نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 809 به 816 از 2712
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

نقل قول نوشته اصلی توسط nadiyaaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط katy 2
    نادیای عزیز ،لطفا درمورد کرم ضدآفتاب دور چشم وصورت لیراک توضیح میدین
    به نظرشما برای پوست حساسی که با محصولات oil freeهم جوش میزنخوبه
    چون قیمت دوتاشون حدود70 میشه ،نمیخوام ضررکنم
    ممنون گلم
    دوست عزیز پیشنهاد من به شما استفاده از محصولات Aven هست که مخصوص پوست های فوق حساسه که به هر چیزی واکنش نشون میدن و جوش می زنند همه چی ام داره ضد آفتاب ضد چروک کرم دور چشم محصول کشور فرانسه است و خیلی عاااااااااااااااااااااااا الیه . میتونی با اطمینان محصولاتشو بخری و بدونی که ارزششو واقعا داره

شاد و تندرست باشی

نادیای عزیز من به خاطر تعریف هایی که از محصولات اون شنیده بودم ،ضد آفتاب فاقد چربی اون رو گرفتم که متاسفانه به خاطر این که مثل گچ روی صورتم می ماسید فقط دوبار از آن استفاده کردم و مجبور شدم ببخشمش!!!!!!!!!!!!!

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

خانم ها کسی تا حالا از رژلب حجم دهنده سینره استفاده کرده؟؟ قیمتش چنده؟؟ آیا لب ها را قلوه ایی می کنه؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط katy 2
    ممنون گلم
    دوست عزیز پیشنهاد من به شما استفاده از محصولات Aven هست که مخصوص پوست های فوق حساسه که به هر چیزی واکنش نشون میدن و جوش می زنند همه چی ام داره ضد آفتاب ضد چروک کرم دور چشم محصول کشور فرانسه است و خیلی عاااااااااااااااااااااااا الیه . میتونی با اطمینان محصولاتشو بخری و بدونی که ارزششو واقعا داره

شاد و تندرست باشی
    منم خیلی از محصولات اون راضی نبودم چشم پاک کنش را باید باهاش کشتی می گرفتم تاپاک کنه تازه آرایش ضدآب هم نداشتمتونرش هم چیز خاصی نبود حالا نمی دونم شاید به من نساخت
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

[quote=آهو]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "katy 2":3nrf1itz
    ممنون گلم

شاد و تندرست باشی
    منم خیلی از محصولات اون راضی نبودم چشم پاک کنش را باید باهاش کشتی می گرفتم تاپاک کنه تازه آرایش ضدآب هم نداشتمتونرش هم چیز خاصی نبود حالا نمی دونم شاید به من نساخت[/quote:3nrf1itz]
    من به مشتری هام به خیلی هاشون اون رو تجویز کردم و همه راضی بودم و تعجب می کنم !!!از همکارانم که دکتر داروساز هستند همیشه می گن بین محصولات آرایشی بهداشتی فقط اون رو تایید میکنیم به دلیل ترکیباتش و مخصوصا آب معدنی اثر بخش فوریش . به هر حال من خیلی تعجب کردم از نظرات شما !!! خوب شما مد نظرتون محصولات لیراک بود که به بررسیش می پردازیم :
    لابراتوارهای لیرلک در سال 1975 توسط یک پزشک متخصص گیاه شناس تاسیس گردید و امروز به عنوان لابراتواری موفق و معتبر در کاربرد عصاره های گیاهی در سرتاسر جهان شناخته شده است. اثر بخشی این گیاهان توسط آزمایش های متعدد بررسی و مورد تایید قرار گرفته است . نام لیراک از گیاه لیر ( عشقه / پاپی تال ) گرفته شده که در همه ی محصولات لیراک موجود می باشد که اثرات درمانی اثبات شده ای روی سفتی و جوانی پوست دارند

ضد چروک و ضد آفتاب دور چشم با SPF30 ضد چروک قوی . دارای عوامل محافظت کننده از پوستد مقابل نور خورشید . مرطوب کننده بافت دور چشم .

