نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 817 به 824 از 2710
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط صدف
    دوستان اگه ممکنه یک شامپو وماسک مو مناسب موهای دکلره شده بهم معرفی کنید
    من از اوزئال راضی بودم ولی امروز رفتم ماسک موی تونی اند گاید گرفتم تعریفش رو خیلی شنیده بودم ولی هنوز استفاده اش نکردم اگر خوب بود میام مراتب رضایتم رو اعلام می کنم
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

[quote=nadiyaaa]
    نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط "katy 2":1irh28jp
    نادیای عزیز ،لطفا درمورد کرم ضدآفتاب دور چشم وصورت لیراک توضیح میدین
    به نظرشما برای پوست حساسی که با محصولات oil freeهم جوش میزنخوبه
    چون قیمت دوتاشون حدود70 میشه ،نمیخوام ضررکنم
    ممنون گلم
    دوست عزیز پیشنهاد من به شما استفاده از محصولات Aven هست که مخصوص پوست های فوق حساسه که به هر چیزی واکنش نشون میدن و جوش می زنند همه چی ام داره ضد آفتاب ضد چروک کرم دور چشم محصول کشور فرانسه است و خیلی عاااااااااااااااااااااااا الیه . میتونی با اطمینان محصولاتشو بخری و بدونی که ارزششو واقعا داره

شاد و تندرست باشی
    منم خیلی از محصولات اون راضی نبودم چشم پاک کنش را باید باهاش کشتی می گرفتم تاپاک کنه تازه آرایش ضدآب هم نداشتمتونرش هم چیز خاصی نبود حالا نمی دونم شاید به من نساخت
    من به مشتری هام به خیلی هاشون اون رو تجویز کردم و همه راضی بودم و تعجب می کنم !!!از همکارانم که دکتر داروساز هستند همیشه می گن بین محصولات آرایشی بهداشتی فقط اون رو تایید میکنیم به دلیل ترکیباتش و مخصوصا آب معدنی اثر بخش فوریش . به هر حال من خیلی تعجب کردم از نظرات شما !!! خوب شما مد نظرتون محصولات لیراک بود که به بررسیش می پردازیم :
    لابراتوارهای لیرلک در سال 1975 توسط یک پزشک متخصص گیاه شناس تاسیس گردید و امروز به عنوان لابراتواری موفق و معتبر در کاربرد عصاره های گیاهی در سرتاسر جهان شناخته شده است. اثر بخشی این گیاهان توسط آزمایش های متعدد بررسی و مورد تایید قرار گرفته است . نام لیراک از گیاه لیر ( عشقه / پاپی تال ) گرفته شده که در همه ی محصولات لیراک موجود می باشد که اثرات درمانی اثبات شده ای روی سفتی و جوانی پوست دارند

ضد چروک و ضد آفتاب دور چشم با SPF30 ضد چروک قوی . دارای عوامل محافظت کننده از پوستد مقابل نور خورشید . مرطوب کننده بافت دور چشم .

ضد آفتاب IP50 لیراک . ایجاد حداکثر حفاظت در مقابل اشعه های UVB , UVA تامین حداکثر رطوبت مورد نیاز پوست . مقاوم در برابر آب و تعریق . ازادسازی میزان بیشتری عوامل ضد آفتاب ( آنتی اکسیدان ) در هنگام مواجه شدن با آفتاب ( سیستم هوشمند)[/quote:1irh28jp]

من خیلی از مارک اَون راضی هستم خیلی جای تعجب داره که بچه ها راضی نیستند
    تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی ! یکی دیروز و یکی فردا . ولی امروز بهترین روز واسه دوست داشتن هست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gilar
    كتي جون من ضدآفتاب دور چشم ليراك دارم اصلا حالت چرب نداره بيشتر حالت مرطوب كننده داره
    در مورد ضدآفتاب صورت ليراك چيزي نميدونم ولي بيودرما يه ضدآفتاب داره با spf 30 كه براي پوستهاي چربه
    امش آكنه مت هست acne mat زود جذب ميشه و براي پوستهاي چربه اگه خواستي امتحانش كن من راضي بودم
    چون حتي هايسك كه غالبا براي پوست چرب توصيه ميشه هم رو پوست من چرب بود
    کاملا درسته. آکنه مت اصلا چرب نیست. من ضدآفتاب های زیادی رو امتحان کردم.تنها نوعیه که چرب نیست و برق نمی افته رو صورت.
    هایسک واسه منم چرب بود و سنگییییین !!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

دوستان اگه ممکنه یک شامپو وماسک مو مناسب موهای دکلره شده بهم معرفی کنید
    ]من موهام دکلره است همیشه ماسک مو آکوآرلی استفاده می کنم عالیه . ایتالیایی هست و موهارو احیا می کنه عزیزم نیم کیلوییش 12000 یک کیلویی 16000 تو مشهد که قیمت اینه دیگه شهرهای دیگه رو نمی دونم
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط روکسانا
    سلام بچه ها برای حجیم کردن مو چه شامپویی خوبه؟خیلی هم ریزش داره موم
    عزیزم بهتره اول ریزشش رو درمان کنی این خیلی مهمتره . استفاده از شامپو اکوفن رو بهتون پیشنهاد می کنم . لوآل . ایوروشه . دوکری هم شامپوهای حجم دهنده ی خوبی هستند .

می تونی با سر دیسپانسر سشوار هم موهاتو حجیم تر نشون بدی . اما قبل از همه ی اینا اول ریزشش رو درمان کن . استفاده از میوه جات و سبزیجات تازه رو در برنامه غذایی روزانه ات به اندازه کافی فراموش نکن .

شاد وتندرست باشید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط روکسانا
    مرسی ممنون از راهنماییتون.ببخشید سر دیسپانسر کدوم سر هست؟
    عزیزم سشوارتو ببر مغازه بگو دیسپانسر می خوام چند تا می یاره به سر سشوارت می زنه ببینه کدم بهش می خوره . سرش گرده بشقابی شکله روش چند تا سیخ داره که مو رو می پیچونه و حالت حجیم و فشن قشنگی میده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

[quote=فرزانه1345]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "فرزانه1345":3f9pqdjt
    نادیا جان تفاوت ضدآفتاب فیزیکی وشیمیایی چیه؟ازکجا متوجه بشیم کدوم ضد آفتاب فیزیکیه و کدوم شیمیایی؟

نادیا جان میشه جواب سوال من هم بدین؟[/quote:3f9pqdjt]

ضدآفتاب ها دو گونه هستند :

1 - ضدآفـتاب های فـیـزیکی:

که با انعـکاس اشـعه ، از رسیـدن آن به پـوسـت جـلوگـیری می کنند. هـر مانـع فـیـزیکـی کـه این عمل را انجام دهد از این گروه می باشد مانند پمادهای حاوی اکسید زینک ( روی ) و یا کلاه لبه دار و حتی نقاب.2 - ضدآفتاب های شیمیایی:

این گروه از ضدآفتاب ها از طریق جذب اشعه ، از رسیدن آن به لایه های عمقی پوست جلو گیری می کنند .عـیار محافظتی ضد آفتاب ها : مقـدار جذب اشعه توسط ضدآفتاب را عیار محافظتی آفتاب یا SPF می گویند . هر چه این عـیار بالاتر باشد مقدار جذب اشعه نیز بیشتر می شود. در آب و هوای ایران عـیار محافـظـتی بالاتر از20% نیاز است . هر چه اشعه در ناحیه ای مسـتـقـیم تر بتابد باید عیار را بالاتر انتخاب کنیم . ضد آفتاب های با 15= SPF از حدود 93% از اشعه ماوراء بنفش خورشید محافظت می کند و انواع با 30=SPF این محافظت را تا حدود 97% بالا می برند. SPF های بالاتر از این در مجموع مقدار ناچیزی به درصد محافظت اضافه می کنند. در عین حال میزانی که توسط FDA ( اداره ی کل غذا و داروی آمریکا) مورد تأیید قرار گرفته است تا 30% است. هر نوع ضد آفتاب با هر عیاری بیشتر از سه ساعـت روی پوست مؤثر نیست و باید بعد از 3 ساعت تکرار شود. بیشترین مقدار اشعه در فاصله زمانی 10 صبح تا 3 بعد از ظهـر به زمـیـن می رسد. در این فاصـله زمانی از قرار گـرفـتن به طور مستـقـیم در برابر اشعـه آفـتاب اجـتـناب شود. افرادی که پوست روشن دارند بیشترین صدمه را از اشعـه می گـیرند و نیاز است بیشتر مراقب باشند. در فعالیت های روزمره از قبیل کوهنوردی- شنا - اسکی- فوتبال و ... حتماً از ضدآفتاب استفاده شود.
    چگونه ضدآفتاب را به کار ببریم؟

ضدآفتاب باید به تمام نقاط باز بدن ماسیده شود. به خصوص صورت ، گوش ها ، گردن قسمت های فوقانی سینه ، پشت دست ها ، قسمت های بدون موی سر در مردان.
    هر نوع ضد آفتاب با هر عیاری بیشتر از سه ساعـت روی پوست مؤثر نیست و باید بعد از 3 ساعت تکرار شود. بیشترین مقدار اشعه در فاصله زمانی 10 صبح تا 3 بعد از ظهـر به زمـیـن می رسد. در این فاصـله زمانی از قرار گـرفـتن به طور مستـقـیم در برابر اشعـه آفـتاب اجـتـناب شود.

پس از غوطه ورشدن در آب مجدداً باید از ضدآفتاب استفاده کرد. به دنبال ورزش و فعالیت های بدنی که تعریق بدن سبب پاک شدن ضدآفتاب می گردد باید دفعات استفاده از این فرآورده را افزایش داد. ایده آل است که حدود 30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب از ضدآفتاب استفاده شود تا زمان لازم برای نفوذ ماده به درون لایه کراتینی پوست فراهم باشد.
    حفاظت بینی

بینی بیشتر از همه در معرض نور آفتاب است و خطر بالایی برای ایجاد آسیب های خورشیدی در آن وجود دارد ، پس باید بیشتر به وسیله ی ضد آفتاب محافظت شود.
    در کـودکـان ، از سن 6 ماهـگی به بعـد به راحـتی می توان از ضـدآفـتاب های شیمیایی استفاده کرد. ترکیبات موجود در ضـد آفـتاب می تواند در بعـضی افراد حسـاسـیـت ایـجـاد کـند و بایـد نوع ضدآفتاب در این مواقع عوض شود. افرادی که جوش صورت دارند باید از ضـدآفـتاب هـای فاقد چربی استفاده کنند؛ چون ضدآفتاب های معمولی که چرب می باشند باعث بدتر شدن جوش صورت می گردند.
    توجـه :

استـفـاده از ضد آفتاب ها به معـنی ایـمـنی 100% نـیـست و باید سایر موارد محافظتی را رعایت نمود . استفاده از ضد آفتاب نه تنها اثرات سوء برای پوست ندارد بلکه مفید نیز هست ولی انتخاب نوع و مارک ضدآفتاب و درجه محافظتی برای هر پوستی و منطقه ای بسیار مهم است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

دوستان برای موهای دکلره شده ماسک موی قرمز اورال بهتره یا نارنجیش ؟
    من نارنجی اش رو استفاده کردم راضی بودم البته موهای من رنگ شده است و فقط یه دو سانت پایینش دکلره داره .
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

• بانک بند ناف