نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree550Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,409 به 5,416 از 5433
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0
    سلام من یه راهنمایی میخواستم
    من هر رنگی به موهام مسزنم نهایتا موهام تناژقهوه ای و طلایی میگیره به ارایشگر هم که گفتم میگه موهاتو اگه رنگ دیگه بخوای باید دکلره کنی ولی من فعلا نمیخوام دکلره کنم یعنی عیچ راهی نیس روی موهای من که قهوه ای تیرس و پایینش روشنتره یه رنگی بدون رفله قرمزی و زردی زد ؟واریاسیونها رو هم امتحان کردم خیلی فرقی نکرد رنگ سه صفرم زیاد جالب درنیومد بدون اینا و دکوکرم یعنی نمیشه دراورد
    saeedeh mansoori و monir11 این نوشته را پسندیده.

saeedeh mansoori آواتار ها
    سعیده منصوری
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    304
    پسند شده
    2834
    پسند کرده
    3355
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSETI نمایش پست ها
    سلام من یه راهنمایی میخواستم
    من هر رنگی به موهام مسزنم نهایتا موهام تناژقهوه ای و طلایی میگیره به ارایشگر هم که گفتم میگه موهاتو اگه رنگ دیگه بخوای باید دکلره کنی ولی من فعلا نمیخوام دکلره کنم یعنی عیچ راهی نیس روی موهای من که قهوه ای تیرس و پایینش روشنتره یه رنگی بدون رفله قرمزی و زردی زد ؟واریاسیونها رو هم امتحان کردم خیلی فرقی نکرد رنگ سه صفرم زیاد جالب درنیومد بدون اینا و دکوکرم یعنی نمیشه دراورد
    سلام عزيزم نه راهي نيست، غير از قهوه اي و طلايي و شرابي يا البالويي رنگ ديگه اي نميشه روي مو در اورد، اگر دلت نميخاد كل موهات رو دكلره كني ك ب نظر من اصلا هم مد نيست، ، بيا فقط پايين موهات رو دكو كرم كن و بلوندش كن، يعني بالاي موهات قهوه اي و پايين موهات بلوند ك خيلي ام شيك هست نهايتا هم سوخت يا نخواستيش يا خسته شدي ميتوني كوتاهش كني

از هركسي به جز تو بيزارم...

fateme.asqari آواتار ها
    فاطمه
    میزان امتیاز
    116
    پسند شده
    1709
    پسند کرده
    1335
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh mansoori نمایش پست ها
    سلام عزیز دلم مبارکت باشه با دل خوش انشاا... ،ببین گلمم کلا وقتی مو روشن میشه بعد رنگساژ میزارن، بعد از چند بار شستن میره، کلا همینجووره و روو ب زردی میره، حالا واسه یکی کمتر واسه یکی بیشتر،همه چیز بستگی به پایه ی دکلره موها داره، اگر موهای ب خوبی روشن شده بود دیگه رنگش روو ب زردی نمیرفت، نهایتا رو ب سفیدی میرفت ک اینم باز تحملش بهتره تا ب زردی، خب حالا اینکه چیکار کنیم دوتا راه داری فاطمه جان : اول اینکه رنگ های مورد نظر رو میخری میدی یه نفر لایه لایه از پشت سر ب صورت رنگساژ بزنه سرت و بعد سریعا بشوری تا ب تیرگی نره، کسی ک دستش تند باشه البته، خب حالا شاید بگی چنین کسی رو نداریم خودت دستکش میکنی دستت و رنگساژ زیادی حل میکنی و به حالت شامپوویی ماساژ میدی، تا ببینی دکلره ها رنگ گرفتن نگران نباش موهای قهوه ایت رنگ نمیگیرن، و بعد میشوری، ب همین سادگی

حالا واسه رنگ: رنگهایی ک احتیاج داری ۸ دودی ۸ زیتونی، و ۸ خاکستری بگرد آلبومی که خاکستری داره رو پیدا کنم فک میکنم البوم اِستار داره، و اکسیدان ۶ درصد، احتیاج به واریاسیون نداری، چون این رنگها خودشون ضد زردی هستن، خب شما میخای دودی بیشتر باشه درسته؟، ب فرض مثال اندازه انگشت اشاره ت دودی می ریزی و نصف اون انگشت زیتونی، و خاکستری هم اندازه دودی بریز، با اکسیدان ۶ درصد حل کن، و یک قاشق غذاخوری آب بریز داخلش، چرا آب ؟ چون رنگساژ میخایم نه رنگ، حالا با این مقادیر ک بهت دادم میتونی با توجه به اندازه موهات کم و زیادش کنی، خوبی رنگساژ میدونی چیه؟، اینکه وقتی میزنی سرت شروع میکنی به ماساژ دادن،خودت جلو آیینه میبینی ک داره تغییر رنگ میده ، و تو می تونی مرتبا ماساژ بدی، و به رنگ دلخواه ک رسیدی بری بشوریش... ب همین راحتی عزیز دلمممم، بعد در مورد این عکسه، میدونی این چیکار کرده؟؟، این اول اوومده کل موها رو دکلره کرده، و بعد تکه هایی از روی مو رو مش تکه ای زده، یعنی گذاشته روشن ترر از قسمت های دیگه شه،تا هایلایت شه، این ک مش نیست عزیز دلم زمینه اصلی خود مو دکلره هس و همینطور دودی، فقط تکه هایی از مو رو روشن تر کرده
    دوست خوبم ممنون از راهنمایی.
    الان دیگه خسته شدم از این رنگی که روی موهامه. واقعا اذیتم کرد. شما فرمودید که با این دستور رنگ مشهام تیره میشه ولی من نمیخوام مشها تیره بشن میخوام زمینه قهوه ای موهام خاکستری دودی بشن و مشهام هم توی همون تناژ خاکستری روشن. نه زرد و نه قهوه ای حالا چیکار کنم.
    سوپ قارچ و مرغ

saeedeh mansoori این نوشته را پسندیده.
    چنان نماند، چنین نیز هم نخواهد ماند...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    61
    پسند کرده
    54
    سلام دوست عزیز
    میشه منو راهنمایی کنین
    توی ترکیب رنگها راهنمایی میخوام مثلا اینکه چه رنگی رو با چه رنگی میشه ترکیب کرد؟
    موی سفید رو موقع رنگ زدن باید از جلوی سر شروع کرد یا از پشت سر اینم نمیدونم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    1
    سلام من تازه واردم و تا حالا موهام رنگ نکردم رنگ مو loreal شماره ۵.۱۵ iced brown و 6.13 golden nude brown
    و 713 iced latte خریدم از ی سایت ترکی. میخواستم بدونم از کدوم باید استفاده کنم تا موهام قهوه ای شکلاتی بشه که نه تن نارنجی داشته باشه نه سبز میخوام که از حالت مشکی در بیاد و تن قهوه ای طبیعی پیدا کنه. موهام نازکه و سخت رنگ باز میکنه و خیلی مشکی نیست. پیشاپیش ممنون
    saeedeh mansoori این نوشته را پسندیده.

سعیده منصوری
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    304
    پسند شده
    2834
    پسند کرده
    3355
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_mou نمایش پست ها
    سلام من تازه واردم و تا حالا موهام رنگ نکردم رنگ مو loreal شماره ۵.۱۵ iced brown و 6.13 golden nude brown
    و 713 iced latte خریدم از ی سایت ترکی. میخواستم بدونم از کدوم باید استفاده کنم تا موهام قهوه ای شکلاتی بشه که نه تن نارنجی داشته باشه نه سبز میخوام که از حالت مشکی در بیاد و تن قهوه ای طبیعی پیدا کنه. موهام نازکه و سخت رنگ باز میکنه و خیلی مشکی نیست. پیشاپیش ممنون

سلام گل من iced brown 5.15 رو استفاده كنيد.، ي قهوه اي تيره ميده ب موهاتون

Sahar_mou این نوشته را پسندیده.

سعیده منصوری
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    304
    پسند شده
    2834
    پسند کرده
    3355
    عزيزم شما درست نخونديد من گفتم با اين روش مش هاتون تيره نميشه، همون تن زيتوني و دودي و خاكستري ميگيره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1627
    پسند کرده
    160
    سلام
    اگر کسی رو میشناسین که به دلیل بالا رفتنِ سنش سبیل خاکستری(جو گندمی) یا سفید داره و به خاطر رنگش مجبوره سبیلش رو بتراشه اما دوست داره که سبیل داشته باشه و سیاه رنگ هم باشه این مطلب برای اونهاست:
    این تجربه ی یکی از همکاران بنده هست که 50 سالشه و خواهرش آرایشگر هست
    این همکار بنده سبیل جو گندمی داشت و چون از رنگش خوشش نمییومد مجبور بود سبیلش رو همیشه بتراشه . سبیلش این شکلی بود :

رفت مرخصی و وقتی برگشت سبیل داشت و سیاه رنگ هم بود !!!

بهش گفتیم تصمیم گرفتی سبیل بذاری رو رنگش کنی ؟ تو که میگفتی رنگ کردنش دردسر داره و هر روز موهای سیبل رشد میکنه و ریشه اش سفیده و هی باید رنگش کرد و حوصله نداری هر روز رنگ کنی . چطور شد نظرت عوض شد ؟
    گفت خواهرش بهش یک روش بسیار ساده و ارزان یاد داد که ظرف 30 ثانیه میتونه سبیلش رو رنگ کنه !!!
    گفتیم چطوری؟
    گفت با استفاده از ریمل !!!

نکات مهم:
    سبیل کم پشت راحت تر و سریعتر رنگ میشه. با ماشین موزر و به روشی که خطِ شقیقه میندازند میشه سبیل رو کم پشت کرد البته با فشار دادنِ دسته ی موزر تا شانه اش سه چهار میلیمتر عقب بره
    برس ریمل باید شبیه همین عکسها باشه
    باید 4 یا 5 قطره آبِ تمیز چکانده بشه توی ریمل تا رقیق بشه و ضخامت نده به موهای سبیل بلکه فقط رنگش کنه
    ریملِ خوب ضد آب هست و فقط با آب ولرم و کمی صابون شسته میشه
    سبیل کم پشت ریمل کمتری هم میبره . گفت یک ریمل مثل اون زرد رنگه حدوداً 30 تومن قیمتشه و برای 5 یا 6 ماه کافی هست و اصلاً معلوم نمیشه که سبیل رنگ شده . باید بری ریمل رو از بالا به پائین بکشه روی سبیلهاش
    اگر چیزی آسانتر و سریعتر و ارزانتر و کارآمدتر از ریمل سراغ دارین برای رنگ کردن سبیل خبر بدین
    dena77, *هما* و kati a این نوشته را پسندیده.
    دوستِ عزیز,چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد همه ی ما آسمونی هستیم
    یادت نره آزمایش دنیا تکرار نمیشه
    قبول نداری؟
    این شما و این هم دنیا