ضد آفتاب IP50 لیراک . ایجاد حداکثر حفاظت در مقابل اشعه های UVB , UVA تامین حداکثر رطوبت مورد نیاز پوست . مقاوم در برابر آب و تعریق . ازادسازی میزان بیشتری عوامل ضد آفتاب ( آنتی اکسیدان ) در هنگام مواجه شدن با آفتاب ( سیستم هوشمند)
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shohreh-sh
    خانم ها کسی تا حالا از رژلب حجم دهنده سینره استفاده کرده؟؟ قیمتش چنده؟؟ آیا لب ها را قلوه ایی می کنه؟؟

مگه سینره رژ لب زده؟ !!!! من رژ مایع مدا دارم هر وقت می زنم همه متوجه حجیم شدن لب هام می شن و بهم می گن چی زدی!
    متن امضای شما خلاف قوانین سایت است و توسط مدیریت ویرایش شد!!

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    1374
    پسند کرده
    1339

نادیا جون نمی دونم عزیزم .یکبار یکی از خانم ها از این برند تعریف کرده بود .شما این رژ را که فرمودید چند می خرید ؟؟آیا لب قلوه ایی میشه؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

[quote=nadiyaaa]
    نقل قول نوشته اصلی توسط آهو
    نقل قول نوشته اصلی توسط "katy 2":3djj67va
    ممنون گلم

شاد و تندرست باشی
    منم خیلی از محصولات اون راضی نبودم چشم پاک کنش را باید باهاش کشتی می گرفتم تاپاک کنه تازه آرایش ضدآب هم نداشتمتونرش هم چیز خاصی نبود حالا نمی دونم شاید به من نساخت
    من به مشتری هام به خیلی هاشون اون رو تجویز کردم و همه راضی بودم و تعجب می کنم !!!از همکارانم که دکتر داروساز هستند همیشه می گن بین محصولات آرایشی بهداشتی فقط اون رو تایید میکنیم به دلیل ترکیباتش و مخصوصا آب معدنی اثر بخش فوریش . به هر حال من خیلی تعجب کردم از نظرات شما !!! خوب شما مد نظرتون محصولات لیراک بود که به بررسیش می پردازیم :
    لابراتوارهای لیرلک در سال 1975 توسط یک پزشک متخصص گیاه شناس تاسیس گردید و امروز به عنوان لابراتواری موفق و معتبر در کاربرد عصاره های گیاهی در سرتاسر جهان شناخته شده است. اثر بخشی این گیاهان توسط آزمایش های متعدد بررسی و مورد تایید قرار گرفته است . نام لیراک از گیاه لیر ( عشقه / پاپی تال ) گرفته شده که در همه ی محصولات لیراک موجود می باشد که اثرات درمانی اثبات شده ای روی سفتی و جوانی پوست دارند

ضد چروک و ضد آفتاب دور چشم با SPF30 ضد چروک قوی . دارای عوامل محافظت کننده از پوستد مقابل نور خورشید . مرطوب کننده بافت دور چشم .

ضد آفتاب IP50 لیراک . ایجاد حداکثر حفاظت در مقابل اشعه های UVB , UVA تامین حداکثر رطوبت مورد نیاز پوست . مقاوم در برابر آب و تعریق . ازادسازی میزان بیشتری عوامل ضد آفتاب ( آنتی اکسیدان ) در هنگام مواجه شدن با آفتاب ( سیستم هوشمند)[/quote:3djj67va]
    نادیا جان چرا تعجب؟ محصولات پوستی برای همه صد در صد نیست کما اینکه همین لیراک چشم پاک کنش به چشم من حساسیت داد بدجور و پرس و جو کردم دیدم که چند نفر هم درد من پیدا شدن ولی خوب شاید به پوست یکی بسازه شما که خودت مشاوری بهتر از من می دونی
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

دوستان اگه ممکنه یک شامپو وماسک مو مناسب موهای دکلره شده بهم معرفی کنید

• بانک بند ناف