نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 825 به 832 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

سیما جون من به تجربه ،زیاد از محصولات ایوروشه راضی نبودم . البته پوست و محصولات مربوط به آن نسبی است و تضمینی برای آن وجود ندارد . این از تجربه من تا دوستان دیگر هم بیایند و نظراتشون را بگند.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

بچه ها کسی ازکرم دور چشم گینو اطلاعاتی داره به من بده؟
    لحظه ها را گذراندیم که به خوشبختی برسیم؛ غافل از آنکه لحظه ها همان خوشبختی بودند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    276
    پسند کرده
    77

نقل قول نوشته اصلی توسط آنیتا
    برای از بین بردن جای نیش حشرات که بعد از مدت طولااااااااانی هنوز باقی مونده چی کار میشه کرد؟

یک راه حل سنتی که من ازش نتیجه گرفتم اینه:مقداری حنا و سرکه را با هم ترکیب کنید تاحالت خمیری بگیره بعد روی محل مورد نظر بمالید یکی دودقیقه بمونه و بعد پاکش کنید.دخترم محل گزش حشرات روی پوستش خیلی دیر خوب میشه به من پیشنهاد دادند و من انجام دادم خوب بود.
    فراموش مکن که برای کشتی های بی حرکت موج ها تصمیم می گیرند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sima8289
    دوستای خوبم سلام تورو خدا هر کسی که اطلاعات داره جوابمو بده ، پوست من خیلی کدر وتیره است مدت یک ماهه که از کرم روز وشب ایوروشه استفاده می کنم ولی هنوز خیلی تاثیر خاصی نداشته ، آیا به نظر شما استفاده از این کرم ها رو ادامه بدم یا برم سراغ چیز دیگه ای؟

عزيزم من يه بار يه كرم روز مرطوب كننده از مارك ايوروشه گرفتم افتضاح بود لوله لوله ميشد از صورتم ميريخت حتي براي اينكه جذب شه صورتم رو خوب ميشستم اين كرو رو بعد ميزدم بازم همون اتفاق ما افتاد
    به نظر من محصولات آرايشيش بهتر از كرمها و محصولات بهداشتيش هستش من از رژ لب و خط چشمش راضيم
    البته هر كسي رضايت رو يك جور تعريف ميكنه نظر من اين بود سيما جان
    البته من الان دارم از كرم دور چشمش استفاده ميكنم بد نيست يه 5 دقيقه احساس رطوبت ميكنم دور چشمم و بعد هم تا حالا تاثير خاص ديگه اي نديدم البته اين كرم براي پيشگيري از چين و چروكه
    در كل اگه تموم شد ديگه از اين مارك كرم و لوازم بهداشتي نميخرم فقط لوازم آرايش مخصوصا رژ لب ميخرم
    اميدوارم كمك كرده باشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

مرسی گیلار جونم ولی اگه شماو یاهر کدوم از دوستان که اطلاعاتی دارند می تونیدبگین برای رفع تیرگی و کدری صورتم از چه کرمی با چه مارکی استفاده کنم؟ ترجیحا گیاهی
    سیما جون منم یکی دوماه پیش اینطوری شده بودم.اعصابم از دست پوستم خورد بود.کدر و تیره شده بود.کلی هم کرم و اسپری آب معدنی و .. گرفتم اما اصلا فایده نداشت.احساس میکنم این حالت بیشتر در اثر عوامل درونی بدن مثل استرس،بی خوابی و کمبود ویتامین و ... بوجود میاد.من بیخیالش شدم و آب و میوه زیاد مصرف کردم و استرسم رو کم کردم.برطرف شد.احساس میکنم وقتی آدم به یه چیزی گیر میده و همش بهش فکر میکنه بدتر میشه.این نظر من بود.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    سیما جون من به تجربه ،زیاد از محصولات ایوروشه راضی نبودم . البته پوست و محصولات مربوط به آن نسبی است و تضمینی برای آن وجود ندارد . این از تجربه من تا دوستان دیگر هم بیایند و نظراتشون را بگند.
    منم راضی نبودم.دو مدل فیس واش داشتم(برای پوست چرب و برای پوست معمولی/ بابونه) و شامپو فیتوم اکتیو. خیلی بیخود بودن!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط baran91
    مرسی گیلار جونم ولی اگه شماو یاهر کدوم از دوستان که اطلاعاتی دارند می تونیدبگین برای رفع تیرگی و کدری صورتم از چه کرمی با چه مارکی استفاده کنم؟ ترجیحا گیاهی
    سیما جون منم یکی دوماه پیش اینطوری شده بودم.اعصابم از دست پوستم خورد بود.کدر و تیره شده بود.کلی هم کرم و اسپری آب معدنی و .. گرفتم اما اصلا فایده نداشت.احساس میکنم این حالت بیشتر در اثر عوامل درونی بدن مثل استرس،بی خوابی و کمبود ویتامین و ... بوجود میاد.من بیخیالش شدم و آب و میوه زیاد مصرف کردم و استرسم رو کم کردم.برطرف شد.احساس میکنم وقتی آدم به یه چیزی گیر میده و همش بهش فکر میکنه بدتر میشه.این نظر من بود.
    من هم موافقم ولي من از محصولات بيودرما استفاده ميكنم پوستم چربه و محصولات مرطوب كننده و ضد اتابش رو استفاده ميكنم و صورتم رو با ژل شستشوي بيودر ما ميشورم الان خيلي پوستم خوب و شفاف شده همه بهم ميگن و آرايش هم روش خوب نشون ميده
    به نظر من كسايي كه آرايش ميكنن حتي اگه مثل من يه ارايش سبك روزانه باشه بايد در كنارش از محلولهاي پاكننده و كرمهاي مرطوب كننده و دور چشم و همي اينها هم استفاده كنن كه اثرات بد ارايش رو صورتشون باقي نمونه
    كرم دور چشم هم به من نئواستراتا معرفي كردن ولي من هنوز نخريدم ايوروشه دارم كه زيادم خوب نيست اين تموم شد ميخوام اونو بخرم
    ولي در كل اب زياد بخور خودش پوست رو شفاف ميكنه و از كرمهاي مرطوب كننده استفاده كن
    اگه لازم بود با تجويز پزشك ميتوني يه لايه بردار هم استفاده كني و يا يه اسكراب تا تيرگي صورتت كمتر بشه عزيزم
    به اميد موفقيت براي شما

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    0

دوستای خوبم ممنون از نظرات خوبتون،انشأله این کرم های ایوروشه ام تموم بشه دیگه نمیخرم، بچه ها جون لیراک کرم روز وشب داره ؟ کرم روز وشب گینو چطور خوبه ؟ تورو خدا اگه اطلاعات دارین لطفا کمکم کنید!‏
    لحظه ها را گذراندیم که به خوشبختی برسیم؛ غافل از آنکه لحظه ها همان خوشبختی بودند.