نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree9Likes

موضوع: مباحث درخواستي از طرف كاربران

نمایش نتایج: از 321 به 328 از 584
صفحه 41 از 73 نخستنخست ... 313839404142434451 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

پایتخت شعروادب ایران زمین(شهر حافظ و سعدی)
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: مباحث درخواستي از طرف كاربران

سلام عزیزم میشه راهنمایی کنید من تو ص 31 خواستمو گذاشتم ومنتظرم ممنون!!!
    خدا محبت است پس هیچگاه فراموشش نکن.
    دوستی:شاید عشق است که میسازد و میسوزد و شاید ترانه ایست که هر دم آوایش در دل جاریست لیکن هر چه هست زیباست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام دوستان من دنبال یک ظرف غذا هستم که غذا داخلش از ساعت 7 صبح تا 1 تعد از ظهر گرم و سالم بمونه چند تا مدل چینی توی بازار دیدم ولی کیفیت نداشتن نمی دونم کجا و توی کدوم انجمن باید دنبالش بگردم ولی جایی هست نمی دونستم سووالم رو کجا مطرح کنم ممنون می شم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط nikii
    سلام دوستان من دنبال یک ظرف غذا هستم که غذا داخلش از ساعت 7 صبح تا 1 تعد از ظهر گرم و سالم بمونه چند تا مدل چینی توی بازار دیدم ولی کیفیت نداشتن نمی دونم کجا و توی کدوم انجمن باید دنبالش بگردم ولی جایی هست نمی دونستم سووالم رو کجا مطرح کنم ممنون می شم راهنمایی کنید
    فکر کنم اینجا خوب باشه
    viewtopic.php?f=135&t=2715

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    99
    پسند کرده
    0

سلام.من میخوام در قسمت هنرهای تجسمی مبحثی به اسم نقاشی مدرن یا نقاشی با سبک کوبیسم ایجاد باشه.خیلی طرحهای قشنگ دارم که دلم میخواد بذارم.مرسی همچنین توی قسمت مدل لباس میخوام مبحث انواع بلوزهای زیبا هم باشه.ممنون
    [HIGHLIGHT=#ffffff]
    بزرگترین اقیانوس ، آرام است
    [HIGHLIGHT=#ffffff] آرام باش تا بزرگترین باشی[/HIGHLIGHT]

[/HIGHLIGHT]

پایتخت شعروادب ایران زمین(شهر حافظ و سعدی)
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love station
    سلام.من میخوام در قسمت هنرهای تجسمی مبحثی به اسم نقاشی مدرن یا نقاشی با سبک کوبیسم ایجاد باشه.خیلی طرحهای قشنگ دارم که دلم میخواد بذارم.مرسی همچنین توی قسمت مدل لباس میخوام مبحث انواع بلوزهای زیبا هم باشه.ممنون
    خیلی خوبه لطفا بذار که ما هم فیض ببریم ممنون موفق باشی
    خدا محبت است پس هیچگاه فراموشش نکن.
    دوستی:شاید عشق است که میسازد و میسوزد و شاید ترانه ایست که هر دم آوایش در دل جاریست لیکن هر چه هست زیباست.

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

دوستای گل، من می خواستم خواهش کنم، یه تاپیکی درباره ی سرطان سینه اختصاص داده بشه، البته میدونم بخش سئوال و جواب پزشکی توی سایت هست، ولی به دلیل اهمیت ویژه ی این بیماری، با توجه به اینکه تقریبا از هر 4 یا 5 زن، یه نفر به این سرطان دچار میشه، می خواستم خواهش کنم یه تاپیک فقط به سرطان س.ی.ن.ه اختصاص داده بشه، اگه دوستان پزشک توی سایت عضو هستن ازشون دعوت بشه و بیان، و ضمنا کسایی که خودشون و اطرافیانشون این سرطان رو داشتن، از تجربه های خودشون و اطرافیانشون بیان و برامون بگن. همچنین آدرس دکترهای خوب و چیزهایی از این دست گفته بشه. و موارد و نکته هایی برای پیشگیری، تشخیص زود هنگام، فاصله زمانی که یک زن باید ماموگرافی انجام بده، و ....توی تاپیک عنوان بشه. میدونم توی نت، خیلی سایتهای تخصصی در این مورد هست، ولی چون اینجا یه محیط کاملا زنانه و مخصوصا دوستانه هست، به نظرم بیشتر قابل استفاده هست، چون من خودم پزشک نیستم، با رفتن به این سایتهای پزشکی کمی گیج و ویج میشم و دیگه پیگیر نمیشم، اما اینجا فکر میکنم مطالب مهم رو میشه به صورت چکیده ، و با تجربه ی افراد مختلف، عنوان کرد.
    من که توی دوستان و آشنایان خیلی این بیماری رو دیدم، بعضی ها سلامتیشون رو بدست آوردن، بعضیها هم متاسفانه فوت شدن!
    در هر صورت اگه مدیران محترم سایت صلاح دونستن، فکر می کنم موضوع خوبی برای یک تاپیک باشه.
    [HIGHLIGHT=#ffffff]خدایا لطفا به بعضی از آنهایی که ایمان آورده اند، یادآوری کن که: تو خدا هستی نه آنها !!![/HIGHLIGHT]

مدیر انجمن
    khale leila آواتار ها
    میزان امتیاز
    63
    پسند شده
    2612
    پسند کرده
    5217

من تاپیک بچه های دانشگاه آزادو میخوام
    ممنون
    قوانین فعالیت در انجمن معرفی رستورانها
    http://mamisite.com/forum/t3895.html#post1050889

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1426
    پسند کرده
    2956

مامان آقا رادمهر عزیز
    بدون اعلام آمادگی دوستای عزیز رشته پزشکی و یا رشته های مرتبط ما قادر به ایجاد این نوع تاپیکها نیستیم . چون قراره این نوع تاپیکها فرای نظرات شخصی پیش بره .
    ان شاء الله هر وقت مطالب مفیدی در این رابطه جمع شد و دوست متخصصی هم اعلام آمادگی کرد حتما این تاپیک رو می زنیم . چرا که نه !

خاله لیلا عزیز
    تاپیک درخواستی رو خودتون میتونید تو بخش عمومی ، انجمن "اینجا همه چی در همه " ایجاد کنید . اینجور تاپیکها در بخشهای اصلی سایت نمی گنجه عزیزم .

مژده نعمتی عزیز
    تاپیک درخواستی شما رو دادا عزیز مدیر بخشهای هنری بررسی می کنند و به زودی خبرش رو میدن . چند روزی سرشون شلوغ خواهد بود . محض اطمینان میتونی تواناییهای خودت رو در چند خط کوتاه برای DaDa خصوصی بزنی که فراموش نشه . بیشتر در جریان چیزی که میخوای قرار بگیره .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

صفحه 41 از 73 نخستنخست ... 313839404142434451 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف