نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 65 به 72 از 5407
صفحه 9 از 676 نخستنخست ... 678910111219 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin
    سلام
    من یک رنگ موی کستینگ شماره 535(شکلاتی) گرفتم اما نمی دونم با محتویات جعبه چکار باید کرد. چون علاوه بر رنگ، دوتا تیوب دیگه هم هست. لطفا هرچه سریع تر من رو راهنمایی کنید. ممنون
    نسرین جون یکیش که توی اپلیکاتوره اکسیدانه . یکیش سرم مو ه که قبل از رنگ باید برنی به موهات و یکیش هم تثبیت کننده رنگه که باید بعد از شستن رنگ به موهات بزنی به جای شامپو
    بشنو سوز سخنم
    که هم آواز تو منم
    همه جان و تنم
    وطنم وطنم وطنم وطنم

2. بانک بند ناف
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10389
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

مهتاب جون مرسی از کمکت عزیزم ... لطف کردی خانومی ......

نقل قول نوشته اصلی توسط star
    مامان من موی سفید زیاد داره معمولا رنگ موی قهوه ای روشن که رنگ موی خودش هم هست استفاده میکنه ولی موهای سفید خوب رنگ نمی گیرند به نظر شما دوستان باید چه کار کرد؟
    star جون ، اگر موها بیش از 20 درصد تارهای سفید داشته باشد ، باید مو را قبل از رنگ آمیزی مردانساژ کنیم.

دلیل مردانساژ کردن :
    معمولا موهای سفید نسبت به رنگ پذیری مقاوم تر هستند و برای اینکه نفوذ رنگ در داخل پولکهای موی سفید را بیشتر کنیم بهتر است ابتدا پولکهای سطح مو را با شامپوی دست ساز مردانساژ باز کنیم.

طرز تهیه شامپوی مردانساژ ( شامپوی شیمیایی )
    50 cc اکسیدان کرم شماره
    2 + یک پیمانه پودر پلاتین اکلر ( یا پودر دکلره ) + 20 cc شامپو رقیق شده ( دی اینجا منظور از پیمانه ، پیمانه های اندازه گیری برای پودر دکلره است ، نه پیمانه های شیرینی پزی - از فروشنده سوال کنید)
    با هم مخلوط نموده و به تمام قسمتهای مو زده و پس از مکث 10 دقیقه موها را کاملاً آبکشی کرده ، سپس عمل رنگ آمیزی را انجام دهید.
    توجه : چون مردانساژ شامپو یک دکلره قوی محسوب شده و از ریشه تا نوک مو زده میشود، لذا مدت مکث آن از 10 الی 12 دقیقه نباید بیشتر شود که این مدت زمان فقط برای باز کردن پولک های مو کافی خواهد بود. لذا باید بلافاصله پس از آن موها را آبکشی نمایید ، زیرا مکث بیشتر مواد مردانساژ میتواند به پوست سر و ریشه موها آسیب جدی برساند.
    توجه : اگر استفاده کننده از این شامپو دارای فشار خون بالا و یا سن بالایی است ، شامپو را به مدت 5 الی 6 دقیقه روی موها قرار دهید. ( در غیر اینصورت با دود کردن سر مواجه خواهید شد )

نکته : استفاده از مواد مردانساژ باعث رنگ پذیری فوق العاده عالی بر روی تار موهای سفید میشود. موها را پس از رنگ کردن تا دو روز نشوئید.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin50
    هیون جون به دادم برسچند روزپیش موهامو بلوند فندقی متوسط زدم قشنگ شده ولی اونطور که فکر میکردم بهم نمیاد موهای خودم خوشگلتر بود.با توجه به اینکه موهای خودم خیلی مشکیه حالا چه رنگی بزنم که هم این رنگو بپوشونه هم به رنگ موهای خودم نزدیک باشه لطف میکنی اگه شماره و مارکش رو بهم بگی.البته من تو آرایشگاه رنگ کردم ولی الان دیگه وقت ندارم که دوباره برم آرایشگاه درستش کنم.
    نوشین جان با اجازه هیون من یه راهنمایی بکنم تا هیون جون بیاد به صورت تخصصی راهنماییت کنه .

چرا یه رنگ قهوهای تیره نمی زنی ؟؟؟ مثلا شماره 4 یا 5 ؟؟ کلستون طبیعت رنگهای قشنگ و شفافی میده .
    رنگهای اورآل کستینگ هم رنگهای قهوه ای و مشکی خوبی داره با پوشش خوب و عالی . البته ا.رآل بهتره مخصوصا کستینگ که کاملا بدون آمونیاکه ولی اون کلستون هم که گفتم خوبه
    بشنو سوز سخنم
    که هم آواز تو منم
    همه جان و تنم
    وطنم وطنم وطنم وطنم

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10389
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

مهتاب جون بازم ممنون از راهنماییت گلم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin50
    هیون جون به دادم برسچند روزپیش موهامو بلوند فندقی متوسط زدم قشنگ شده ولی اونطور که فکر میکردم بهم نمیاد موهای خودم خوشگلتر بود.با توجه به اینکه موهای خودم خیلی مشکیه حالا چه رنگی بزنم که هم این رنگو بپوشونه هم به رنگ موهای خودم نزدیک باشه لطف میکنی اگه شماره و مارکش رو بهم بگی.البته من تو آرایشگاه رنگ کردم ولی الان دیگه وقت ندارم که دوباره برم آرایشگاه درستش کنم.
    نوشین جون اگر برات قیمتش مهم نیست من حتماً اورال - کستینگ کرم رو پیشنهاد میکنم ... شماره 4 از گروه m
    چون رنگهای اصلی اورال خیلی تیره تره ....... ( گروه n )
    پس شد اورال m4 - شماره ها بر حسب ماه و سال تولید و تغییر کالکشن ممکنه تغییر کنه ... شما از فروشنده همین شماره رنگی رو که گفتم درخواست کن .. خودشون با شماره های جدید تطبیقش میدن ...

و اگر رنگی با قیمت مناسب تر میخوای رنگهای voila هم فوق العاده براقه ... ولی برای طبیعی تر شدن رنگش ، حتماً باید ترکیب رنگ داشته باشی ...

ترکیب رنگ n4 و m6 از مارک ویلا و یا ایگورا رویال رنگ طبیعی آسیایی رو به مو میده ...... روی تیوپاش درجه بندی داره ... اگه موهات کوتاهه و یا کم پشت ... از هر کدوم از تیوپها نصفش رو تو پیمونه رنگ بریز ... با یک عدد اکسیدان متوسط شماره 2 مخلوط کن ( سعی کن اکسیدان ضد قرمزی بگیری ) - رنگ و اکسیدان رو به خوبی باید مخلوط کنی ... چون ترکیب دو تا رنگ نباید دونه های رنگ تو محلول رنگت دون دون بمونه ... باید بعد از مخلوط کردن کاملاً صاف و یکدست باشه ........

بازم اگه سوالی داشتی بپرس گلم ... ممکنه به خاطر عجله درست توضیح نداده باشم ...

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10389
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط گونش
    هیون جان لطفا از رنگ هائی که رو بورس هست بذار
    من تنبل فردا صبح وقت ارایشگاه دارم
    گونش جان رنگهای 2010 بیشتر رنگهای گرمه ... گروه رنگهای red و ماهاگونی ... چند تا عکس براتون میذارم ...

فقط من قبلا هم گفتم ... رنگهای گرم به شکل لولایت روی موی تیره قشنگی بیشتری داره ... مثل بیشتر عکسهای زیر ...

"میلان کوندرا"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام هیون جوووون . من یه فاجعه اساسی روی موهام به بار اوردم که از گفتنش خجالت میکشم . راستش حدود 4 ماه پیش با حنای هندی موهامو به رنگ مشکی در اوردم که البته الان رنگش خیلی کمتر شده و قسمتهای پایین موهام در خیلی جاها رنگش رفته و رنگ قبلی از زیر رنگ مشکی زده بیرون . میخواستم بدونم موهامو میتونم رنگ کنم ؟ چه رنگی؟ پوستم تقریبا سفیده ( یه چیزی بین سفید و گندمی ) و سنم هم 34 است . ممنون میشم راهنماییم کنی . موی سفید هم لابه لای موهام دارم .

مهتاب جون و هیون عزیز مرسی از راهنماییهای مفیدتون.رنگ موهام شبیه عکس دوم شده ولی کمی براقتر .همه میگن بهم میاد و صورتم خیلی باز شده .ولی خودم دوست ندارم رنگی که میزنم با موی خودم تفاوت محسوسی داشته باشه انگار با خودم غریبه میشم.حالا سوالم اینه اگه اورال m4 رو استفاده کنم میتونه رنگ قبلی رو کاملا پوشش بده و خودش هم خوشرنگ میشه و روی صورتم خوب میشینه .رنگ پوست بین سفید و گندمی هست. ودقیقا m4 چه رنگی میشه .متاسفانه همیشه تو آرایشگاه موهامو رنگ کردم و خودم هیچ سر رشته ای تو این زمینه ندارم.چقدر رنگ رو موهام بمونه و دقیقا باید چطور از رنگ مو استفاده کنم.و آیا از همین رنگ میتونم بزنم به ابروهام. یه دنیا از لطفتون ممنونم .من میخوام برای سر سفره موهام به رنگ دلخواهم بشه لطفا مرا دریابید.

هیون جون رفتم اورال کستینگ m4 بگیرم .فروشنده گفت که اورال کستینگ 400 داریم یعنی 400 میشه همونm4 ؟خواهش میکنم زودتر جوابمو بده وقت زیادی ندارم مرسی از لطفت.

صفحه 9 از 676 نخستنخست ... 678910111219 ... آخرینآخرین