نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree9Likes

موضوع: مباحث درخواستي از طرف كاربران

نمایش نتایج: از 185 به 192 از 584
صفحه 24 از 73 نخستنخست ... 142122232425262734 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

Re: مباحث درخواستي از طرف كاربران

هيون عزيزانگارچاره اي جزقراردادن مطالب روي برتال سايت ندارين.(البته طبق فرمايش نجماجون)

مدیر انجمن
    Paeez آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3524
    پسند کرده
    5181

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_behi
    سلام . راستش من کلی داستان توی سیستمم دارم . می خواستم اگه صلاح بدونید اونا رو به هر صورت که بنظرتون بهتره تو یه تاپیک بذارم . حالا مثل یه سریال هر روز چند صفحه یا نه...
    حتی میتونیم در مورد کتابها و اینکه از چه نویسنده ای بذاریم هم نظر خواهی کنیم و هربار اسم چندتا رمان یا هر نوع کتاب دبگه رو بدیم و به بیشترین درخواست عمل کنیم .داستان کوتاه هم میتونیم بذاریم. می دونم کتابهایی هست که تو بازار نایاب یا کمیابه . اینجوری شاید خیلی کتابها رو با کمک همک پیدا کنیم و بخونیم . نظرتون چیه؟
    بازم ممنون
    سلام سارا جون
    راجع به کتابهای درخواستی ، 2 تا از دوستان از قبل درخواست دادن. به محض اینکه رمانشون تموم بشه درخدمتت هستم.

درمورد کتابهای نایاب فعلا در دست بررسی یه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_behi
    دوستای گلم حیف نیست که تو قسمت ادبیات تاپیکی مختص سهراب سپهری نداشته باشیم؟!
    اینم تاپیک سهراب
    viewtopic.php?f=84&t=4248
    در شهر ما
    بهارِ پر از گل، رباعی است
    پائیز مثنوی ست
    زمستان قصیده است..

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی پارسا
    سلام به مدیر جونها
    چطورین د وست جونها؟
    بوسس

بعد از مبحث بسیار موفق تقویم....یه مبحث دیگه میخوام اگه بشه........در مورد درست کردن گیفت و کارت تولد و کارت دعوت.......
    اگه مدیرا لطف بکنن
    و بعدشم ساپورت بکنن......من که مدیر نیست بتونم اسپم هارو پاک کنم....مدیری اونجا سرکشی نکنه پر اسپم میشه و به هیچ دردی نمیخوره تایپیک
    ممنون میشمممممممممممممممممممممم مممم
    خدمت سولماز خانم گل

viewtopic.php?f=89&t=4250&start=0

علت تاخیر تعیین محل مناسب برای این انجمن بود ....فعلا فعالیت خودتون رو توی این مبحث شروع کنید تا به زودی جای مناسبی برای این گونه مباحث در نظر گرفته بشه

تشکر از زحمات شما
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    0

مدیران محترم سایت من در ص 5 درخواستی داشتم که ظاهرا دیده نشده و یا البته شاید هم در حال بررسیه می خواستم اگه امکان داره نتیجه شو اطلاع بدین.
    ممنون از زحماتتون
    [HIGHLIGHT=#ffffff]روزهاست که یادت از سقف خانه ام میچکد، اگر باران بند بیاید از این خانه میروم![/HIGHLIGHT]

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

نقل قول نوشته اصلی توسط Nazanin
    مدیران محترم سایت من در ص 5 درخواستی داشتم که ظاهرا دیده نشده و یا البته شاید هم در حال بررسیه می خواستم اگه امکان داره نتیجه شو اطلاع بدین.
    ممنون از زحماتتون
    نازنین جون اگر دقت کرده باشی مباحث مربوط به کودکان تو این مدت بین چند تا از دوستای گلمون - از لحاظ مدیریتی عرض می کنم - تقسیم شده . یعنی اینکه مبحث کودکان در حال بررسی بوده و داره شاخه شاخه میشه و موارد متفاوت از هم جدا میشه .

حالا !
    در مورد درخواست شما علاوه بر اینکه قضیه به بخش کودکان مربوط میشه یه بار علمی هم داره که بسیار بسیار مهمه !

نمی خواستیم صرف باز کردن دو تا تاپیک در مورد بیماری کوچولوها و فقط بر اساس تجربه مامانای گل این وسط مشکل درست بشه . خودت مامانی دیگه ! میدونی که این تجربیات یه وقتا تا چه حدی استرس وارد می کنه به مامانی که بچه اش یه مریضی کوچولو گرفته .

پس به این نتیجه رسیدیم که اول لازمه به بعد علمی قضیه بپردازیم و بتونیم در لحظه قسمت علمی قضیه رو روشن کنیم . بعدش در ادامه به تجربیات برسیم و همه مامانا تجربه خودشونو بگن تا بلکه مشترکات به این طریق بتونه خاطر نگران یه مامان مریض دار رو راحت تر کنه .

به همین دلیل بوده که طولانی شده نازنینم :)
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

بانو آواتار ها
    پریسا سین
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    421
    پسند کرده
    2

من یه پیشنهاد دارم.البته خودمم تا یه حد بسیار زیادی به این مبحث نیاز دارم.نمیدونم چجور منظورمو برسونم که به کسی بر نخوره و یه وقتی نگه مگه ما بی فرهنگیم؟ بعدشم باهام اینجوری بشه
    میخواستم پیشنهاد بدم یه مبحثی باز بشه که توش درباره ی آداب معاشرت،آداب رفتار در مهمونی، آداب غذا خوردن،حتی آداب مهمانداری ، یا حتی نحوه ی خوردن میوه های مختلف توی مهمونی صحبت و تبادل تجربیات بشه (تعجب نکنید.خیلی وقتا پیش میاد که هممون شاید از ظرف میوه کیوی یا امثال اون رو برنداریم چون بنظرمون خوردنشون یخرده عذاب آوره) من خودم روی این چیزا خیلی زوم کردم. تا یه حدی هم به یه نکاتی پی بردم ولی خب اگر بازم چیزی بدست بیارم بنظرم ضرر نمیکنم.بازم اگه منظورمو بد رسوندم پیش پیش باباخشید
    پ.ن: من الآن قیافه ی یه آدم تازه به دوران رسیده رو دارم چون شدم یه کاربر جدید و نمیدونم چرا اینقد خوشحالم؟! کسی میتونه بگه دلیل خوشحالیم چیه
    کلمات بسیار مهم اند..
    کلمات میسازند و نابود میکنند..
    کلمات باقی می مانند..

"داگلاس کندی"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام عزيزان من يک روش براي پخت جوجه کباب بلدم که روي اجاق گاز تهيه ميشه وتقريبا" همون مزه جوجه روي زغالو ميده وزحمتش خيلي کمتره. لطفا" اگر صلاح ميدونيد يه مبحث براش باز کنيد.با تشکر

ناظر کیفی انجمن
    دخترک آواتار ها
    ساره.ر
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1965
    پسند کرده
    534

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلي*
    سلام عزيزان من يک روش براي پخت جوجه کباب بلدم که روي اجاق گاز تهيه ميشه وتقريبا" همون مزه جوجه روي زغالو ميده وزحمتش خيلي کمتره. لطفا" اگر صلاح ميدونيد يه مبحث براش باز کنيد.با تشکر
    دوست عزیز می تونی روش پختت رو تو این تاپیک بذاری:
    viewtopic.php?f=24&t=1335

صفحه 24 از 73 نخستنخست ... 142122232425262734 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف