نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree484Likes

موضوع: انواع غذا با نان تست

نمایش نتایج: از 105 به 112 از 210
صفحه 14 از 27 نخستنخست ... 41112131415161724 ... آخرینآخرین

Exclamation Re: ایده های مامی سایتی!

خوب اینم کار دیروز من

من وسط نان تست را قالب زدم و آنها را گذاشتم برای شیرینی و دور آن ها را میکس کردم، کف ظرف پیرکس ریختم برای غذا
    موادی که استفاده کردم :تخم مرغ + شیر+ پنیرخامه ای + نمک و فلفل سیاه + کمی زعفران + کمی سس سفید . بعد ریختم روی نان ها ی پودر شده .نمی دونم میشه گفت یک نوع پودینگ گوشتی ؟ پودینگ تستی ؟ اسمش را نمی دونم چی باید گذاشت؟؟؟!!! بعد مواد گوشتی و ذرت و نخود سبز و فلفل دلمه ای با ادویه کاری بعد هم پنیر پیتزا
    در حقیقت 2 مدل درست کردم یکی با سس سفید که یک مقدارش را زعفران اضافه کردم تا زرد شود.و
    با تخم مرغ و مواد بالا ... .
    یکی دیگه هم روش گردو خرد شده ریختم که خیلی خوشمزه شد...
    File 1 : http://up.iranblog.com/Files/def622f7b91348ada81b.JPG File 2 : http://up.iranblog.com/Files/08c7c26b55894871b2af.JPG File 3 : http://up.iranblog.com/Files/e69919d40f304d38aad4.JPG File 4 : http://up.iranblog.com/Files/f23e4533629942dabbe8.JPG File 5 : http://up.iranblog.com/Files/8ca1611dcd224efdab7c.JPG
    Andrew این نوشته را پسندیده.
    " شادی، پروانه ای ست که هرچه تقلا کنی نمیتوانی ان را شکار کنی
    باید ارام باشی تا روی شانه هایت بنشیند "

Re: ایده های مامی سایتی!

شیرینی نان تست

همان دستور همیشگی که با تخم مرغ و شکر و یک تا دو قاشق آب یا شیر که باهم مخلوط می شود. بعد در آرد سوخاری می غلتانیم بعد سرخ می کنیم بهتره داغ مصرف شود چون یکم که بماند بیات می شود. اون هایی که توی آرد سوخاری علتانده بودم خیلی ترد و خوشمزه بود .
    توی بعضی از نان ها را کمپوت هلو گذاشتم و بعضی ها را هم سس توت فرنگی ریختم. و ....اون خلال ها هم با خمیر فوندانت درست کردم
    " شادی، پروانه ای ست که هرچه تقلا کنی نمیتوانی ان را شکار کنی
    باید ارام باشی تا روی شانه هایت بنشیند "

این ایده رو من به این شکل درست کردم:

پاکتها رو مثل دستورش آماده کردم.بعد از اینکه تو تخم مرغ زدم نرم شد و با دست لبه هاش رو نازککردم بعد تو پودر سوخاری زدم.بعد از سرخ کردن هم توش یه کم مواد گوشتی ماکارونی ریختم.مایه گوشتی رو پرمزه درست کرده بودم وبا اینکه تو هر پاکت، کم مواد ریختم خوشمزه بود.ولی اونی که وسط گل هستش خالیه،پیچیدمش و با خلال فیکس کردم بعد سرخش کردم. اون سبدی هم که زیرشه از مخلوط نون تست و مرغ پخته ریز خرد شده ،تخم مرغ و آرد سوخاریه که پشت یه کاسه استیل به شکل سبددرآوردم وتو فر پختم.عکسش رو می گذارم .امیدوارم منظورم رو برسونه.اون دایره بزرگ مثلا پشت کاسه است.دایره وسط کف سبد و حلقه های دو رش هم که مشخصه.
    مزه ش مثل ناگت مرغ بود.اون قیفها هم یه خمیر سوخاری شامل نون تست و تخم مرغ بود که بعد از پیچیدن دور قیف تو آرد سوخاری غلطونده و بعد هم تو روغن سرخ کرده بودم .در آخر با مایه گوشتی ماکارونی پرش کرده بودم.در مورد این خمیر سوخاری قیفها باید بگم قابلیت زیادی برای تغییر شکل و کار دارن و مزه اشون هم عین پاکتهای تستی هستش.اون سبد رو با همین خمیر هم میتونستم درست کنم.من چند تا ایده برای این خمیر سوخاری دارم که وقتی درست کردم در اولین فرصت عکسش رو می گذارم...
    من از پودر سوخاری American Garden که از سوپر خریده بودم استفاده کردم .به نظر من هم خوشمزه است و هم روی غذا صاف و یکدست میشه و برای تزیین مناسبتره.
    Andrew و hengamehh این نوشته را پسندیده.

هیچ اتفاقی در دنیا اتفاقی نیست.

من هم نان تست رو با شیر مرطوب کردم، مواد میانی (شامل سینه مرغ پخته و ریز شده+ پنیر پیتزا+ فلفل دلمه ای+ کمی مایونز چیلی برای انجام) رو وسطش گذاشتم گرد کردم توی تخم مرغ زده شده و سپس آرد سوخاری زدم و سرخ کردم.
    برای برگ هم نان تست رو برش دادم ..توی تخم مرغ+ نمک و فلفل و ادویه زدم و بعد آرد سوخاری و سرخ کردم
    بر خلاف تصور روغن زیادی به خودش نگرفت
    با دوتاش یه آدم گشنه سیر می شه:دی
    دفعه دیگه سعی می کنم توپک ها رو ظریف تر درست کنم(این دفعه حوصله نداشتم اصلا)
    کلا ایده های نان تست گزینه بسیار خوبی برای مهمونی ها هست.چون هم شکم پر کنه هم به صورت تک نفره سرو می شه(فینگر فود) و کثیف کاری و ظرف شستن زیادی هم نداره

سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

این هم روشی که از طبق اون برگ ها رو درست کردم(بدجنسی نبود به خدا...جزو ایده های جامونده بود )

سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

مهنوش جون دو بار گفتی سرخ کردم..یعنی بعد اضافه کردن مواد گوشتی و فیکس کردن گل با خلال باز سرخشون کردی...
    سوال بعدی این که پاکتهات نصفه بودن یا درسته...اگه نصفه بود و سمت بازشون پایین مواد گوشتی بیرون نمیریخت..چطور سرخ کردی؟

خداوند بزرگترین هدایا را به بندگان خود داده است.قدرت انتخاب و تعیین کردار خویش.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

اینم سینی غذای من...

پامتها که دو مدلن..نصف شده و کامل...خیلی راحت درست شدن..فکر کنم تنها نکته اش اینه که نونها تازه و نرم باشن تا وقتی وردنه میکشیم خمیری بودنش به چسبیدنش به هم کمک کنه...با دستم کناره هارو بیشتر چسبوندم...خیلی خوب و راحت پف کرد...مواد میانیشم مرغ و قارچ و فلفل دلمه ای و کمی پنیره...

اون یه دونه مثلا رون مرغه...خیار شور گذاشتم تهش...فرصت نشد میخواستم با سیب زمینی و وقت بیشتر بهتر و شبیته تر درست کنم که دیگه نشد ولی برای مهمونی خیلی شیک و عالی بود...

رولهای تست هم که با هویج رنده شده تزئین شده..سبزی جعفری نداشتم اونجروی خوشرنگتر میشد تزئینش..

و دو تا تست کاپ...

ممنون نجما...

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    613
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

تخم مرغ(سفیده) و ارد سوخاری مانع از جذب روغن زیاد میشه...من قبلا شنیده بودم برای اینکه بادمجون موقع سرخ کردن روغن جذب نکنه میشه سفیده مالید روش...خیلی چرب نبود و خوشمزه...برای مهمونی خیلی زیبا...من ترجیح میدم همینجوری انواع مختلفشو درست کنم..چون با همون نون تست و مواد میشه چندین مدلش رو روی میز داشت...من این مقدار رو0کاپ تستهام 4 تا بود...پاکتهامم دو سه تا بیشتر) با یه بسته نون تست سنان و یه طرف یه سینه مرغ و کمی قارچ و..درست کردم...

راستی زهرا جون کارش ما هم خیلی زیبا شده..چرا تو مسابقه نبود؟اگه بود من عمرا مقام نمیاوردم:دی

صفحه 14 از 27 نخستنخست ... 41112131415161724 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف