نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree1002Likes

موضوع: پرسش و پاسخ در دوران بارداری

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 3478
صفحه 3 از 435 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sara_behi آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    750
    پسند کرده
    4

Re: پرسش و پاسخ در دوران بارداری

من تو بارداری خیلی مواظب بودم . کرم ماستللاو ... زدم . همینطور روغن زیتون ولی فایده نداشت . من فکر میکنم به نوع پوست اشخاص هم بستگی داره . بعضی پوستا بیشتر چروک میوفتن بعضی کمتر
    اینستاگرام و تلگرام
    noora.desserts

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: پرسش و پاسخ

سلام به همه دوستان یکی منو راهنمایی کنه لطفا ..روابط زناشویی در دوران بارداری چطوریه؟؟؟

sara_behi آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    750
    پسند کرده
    4

Re: پرسش و پاسخ

شیما جان در دوران بارداری روابط زناشویی هیچ تفاوتی با قبل از اون نمیکنه جز در 2-3ماه آخر که باید پوزیشن نزدیکی به گونه ای باشه که به شکم فشار نیاد . اما معمولا خانمها مخصوصا در ماههای اول بارداری از نزدیکی می ترسن چون فکر میکنن که باعث سقط جنینشون میشه . اما کاملا بی مورده و خیچ ارتباطی نداره . چون در 3ماه اول جنین فقط به دلیل مشکلات کروموزومی ( ناهنجاری کروموزومی) سقط میشه . تنها زمانی که بهتره از نزدیکی جلوگیری کرد ماه آخر بارداریه که احتمال میرا نزدیکی منجر به پاره شدن کیسه ی آب بشه .
    اینستاگرام و تلگرام
    noora.desserts

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    109
    پسند کرده
    56

منم از روغن زیتون استفاده کردم اما فایده ای نداشت وپوست شکمم چروکیده شد شاید م به دلیل این بود که من خیلی وزن اضافه کردم ،آخه امیر 4کیلو بود،فرشته جون در باره حرکات بچه نگران نباش یادمه من اواخر ماه 5 که بودم اولین حرکت رو احساس کردم اما دکترم گفت بعضی از این حرکات احساس شده رفلکسهای روده کوچک وبزرگه ومادر بحعضی وقتها حرکات رو متوجه نمیشه در حالی که اون انگشتاشو تکون میده یا میمکه
    منم ماههای آخر تکونش رو بیشتر احساس مکردم وماههای قبلش خیلی متوجه نمیسشدم در ماههای بالاتر این حرکات حیاتیه ودکترم میگفت اگه می خوای حرکتش رو متوجه بشی بستنی با یه چیز خیلی سرد بخور فقط تو ماه آخر تو هم نگران نباش حتما نینیت سالمه و مشغول مکیدن انگشتشه
    دوستم موقع سونو نینیش تو دلش سکسکه میکرده اما اون میگفت اصلا چیزی احساس نمی کرده
    هان مشو نومید چون واقف نه از سر غیب باشد اندر پرده بازیهای پنهان غم مخور

sara_behi آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    750
    پسند کرده
    4

وقتی بهراد تو شکم من بود روزی 2 - 3 بار سکسکه هاشو می شنیدم . دیگه بهش آدت کرده بودم . خیلی کیف داشت . مشل صدای تیک تاک ساعت می مونه . با فاصله ی زمانی ثابت . اگه کسی تا حالا به این صدا تو شکمش توجهی نکرده از این ببعد بدونه که نی نیش داره مثل آدم بزرگا سکسکه می کنه . منم اول نمی دونستم وقتی از دکتر پرسیدم بهم توضیح داد . وای که چه روزایی بود . یادش بخیر
    اینستاگرام و تلگرام
    noora.desserts

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    190
    پسند کرده
    64

سلام من باز امدم الان هفته 33 هستم و ديگه نگران تكانهاي ني ني نيستم اخه ايندفعه از بس تكا ن ميخوره كلافه ميشم ولي الان يك مشكل ديگه دارم1-2هفته اي ميشه كه مچ دستم درد مي كنه نميدونم اين هم مربوط به بارداري است يا بايد واسش برم دكتر اخه چيز سنگيني بلند نكردم كارم هم بيشتر نشده كه بگم بخاطر كار زياد با كامپيوتر دستام درد گرفته ديگه اينكه شبها واقعا خواب واسم سخت شده به پهلو كه مي خوابم بعد از نيم ساعت با درد از خواب بيدار ميشم دكتر ميگه ني ني سمت راست شكمت است و فشار به دنده هاي قفسه سينه مياره شبها مجبورم نشسته بخوابم نمي دونم اينها همش مربوط به ني ني است يا من همه دردها را به ني ني ربط ميدهم؟

sara_behi آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    750
    پسند کرده
    4

فرشته جون منم تو زمان بارداری پاهام مرتب درد میکرد . ولی دکتر گفت مشکلی نیست و مربوط به تغییرات ماهیچه ها و ... دوران بارداریه . بعد از زایمان هم خوب شد . مچ درد شما هم حتما به این موضوع ربط داره . نگران نباش.
    اینستاگرام و تلگرام
    noora.desserts

sara_behi آواتار ها
    میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    750
    پسند کرده
    4

یادم میاد تو زمان بارداری حسرت روی کمر خوابیدنو داشتم . ولی دکتر گفته بود باید روی پهلو مخصوصا پهلوی چپ بخوابم . ولی من روی پهلوی راست می خوابیدم چون واقعا احساس راحتی میکردم . یادت باتشه حتما 1بالش نرم موقع خواب بذار وسط زانوهات . این باعث میشه خیلی کمر دردت کمتر بشه و خواب با آرامشی داشته باشی . به من که خیلی کمک کرد . در ضمن به این فکر کن که دیگه چیزی نمونده . به زودی ایشاا.... نینی نازتو بغل میکنی و این سختیا همش میشه 1خاطره ی کمرنگ توی اون ته ذهنت . همونطور که برای ما شد
    اینستاگرام و تلگرام
    noora.desserts

صفحه 3 از 435 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین