نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree9Likes

موضوع: مباحث درخواستي از طرف كاربران

نمایش نتایج: از 105 به 112 از 584
صفحه 14 از 73 نخستنخست ... 41112131415161724 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    2

Re: مباحث درخواستي از طرف كاربران

ميشه يه مبحث در مورد پاستيل بذارين؟ اينكه چجوري درست مي شه و نحوه تزئين و .........
    الهي ، گاهي نگاهي

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    61
    پسند کرده
    0

شیدا جون اون تاپیکی که شما لینکش روز گذاشتین رو دیدم ولی اونجا خیلی شلوغه و همه در مورد همه لوازم توضیح دادن و اگر کسی بخواد دنبال یک وسیله بگرده باید از اول تا آخر تاپیک رو بخونه و شاید اصلا به جواب نرسه. منظور من و انجمنی بود که برای لوازم مختلف تاپیکهای جدا داشته باشه. یعنی مثل انجمن شیرینی پزی، که برای کیک و شیرینی و دسر تاپیکهای مختلفی داره این تاپیک هم برای مثلا لوازمی که تبلیغاتش زیاده، مثلا توتال کور، مثلا بخارشور و غیره جداگونه تاپیک داشته باشه تا بشه بهتر نظرات بقیه رو دونست.
    متشکر
    از کارهای من دیدن کنین! آلبوم عکس کیکهای من هست.
    صفحه cakeara در facebook
    همچنین cakeara.com

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    140
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط cma
    در مورد خريد از شهرهاي ديگه راهنمايي جايي نداريم . مثل قشم . بندر ؟
    عزیزم من ساکن بندرم و چند سال هم دانشجوی قشم بودم.سئوال داشتی در خدمتم.
    مهم نیست قفلها دست کیه، مهم اینه که کلیدها دست خداست.

faranbanoo آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    323
    پسند کرده
    545

با سلام و خسته نباشید به مامی و بقیه دوستان گرامی و عزیز
    سایت تقریبا میشه گفت خیلی چزهای مفید و لازم و واجب برای هر خانمی رو داره الا یک چیز که از قلم افتاده و به نظر من جاش خیلی خالیه
    و اون هم قسمت پزشکی و مسایل مربوط به ناراحتی و بیماریهای زنان و حتی روانشناسی و مشکلات زنان هستش
    خصوصا بیماری های جسمی که پرداختن به اون از واجباته و اینجا میشه مسایلی رو عنوان کرد با کسایی که سواد حل این نوع مشکلات رو دارن
    که شاید بازگو کردن اون مشکل برای خیلی از خانم های عزیزبه صورت حضوری کمی سخت باشه
    به هر حال باز هم از سایت خوب و پرفکتتون تشکر میکنم.
    زنده باشی مامی جان

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1426
    پسند کرده
    2956

بانوی عزیز اون قسمت هم جا نیفتاده
    در مورد بیماریهای زنان تاپیکهای مختلفی داریم و دوستان ماما مثل parmin یا ندا گلی دارن کمک می کنند . همینطور عفیفه عزیز که پزشک هستند .
    اگر این مباحث خیلی فعال نبوده ، صرفا به این دلیل بوده که این دوستان هم نمی تونستند بیش از این برای این مباحث وقت بذارند . دنبال فرد متخصصی هستیم که بتونیم مسوولیتهای اون تاپیکها رو بهشون بسپاریم .

اما تو مبحث روانشناسی که ستاره عزیز که خودشون در این زمینه تحصیل کردند دارن همه جوره و به طور فعال به دوستان کمک می کنند . تو اون بخش تا حالا مشکلی نبوده واقعا .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

چرا بخش کارگاه شیرینی های نوروزی دستور شیرینی هارو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط عکسشون هست...........
    به كسی اعتماد كن كه بتواند سه چيز را در تو تشخيص دهد:اندوه پنهان شده در لبخندت را و عشق پنهان شده در عصبانيت را و معناي حقيقي سكوتت را

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis16
    چرا بخش کارگاه شیرینی های نوروزی دستور شیرینی هارو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط عکسشون هست...........
    آرتمیس عزیز
    در این مدتی که توی مامی سایت عضو شدی پرسش هات رو دنبال کردم و متوجه شدم اکثر این پرسش ها به دلیل بی دقتی و نخواندن کامل پست ها برات پیش میاد.
    ازت خواهش می کنم قبل از پرسیدن هر سوالی مطالب رو با دقت بخون! اگه جوابت رو پیدا نکردی از امکان جستجو استفاده کن و اگه در این صورت هم به جواب نرسیدی سوالت رو مطرح کن
    ما همه اینجا هستیم تا به هم کمک کنیم اما هیچ کدوممون وظیفه ای برای پاسخ دهی نداریم! وقتی سوال رو مطرح می کنی منتظر جواب بمون( نه 10 دقیقه!!!) اگه کسی اون سوال رو ببینه و جوابش رو بدونه حتما جواب می ده در غیر این صورت هر چقدر هم سوال رو تکرار کنی به جواب نمی رسی!!
    متاسفانه مجبورم همین جا اعلام کنم سوالات تکراری اسپم محسوب شده و حذف خواهند شد!

و اما جواب این سوالت
    اگه دقت کرده بودی می دیدی که زیر تصاویر نوشته شده دستور به زودی!!!! و جواب سوالت رو می گرفتی
    در ثانی در اولین پست اون کارگاه نوشته شده فقط دوستانی که در زمینه شیرینی پزی تبحر دارند دستورات پیشنهادی رو امتحان کنند!!! این هم پاسخ بقیه سوالاتی که در مورد دستورات کارگاه برات پیش اومده( یا پیش خواهد اومد)!!!

بعد از اجرا شدن دستورات توسط اعضای فعال دستور اصلاح شده با توضیحات کامل توی مباحث خودش گذاشته می شه
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    483
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط najma
    نقل قول نوشته اصلی توسط artemis16
    آرتمیس عزیز
    در این مدتی که توی مامی سایت عضو شدی پرسش هات رو دنبال کردم و متوجه شدم اکثر این پرسش ها به دلیل بی دقتی و نخواندن کامل پست ها برات پیش میاد.
    ازت خواهش می کنم قبل از پرسیدن هر سوالی مطالب رو با دقت بخون! اگه جوابت رو پیدا نکردی از امکان جستجو استفاده کن و اگه در این صورت هم به جواب نرسیدی سوالت رو مطرح کن
    ما همه اینجا هستیم تا به هم کمک کنیم اما هیچ کدوممون وظیفه ای برای پاسخ دهی نداریم! وقتی سوال رو مطرح می کنی منتظر جواب بمون( نه 10 دقیقه!!!) اگه کسی اون سوال رو ببینه و جوابش رو بدونه حتما جواب می ده در غیر این صورت هر چقدر هم سوال رو تکرار کنی به جواب نمی رسی!!
    متاسفانه مجبورم همین جا اعلام کنم سوالات تکراری اسپم محسوب شده و حذف خواهند شد!

و اما جواب این سوالت
    اگه دقت کرده بودی می دیدی که زیر تصاویر نوشته شده دستور به زودی!!!! و جواب سوالت رو می گرفتی
    در ثانی در اولین پست اون کارگاه نوشته شده فقط دوستانی که در زمینه شیرینی پزی تبحر دارند دستورات پیشنهادی رو امتحان کنند!!! این هم پاسخ بقیه سوالاتی که در مورد دستورات کارگاه برات پیش اومده( یا پیش خواهد اومد)!!!
    بعد از اجرا شدن دستورات توسط اعضای فعال دستور اصلاح شده با توضیحات کامل توی مباحث خودش گذاشته می شه
    میخواستم بدونم یعنی من اشتباه کردم واسه شیرین هایی که درست کردم و گذاشتم چون منم واقعیتش برای اولین بار بود که داشتم شیرینی میپختم و تجربه ای نداشتم اگه لازمه حذفش کنید چون قسمت ابتدایی پستو فراموش کرده بودم.
    باران باش و ببار ؛ نپرس کاسه های خالی از آن کیست

صفحه 14 از 73 نخستنخست ... 41112131415161724 ... آخرینآخرین