نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree292Likes

موضوع: پرسش، پاسخ و تبادل نظر در زمینه آرايش و مراقبت از پوست

نمایش نتایج: از 73 به 80 از 2710
صفحه 10 از 339 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    17
    پسند کرده
    0

Re: سوالات كاربران در زمينه آرايش و مراقبت از پوست

[quote="فرزانه"]دوستان گلم سلام می شه بهم بگین کرم برنزه کننده یا پنکک برنزه کننده خوب و ریمل اصل و پرپشت کننده با کرم سفید کننده و یه کرم گریم خب عروس با سایه چی بخرم ؟؟[/quote
    كرم پودر موس بورژوا كه بايد تركيبي استفاده بشه
    ريمل حتما اورآل.يك مدلش هست كه مژه هارو بهم نميچسبونه
    سايه ابرنگي موناليزا . خيلييييييييييي عاليه وقشنگ محو ميشه ارايشت حرفه اي ميشه
    رژگونه فلورمار يا....... ولي من بخواطر لايت بودنش كه ميتونم راحت تو دانشگاه استفاده كنم باهاش حاليدم
    رژ كلاسيك فلورمار.من 24 ر ودارم
    و از اخر يك كرم خوب خريدم كه برعكس هميشه قيمتش خيلي كم بود ولي از همه كرمهاي گرون و مشهور براي من بهتر جواب داده كرم نيمچه برنز ماي206

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

مامی سپیاز: سلام دوستان گلم من چندتا سئوال داشتم ؟
    1-اول راهنمایی کنید پوست روی بینی ویشانی من به قدری چربه که اگه از صبح تا شب صورتم و نشورم از ترشح چربی برق میزنه وپو
    ست بقیه قستهای صورتم معمولی به من بگید پوست من از چه جنسیه ؟
    2- پوستم دارای منافذ بازو زیادی یک کرم پودر و پنکیک خوب میخوام با یک کرم بیس آرایشی ؟ از بین مارکها بوروؤا برس دار ،کلینیک،ایوروشه ، اگزوویانس ،مک،دیسل،لاک ورت ،و کر م استیج (LAURENDOR) کدوم برای پوستم من مناسب تره؟
    3-و بدون زحمنت یه ریمل معرفی کنیدد که مژه ها رو بلند کنه و به هم نچسبون پرپشت کنه ؟
    حالا پیش خودتون فکر میکنید من چه موجودی ام ؟
    پس خاهش کمک کمک کمک مک کمک کمک کمک ..................................................

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    131
    پسند کرده
    0

یه مارک سایه چشم بیست و عالی میخوام یه نمونه هست یه بار آرایشگر برام زد خیلی عالی رو پوست می موند یه حالت بین چرب بود ولی اصلا چربیشو نمیشد احساس کرد رنگهاش هم خیلی جالب بود و کلا صاف روی پوست نشسته بود.. متاسفانه این مزایاشو اخر چشن فهمیدم دیگه آرایشگره نبود ازش بپرسم
    آنکه زیبا سخن میگوید کسی است که زیباتر هم می اندیشد ....

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    1083
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط طراوت صابر
    بچه ها کسی میتونه یه شیر پاکن خوب که نه پوستو چرب کنه و نه خشک بهم معرفی کنه؟واسه وقتایی که حوصله پن ندارم و لی نه اثر چربی بزاره نه خشکی
    عزیزم من نزدیک 2 ساله از محلول سن سی بیو از محصولات بایودرا استفاده می کنم و خیلی راضیم ...
    اصلا زیر اسمش نوشته H2O و محلول پاک کننده صورت و چشم هست (حتی آرایش ضد آب)، در واقع هم شیر پاک کنه هم تونیک ولی بدون چربی ..
    دو نوع هم داره یکی دربش قرمزه (واسه پوستهای حساس) یکی آبی (پوست خشک)

مــرا جای خــودم بگذار
    خودت را جای گهـــواره

و آغوشی تسلی بخش

کنـارم بـاش همواره ...

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    160
    پسند کرده
    123

سلام دوستان میتوانیدرنگهای ارایشی که در هر زمانی یا فصلی که .مد می شود را بگویید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام دوستان عزیز از اشنایی با شماخوشوقتم سایت با حالی دارین.....میشه منو راهنمایی کنید که چه پن کیکی واسه پوستم که تقریبا خشک و حساسه مناسبه؟ در ضمن پوستم خیلی گرمه یعنی ارایش فقط برای نیم ساعت روش دوام داره واسه همین یه پن کیک و کرم پودر با دوام زیاد و پوشانندگی بالا و البته سبک میخوام بگیرم لطفا منو راهنمایی کنید ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان خوبم من يه مشكل بزرگ دارم خواهش مي كنم كمكم كنيد ديگه واقعاً خسته شدم مشكل من پوست صورتم است كه هميشه قرمز است وقتي صبح از خواب بيدارمي شم و يك كرم ضد آفتاب ميزنم و ميرم سركار خيلي خوبم ولي نيم ساعت بعد بايد به تك تك همكاران توضيح بدهم چرا اينقدر قرمزم خسته شدم از بس به زن و مرد همكار گفته ام مشكلي ندارم . خواهش مي كنم كمكم كنيد.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

[quote="مامی سپیناز"]مامی سپیاز: سلام دوستان گلم من چندتا سئوال داشتم ؟
    1-اول راهنمایی کنید پوست روی بینی ویشانی من به قدری چربه که اگه از صبح تا شب صورتم و نشورم از ترشح چربی برق میزنه وپو
    ست بقیه قستهای صورتم معمولی به من بگید پوست من از چه جنسیه ؟
    2- پوستم دارای منافذ بازو زیادی یک کرم پودر و پنکیک خوب میخوام با یک کرم بیس آرایشی ؟ از بین مارکها بوروؤا برس دار ،کلینیک،ایوروشه ، اگزوویانس ،مک،دیسل،لاک ورت ،و کر م استیج (LAURENDOR) کدوم برای پوستم من مناسب تره؟
    3-و بدون زحمنت یه ریمل معرفی کنیدد که مژه ها رو بلند کنه و به هم نچسبون پرپشت کنه ؟
    حالا پیش خودتون فکر میکنید من چه موجودی ام ؟
    پس خاهش کمک کمک کمک مک کمک کمک کمک ..................................................[/quote

سلام دوست خوبم من در حد اساتید سایت نیستم ولی تجربیاتم را واستون میگم امیدوارم مفید باشه
    اول واسه پوست چربتون مبتونید ازاین ژلهای شستشو که لایه بردار خفیف هم هستن استفاده کنید من خودم مارک کلین اند کلیر داشتم خوب بود الانم کلیون دارم صورتما خشک میکنه ولی اگه صورت شما خیلی چربه موردی نداره
    دوم من کرم پودر مارک ایوروشه دیسل لاک ورت ومک را داشتم دیسل اصلا خوب نیست و منافذ را بازتر نشون میده توی بقیه مک از همه بهتره البته اگه اصلش گیرت بیاد و قیمتش مهم نباشه وگرنه ایوروشه هم خیلی خوبه استیج هم خوبه ولی اون حالت گریم داره و برای استفاده دایم خوب نیست
    سوم ریمل من بورژوا استفاده میکنم خوبه اورال هم دارم اونم خوبه ولی بورژوا بهتره

صفحه 10 از 339 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف