نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree9Likes

موضوع: مباحث درخواستي از طرف كاربران

نمایش نتایج: از 233 به 240 از 584
صفحه 30 از 73 نخستنخست ... 202728293031323340 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته
    فاطمه مامی نیکو آواتار ها
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    769
    پسند کرده
    2

ویترین مدال ها

Re: مباحث درخواستي از طرف كاربران

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_behi
    سلام . من میخواستم طرز تهیه ی یه نوع سس رو بذارم که برای سوپ استفاده میشه و خیلی سوپ رو خوشمزه میکنه . تو قسمت سسها نگاه کردم ولی بنظرم توو اون زیرگروهها قرار نمی گرفت . ممکنه براش تاپیکی باز کنید یا اگه جایی مناسبشه راهنماییم کنید؟ ممنون میشم
    سارا جان شما تو انواع سوپ ورمیشل بنویس لطفا بعدا شاید بهتر بشه در مورد جاش تصمیم گرفت...ممنون
    کسانی که به زندگی دیگران نور هدیه می دهند، روزی صاحب خورشید خواهند شد.....
    یک دوست برای روشنائی یک دنیا کافیست....

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    205
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tosterkoochikeh
    خانومی برای کیک ماربل ، کیک توت فرنگی ، کیک شلیل ، کیک لیمویی یک تخم مرغی بهم تاپیک معرفی میکنی

ببخشین من تازه تو فروم اومدم

به من تاپیک معرفی نکردینا!!!!
    یک استکان چای داغ مهمان منی، کنار پنجره بخار گرفته، چای رفاقت من همیشه تازه دم است

tosterr.persianblog.ir

tahtaghari آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1920
    پسند کرده
    1137

سالم به بزرگای سایت. من میخواستم یه مبحث در مورد رسم ورسومات جالب عروسی و یه دونه دیگه هم ایده های رسم ورسومات نمیدونم اسمشو چی بذاریم منظورم ایده هایی که بچه ها در مورد کیک خوردن غذاخوردن حنا گذاشتن و ... عروس و داماد جایی دیدن یا بلدن به هم بگن
    برام هیچ حسی شبیه تو نیست کنار تو درگیر آرامشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

سلام .من دنبال دستور برای تهیه ترشی جاتی مثل زردالو ..قیصی .گیلاس ...زرشک و 7 میوه هستم ولی پیدا نکردم . منظورم همین ترشی هاست که باازار و مغازه دارها میفرشن و میگن که توش از اسید سیتریک استفاده میشه و نخورید !!
    اگه دستوراتی ازاین قبیل هست میشه راهنمایی کنید .

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1422
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط باربی
    سلام .من دنبال دستور برای تهیه ترشی جاتی مثل زردالو ..قیصی .گیلاس ...زرشک و 7 میوه هستم ولی پیدا نکردم . منظورم همین ترشی هاست که باازار و مغازه دارها میفرشن و میگن که توش از اسید سیتریک استفاده میشه و نخورید !!
    اگه دستوراتی ازاین قبیل هست میشه راهنمایی کنید .
    باربی عزیز تمام ترشیهایی که دستوری ازشون داشتیم توی این انجمن موجود هستند . من جمله ترشی زرشک و مخلوط میوه !
    viewforum.php?f=26

حالا اگر ترشی ای که شما میخوای اونجا نیست حتما کسی دستورشون رو نداشته یا تجربه درست کردنش رو نداشته .

اگر خود شما دستور امتحان شده ای برای مواردی که موجود نیست داری ، میتونی مدیر انجمن یعنی فاطمه عزیز رو خصوصی در جریان بگذاری تا براش مبحث جدید باز کنه .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1422
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhanom
    سالم به بزرگای سایت. من میخواستم یه مبحث در مورد رسم ورسومات جالب عروسی و یه دونه دیگه هم ایده های رسم ورسومات نمیدونم اسمشو چی بذاریم منظورم ایده هایی که بچه ها در مورد کیک خوردن غذاخوردن حنا گذاشتن و ... عروس و داماد جایی دیدن یا بلدن به هم بگن
    فاطمه عزیز چون از دوستان جدید ما هستی لازم میدونم برات توضیح بدم .
    عزیزم تجربه دو ساله مامی سایت نشون داده که پرداختن به رسم و رسومات خیلی خاص و جزیی مربوط به هر منطقه اختلاف نظرات بسیار زیاد و بعضا قضاوتها و تعصبات رو در پی خواهد داشت .
    برای همین اینجا تصمیم گرفته شده که به کلیات پرداخته بشه . منظورم چیزهاییه که بین اکثر قومیتهای ایرانی مشترک هست !
    اون هم با داشتن عکس .نه فقط صرف ذکر رسم و رسومات .

حتی اگر از مراسم خاصی عکس زیبایی داشتین میتونید تو مبحث مربوط به خودش در مورد اون عکس و اون رسم خاص توضیحاتی ارائه بدین .
    مثلا در مورد حنابندان یا خریدهای عروس و داماد یا ...

پس سعی می کنیم مباحثمون ترجیحا مصور باشند تا صرفا گفتاری .

سر فصلهای کلی هم تو این انجمن اومده :
    viewforum.php?f=137
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

tahtaghari آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1920
    پسند کرده
    1137

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_capr
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhanom
    فاطمه عزیز چون از دوستان جدید ما هستی لازم میدونم برات توضیح بدم .
    عزیزم تجربه دو ساله مامی سایت نشون داده که پرداختن به رسم و رسومات خیلی خاص و جزیی مربوط به هر منطقه اختلاف نظرات بسیار زیاد و بعضا قضاوتها و تعصبات رو در پی خواهد داشت .
    برای همین اینجا تصمیم گرفته شده که به کلیات پرداخته بشه . منظورم چیزهاییه که بین اکثر قومیتهای ایرانی مشترک هست !
    اون هم با داشتن عکس .نه فقط صرف ذکر رسم و رسومات .

حتی اگر از مراسم خاصی عکس زیبایی داشتین میتونید تو مبحث مربوط به خودش در مورد اون عکس و اون رسم خاص توضیحاتی ارائه بدین .
    مثلا در مورد حنابندان یا خریدهای عروس و داماد یا ...

پس سعی می کنیم مباحثمون ترجیحا مصور باشند تا صرفا گفتاری .

سر فصلهای کلی هم تو این انجمن اومده :
    viewforum.php?f=137
    مرسی از اینکه جواب دادین ولی منم منظورم ذکر جزئیات نبود که اختلاف بندازه منظورم چیزای عمومیه مثلا میخام یه جایی باشه که بچه ها ایده بدن مثلا واسه غذاخوردن عروس داماد (اینکه فقط این یه قاشق دهن اون و اون یه قاشق دهن این نباشه یا مثلا یه جایی باشه که منم بنویسم عروس موقع خداحافظی میتونه دسته گلشو بندازه دست دخترای مجردیا داماد شب عروسی انار پرتاب میکنه یا رسومات قدیمیو که دستو پاگیر شده جدیدش کنیمو دوباره ازشون استفاده کنیم (جهاز رو با طبق بردن و خوندن شعرای قشنگ عروسی و ... که از یادمون نره) نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه اینا یه جورایی گفتاریه البته یه چیزاییش مث جهاز با طبق یا پرتاب انار داماد میتونه با تصویر باشه.بعدشم اختلاف چرا هر کی رسم خودشونو بگه قرار نیست که بچه ها ی سایت با هم فامیل شن که هر کسی رسم خودشو به کرسی بنشونه
    برام هیچ حسی شبیه تو نیست کنار تو درگیر آرامشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

ممنون از توجه و راهنماییت عزیزم ولی من دستور یکه میخوام رو این تو پیدا نکردم گفتم شاید جای دیگه ای باشه و من ندیده باشم. من دستور ترشی هایی مثل زرالو و قیصی و 7 میوه و اینجور هله هووله هایی که همه جا دارن و اکثرا هم غیر بهداشتی هستن و اسید سیتریک دارن رو میخواستم و خودم هم بلد نیستم .
    متشکرم
    -----------------------------------------------------------

[quote=sh_capr][quote="باربی":1upjowzl]سلام .من دنبال دستور برای تهیه ترشی جاتی مثل زردالو ..قیصی .گیلاس ...زرشک و 7 میوه هستم ولی پیدا نکردم . منظورم همین ترشی هاست که باازار و مغازه دارها میفرشن و میگن که توش از اسید سیتریک استفاده میشه و نخورید !!
    اگه دستوراتی ازاین قبیل هست میشه راهنمایی کنید .[/quote]

باربی عزیز تمام ترشیهایی که دستوری ازشون داشتیم توی این انجمن موجود هستند . من جمله ترشی زرشک و مخلوط میوه !
    [url="http://mamisite.com/forum/viewforum.php?f=26"]viewforum.php?f=26[/url]

حالا اگر ترشی ای که شما میخوای اونجا نیست حتما کسی دستورشون رو نداشته یا تجربه درست کردنش رو نداشته .

اگر خود شما دستور امتحان شده ای برای مواردی که موجود نیست داری ، میتونی مدیر انجمن یعنی فاطمه عزیز رو خصوصی در جریان بگذاری تا براش مبحث جدید باز کنه .[/quote:1upjowzl]

صفحه 30 از 73 نخستنخست ... 202728293031323340 ... آخرینآخرین