نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree1Likes

موضوع: تفاوت های اساسی در نیازهای زن و مرد

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 10
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
 1. #1
  مدیر بازنشسته

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۷
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  369
  میزان امتیاز
  6
  پسند شده
  289
  پسند کرده
  0

  Exclamation تفاوت های اساسی در نیازهای زن و مرد

  يک زن دوست دارد که درباره احساسات، علائق، برداشت*ها و آلام روحي خود صحبت کرده و بدين*وسيله با تخليه دروني به آرامش مورد نيازش دست يابد. براي مثال وقتي شما از شوهر خود سوال مي*کنيد : «آيا مرا دوست داري؟» شما مطمئن هستيد که او شما را دوست دارد، چون قبلاً به شما گفته است ولي از نظر عاطفي نياز داريد که آن کلام را دهها بار، صدها بار و حتي هزاران بار ديگر بشنويد.
  يک مرد نياز به زني دارد که همدرد و همدل وي بوده و در مسير پرفراز و نشيب زندگي، همراهي قوي باشد. درک مردي که در کنارش زندگي مي*کنيد و شناخت ويژگي*هاي او و پذيرش بي*قيد و شرط وي* آن*چنان که هست، عشقي عميق و ارزشمند در قلب شما به*وجود مي*آورد که نتيجه آن رهايي از تنش*ها و فشارهاي روحي و درگيري*هاي خانوادگي است. اين عشق را با آزادي و لذت به شوهرتان ارزاني داريد تا او نيز شما را مانند ارزشمند*ترين موجود زندگيش بپذيرد. آن وقت ازدواج شما گرم و شيرين و لذت*بخش مي*گردد.
  تفاوت*هاي بين خود و همسر خويش را درک کنيم.
  ما زنان، تفاوت زيادي با مردان داريم. وقتي که مي*خواهيم سر صحبت را باز کنيم از موضوعي*هايي کاملاً متفاوت و دور از مساله اصلي آغاز مي*کنيم. اما يک مرد موقعي با زنش حرف مي*زند که بخواهد افکار و نظرات اصلي خود را در رابطه با موضوع يا اقدامي بيان کند. اغلب مردها در حالي که با همسر خود صحبت مي*کنند، دارند حرف آخر خود را مي*زنند و يا نظر نهايي و قطعي زن را دريافت مي*دارند و براساس آن برنامه*هاي اصلي و جدي زندگي خود را تنظيم مي*نمايند.
  يک زن محبت خود را از طريق کلمات بيان مي*کند و انتظار دارد که از همان طريق نيز آن را دريافت کند. يک مرد عشقش را به*طور عملي بيان مي*کند، نظير روابط ج *** ن *** سي، يا کار کردن و خريد وسايل زندگي و معمولاً به*همين صورت آن را مي*فهمد و دريافت مي*کند. يک زن خواستار ارتباط کلامي مثبت و محبت*آميز است، در حالي که شوهرش افکارش را در عمل بيان مي*کند و از اعمال و رفتار همسرش علاقه و محبت او را نسبت به خويش دريافت مي*دارد.
  پس آيا باز هم تعجب*آور است که ما هميشه در روابطمان با شوهرانمان دچار مشکل مي*شويم؟
  درک مردي که در کنارش زندگي مي*کنيد و شناخت ويژگي*هاي او و پذيرش بي*قيد و شرط وي* آن*چنان که هست، عشقي عميق و ارزشمند در قلب شما به*وجود مي*آورد که نتيجه آن رهايي از تنش*ها و فشارهاي روحي و درگيري*هاي خانوادگي است. اين عشق را با آزادي و لذت به شوهرتان ارزاني داريد تا او نيز شما را مانند ارزشمند*ترين موجود زندگيش بپذيرد. آن وقت ازدواج شما گرم و شيرين و لذت*بخش مي*گردد

  منبع : http://www.nedayemoshaver.com
  هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود...

  www.khatoonodowle.persianblog.ir

 2. #2
  مدیر انجمن

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۹
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  1,932
  میزان امتیاز
  22
  پسند شده
  1858
  پسند کرده
  299

  Re: تفاوت های اساسی در نیازهای زن و مرد

  تفاوت شگفت زنان و مردان از نگاه عصب شناسی

  حسین واعظ
  بینایی

  شبکیه داخلی ترین لایه چشم دو نوع گیرنده دارد: سلول های استوانه ای (130 میلیون) که در نور ضعیف تحریک می شوند و سفید و سیاه را تشخیص می دهند و سلول های مخروطی (هفت میلیون) که به ما توانایی دیدن رنگ و جزییات ظریف اشیا را می دهند. این سلول های مخروطی را کروموزوم X منتقل می کند. زنان دو کروموزوم X دارند. به این دلیل، بیش از مردان دارای سلول های مخروطی هستند و در نتیجه، رنگ اشیا را بسیار واضح تر دیده و توصیف می کنند.
  مردان تنها قادر به توصیف رنگ های اصلی هستند: قرمز، آبی، و زرد. زنان می توانند رنگ های شیری، نیلی، ارغوانی، بنفش و سدری را نیز توصیف کنند.

  سفیدی چشم در انسان کاملا واضح است. این بخش حرکت چشم ها و تغییر جهت دید را که هر دو برای ارتباط بین انسان ها ضروری است، در انسان ممکن می سازد. سفیدی چشم زنان بیش از مردان است، چرا که ارتباط مستقیم با افراد بخش اصلی فرایند برقراری ارتباط در زنان است و هر چه سفیدی چشم بیشتر باشد، بیشتر می توان سیگنالهای گوناگون بصری را ارسال و یا دریافت کرد. به این وسیله، بهتر می توان تغییر مسیر طرف مقابل را دنبال کرده و تجزیه و تحلیل کرد.

  زنان نسبت به مردان از حس بینایی قوی تری نیز برخوردارند؛ گویی برای مدیریت خانه، دارای یک نوع نرم افزار مغز هستند که آنان را قادر می سازد پیرامون خود را تا دست کم 45 درجه از چپ و راست و همچنین از بالا و پایین خود ببینند. زاویه دید گسترده بسیاری از زنان حتی تا 180 درجه هم می رسد. چشمان مردان بزرگتر از چشمان زنان است و برای دیدی تونل مانند ولی بسیار دور برنامه ریزی شده اند. به عبارت دیگر، او می تواند چیزهایی را که درست مقابلش است، روشن ببیند؛ حتی در فاصله ای دور مثل دیدن با یک ذره بین.

  کره ای که ناپدید شد

  هر زنی در این جهان؛ در حالی که مرد جلوی یخچال ایستاده، چنین گفت و گویی با او داشته است:

  دیوید: کره کجاست؟
  جین: تو یخچال
  دیوید: اینجا تو یخچال که نیست، کجا گذاشتی اش ؟
  جین: همون جاست. خوب چشماتو باز کن!
  دیوید: نه، حتما گذاشتیش جای دیگه. می گم تو یخچال نیست.

  در این مرحله از گفت و گو، جین با گام های بلند به آشپزخانه می آید و دستش را درون یخچال برده و مثل شعبده بازی کره را بیرون می آورد. مردان بی تجربه اغلب این مسأله را به عنوان یک کلک معمولی قلمداد می کنند و زنان را متهم می کنند که چیزها را در کشو و یا کمد پنهان می کنند؛ جوراب ها، کفش ها، لباس های زیر، مربا، کره، سوئیچ خودرو و کیف پول همه سر جایشان هستند. فقط مردان نمی توانند آنها را ببینند.

  زن با زاویه دید گسترده، محتویات درون یخچال و یا کمد را بدون چرخش سر می بینند، در حالی که مردان سرشان را از چپ به راست و از بالا به پایین می چرخانند تا شیئ ناپدید شده را بیابند.
  این تفاوت در قدرت دید زن و مرد، تأثیرات مهمی بر زندگی ما داشته است؛ برای نمونه، آمار شرکت های بیمه، ثابت می کند هنگامی که تصادفی رخ داده باشد، زنان کمتر ریسک می کنند که از سمت چپ و راست خودروی حادثه دیده بگذرند. زاویه دید گسترده آنها این امکان را می دهد که خودروهایی را که از طرفین به سمت آنان می آیند، ببینند. آنان هنگام پارک کردن برای آنکه از عقب و جلو به چیزی نزنند، ناتوانند. به علت اینکه در زنان توانایی تجسم فضایی کمتر است.

  یک زن وقتی بداند همسرش در دیدن چیزهایی که درست جلوی چشمش هستند، مشکل دارد، کمتر عصبانی می شود. وقتی زنی به همسرش می گوید: همون جا توی کمد است، مرد باید حرف او را باور کند و به جست و جو ادامه دهد.


  توانايي دروغ سنجي زنان

  تحقيقات نشان مي دهد كه هنگام ارتباط رو در رو، سيگنال هاي غير كلامي 60 تا 80 درصد از تأثير پيام هاي ارسالي را دربردارند، در حالي كه سيگنال هاي صوتي سهمي حدود 20 تا 30 درصد دارند و 7 تا 10 درصد باقي مانده به موضوع مطرح شده بستگي دارد.

  سنسورهاي پيشرفته يك زن، اين اطلاعات را دريافت كرده و تجزيه و تحليل مي كند. زنان به خاطر توانايي مغزشان در انتقال سريع اطلاعات بين دو نيمكره مغز امتياز بارزي در برابر مردان دارند تا سيگنال هاي تصويري، حركات بدن و ديگر سيگنالها را در كنار هم بچيند و در پایان، رمز را كشف كنند. به همين دليل، كمتر مردي موفق مي شود رودر روي يك زن دروغ بگويد.

  اگر مردي بخواهد به زني دروغ بگويد، بهتر است از پشت تلفن، توسط نامه، در تاريكي مطلق و يا از زير پتو اين كار را انجام دهد.

  تفاوت هاي مغزي زن و مرد

  بیشتر مردان نمی توانند احساسات خود را نشان دهند. مغز مردان ساده، اما مغز زنان پیچیده است. بخش چپ مغز مردها، هنگام صحبت کردن فعال می شود. اغلب برای خانم ها این پرسش پیش می آید که چرا مردان اینقدر روی خاموش کردن تلویزیون هنگام زنگ زدن تلفن اصرار دارند؟
  زنها با تعجب از خود می پرسند: چرا مردها وقتی مشغول خواندن روزنامه یا دیدن تلویزیون هستند، نمی توانند سخنان همسر خود را بشنوند؟

  تقریبا همه زنان دنیا از نشنیدن های شوهرشان در رنج و عذابند. دلیل چنین ضعفی این است که مغز یک مرد برای انجام یک کار در یک زمان شکل گرفته، زیرا فیبرهای ارتباطی کمتری بین دو نیمکره مغزی او هست. اگر از مردی در حال مطالعه یک اسکن مغزی بگیرید، خواهید دید او در این هنگام کاملا کر شده است!

  اما مغز زن برای کارهای متفاوت در آن واحد شکل گرفته است و می تواند از هر دو نیمکره مغز خود بهره ببرد. زن می تواند چند کار متفاوت را در یک زمان انجام دهد. مغز همیشه فعال زن هرگز بی کار نمی ماند. او می تواند در یک زمان با تلفن حرف بزند، غذا بپزد و تلویزیون ببیند. او می تواند در حال رانندگی آرایش کند، به رادیو گوش دهد و با تلفن همراهش حرف بزند؛ اما اگر مردی در حال درست کردن غذا باشد و شما با او صحبت کنید، ممکن است به دلیل از دست دادن تمرکزش بر نحوه درست کردن غذا عصبانی شود.

  تحقيقات جديد نشان داد كه عملكرد مغز زنان نسبت به مردان تفاوت هاي اساسي دارد. مغز زن به طور نامحسوسي كوچكتر از مغز مرد است كه اين موضوع به هيچ وجه تأثيري بر توانايي و قابليت هاي آنان ندارد.

  در سال 1997 محقق دانماركي، «برتن پكن برگ» از بخش عصب شناسي بيمارستان دولتي كوپنهاگ ثابت كرد كه مغز يك مرد به طور متوسط، چهار ميليارد سلول بيشتر از مغز زن دارد. با اين حال زنان عموما در پاسخ به پرسش ها 3 درصد بهتر از مردان عمل مي كنند.

  در مغز بیشتر مردان، بخشي براي جهت يابي وجود دارد. به همين دليل، در جهت يابي مشكلي ندارند. در بخش هاي گوناگونی از مغز زنان مركز كلامي وجود دارد. مهارت كلامي آنان عالي است. به ندرت براي پيدا كردن كلمه دستپاچه مي شوند.

  در سال 1995 گروهي از دانشمندان به سرپرستي دكتر «بنت» و دكتر «سالي شاي ويتس» در دانشگاه يل، آزمايش هايي را روي مردان و زنان انجام دادند تا دريابند در كدام نقطه مغز قافيه ساخته مي شود.

  با كمك «ام آرتي» اين موضوع مورد تأييد قرار گرفت كه در مردان نيمكره چپ مغز براي زبان فعاليت مي كند. در حالي كه در زنان هر دو نيمكره فعال مي شود. نيمكره چپ مغز يك دختر سريعتر از نيمكره چپ يك پسر رشد مي كند؛ يعني دختران، بهتر و سريع تر از پسران صحبت مي كنند، مي خوانند و زبان خارجي فرا مي گيرند. به همين دليل، كلينيك هاي گفتار درماني مملو از پسر است تا دختر.

  در پسران، نيمكره راست مغز سريعتر از دختران رشد مي كند؛ جايي كه توانايي درك منطقي و تجسم فضايي وجود دارد. پسران در رياضيات، ساختمان سازي و حل مشكلات قويتر از دختران هستند.

  سرعت ارتباط بين دو نيمكره

  نيمكره چپ و راست مغز با رشته هاي عصبي به نام جسم پينه اي به هم متصلند. اين رشته امكان ارتباط و تبادل اطلاعات را ايجاد مي كند.
  «راجر كروسكي»، عصب شناس دانشگاه كاليفرنيا تأييد كرد كه جسم پينه اي در مغز زنان نسبت به مردان ضخيمتر است. به همين دليل، ارتباط بين دو نيمكره در زنان 30 درصد بيشتر از مردان برقرار مي شود. همچنين در زنان و مرداني كه به فعاليت مشابهي مشغولند، بخش هاي متفاوتي از مغز فعال مي شوند.

  تحلیل حرکات بدن

  از جمله مواردی که آلن به پوتین یاد داد، تأثیر حرکات بدن بود. مثلا طرز نشستن، طرز قرار گرفتن سر و حرکات دیگر اعضای بدن، به ویژه در رفتار سیاستمداران هر حالتی از بدن می تواند، نمایشگر بیانی خاص باشد که در خانم ها و آقایان متفاوت است؛ مثلا گره کردن دستها در حالت رو به پایین، حالتی از راحتی و ریلکس بودن را نشان می دهد. یا هنگامی که سرتان را در موقع صحبت کردن به آرامی تکان می دهید، این حرکت به معنای در کنترل داشتن آن شخص و محیط توسط شماست.

  یک کارشناس فروش هنگامی که در حال فروش جنسی است، اگر مشتری یک قدم به عقب بردارد، به معنی عدم تمایل و انصراف از خرید است. به علت اینکه یا به خوبی توجیه نشده یا رفتار قابل قبولی از فروشنده ندیده است؛ اما اگر مشتری یک قدم جلو گذاشته یا سرش را به آرامی تکان دهد، احتمالا به این معنی است که توضیحات فروشنده او را قانع کرده است.

  صحبت کردن مهارت اصلی خانم هاست؛ خانم ها در یک زمان، همه با هم صحبت می کنند و در همان موقع، هم به سخنان یکدیگر گوش می کنند؛ اما این توانایی برای مردان امکان پذیر نیست. مغز زنان مانند پدال زدن دوچرخه با صحبت کردن انرژی می گیرد.

  اگر خانم ها بخواهند با یک مرد صحبت کنند، باید به این نکته توجه کنند که تنها یک مطلب را در یک زمان مطرح کنند؛ یک موضوع را بگویند و قطع کنند. اگر متوجه شدند او مطلبشان را درک کرده است، آنگاه مطلب دیگری را مطرح کنند. این بدان جهت است که مغز مردان در یک زمان تنها می تواند بر یک موضوع تمرکز کند.

  مواردی را که آلن پیز در این سمینار - که به زبان انگلیسی بود - مطرح کرد، اصول مهمی در روابط زناشویی قلمداد می شوند.

  یکی از شکایت های خانم هایی که به مراکز مشاوره می روند، بی توجهی شوهران آنها به سخنانشان است. اگر تفاوت های زن و مرد را بدانیم، مشکلات کمتری پدید می آید؛ برای نمونه، وقتی بدانیم توانایی و علاقه اصلی خانم ها صحبت کردن است و با این توانایی انرژی می گیرند، باید در هنگامی که آنها با ما سخن می گویند، هیچ کاری انجام ندهیم و با توجه کامل به سخنان آنها گوش دهیم.

  اگر این اتفاق بیفتد، آنگاه خواهیم دید که چقدر تفاهم و عشق و علاقه بین ما افزایش پیدا کرده است.

  *روانشناس
  خدای من ! گلهای آفتابگردان در روزهای ابری بلاتکلیفند مثل من و روزهای بی تو بودن

 3. #3
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۰/۰۸/۱۰
  محل سکونت
  (شیراز)๑۩۞۩۞۩۞๑
  نوشته ها
  38
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  25
  پسند کرده
  0

  Re: تفاوت های اساسی در نیازهای زن و مرد

  تو کتابی به نام نیازهای مردان نوشته شده:
  مردان نیاز دارند که زنی زیبا خوشتیپ و با موقعیت اجتماعی خوب در کنار خود داشته باشند
  و در اجتماع و در مقابل بقیه ی مردها به خودشان بابت وجود چنین همسری افتخار میکنند
  و چیزی که به خودشان میگویند این است که من انقدر شایسته بودم که چنین همسری را در کنار خودم دارم
  مردان خیلی زود از زنی که تنبل است و فعالیتی ندارد خسته میشوند
  و دلشان را میزند
  [HIGHLIGHT=#ffc000]روزگاریست شیطان فریاد میزند:[/HIGHLIGHT]
  [HIGHLIGHT=#ffc000]ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد....[/HIGHLIGHT]

 4. #4
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۰/۰۸/۱۰
  محل سکونت
  (شیراز)๑۩۞۩۞۩۞๑
  نوشته ها
  38
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  25
  پسند کرده
  0

  Re: تفاوت های اساسی در نیازهای زن و مرد

  وقتی مردی همسرش را دوست ارد، اصلی ترین و مهمترین هدف او این است که همسرش را شاد و خوشبخت کند. در طول تاریخ مردها با شرایط دشوار خصمانه کار می کردند و با مسائل کنار می آمدند زیرا در پایان روز، با مهر و محبت و قدردانی همسرشان روبرو می شدند. از نظر مرد تامین نیازهای همسرش ارزش آن همه کار و تلاش را داشت.
  امروزه به این دلیل که زنها خیلی کار می کنند، احساس می کنند که نیازهایشان برآورده نمی شوند. حالا در پایان روز، زن و مرد خسته از کار در جستجوی عشق و تقدیر هستند. زن با خود می گوید: من هم به اندازه شوهرم کار می کنم. چرا وظیفه دارم ازاو قدردانی کنم؟ حالا خستگی مفرط ناشی از کار زیاد روزانه مانع از آن می شود که زن شوهرش را تحسین کند.
  برای مرد، ناراحتی همسرش به معنای شکست است. مرد از خود می پرسد: چرا باید این همه کار کنم در حالی که به خاطر آن کسی از من تشکر نمی کند. اما زن ها و مردها، اثرات مخرب این ذهنیت جدید را دست کم می گیرند.
  وقتی مرد امروزی به خانه بر می گردد به جای احساس موفقیت، احساس شکست و ناکامی می کند. ناخشنودی زن، برای مرد به مفهوم شکست است.
  [HIGHLIGHT=#ffc000]روزگاریست شیطان فریاد میزند:[/HIGHLIGHT]
  [HIGHLIGHT=#ffc000]ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد....[/HIGHLIGHT]

 5. #5
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۰/۰۸/۱۰
  محل سکونت
  (شیراز)๑۩۞۩۞۩۞๑
  نوشته ها
  38
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  25
  پسند کرده
  0

  Re: تفاوت های اساسی در نیازهای زن و مرد

  چرا مردها ناراضی هستند؟؟؟؟
  مردها احساس می کنند که شکست خورده اند و به قدر کافی از آنها قدردانی نمی شود. آنها نیز مانند زنها فشار زیادی را تحمل می کنند. در گذشه وقتی مردی به خانه باز می گشت، زن از او استقبال می کرد و از تلاش و از خود گذشتگی های او تشکر می کرد. زن با شادی به شوهرش خدمت می کرد و انتظار زیادی از او نداشت. اما حالا ناگهان خانه دیگر محل آسایش نیست.
  در هیچ زمان دیگری زندگی زناشویی تا این اندازه برای مردها دشوار نبوده است
  بسیاری از مردان امروزی شاید حتی بیشتر از اجدادشان کار می کنند، با این حال نمی توانند تنها منبع حمایت از خانواده شان باشند. آنها وقتی می بینند که همسرشان ناراضی است و نیازش تامین نشده است به دلیل فقدان حس خوشایند ناشی از نقش تامین کننده و حمایتگر خود، احساس شکست و ناکامی می کنند.
  [HIGHLIGHT=#ffc000]روزگاریست شیطان فریاد میزند:[/HIGHLIGHT]
  [HIGHLIGHT=#ffc000]ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد....[/HIGHLIGHT]

 6. #6
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۰/۰۸/۱۰
  محل سکونت
  (شیراز)๑۩۞۩۞۩۞๑
  نوشته ها
  38
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  25
  پسند کرده
  0

  Re: تفاوت های اساسی در نیازهای زن و مرد

  مهمترین نیازهایی که مردان به طور کلی دارند و بک نیاز اصلی به شمار می آید عبارت است از :

  نیاز به تأیید قدرت ، عرضه داشتن ، پذیرش تسلط، و مدیریت از طرف همسرش از نیازهای اصلی به شمار می آید بدین منظور به زن ها سفارش می شود که :
  1- از الفاظ امری و دستوری در رابطه کلامی که باعث احساس حقارت و از بین رفتن مرد بودنشان می شود استفاده نکند.
  2- در تصمیم گیری ها و برنامه ها از همسرشان مشورت خواهی کنند و برای آنها ارزش قایل شوند.
  3- نقاط مثبت و خوبی های شوهر خود را به ایشان بگویند
  4- در لابه لای صحبت هایتان قدرت و عرضه داشتن ایشان را به ایشان بگویید و احساس آرامشی را که در سایه ایشان دارید را به ایشان گوشزد کنید.

  نیاز به محبت و احساسات عاشقانه خالص ، ابراز علاقه کلامی ، حفظ احترام درجمع ، استفاده کردن از واژه ما به جای تو ، در نظر گرفتن موقعیت های خاص برای پیشنهاد یا انتقادات روزمره از نیازهای اصلی زن های به شمار می آید بدین منظور مردان باید
  1- همیشه احساسات محبت و علاقه درونی خود را با زبان به همسرشان بگویند
  2- انتقادات و پیشنهادات را در فضای مناسب و با لحن مناسب بدون پرخاشگری مطرح کنند.
  3- قبل از اینکه به نیازهای خودشان با سرعت و شتاب اقدام کنند، همسرشان را نسبت به محبت و دوست داشتن شخصیت ایشان ، مطمئن کنند تا همسرشان احساس سوء استفاده و یا وسیله بودن در زندگی نداشته باشد.
  [HIGHLIGHT=#ffc000]روزگاریست شیطان فریاد میزند:[/HIGHLIGHT]
  [HIGHLIGHT=#ffc000]ادم پیدا کنید سجده خواهم کرد....[/HIGHLIGHT]

 7. #7
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۰/۰۲/۰۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  110
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  55
  پسند کرده
  1

  Re: تفاوت های اساسی در نیازهای زن و مرد

  یکی از شگفتی های آفرینش، وجود تفاوت ها بین زنان و مردان است. بیولوژیست ها و پژوهش گران، پس از بررسی و تحقیق های متعدد، به این نتیجه دست یافتند که رفتارهای ذهنی و فکری زنان و مردان در پاره ای از صفت های اصلی به صورت ذاتی، با هم فرق داشته و تحت تاثیر جنسیت، به گونه ای متفاوت از یکدیگر، عمل می کنند. بخشی از تفاوت های مردان و زنان را به صورت زیر می توان عنوان نمود:

  آینده:
  یـک زن تــا زمانیکه ازدواج نکرده نگران آینده است. یک مرد تا زمانیکه ازدواج نـکرده هــرگز نگران آینده نخواهد بود.

  دست خط:
  مردها زیاد به دکوراسیون دست خطشان اهمیت نمیدهند. آنها از روش "خرچنگ قورباقه" استفاده میکنند. زنان از قلم های خوشبو و رنگارنگ استفاده کرده و به "ی" ها و "ن" ها قوس زیبایی میدهند. خواندن متنی که توسط یک زن نوشته شده، رنجی شاهانه است. حتی وقتی می خواهد ترکتان کند، در انتهای یادداشت یک شکلک در انتهای آن میکشد.

  اسامی مستعار:
  اگر سارا، نازنین، عسل و رویا با هم بیرون بروند، همدیگر را سارا، نازنین، عسل و رویا صدا خواهند زند. اگر بابک، سامان، آرش و مهرداد با هم بیرون بروند، همدیگر را هرکول، بادام زمینی، تانکر و لاک پشت صدا خواهند زد.

  حمام:
  یک مرد حداکثر 6 قلم جنس در حمام خود دارد. مسواک، خمیر دندان، خمیر اصلاح، خود تراش، یک قالب صابون و یک حوله. در حمام متعلق به یک زن معمولی بطور متوسط 437 قلم جنس وجود دارد. یک مرد قادر نخواهد بود اغلب این اقلام را شناسایی کند.

  خواروبار:
  یک زن لیستی از جنسهای مورد نیازش را تهیه نموده و برای خریدن آنها به فروشگاه میرود. یک مرد آنقدر صبر میکند تا محتویات یخچال ته بکشد و سیب زمینی ها جوانه بزنند. آنگاه بسراغ خرید میرود. او هر چیزی را که خوب بنظر برسد می خرد.

  بیرون رفتن:
  وقتی مردی میگوید که برای بیرون رفتن حاضر است، یعنی برای بیرون رفتن حاضر است. وقتی زنی میگوید که برای بیرون رفتن حاضر است، یعنی 4 ساعت بعد وقتی آرایشش تمام شد، آماده خواهد بود.

  گربه:
  زنان عاشق گربه هستند. مردان میگویند گربه ها را دوست دارند، اما در نبود زنان با لگد آنها را به بیرون پرتاب میکنند.

  آینه:
  مردها خودبین و مغرور هستند، آنها خودشان را در آینه چک میکنند. زنان بامزه اند، آنها تصویر خود را در هر سطح صیقلی بازدید میکنند. آینه، قاشق، پنجره های فروشگاه، ته دیگ و ماهیتابه، حتی سر طاس آقای زلفیان.

  تلفن:
  مردان تلفن را به عنوان یک وسیله ارتباطی برای ارسال پیامهای کوتاه و ضروری به دیگران در نظر میگیرند. یک زن و دوستش می توانند به مدت دو هفته با هم باشند و بعد از جدا شدن و رسیدن به خانه، تلفن را برداشته و به مدت سه ساعت دیگر با هم شروع به صحبت کنند.

  آدرس یابی:
  وقتی یک زن در حال رانندگی احساس میکند که راه را گم کرده، کنار یک فروشگاه توقف کرده و از کسی که وارد است آدرس صحیح را میپرسد. مردان این را به نشانه ضعف میدانند. آنها هرگز برای پرسیدن آدرس نمی ایستند و به مدت دو ساعت به دور خودشان میچرخند و چیزهایی شبیه این میگویند: "فکر کنم یه راه بهتر پیدا کردم،" و "میدونم که باید همین نزدیکی باشه"، اون مغازه طلا فروشی رو میشناسم.

  پذیرش اشتباه:
  زنان بعضی اوقات قبول میکنند که اشتباه کردند. آخرین مردی که اشتباهش را پذیرفته 25 قرن پیش از دنیا رفته است.

  فرزند:
  یک زن همه چیز را در مورد فرزندش می داند: قرارهای دکتر، مسابقات فوتبال، دوستان نزدیک و صمیمی، قرارهای رمانتیک، غذاهای مورد علاقه، اسرار آرزوها و رویاها. یک مرد بطور سربسته و مبهم فقط میداند برخی افراد کم سن و سال هم در خانه زندگی میکنند.

  لباس شیک پوشیدن:
  یک زن برای رفتن به خرید، آب دادن به گلهای باغچه، بیرون گذاشتن سطل زباله و گرفتن بسته پستی لباس شیک می پوشد. یک مرد فقط هنگام رفتن به عروسی و یا مراسم ترحیم لباس رسمی برتن میکند.

  شستن لباسها:
  زنان هر چند روز یک بار لباسهایشان را میشویند. مردها تک تک لباس های موجود در کمد، حتی روپوش و اونیفرم جراحی هشت سال پیش خود را می پوشند و هنگامیکه لباس تمیزی باقی نماند، یک لباس کثیف بر تن نموده و کوه ایجاد شده از لباسهای چرک خود را با آژانس به خشک شویی منتقل میکنند.

  عروسی:
  هنگام یاد کردن از عروسی ها، زنان در مورد "مراسم جشن" صحبت میکنند، اما مردان درباره "میهمانی های دوران مجردی" !

  سبیل:
  بعضی از مردان مانند هرکول پوآرو با سیبیل خوش تیپ میشوند. هیچ زنی وجود ندارد که با سبیل زیبا بنظر برسد.

  اسباب بازی:
  دختران کوچک عاشق عروسک بازی هستند و وقتی به سن 11 یا 12 سالگی میرسند علاقه شان را از دست میدهند. مردان هیچگاه از فکر اسباب بازی رها نمیشوند. با بالا رفتن سن آنها اسباب بازی هایشان نیز گران قیمت تر و پیچیده تر میشوند. نمونه های از اسباب بازیهای مردان: تلویزیون های مینیاتوری و کوچک، تلفنهای اتومبیل، مخلوط کن و آب میوه گیری، اکولایزرهای گرافیکی، آدم آهنی های کنترلی، گیمهای ویدئویی، هر چیزی که روشن و خاموش شده، سر و صدا کند و حداقل برای کار کردن به شش باتری نیاز داشته باشد.

  پرداخت صورتحساب میز:
  وقتی صورتحساب را می آورند، با اینکه کلا 15هزار تومان شده، بابک، سامان، آرش و مهرداد هر کدام 10 هزار تومان روی میز میگذارند. وقتی دختران صورتحساب را دریافت میکنند، در ابتدای دست به کیف شدن اول ماشین حسابهای خود را بیرون می آورند.

  تشریفات:
  زنان تشریفات را دوست دارند. مردان کمتر تشریفاتی تشریف دارند.

  استعداد:
  زنان، رابطه گرا بوده و تمایل به تماشا و نظر دارند و استعداد بیشتری برای بینش و شهود از خود نشان می دهند. مردان، هدف گرا بوده و به عمل و آزمایش، بیشتر تمایل نشان داده و استعداد بیشتری برای ارائه دلیل و منطق دارند.

  نفوذ:
  زنان نفوذ همسران خود را راحت تر می پذیرند. مردان در مقابل نفوذ زنان از خود مقاومت نشان می دهند.

  احساس ترس:
  ترس زنان بیشتر است تا خشم شان. مردان بیشتر از این که بترسند، خشمگین می شوند.

  رنج بردن:
  زنان تحمل بیشتری در برابر رنج بدنی نشان می دهند تا رنج روحی. مردان در برابر رنج روحی، مقاومت بیشتری از خود نشان می دهند.

  فرزندان:
  زنان سعی دارند فرزندانشان، همواره راضی و راحت باشند. مردان، فرزندانشان را برای استقلال، مقابله با خطر و سختی ها آماده می سازند.

  انتخاب همسر:
  زنان در انتخاب همسر، مسایل بسیاری از جمله: وضع مالی، آینده، موقعیت اجتماعی، شغلی و ... را در نظر می گیرند. مردان سریع تر و راحت تر از زنان، درصدد ازدواج با همسر مورد علاقه شان برمی آیند.

  گفت و گو:
  در چهره زنان، هنگام گفت و گو حالت های ترس، خشم، تعجب، آرامش، اضطراب و لذت به خوبی قابل رویت است. مردان در هنگام گوش دادن، خونسرد بوده و چهره شان دچار تغییرهای زیادی نمی شود.

  تصاویر ذهنی:
  زنان تصاویر معمولی و هیجانی را بهتر از مردان به خاطر می آورند. به یادآوردن تصاویر معمولی و هیجانی برای مردان، به آسانی صورت نمی گیرد.

  پیری و جوانی:
  زنان در جوانی، مهربان و در پیری، تهاجمی و خشن می شوند. مردان در جوانی، خشن و خودخواه و در پیری، مهربان می شوند.
  ساقی به نور باده برافروز جام ما مطرب بگو که کار جهان شد بکام ما

 8. #8
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۳/۰۴/۰۷
  نوشته ها
  30
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  39
  پسند کرده
  0
  ﺗﻔﺎﻭﺕﻫﺎﯼ ﺯﻥ ﻭ ﻣﺮﺩ ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺯﻧﺎﺷﻮﯾﯽ !

  منبع: پارسی مید

  شاید خیلی ازشماها که این متن رامیخوانید متاهل نباشید اما خواندنش خالی از لطف نخواهد بود. ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮐﻤﺘﺮﯼ ﺍﺯ ﺯﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ*ﺷﻮﺩ ﯾﺎﻓﺖ ﮐﻪ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﯾﺎﺩﻩ ﻃﻠﺐ ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺍﻣﺎ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩﻫﺎﯼ ﺯﻥ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩ ﯼ ﻣﺮﺩ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﺩﺍﺭﺩ.
  ﻣﯿﻞ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﻥ
  ﻣﯿﻞ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﻥ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﺍﺟﺎﻕ ﺍﻟﮑﺘﺮﯾﮑﯽ ﺍﺳﺖ، ﺁﺭﺍﻡ ﺁﺭﺍﻡ ﺩﺍﻍ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﻣﺪﺕ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻃﻮﻝ ﻣﯽ ﮐﺸﺪ ﺗﺎ ﺳﺮﺩ ﺷﻮﺩ . ﻣﯿﻞ ﺟﻨﺴﯽ ﯾﮏ ﺯﻥ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺗﺪﺭﯾﺠﺎً ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﺳﻦ ۳۶ ﺗﺎ ۳۸ ﺑﻪ ﺍﻭﺝ ﺧﻮﺩ ﻣﯽﺭﺳﺪ ﮐﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺴﺄﻟﻪ ﻣﯽ*ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺗﻮﺟﻪ ﺁﻥ*ﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﻮﺍﻥ*ﻫﺎﯼ ﮐﻢ ﺳﻦ ﻭ ﺳﺎﻝ ﺗﻮﺟﯿﻪ ﮐﻨﺪ. ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﺮﺩ ﺩﺭ ۱۹ ﺳﺎﻟﮕﯽ ﺭﺍ ﻣﯽ*ﺗﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﮐﺎﺭﮐﺮﺩﺟﻨﺴﯽ ﺯﻥ ۳۰ ﺗﺎ 40 ﺳﺎﻟﻪ ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﮐﺮﺩ.
  ﻣﯿﻞ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﺮﺩ
  ﻣﯿﻞ ﺟﻨﺴﯽ ﺩﺭ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻣﺎﯾﮑﺮﻭﻭﯾﻮ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﻋﺮﺽ ﭼﻨﺪ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺑﺎ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺤﺾ ﭘﺨﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﻏﺬﺍ ﺳﺮﯾﻌﺎً ﺧﺎﻣﻮﺵ ﻣﯽﺷﻮﺩ .
  ﺑﺎ ﺑﺎﻻ ﺭﻓﺘﻦ ﺳﻦ ﻣﺮﺩ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ*ﯼ ﺗﺴﺘﺴﺮﻭﻥ ﺍﻭ ﺁﺭﺍﻡ ﺁﺭﺍﻡ ﺭﻭ ﺑﻪ ﮐﺎﻫﺶ ﻣﯽ*ﮔﺬﺍﺭﺩ . ﻣﯿﻞ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﺮﺩ ۴۰ﺳﺎﻟﻪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﺎ ﻣﯿﻞ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﻥ ۲۰ ﺳﺎﻟﻪﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﮐﺮﺩ ﮐﻪ ﻣﯽ*ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺗﻮﺟﯿﻬﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﮔﺮﺍﯾﺶ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺩﺭ ﺳﻨﯿﻦ ﺑﺎﻻ ﺑﻪ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﺟﻮﺍﻥ . ﺩﺭ ﺯﻭﺝ*ﻫﺎﯼ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺳﻨﯽ ﻧﺎﻣﻨﺎﺳﺐ، ﻓﺎﺻﻠﻪ*ﯼ ﺳﻨﯽ، ﻣﻌﻤﻮﻻً ﺑﯿﻦ ۱۰ ﺗﺎ ۲۰ ﺳﺎﻝ ﺍﺳﺖ.
  ﯾﺎﺋﺴﮕﯽ ﺩﺭ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭﺗﺮ ﺍﺳﺖ. ﺯﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﯾﺎﺋﺴﮕﯽ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﻭﺯﻥ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽ*ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺑﺪﻧﺸﺎﻥ ﮔﺮ ﻣﯽ*ﮔﯿﺮﺩ ﺍﻣﺎ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﺩﺭ ﯾﺎﺋﺴﮕﯽ ﺑﺎ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﺟﻮﺍﻥ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻼﻗﺎﺕ ﻣﯽ*ﮔﺬﺍﺭﻧﺪ ﻭ ﻣﻮﺗﻮﺭ ﺳﻮﺍﺭﯼ ﻣﯽ*ﮐﻨﻨﺪ.
  ﻟﻄﻔﺎً ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﻧﻪ، ﻣﺎ ﻣﺆﻧﺚ ﻫﺴﺘﯿﻢ !
  ﻣﯿﻞ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﻥ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻗﺎﺑﻞ ﺗﻮﺟﻬﯽ ﺗﺤﺖ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺍﺗﻔﺎﻗﺎﺕ ﺯﻧﺪﮔﯽ*ﺍﺵ ﺍﺳﺖ. ﺍﮔﺮ ﺍﺯ ﺷﻐﻞ ﺧﻮﺩ ﻧﻔﺮﺕ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﺪ، ﺍﮔﺮ ﭘﺮﻭﮊﻩ ﺳﻨﮕﯿﻨﯽ ﺩﺭ ﮐﺎﺭ ﺑﻪ ﻋﻬﺪﻩﺍﺵ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺷﻮﺩ، ﺍﮔﺮ ﻗﺴﻂ ﺧﺎﻧﻪ*ﺍﺵ ﺩﻭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺷﻮﺩ، ﺍﮔﺮ ﺑﭽﻪ*ﻫﺎ ﻣﺮﯾﺾ ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺍﮔﺮ ﺩﺭ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺧﯿﺲ ﺷﻮﺩ ﻭ ﯾﺎ ﺳﮓ ﺧﺎﻧﻪ ﮔﻢ ﺷﻮﺩ، ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﻣﻔﻬﻮﻣﯽ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ. ﺗﻨﻬﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ ﺭﻓﺘﻦ ﺑﻪ ﺭﺧﺘﺨﻮﺍﺏ ﻭ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪﻥ ﺍﺳﺖ .
  ﺭﺍﺑﻄﻪ*ﯼ ﺟﻨﺴﯽ . ﻫﻤﯿﻦ ﺍﻻﻥ . ﻟﻄﻔﺎ !
  ﺍﮔﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺴﺎﺋﻞ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺮﺩ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺑﯿﻔﺘﺪ ﺍﻭ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﺭﺍ ﻗﺮﺹ ﺧﻮﺍﺏ ﻗﻠﻤﺪﺍﺩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻧﻮﻋﯽ ﻭﺳﯿﻠﻪ*ﯼ ﺭﻫﺎﯾﯽ ﺍﺯ ﻓﺸﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺭﻭﺯ ﺭﻭﯼ ﻫﻢ ﺗﻠﻤﺒﺎﺭ ﺷﺪﻩ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﻧﺴﺖ.
  ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﺩﺭ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺭﻭﺯ ﭼﻨﯿﻦ ﺗﻤﺎﯾﻠﯽ ﺍﺯ ﺟﺎﻧﺐ ﺍﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺯﻥ ﺳﻨﮕﯿﻦ ﻭ ﻏﯿﺮ ﻗﺎﺑﻞ ﻓﻬﻢ ﺍﺳﺖ . ﺯﻥ ﺍﻭ ﺭﺍ ﯾﮏ ﻭﺣﺸﯽ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻧﺎﻣﯿﺪ ﻭ ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺯﻥ ﺭﺍ ﺳﺮﺩﻣﺰﺍﺝ ﺧﻮﺍﻧﺪﻩ ﻭ ﺷﺐ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﮐﺎﻧﺎﭘﻪ ﺑﻪ ﺻﺒﺢ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺭﺳﺎﻧﺪ.
  ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺮﺩ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪﻥ ﺭﻭﯼ ﮐﺎﻧﺎﭘﻪ ﻣﻬﻢ ﻧﯿﺴﺖ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﻧﻮﻋﯽ ﭼﺎﺩﺭ ﺯﺩﻥ ﭘﯿﮏ ﻧﯿﮑﯽ ﺍﺳﺖ.
  ﺯﻥ ﺧﻮﺍﻫﺎﻥ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﺑﺎ ﻣﺮﺩﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﺩﺍﺭﺩ!
  ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮐﻤﺘﺮﯼ ﺍﺯ ﺯﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﯽ*ﺷﻮﺩ ﯾﺎﻓﺖ ﮐﻪ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﯾﺎﺩﻩ ﻃﻠﺐ ﺑﺎﺷﻨﺪ، ﺍﻣﺎ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩ*ﻫﺎﯼ ﺯﻥ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺑﺎ ﺍﻧﮕﯿﺰﻩ*ﯼ ﻣﺮﺩ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﺩﺍﺭﺩ. ﻣﻐﺰ ﻣﺆﻧﺚ ﻏﺎﺭﻧﺸﯿﻦ ﭼﻨﺎﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﯾﺰﯼ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﺗﻦ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻧﻤﯽ*ﺩﻫﺪ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﯾﺎ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺍﺷﺘﺮﺍﮐﺎﺕ ﻋﺎﻃﻔﯽ ﺩﺍﺭﺩ ﺗﺎ ﻣﯿﻞ ﺟﻨﺴﯽ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﺪ.
  ﺍﻏﻠﺐ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺗﺸﺨﯿﺺ ﻧﻤﯽ*ﺩﻫﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺯﻥ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻋﺎﻃﻔﯽ ﻭﺍﺑﺴﺘﻪ ﺷﻮﺩ ﺗﺎ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﭘﻨﺞ ﺷﺶ ﻣﺎﻩ ﯾﮏ ﻫﻢ ﺑﺴﺘﺮ ﺧﻮﺏ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ.

