نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: خوراک لانه پنهان

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 112
صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین

Re: خوراک لانه پنهان

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطمه مامی نیکو
    من همیشه سینی میزارم مهدیه جون....فویل NO
    خوب خیلی بهتر از فویل هست هم بهداشتی تره و مقرون به صرفه اما بعضی وقتها یکم مشکل ایجاد می کنه برای غذایی که تا سر ظرف پر شده مثل غذای امشب من. غذا را بردم . هنوز نخوردم!! یکم چسبیده بود به سینی .. که یکم درستش کردم.بدون در دوباره چند دقیقه گذاشتم تا یکم بهتر شد. بازم ممنون از توصیه خوب و مفیدت
    taniya این نوشته را پسندیده.
    " شادی، پروانه ای ست که هرچه تقلا کنی نمیتوانی ان را شکار کنی
    باید ارام باشی تا روی شانه هایت بنشیند "

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    67
    پسند کرده
    0

یوهوووووووووووووووووووووو وو
    اینم از خوراک لانه پنهان من خیلی خیلی خوشمزه بود و بسی چسبید

لایه گوشت شامل : پیاز + گوشت چرخ کرده + فلفل دلمه ای + و زرشک !!!! من عاشق زرشکم و توی این مواد هم خیلی جواب داد من ترکیب زرشک با پوره سیب زمینی رو پسندیدم ... به دوستداران زرشک توصیه می شود.

منم مثل دخترک جون کمی پنیر پیتزا روی موادم ریختم.

پوره سیب زمینی : سیب زمینی پخته شده با مایکروفر + کره + شیر و نمک و فلفل (من چون سیب زمینی ها رو با مایکروفر پختم اصلا پورم شل نشد)

موقعی که داشتم تخم مرغ ها رو می ذاشتم توی لونشون!!!! دیدم لونشون تنگه منم سریع با انگشتام جاشون رو باز کردم

من از گریل فر استفاده کردم و ظرف رو هم با فویل نپوشوندم بعد از 15 دقیقه تخم مرغ ها به این شکل در اومدن

پوشیده شده با پنیر پیتزا

و 10 دقیقه ای هم با گریل

و برش خوردش بسیار راحت از ظرف جدا شد (من ته ظرفم رو با کره چرب کرده بودم)

از آنجایی که آقای همسر امشب گرسنه تشریف داشتن هی می اومد توی آشپزخونه و می گفت : کفتر !!!!!!!!!! آماده نشد
    خرسند, reyhan777 و taniya این نوشته را پسندیده.

مدیر بازنشسته
    فاطمه مامی نیکو آواتار ها
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    772
    پسند کرده
    2

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شادآفرین
    بچه ها به نظر من بمب اتمه این غذا ... گوشت - سیب زمینی - کره !!! - شیر - تخم مرغ و پنیر پیتزا!!!!!!!!!!!!!!!!

فاطمه جون ترو بخدا بیا بگو اون تیکه ی برش خورده ای که عکسش رو گذاشتم تقریبا چند کالریه
    اون برش رو من تناول کردم !!!!!!!!!!
    الانم با وجدانم دست به گریبانم
    شاد آفرین جونم اون تیکه و من 350 میگیرم :)))))))
    کسانی که به زندگی دیگران نور هدیه می دهند، روزی صاحب خورشید خواهند شد.....
    یک دوست برای روشنائی یک دنیا کافیست....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    317
    پسند کرده
    5

سلام صبح بخیر

منم این لانه پنهان رو درست کردم خیلی خوب بود ولی منم با بسته شدن تخم مرغها مشکل داشتم و روی غذا رو هم نپوشوندم هرچی نگاه می کردم می دیدم که تخم مرغها شله بعد که کمی بست روش پنیز پیتزا ریختم خیلی خوب شده بود البته به خاطر اینکه مدت زیادی تو فر موند تا تخم مرغ ببنده کمی از ته (گوشتها) جزغل (سوخته) زده بود ولی در کل خیلی خوب بود اهالی خونه استقبال گرمی نمودند .عکسش هم ابنجاست.

reyhan777 این نوشته را پسندیده.
    موفقیت نصیب افراد خواب آلود نمی شود. مثل دانمارکی

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

ایناهاش
    اینم خوراک جیگر زلیخا من :)))))))))))

من در ظرف رو نذاشته بودم . احتمالا علت همین بوده . چون هر چی نگهش داشتم نبست .
    ولی وقتی پنیر رو ریختم و گریل رو روشن کردم تخم مرغها هم بست . ولی دیگه پنیر بیچاره قهوه ای شده بود البته برای تهش هیچ اتفاقی نیفتاد.
    به نظرم بهتر بود از همون اول گریل رو روشن می کردم تا تخم مرغها زودتر بگیره . دقیقا مثل شاد آفرین .
    در ضمن چون ظرفم کوچیک بود ، بیرون آوردنش خیلی سخت شد و نشد که مثل سایر دوستان مرتب باشه .
    برای همین اسمش رو گذاشتم خوراک جیگر زلیخا !
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

ناظر کیفی انجمن
    دخترک آواتار ها
    ساره.ر
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1965
    پسند کرده
    534

اهم اهم!
    من غذام رو نیم ساعت تو فر 200 درجه گذاشتم و نصف این مدت هم گریل با درجه ی کم روشن بود اما تخم مرغم نبست که! نتیجه می گیرم این دفعه نه تنها اول می ذارم تخم مرغ ببنده بعد پنیر می ریزم که در هم می ذارم روی ظرفم:)))))

من با توجه به تجربه ی دوستان قبل از اینکه پنیر رو بریزم گذاشتم توی فر بعد از 10 مین دیدم تخم مرغها حتی یه ذره هم نبسته و چون دیر دست به کار شده بودم تصمیم گرفتم از همون گریل استفاده کنم که در عرض 5-6 مین تخم مرغش بست بعد پنیر ریختم و 10 مین دیگه گذاشتم بمونه.برای من پوره سیب زمینی بعد از پخت هنوز کمی شل بود شاید به دلیل این بود که همش از گریل استفاده کردم و زمان پخت در کل کم بود .

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

نوشین جون منم دقیقا مثل شما . بدون پنیر یک ربع گذاشتم موند البته بدون در ولی دیدم که تخم مرغها نمی بنده . بعد جناب همسر فرمودند که خوب گریل رو روشن کن . ولی من با اعتماد به نفس گفتم که نه ! دوستای من همه بدون گریل تخم مرغشون پخته ! اینم باید بپزه .

بعد که کلا نپخت ، آوردم و پنیر رو ریختم در کمال پررویی و اعصاب خردی و وقتی یکم آب شدند گریل رو روشن کردم و دیدم که بلللللللللله دارن می گیرن تخم مرغها ولی همزمان پنیر هم داره قهوه ای میشه .
    خلاصه سینی فر رو بردم رو پایین ترین طبقه و پنیرهای روی تخم مرغها رو هم زدم کنار (همون سه تا نقطه زرد رنگ) و گذاشتم ببنده .

وقتی تموم شد همسرم گفت حالا وقتی من یه چیزی بهت میگم هی بگو دوستام دوستام :))))))))))))))))))
    منم نگفتم که تقصیر از دوستام نبود :)))))))) بالاخره باید تقصیر رو گردن یکی مینداختم دیگه در جهت حفظ آبرو
    تازه بازم عکسها رو آوردم و بهش نشون دادم و میگم : ببین ! همه این ها رو دوستهام همینجوری درست کردن ! ما فرمون استاندارد نیست !

این همه گفتم یادم رفت بگم که پوره سیب زمینی وقتی حرارت می بینه یکم نرمتر هم میشه . فکر نکنم مشکلی بوده . شاید این دفعه همونجوری که بهار گل گفتند به جای شیر از خامه استفاده کنیم .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف