نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: خوراک لانه پنهان

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 112
صفحه 5 از 14 نخستنخست ... 2345678 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: خوراک لانه پنهان

سلام

خیلی خوشم اومده از این غذا....
    ما دو نفریم...شوهرم هم کم غذاست.....................................ا ن مواد رو نصف کنم خراب نمیشه؟؟؟برای پوره ؟؟؟ بعد چیکار کنم پوره وا نره؟ مرسی از اینکه جوابم رو بدید

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    62
    پسند کرده
    0

من و همسری که نپسندیدیم اما من برای اینکه موقع برش خیلی به مشکل بر نخورم اول کف ظرف چرب کردم حلقه های خیلی نازک سیب زمینی گذاشتم بعد موادمو ریختم در ضمن برای من ارتفاعش خیلی کمه چون می خواستم امتحانی درست کنم فکر کنم اگه ارتفاعش زیاد باشه خوشگل میشه موقع برش

در طوفان های زندگی با خدا بودن بهتر از نا خدا بودن است.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    62
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آيسان60
    مونيكا جان ميشه بگي چرا نپسنديديد؟ شايد گلا ذائقه شما با اين جور غذاها يا اينجور طعمها جور نيست ؟ !
    آیسان جون ما یه شب شام مهمون دوست همسری بویم خانمش یه غذا درست کرده بود اگه اشتباه نکنم پف طلائی اونم با پوره سیب زمینی بود و گوشت چرخ کرده با پنیر پیتزا نمی دونی من و همسری چه طوری هر یه لقمه رو قورت می دادیم وقتی این خوراک درست کردم طعم اون غذا رو داشت تقریبا . من از طعم تخم مرغ پخته همراه غذا اصلا خوشم نمی یاد روز اول یه مقدار خوردیم به نظرم غیر قابل تحمل نبود اما فرداش که گرمش کردم و باقی راهی سطل زباله شد
    در طوفان های زندگی با خدا بودن بهتر از نا خدا بودن است.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

من هم این غذا رو درست کردم
    1-واقعا خیلی پرکالری بود....من در هفته شاید 1 بار غذا درست کنم و بقیه همه ماهی یا مرغ یا استیک در فر یا کباب.....ولی این غذا واقعا سنگین بود
    2-به نظرم اگه تخم مرغ حذف بشه بهتر میشه
    3-یه سوال کلی همیشه در ذهن من هست در مورد کلیه غذاهایی که اینجا میزارید و ممنونم ازتون پیشاپیش
    اونم اینکه تا وقتی پبتزا و لازانیا برای کالری گیری و شکم پر کنی هست چرا ادم اینا رو انتخاب کنه؟یعنی به نظر شما خوشمزه تر هستند؟اگر موضوع تنوع هست مگه در ماه چند بار درست میکنید اونها رو؟
    4-یه سوال دیگه هم اینکه همه شمایی که این غذا ها و دسر ها رو درست میکنید مشکل هیکل پیدا نمی کنید یا چه جوری میسوزونید یا واقعا درست میکنید کم میخورید یا اصلا هیچ چی نمی خورید فقط یک وعده اینا رو میخورید؟واقعا سوال شده برام....چون میبینم همتون خیلی خوب میپزید و عکسهای خیلی با سلیقه هم میزارید و تازه دسر هم درست میکنید.....
    ممنونم از همتون

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    62
    پسند کرده
    0

مونيكا جون خوب شما ميتوني تخم مرغشو حذف كني به هر حال تمام دستورات غذايي كه وجود دارن رو ميشه طبق سليقه و ذائقه تغيير داد و يا مواد داخلشو كم و زياد كرد شما هم اگر تخم مرغشو حذف كني ميشه همون غذايي كه خونه دوستتون ميل كرديد

مريم گلگلي جان خوب اين دستورات و دوستان لطف ميكنن و زحمت ميكشن ميزارن براي استفاده ديگر دوستان حالا هر كس دلش بخواد درست ميكنه و هر كس نخواد درست نميكنه و هر غذايي طعم و مزه خودش و داره پيتزا و لازانيا جاي خود غذاهاي ديگه هم جاي خود خوب ذائقه ها هم فرق ميكنه شايد خيليها باشن كه اين غذا به نظرشون از پيتزا و لازانيا هم خوشمزه تر باشه و در ضمن به قول خودتون تنوعي ميشه براي خانومها كه هميشه يكي از نگرانيهاشون اينه كه هنوز اين وعده غذايي تموم نشده بايد فكر وعده بعدي باشن كه حالا چي درست كنن ! راستي خانوماي اين سايت تا اونجا كه من ديدمشون همشون خوش هيكل و خوش فرم هستن خوب بهر حال هر كسي براي رژيمش هم سياست خاص خودش و بكار ميبره ديگه
    -------------------------------------------------------

همه ما يه جورايي گنهكاريم
    براي كارهاي خوبي كه ميتونستيم انجام بديم اما انجامشون نداديم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    159
    پسند کرده
    39

سلام منم دیروز لانه ام رو درست کردم و دوستش داشتم ممنون نجما جونم
    اما مال منم بقول شیدا جگر زلیخا شد و وا رفت اما طعمش خوب بود
    سرعتم پائینه عکسها آپلود نمیشه هر وقت تونستم عکسهام رو هم میزارم

در عجبم از زنان...!!!که از خدای به این منزلت و بزرگی فقط یک شوهر میخواهند و از شوهر به این درماندگی...! همه ی دنیا را ...!!!(شكسپير)

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    200
    پسند شده
    6732
    پسند کرده
    3866

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonika
    آیسان جون من گفتم خونه همون دوستمون به زور غذارو قورت می دادم من که تخم مرغ پخته دوست ندارم تو غذا از ترکیب پوره سیب زمینی هم با بقیه مواد اصلا خوشم نیومد
    مونیکا جون من از این جمله تون : " نمی دونی من و همسری چه طوری هر یه لقمه رو قورت می دادیم " اینطور برداشت کردم که خیلی خوشتون اومده بود شاید آیسان جونم اینجوری فکر کرده
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    583
    پسند کرده
    677

- -
    دوستان من ساعت 11 صبح مجبور بودم به دخترم نهار بدم تا بره مدرسه این عکسها از اون مرحله است ولی بعدش غذا رو با درجه 130 سانتیگراد گذاشتم تو فر تا گرم بمونه بعد یک ساعت که خواستم بخوریم خیلی خوب و برشته شده بود .ممنون از دستور خوبتون

صفحه 5 از 14 نخستنخست ... 2345678 ... آخرینآخرین