نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 593 به 600 از 5412
صفحه 75 از 677 نخستنخست ... 657273747576777885 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=سمی را][quote="باران7":2ynp7qyb]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "سمی را":2ynp7qyb
    باران جون سلام عزیزم .
    من امروز رفتم آرایشگاه و این عکس رو نشون دادم .

در توضیحات این عکس گفته شده بود که زمینه شکلاتی تیره هست و های لایت کاراملی گرم (warm) .
    خانوم آرایشگر هم موهای من رو رنگ کرد و فندقی زد . وقتی رسیدیم به های لایت گفتش که نمیشه و بعد از دوبار شستشو قرمز میشه و چون من مش رو دوست نداشتم موهای من همون فندقی موند و حالا من موهامو دوست ندارم و در ضمن متوجه نشدم چرا موهایی که های لایت بشن (دو سه درجه روشن تر از موهای خودم )با شستن قرمز میشه ؟!
    عزیزم رنگ های فندقی وکاراملی جزءرنگای گرمند وداخلشون تن قرمزی ونارنجی دارند ودر اثرشستن بیشتر نمایان میشن....میتونی بجای رنگ با دکلره روشن کنی وروشو عسلی روشن بذاری اینجوری کمتر قرمزمیشه....[/quote:2ynp7qyb]

ممنون از پاسخت خانومی و اینکه اینقدر مهربونی .
    فقط من یک چیز رو متوجه نمیشم . اگه با دکلره روشن بشه موهام باید برسه به بی رنگی ؟ چون من از حالت مو بعد از مش خاطره خوبی ندارم . و اینکه عسلی روشن روی فندقی خوب میشه ؟ میترسم اگه بهش بگم عسلی روشن متوجه نشه چه رنگی من می خواهم ؟
    و اینکه در اون صورت اگه کل موهام رنساژ بشه رنگ زمینه فندقی عوض نمیشه و خراب ؟؟؟[/quote:2ynp7qyb]
    دوست عزیزمعمولا برای هایلایت همه ی مو رنگ نمیشه....بگید عسلی روشن.باید به درجه زرد برسه تا پایه ی 8
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط negar123
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط negar123
    باران جون سلام

من چند وقت پيش موهام رو شماره 7/2 مارك پرستيژ رنگ زدم و الان هم روش هايلايت عسلي درآوردم ولي از رنگش خوشم نمياد و به صورتم نمياد، شوهرم ميگه به رنگ پوستت نمياد، رنگ پوستم گندميه، حالا ميخواستم بپرسم بعد از چند وقت مو رو رنگساژ ميكنن و اگه بخوام رنگساژ زيتوني كنم خوب ميشه يا نه و از چه فرمولي و به چه صورت بايد استفاده كرد؟

مرسي عزيزم
    دوست عزیز اگه الان هایلایت ها کمرنگ شدن ازترکیب رنگ m9زبلوند زیتونی روشن +واریاسیون نقره ای 3سانت وسبز 2سانت با اکسیدان 1 ترکیب وبه قسمتهای روشن بزن.....
    مرسي عزيزم
    يه سوال ديگه اينكه من موهام يه ذره تن نارنجي گرفته با اين رنگ تن نارنجي رنگ ميگيره؟ و اينكه موها بايد خيس باشه و مثل زماني كه شامپو مي زنيم بايد رنگ بشه؟
    دوست عزیز اگه موهات تن نارنجی داره که با این ترکیب خوب نمیشه بنظر من شماره 7 زیتونی روبا اکسیدان 1وواریاسیون نقره ای وزیتونی ودودی از هر کدوم 3 سانت ترکیب وبه کل موهات بزن وهایلایتها هم تن رنگش عوض میشه وزمینه ی موهات هم دیگه نارنجی نیست. نیازی به خیس کردن موها نیست .رنگباید بطور یکسان به همه ی قسمتها پخش بشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad61
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad61
    سام باران جان
    من پوست بژ روشن دارم . چشمهاي مشكي + موهايم هم خرمايي تيره است كه حدوداً يكماه پيش دو سه درجه براي عروسيم روشن كرده بودم. حالا ميخوام مش كنم . از اين مش هايي كه چند رنگ قاطي هشت و رشته هاي مو كنار هم تركيب قشنگي داره(مثل عسلي بلوند و ...). اگر برم آرايشگاه برام انجام ميده(با توجه به اينكه موهام رنگ داره). و اينكه چه رنگ هايي رو بگم توي مشم بكار ببره؟
    مرسي
    بله دوست عزیز مشکلی نداره به آرایشگرتون بگین همین رنگایی که نوشتین براتون درمیارن....

مرسي از جوابتون.
    ديروز رفتم آرايشگاه گفت چند رنگ نكن. با فويل برات خيلي قشنگ درميارم.
    امروز ساعت يك بايد برم براي مش. فكر ميكنين روي رنگ پايه اي كه گفتم موهام داره ( 2 يا 3 درجه روشنتر از خرمايي تيره) و با توجه به رنگ پوستم (گندمي روشن) چه رنگي واسه مش با فويل قشنگ و شيكه؟
    خيليييييي مرسي
    مش کِرِم متوسط خیلی روشن نباشه....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باران جونم خیلی ممنون که جوابمو دادی.همون رنگیه که دوس دارم.اورال حثما امتحان میکنم.بوس بوس.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mitra maman hasti
    سلام من برای رنگ فندقی باید چه شماره ای بگیرم ؟ باید از خود فروشنده ها کمک بگیرم من همیشه از رنگ موی ایگورا استفاده میکنم.
    دوست عزیز اگه موهات تیره س از روی کاتالوگ رنگ شماره های متوسط و انتخاب کن تا خیلیهم تیره نشه ودرکنارش ازرنگ 0-5 هم 6 سانت ترکیب کن برای دوام بهتر رنگ .....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی محمد
    سلام دوستان ميشه عكس از رنگ دودي و عسلي برام بگذارين من فردا ميخوام برم ارايشگاه ميخوام رنگ رو خودم بخرم واسه اينكه ارايشگره بتونه خوب در بياره ميخوام دودي باشه به نظرتون خوبه من پوستم سفيده و صورت گرد و تپلي دارم ميشه راهنماييم كنيد؟
    دوست عزیز درمورد عکس لطفا صفحات قبلو یه نگاه بندازید من بارهاازاین دورنگ عکس گذاشتم.....
    ودرمورد رنگ دلخواهتون اگه میخواهیدخیلی رنگ خوبی دربیاد وواقعا همین تن ها رو داشته باشه باید حتما دکلره کنید...
    وچون چند رنگ باید ترکیب بشه بنظرم برای شما زیاد مقرون بصرفه نباشه وبسپارید بدست آرایشگرتون.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

مرسي باران جون اخه اينجا فكر ميككنم زياد از رنگ استفاده نمي كنن باران جون من باورتون ميشه اصلا از رنگ و شماره بنديش و اينا هيچ اطلاعي ندارم اخه خواهرم رفته بود رنگ زده بود عسلي ميگه اينقدره پوست سرم قرمز شد و ميسوخت كه از رنگ كمك استفاده كرد ولي به جاش اكسيدان زياد ريخت رنگ دودي به نظرتون خوشگلتر ميشه يا عسلي ؟ در ضمن به من رنگ هاي روشن زياد مياد من مارك لورال رو اينجا زياد تعريفش رو شنيدم نظرتون در موردش چيه عاليه ؟
    دوست عزیزرنگهای اورال که خیلی خوبه میتونی رنگ 1/8 دودی روشن یا 1/7 روخودت بگیری ولی این رنگا همونطور که ازروی عکس روی جعبه معلومه حتما بایدروی موی دکلره زده بشه اینکارم تخصصیه وبنظرم حتما باید یک آرایشگر ماهر براتون انجام بده ....اگرم نمیخواهید که خیلی روشن بشه خودتون فقط از رنگ استفاده کنید +واریاسیون نقره ای ودودی از هرکدوم3 سانت اکسیدانم که خودش داره.....اول ساقه ی مو یا قسمتهای تیره وبعداز نیم ساعت ریشه ها ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نه باران جون من كه اصلا بلد نيستم منظورم اين بود كه رنگش رو خودم بخرم و بعد ببرم ارايشگر برام بزنه پس از همون مارك لورال رنگ 1/8 دودي و روشنيا 1/7 رو بخرم و ببرم ارايشگاه برام بزنه درسته از هر كدوم يه تيوپش كافيه باران جون اول برام دكلره ميكنه بعد اينا رو ميزنه درسته ؟ ميخوام خيلي خوشگل در بياد
    این رنگایی که گفتم تن دودی داره شما از روی عکس جعبه رنگ دودی یا عسلی رو انتخاب کن وحتماهم باید مودکلره بشه....

صفحه 75 از 677 نخستنخست ... 657273747576777885 ... آخرینآخرین