  ﻣﺮﺩ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﯾﺎﺩ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪ ﺍﺳﺖ!
  ﺯﯾﺎﺩﻩ ﻃﻠﺒﯽ ﻭ ﺑﯽ ﺑﻨﺪﻭﺑﺎﺭﯼ ﺩﺭ ﻣﻐﺰ ﻣﺮﺩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ*ﺭﯾﺰﯼ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ . ﺍﻭ ﺑﺎ ﺩﺍﺭﺍ ﺑﻮﺩﻥ ﻣﻘﺪﺍﺭ ﺯﯾﺎﺩﯼ
  ﺗﺴﺘﺴﺮﻭﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﻧﯿﺎﺯ ﺩﯾﺮﯾﻨﻪﯼ ﺯﺍﺩ ﻭ ﻭﻟﺪ ﭘﺎﺳﺦ ﮔﻮﯾﺪ. ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺑﯿﻮﻟﻮﮊﯾﮏ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺗﮏ ﻫﻤﺴﺮﯼ ﻧﯿﺴﺖ. ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﻣﻮﻧﻮﮔﺎﻣﯽ (ﺗﮏ ﻫﻤﺴﺮﯼ ) ﺭﺍ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯽ*ﺩﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﻣﯿﺰ ﻭ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺩﺭﺳﺖ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ.
  ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻦ ﻧﯿﺎﺯ، ﻓﺸﺎﺭ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺑﻪ ﻣﺮﺩ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﻨﺪ ﺍﻭ ﺣﺘﯽ ﺗﺎ ﺣﻀﯿﺾ ﺯﻧﺎﮐﺎﺭﯼ ﻓﺮﻭ ﻣﯽﻏﻠﺘﺪ ﺗﺎ ﺑﻘﺎﯼ ﻗﺒﯿﻠﻪ ﺭﺍ ﺗﻀﻤﯿﻦ ﮐﻨﺪ .
  ﻭﻗﺘﯽ ﭘﺎﯼ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ ﺟﻨﺴﯽ ﭘﯿﺶ ﻣﯽ*ﺁﯾﺪ، ﺯﻥ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﻣﺮﺩ ﺩﺍﺭﺩ، ﻣﺮﺩ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﻣﮑﺎﻥ.
  ﺩﻟﯿﻞ ﺯﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﺑﺎ ﺩﻟﯿﻞ ﻣﺮﺩ ﻓﺮﻕ ﺩﺍﺭﺩ. ﺯﻥ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺟﺪﯾﺪ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺟﺴﺘﺠﻮﯼ ﻋﺸﻖ ﻭﺍﺣﺴﺎﺱ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ*ﮐﻨﺪ. ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ ﺟﻨﺴﯽ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﺪ .
  ﺯﻥ: ﺗﻮ ﺯﻭﺝ ﻣﺰﺧﺮﻓﯽ ﻫﺴﺘﯽ .
  ﻣﺮﺩ : ﺩﺭ ﺩﻭ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﭼﻄﻮﺭ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺭﺳﯿﺪﯼ؟ !
  ﯾﮏ ﻣﺮﺩ ﺳﺎﻟﻢ ﺍﺯ ﺷﺮﻭﻉ ﺳﺮﺩ ﺗﺎ ﺍﻭﺝ ﻟﺬﺕ ﺟﻨﺴﯽ ﺑﻪ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﺘﻮﺳﻂ ۲ ﺗﺎ ۵ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪ ﺍﺳﺖ. ﺍﯾﻦ
  ﺯﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺯﻥ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻪ ﻃﻮﺭ ﻣﺘﻮﺳﻂ ۱۳ ﺩﻗﯿﻘﻪﺍﺳﺖ. ﺩﺭ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﭘﺴﺘﺎﻧﺪﺍﺭﺍﻥ ﻧﺰﺩﯾﮑﯽ ﺟﻨﺴﯽ ﻋﻤﻠﯽ ﺳﺮﯾﻊ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﭼﻮﻥ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺫﻫﻨﯽ ﺭﻭﯼ ﭼﯿﺰ ﺩﯾﮕﺮ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﮐﻨﻨﺪ ﻭ ﺩﺭ ﻣﻌﺮﺽ ﺧﻄﺮ ﺣﻤﻠﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽﮔﯿﺮﻧﺪ. «ﺗﻨﺪ ﻭ ﺳﺮﯾﻊ » ﺷﮕﺮﺩ ﻃﺒﯿﻌﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻘﺎﯼ ﺍﻧﻮﺍﻉ ﺑﻮﺩ.

  ﺯﻥ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﮔﻮﺵ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﻣﯽ*ﺷﻮﺩ.
  ﻭﻗﺘﯽ ﺯﻥ ﻣﺮﺩﯼ ﺑﺮﻫﻨﻪ ﺑﺒﯿﻨﺪ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺭﻭﺩﻩ ﺑﺮ ﻣﯽﺷﻮﺩ !.
  ﺯﻥ ﺑﺎ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﻃﯿﻒ ﻭﺳﯿﻊﺗﺮﯼ ﺍﺯ ﮔﯿﺮﻧﺪﻩ*ﻫﺎﯼ ﺣﺴﯽ، ﺗﻤﺎﯾﻞ ﺑﻪ ﺷﻨﯿﺪﻥ ﻭﺍﮊﻩ*ﻫﺎﯼ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﺩﺍﺭﺩ ﺗﺎ
  ﻧﮕﺎﻩ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﻭ ﺍﻧﺪﺍﻡ ﻣﺬﮐﺮ. ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ ﺯﻥ ﺑﻪ ﺷﻨﯿﺪﻥ ﺗﻌﺮﯾﻒﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﻧﻈﯿﺮ، ﭼﻨﺎﻥ ﻗﻮﯼ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺑﻌﻀﯽ ﺍﺯ ﺯﻥﻫﺎ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺷﻨﯿﺪﻥ ﻧﻐﻤﻪﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ ﺍﺯ ﻃﺮﻑ ﻣﺤﺒﻮﺑﺸﺎﻥ، ﭼﺸﻤﺎﻥ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﻣﯽﺑﻨﺪﻧﺪ.

  ﻣﺮﺩ ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﭼﺸﻢ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﻣﯽﺷﻮﺩ !
  ﻣﻐﺰ ﻣﺮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﺷﮑﻞ ﻭ ﺍﻧﺪﺍﻡ ﻣﺆﻧﺚ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪﺭﯾﺰﯼ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺗﺼﻮﺭﺍﺕ ﺍﺭﻭﺗﯿﮏ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻣﻬﻢ ﺍﺳﺖ.
  ﺯﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﭼﻪ ﻫﺴﺘﻨﺪ؟
  ﺷﺨﺼﯿﺖ
  ﺷﻮﺥ ﻃﺒﻌﯽ
  ﺣﺴﺎﺱ ﺑﻮﺩﻥ
  ﻫﻮﺵ ﻭ ﺫﮐﺎﻭﺕ
  ﻫﯿﮑﻞ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ
  ﺁﻧﭽﻪ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﻓﮑﺮ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﺯﻧﺎﻥ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺁﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ …
  ﺷﺨﺼﯿﺖ
  ﻫﯿﮑﻞ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ
  ﺷﻮﺥ ﻃﺒﻌﯽ
  ﺣﺴﺎﺳﯿﺖ
  ﻗﯿﺎﻓﻪ ﯼ ﺧﻮﺏ
  ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺧﻮﺏ ﻣﯽﺩﺍﻧﻨﺪ ﺯﻧﺎﻥ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﭼﻪ ﻫﺴﺘﻨﺪ .
  ﺁﻧﭽﻪ ﺯﻧﺎﻥ ﻓﮑﺮ ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺑﻪ ﺩﻧﺒﺎﻝ ﺁﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ :
  ﻗﯿﺎﻓﻪ ﺧﻮﺏ
  ﻫﯿﮑﻞ ﺧﻮﺏ
  ﺳﯿﻨﻪ
  ﺑﺎﺳﻦ
  ﺷﺨﺼﯿﺖ
  ﺁﻧﭽﻪ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﻭﺍﻗﻌﺎً ﺩﻧﺒﺎﻟﺶ ﻫﺴﺘﻨﺪ :
  ﺷﺨﺼﯿﺖ
  ﻗﯿﺎﻓﻪﯼ ﺧﻮﺏ
  ﻫﻮﺵ ﻭ ﺫﮐﺎﻭﺕ
  ﺷﻮﺥ ﻃﺒﻌﯽ
  ﻫﯿﮑﻞ ﻣﺘﻨﺎﺳﺐ
  ﺯﻧﺎﻥ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﻧﻤﯽﺩﺍﻧﻨﺪ ﻣﺮﺩﻫﺎ ﻭﺍﻗﻌﺎً ﭼﻪ ﻣﯽﺧﻮﺍﻫﻨﺪ.
  ﺁﻧﭽﻪ ﺯﻧﺎﻥ ﺍﺯ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺭﻧﺪ …
  ﺯﻥ ﭘﯿﺶ ﺍﺯ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺑﻪ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﻧﺴﺒﺘﺎً ﺯﯾﺎﺩﯼ ﺩﺍﺭﺩ ﺗﺎ ﺑﺎ ﺻﺤﺒﺖ ﻭ ﺗﻮﺟﻬﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﻣﯽﺷﻮﺩ، ﺁﻣﺎﺩﮔﯽ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﺪ. ﻣﺮﺩ ﻣﯽﺧﻮﺍﻫﺪ ﺍﺯﻓﺸﺎﺭﯼ ﺑﺮﻫﺪ ﻭ ﺯﻥ ﻣﯽﺧﻮﺍﻫﺪ ﭘﻨﺎﻫﯽ ﯾﺎﺑﺪ. ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻦ ﺗﻔﺎﻭﺕ ﺩﺭﮎ ﺷﻮﺩ ﻣﺮﺩ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﺪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻧﻘﺶ ﺑﻬﺘﺮﯼ ﺍﯾﻔﺎ ﮐﻨﺪ . ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺯﻧﺎﻥ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﺑﻪ ﺳﯽ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﻣﺎﺩﮔﯽ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﻧﯿﺎﺯﻣﻨﺪﻧﺪ ﻭ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺑﻪ ۳۰ﺛﺎﻧﯿﻪ .
  ﭘﺲ ﺍﺯ ﺍﺗﻤﺎﻡ ﺭﺍﺑﻄﻪ، ﻫﻮﺭﻣﻮﻥﻫﺎﯼ ﺯﻥ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﻓﺘﺢ ﮐﻨﺪ. ﺍﻭ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﮐﻨﺪ، ﻧﻮﺍﺯﺵ ﺑﺒﯿﻨﺪ ﻭ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﺪ . ﺍﻣﺎ ﻣﺮﺩ ﺍﮔﺮ ﺧﻮﺍﺏ ﻧﺮﻓﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﺩﻟﺶ ﻣﯽﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ ﮐﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﮐﻨﺪ ﻣﺜﻼً ﻗﻬﻮﻩ ﺩﺭﺳﺖ ﮐﻨﺪ. ﻣﺮﺩ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﯽﺧﻮﺍﻫﺪ
  ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺣﻔﻆ ﮐﻨﺪ. ﺩﺭ ﺯﻣﺎﻥ ﺍﻭﺝ ﻟﺬﺕ ﺟﻨﺴﯽ ﺍﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﭼﻨﺪ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯾﻦ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯽﺩﻫﺪ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪﻥ ﻭ ﺑﻼﻓﺎﺻﻠﻪ ﮐﺎﺭ ﺩﯾﮕﺮ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻥ ﻧﻮﻋﯽ ﺍﻃﻤﯿﻨﺎﻥ ﺍﺳﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭ ﮐﻪ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﮐﻨﺪ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﮐﻨﺘﺮﻝ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﺳﺖ.
  ﺁﻧﭽﻪ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺍﺯ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺩﺍﺭﻧﺪ…
  ﻣﺮﺩ ﺑﺎ ﺍﻭﺝ ﻟﺬﺕ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺍﺯ ﻓﺸﺎﺭ ﺩﺭﻭﻧﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﻫﺎﯾﯽ ﯾﺎﺑﺪ. ﻣﺮﺩ ﺑﺎ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﻥ ﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻃﺮﯾﻖ ﻋﺎﻃﻔﯽ ﻗﺎﺩﺭ ﻧﺒﻮﺩﻩ ﺍﺳﺖ.
  ﺍﮔﺮ ﻣﺮﺩ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺍﺯ ﻗﺒﯿﻞ ﺑﯿﮑﺎﺭﯼ، ﺑﺪﻫﮑﺎﺭﯼ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺯﯾﺎﺩ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﺩ ﺗﺎ ﻓﺸﺎﺭ ﺭﻭﺣﯽ ﺩﺭﻭﻧﺶ ﺭﺍ ﮐﺎﻫﺶ ﺩﻫﺪ . ﮐﻤﺘﺮ ﻣﺴﺄﻟﻪﺍﯼ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻥ ﯾﺎﻓﺖ ﮐﻪ ﻣﺮﺩ ﻧﺘﻮﺍﻧﺪ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺟﻨﺴﯽ ﺣﻞ ﮐﻨﺪ.
  ﺁﺯﻣﺎﯾﺸﺎﺕ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﯼ ﮐﻪ ﺗﺤﺖ ﻓﺸﺎﺭ ﻧﯿﺎﺯ ﺟﻨﺴﯽ ﺍﺳﺖ ﻣﺸﮑﻼﺗﯽ ﺩﺭ ﺷﻨﻮﺍﯾﯽ، ﺗﻔﮑﺮ، ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﯽ ﯾﺎ ﮐﺎﺭ ﺑﺎ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺁﻻﺕ ﺳﻨﮕﯿﻦ ﺩﺍﺭﺩ. ﺍﻭ ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺍﺯ ﻧﻮﻋﯽ ﺍﺧﺘﻼﻝ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﻫﻢ ﺭﻧﺞ ﻣﯽ ﺑﺮﺩ.
  ﻣﺜﻼً ۳ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﺩﺭ ﻧﻈﺮﺵ ۱۵ ﺩﻗﯿﻘﻪ ﻣﯽﺁﯾﺪ . ﺍﮔﺮ ﺯﻧﯽﺍﻧﺘﻈﺎﺭ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﻋﺎﻗﻼﻧﻪﺍﯼ ﺍﺯ ﻣﺮﺩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺳﺖ ﺑﺤﺚ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻣﻮﮐﻮﻝ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺭﺍﺑﻄﻪﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﮐﻨﺪ، ﺯﯾﺮﺍ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﻐﺰ ﻣﺮﺩ ﮐﺎﻣﻼً ﭘﺎﮎ ﻭ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﺍﺳﺖ.

  ﺻﺤﺒﺖ ﺟﻨﺴﯽ ﺯﻧﺎﻥ
  ﺩﺭ ﺣﯿﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺟﻨﺴﯽ ﺍﮔﺮ ﻣﺮﺩ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﺣﺮﻑ ﺑﺰﻧﺪ، ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ ﻧﯿﻤﮑﺮﻩ ﭼﭗ ﻫﻢ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﺪ. ﺍﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺯﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻫﺮ ﺩﻭ ﻧﯿﻤﮑﺮﻩ ﺁﺳﺎﻥ ﺍﺳﺖ.
  ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺩﺭ ﺣﯿﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺯﻥ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻣﻬﻢ ﺍﺳﺖ. ﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﻭﺍﮊﻩ ﻣﻌﻤﻮﻻً ﺍﺯ ﺍﺻﻮﺍﺕ ﺑﺮﺧﺎﺳﺘﻪ ﺍﺯ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﯽﮐﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﯾﻦ ﺍﻣﺮ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺮﺩ ﺩﻟﭙﺬﯾﺮﺗﺮ ﻣﯽﮐﻨﺪ . ﺍﮔﺮ ﺯﻥ ﺑﺨﻮﺍﻫﺪ ﺍﺯ ﻭﺍﮊﻩ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﺪ ﻣﺮﺩ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﻓﮑﺮ ﮐﺮﺩﻥ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩﯼ ﺁﻥﻫﺎ، ﺍﺯ ﮐﺎﺭ ﺍﺻﻠﯽ ﻣﻨﺤﺮﻑ ﺷﻮﺩ.

  ﺻﺤﺒﺖ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﺮﺩﺍﻥ
  ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺯﻣﺎﻥ ﯾﮏ ﮐﺎﺭ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ. ﺍﮔﺮ ﻣﺮﺩﯼ ﺁﻣﺎﺩﮔﯽ ﮐﺎﻣﻞ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺭﺗﺒﺎﻁ ﺟﻨﺴﯽ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻨﺪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ، ﺷﻨﯿﺪﻥ ﯾﺎ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﯽ ﺑﺮﺍﯾﺶ ﺩﺷﻮﺍﺭ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ. ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺣﯿﻦ ﺍﯾﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﻣﺮﺩ ﺑﻪ ﻧﺪﺭﺕ ﺣﺮﻑ ﻣﯽﺯﻧﺪ. ﺍﮔﺮ ﺯﻥ ﺍﻗﺪﺍﻡ ﺑﻪ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﺪ ﺑﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﻗﻮﯼ ﺣﻮﺍﺱ ﻣﺮﺩ ﺭﺍ ﭘﺮﺕ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮐﺮﺩ. ﺩﺭ ﺣﯿﻦ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﯼ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﺮﺩ ﻧﯿﻤﮑﺮﻩ ﯼ ﺭﺍﺳﺖ ﻣﻐﺰ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﻣﯽﮔﯿﺮﺩ. ﺍﺳﮑﻦﻫﺎﯼ ﻣﻐﺰﯼ ﻧﺸﺎﻥ ﻣﯽ*ﺩﻫﻨﺪ ﮐﻪ ﺗﻤﺮﮐﺰ ﺍﻭ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﺎﻥ ﭼﻨﺎﻥ ﺷﺪﯾﺪ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻋﻤﻼً ﺷﻨﻮﺍﯾﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﻣﯽﺩﻫﺪ

  منبع: پارسی مید
  هستی ساغر این نوشته را پسندیده.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
 • مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

  محاسبه ي شاخص توده ي بدني

  وزن به کيلـو گـرم
  قد به سانتي متر

  شاخص توده ي بدني
  بازه ي وزني مناسب شما