشتید روغن زیتون خوبه نوع خاصی باید باشه مثلآ بدون بو یا ....یا فرقی نداره محلولی چیزی دیگه ای هم هست که به رشد ابرو سرعت ببخشه یه سوال دیگه من ابروهام رو به پایین رشد میکنن حالا که میخوام بزارم ابروهای خودم بیاد راهی هست که مثل سابق به طرف بالا رشد کنن وسوال آخر موادی هست که بتونم تاتو داخل ابروهامو کامل پاک کنم چون خودشون خیلی کمرنگ شدن

نادیا جون ببخشید که سوالام خیلی زیاد شد ممنون بابت جواب هایی که میدی

بچه ها کسی هست بتونه به من کمک کنه مرسی
    [/quote:ycd9fx7c]

من فقط جواب سوال اوات رو می دونم من سریتا زدم برای ابروهام خوب بود راضی بودم و شنیدم خرگوشک و سینره هم خوب هست اون دوتای دیگه رو اگر کس دیگه ای می دونه و استفاده کرده بیاد تجربه اش رو بگه
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

و یه چیز دیگه ابروهات رو هر روز به سمت بالا شانه کن ببین جواب می ده یا نه ؟
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است