نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 897 به 904 از 2711
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط رومينا 60
    سلام بر همگي. من دو سه روزه دارم از روغن بادام براي ابروهام استفاده ميكنم ،امروز صبح كه صورتم رو ميشستم چند تا تار از ابروهام ريخت در صورتيكه من اصلا ريزش ابرو نداشتم حالا خواستم بدونم به نظر شما علتش چيه و آيا اين طبيعيه؟ در ضمن من از گوش پاك كن براي اينكار استفاده ميكنم و خيلي هم آروم ميزنم. و ديگه اينكه آيا چيز ديگه اي براي رشد و تقويت ابرو وجود داره؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
    رومینا جان
    منم مشکل کگم پشتی ابرو را داشتم و موارد زیادی را امتحان کردم که جز 2تا از بقیه خیری ندیدم: یکی روغن زیتون و دیگری هم 1 محلولی بود که از عطاری گرفتم به اسم خرگوشک! بسته بندی شده و رنگش هم قهوه ای تیره است!! حالا مواد تشکیل دهنده اش چیه نمی دانم اما بعد حدود 1 ماه استفاده هم ریشه موهای ابروم سفت شده بود!! درکل ازش راضی ام. فقط یک مطلبی و آن هم اینکه برای جواب گرفتن باید مستمر ازش استفاده کنی و مقطعی نباشه.
    نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم .............. یک صحرا گذشته است!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

Re: پاسخ شما

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط دختر میربون
    سلا به همه دوستان کسی هست بتونه به من کمک کنه
    1-منافذ پوستم باز شده چی بزنم کم بشن یاحداقل زیاد نشن
    2-پوستم خیلی تیره شده چکار کنم دوباره شفاف بشه
    3-بخاطر کم کردن وزن پوستم شل شده چی بزنم سفت بشه

بچه ها ممنون میشم اسم محصول با قیمت ومارکش بگید قیمتش مهم نیست اگه واقعآ کیفیت داشته باشن
    من یه کم عجله دارم ممنون میشم زودتر کمک کنید

دوست عزیز معمولا افرادی که پوست چربی دارند منافذ صورت کمی درشتر و قابل رویت هست . بهتر بود نوع پوستتون رو هم عرض می کردید تا دقیق تر راهنماییتون می کردم .
    کرم لایه بردار و تنگ کننده منافذ باز سبو اسپسیفیک ایوروشه حدود قیمت 26000 کرم جمع کننده قوی منافذ باز سبیوم پر ریفاینر بایودرما حدودا 26000 تا 27000

برای روشن شدن پوست هفته ای یکبار بخور گل بلبونه و استفاده از کرم میکرو ابریشن لیراک لایه بردار . رفع خستگی و تیرگی پوست برطرف میکنه هفته ای یکی دوبار حدود قیمت 34000

ماسک لیفتینگ و سفت کننده پوست لیفتینگ لیراک هفته ای سه بار قیمت 17000

نادیا مشاور پوست مو زیبایی رنگ مو متد های آرایشی و . . .
    من از سبو اسپسیفیک ایوروشه اصلا راضی نبودم و مرتب هم استفاده کردم بدتر پوستم رو چرب کرد حالا این بیودرما خوبه پوست رو چرب نمی کنه چون من هم تو فکر بودم از این استفاده کنم ایها الخوشکلون و الخوشکلات هر کی استفاده کرده به من هم خبر بده
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

مرطوب کننده ایوروشه رو هم من راضی نبودم ، من از آب رسان کلارینس خیلی راضی بودم در ضمن یه درصدی هم ضد آفتاب داشت البته کم بود درصدش ولی برای تو خونه و از این حرفها خیلی خوب بود.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa180
    سلام دوستان کسی در مورد محصولات هیدرودرم اطلاعاتی داره؟ من ژل تمیزکننده صورت و ضدآفتاب اویل فری اش را گرفتم آخه پوستم یه کم چربه و گاهی هم جوش میزنه میخواستم ببینم اثری داره یا نه؟
    مریم جون من ژل هیدرودرم رو داشتم بد نیست اما عالی هم نیست.حالا امتحان کن اگه اثر نداشت دفعه بعد بایودرما بگیر(مخصوص پوست چرب) تفاوتشون رو حس میکنی.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط عسل60
    سلام خوشگل خانوما من یه مشکلی دارم صورتم پر لکه شما چی توصیه یکنید خودم تعریف رژودرم روخیلی شنیدم ولی متاسفانه گیرنیووردم
    عسل جون من شنیدم دکترا رژودرم رو ممنوع کردن چون در دراز مدت مویرگ ها رو میسوزونه و پوست رو تخریب میکنه.استفاده نکن.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    من از بيشتر محصولات بيودرما كه دارم راضي هستم ولي از لايه بردارش استفاده نكردم تا حالا
    راستي خانها يه سوال يه كرم مرطوب خيلي عالي براي پوست چرب ميخوام از مرطوب كننده ي بيودرما خيلي راضي نيستم اثرش براي چند دقيق هستش نميدونم چرا
    البته من تا حالا از مرطوب كننده ايوروشه ، گارنير ، اورياژ و كيو وي استفاده كردم البته كيو وي لوسيون بدن بود كه دل كل زياد خوشم نيومد ازشون مخصوصا ايوروشه حالا اگه ميشه يه مرطوب كننه درجه يك بهم معرفي كنيد مخصوص پوست چرب
    مرسيييييييييييييييييييييي يي
    گیلار جون من لایه بردار بایودرما رو استفاده کردم.خیلی قویه.در عرض یک هفته پوست قهوه ایی میشه و میریزه.اما اصلا نمیتونی هیچی رو پوستت بذاری یا بیرون بری.من توصیه ش نمیکنم.وحشتناک بود

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

سلام دوستاي خوبم .من پوست كف پام تو تابستون خيلي خشك ميشه مخصوصا انگشت بزرگه.يه مدت از كرم ترك پاي جي استفاده كردم ولي خب اصلا فايده نداشت يعني تا وقتي استفاده ميكني و پوست چرب هست بهتره ولي همينكه شسته ميشه دوباره مثل اولش ميشه وقتي حمام هم ميرم از سنگ پا استفاده ميكنم كه باعث شده يه خورده خشكيش كمتر بشه حالا به نظر شما بايد از چه كرم يا داروي گياهي استفاده كنم؟ آخه خيلي از اين حالت خشكي بدم مياد
    رومینای عزیز
    یکی از مشکلات خشکی کف پا و ترک خوردن آن بخصوص پاشنه فرش های ماشینی نامرغوب هم می تواند باشه. کمی روغن زیتون را به کف پات بزن و بعد هم همیشه از جوراب نخی استفاده کن. فکر کنم اینطوری مشکلت برطرف شه.
    نبودنت را دارم با ساعت شنی اندازه می گیرم .............. یک صحرا گذشته است!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

سلام دوستاي خوبم .من پوست كف پام تو تابستون خيلي خشك ميشه مخصوصا انگشت بزرگه.يه مدت از كرم ترك پاي جي استفاده كردم ولي خب اصلا فايده نداشت يعني تا وقتي استفاده ميكني و پوست چرب هست بهتره ولي همينكه شسته ميشه دوباره مثل اولش ميشه وقتي حمام هم ميرم از سنگ پا استفاده ميكنم كه باعث شده يه خورده خشكيش كمتر بشه حالا به نظر شما بايد از چه كرم يا داروي گياهي استفاده كنم؟ آخه خيلي از اين حالت خشكي بدم مياد
    رومینا جان منم مشکل شما رو داشتم.کرم جی هم زیاد موثر نبود.چند بار بعد از حمام کرم مرطوب کننده کیووی به پاهام زدم و جوراب پوشیدم.کاملا خوب شد.کرم کیووی خیلی عالیه حتی واسه خشکی پوست دست.

• بانک بند ناف