نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,385 به 5,392 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sara87 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    50
    پسند کرده
    165
    سلام
    دوستان من برای دوستم رنگ مو خریدم پروپنسلی اما روش هیچ توضیحی نداره که چقدربمونه و با چه نسبتی بزنم؟کسی استفاده کرده
    انچه را می شنوم فراموش میکنمانچه را می شنوم فراموش میکنم .انچه را می بینم بخاطر میسپارم .انچه را انجام میدهم درک میکنم.

2. بانک بند ناف

Sara
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    65
    پسند کرده
    23
    سلام گل خانوما.
    من واسه عید رفتم ارایشگاه و موهامو دکلره کردم بعد زیتونی دودی تیره زدم خیلی قشنگ بود اما الان هم دوسانت ریشه مشکی دارم هم موهام روشن شدن و ب زردی میزنن.حالا میخوام بدون دکلره رنگ کنم.ب نظرتون میشه ک روی همین مو، رنگ شکلاتی یا مسی یا ترکیب اینا رو بزنم.اگه میشه لطفا راهنمایی کنید؟!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0
    یکی از مشکلاتی که بعد از رنگ کردن موی سر برای افراط پیش می آید ضعیف شدن مو ها می باشد که با چند روش ساده می توانیم از ریزش مو و نازک شدن تار های مو جلو گیری کرد.
    تقویت مو های رنگ شده با چند روش ساده امکان پذیر است , در زیر چند روش را برای شما آماده کرده ایم .
    تقویت مو های رنگ شده
    1:سعی کنید از رنگهایی استفاده کنید قابل اعتماد باشند و از محصولات دارای استاندارد بهداشتی باشند استفاده نمایید (در واقع مهمترین نکته قبل از رنگ کردن موی سر این بخش می باشد)
    2:هفته ای یکبار از نرم کننده برای موهای سرتان استفاده نمایید و بعد از چند دقیقه موهای خود را بشویید.
    3:نوک موهای خود را کمی کوتاه کنید.
    4:مو های خود را زیاد در معرض نور آفتاب قرار ندهید.
    تقویت مو های رنگ شده
    این روش هایی برای شما گفته شد چند نکته ساده بود که با انجام آن بسیاری از مشکلاتی که برای مو های رنگ شده به وجود می آید بر طرف می شود و نیازی به پرداخت هزینه های زیادی برای ترمیم آن نمی باشد.
    در مطالب آتی برای شما از روش های سنتی برای تقویت مو مطالب آموزشی قرار خواهیم داد.

منبع : تقویت مو های رنگ شده
    monir11 و dokhmal2 این نوشته را پسندیده.
    http://lipomatic-sh.ir

bestmother آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    129
    پسند کرده
    170
    ببخشید خانما کسی از رنگ موی سی دی سی استفاده کرده یا فیتو ممنون میشم راهنمایی کنه
    14حرف مقطعه قران در عبارت"صراط علی حق نمسکه"جمع شده یعنی"راه علی حق است و باید به او تمسک جوئیم"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    با سلام و خسته نباشید ، پایه موی من 7 است میخاستم بدونم برای اینکه رنگ موهایم مثل این عکس بشه از چه رنگیهایی باید استفاده کنم . با تشکرنام: photo_2016-07-23_11-55-54.jpg نمایش: 404 اندازه: 105.7 کیلو بایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    خواهش میکنم جواب منو بدید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    باسلام ، لطفا ترکیب رنگهای این عکسهارو لطف کنید طبق شماره رنگای برندایگورا eigora، بهم بگید.باتشکرفراوان
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده    
    dokhmal2 این نوشته را پسندیده.

مامان پریوش آواتار ها
    پریوش
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    32
    پسند کرده
    8
    ) درست انتخاب كنید: ابتدا این موضوع را در نظر بگیرید كه مسلما یك آرایشگر، بسیار بهتر از شما كار رنگ*آمیزی را انجام می*دهد اما اصول پایه رنگ*آمیزی یكی است و شما نیز به تنهایی می*توانید این كار را در خانه انجام دهید. ۲) لازم است بدانید كه بعضی رنگ*ها دائمی و بعضی*ها موقتی*اند. رنگ*های دائمی، رنگ طبیعی پیگمنت*های مو را كاملا تغییر می*دهند. مدت دوام این رنگ*ها دو ماه است. ریشه*های مو را هم باید هر پنج هفته یك بار، رنگ كرد. برای رنگ*های دائمی باید از اكسیدان و پودر دكلره استفاده كرد. رنگ*های موقتی به شكل شامپو یا ژل و كف هستند و نیازی به اكسیدان ندارند. این رنگ*ها پس از شش تا هشت بار شامپو كردن از بین می*روند. ۳) رنگ مناسب را برگزینید: رنگ مو را باید براساس رنگ چهره و رنگ اصلی مو تعیین كرد. مثلا اگر موهای شما قهوه*ای تیره است، هرگز نباید رنگ بلوند خیلی روشن را انتخاب كنید یا اگر صورت رنگ پریده*ای دارید و موهای*تان خرمایی روشن است، بهتر است از رنگ*های مسی و گرم استفاده كنید تا صورت*تان را زیب جلوه دهد. ۴) دستورالعمل داخل جعبه رنگ را بخوانید: ۴۸ ساعت قبل از آغاز رنگ*آمیزی، مقداری از رنگ را پشت گوش خود بمالید تا مطمئن شوید نسبت به رنگ آلرژی ندارید. سپس دستورالعمل داخل قوطی رنگ را كاملا بخوانید و اجرا كنید. به مدت زمان مكث رنگ روی مو و مقدار اكسیدان مورد نیاز در دستورالعمل قید شده، احترام گذاشته و حتما در هنگام رنگ آمیزی از دستكش استفاده كنید.
    نام: rang2.jpg نمایش: 260 اندازه: 11.4 کیلو بایت
    ۵)مراقب موهای سفیدتان باشید: در صورتی كه ۵۰ درصد از موهای شما سفید شده است، نمی*توانید از رنگ*های موقتی و فانتزی استفاده كنید. تنها رنگ*های دائمی و اصلی، سفیدی موهای شما را پوشش می*دهند. ۶)در صورت نیاز از یك آرایشگر كمك بگیرید: برای داشتن رنگ مناسب یا به دست آوردن بعضی رنگ*ها مثل اكواژ یا مسی روی موهای تیره، باید از مواد دكلره استفاده كنید. پیشنهاد می*كنیم این كار را به تنهایی انجام ندهید و حتما از یك آرایشگر كمك بگیرید. ۷) فاصله*های زمانی را رعایت كنید: فرقی نمی*كند، چه یك رنگ دائمی می*گذارید و چه یك رنگ موقتی، به هر حال بین دفعات رنگ*آمیزی فاصله زمانی شش هفته تا دو ماه را رعایت كنید. در صورتی كه پشت سر هم موهای*تان را رنگ كنید به این خیال كه رنگ آنها شفاف*تر و زیباتر شود، متاسفانه تنها موهای*تان را از بین می*برید. در صورتی كه موهای شما آسیب دید، تنها دو راه حل دارید: یا صبر كنید تا مو رشد كرده و موهای رنگ شده و آسیب دیده را كوتاه كنید، یا نزد یك آرایشگر حرفه*ای بروید تا به شما كمك كند. ۸) مواظب حنا باشید: پیگمنت*ها و رنگ دانه*های طبیعی مو، به مو درخشش می*دهند و جلوی صدمات خارجی را می*گیرند. حنا قدرت پوشش دهی فوق*العاده*ای دارد ولی در صورتی كه مو آسیب ببیند یا رنگ مورد دلخواه به دست نیاید، كاری نمی*توان كرد حتی نمی*توان روی آن یك رنگ دائمی گذاشت. در این صورت باید به یك آرایشگر حرفه*ای مراجعه كنید تا با مواد دكوپاژ كه یك دكلره قوی است، رنگ را از روی موهای*تان پاك كند. ۹) محتاط باشید: برای آنكه نتیجه، مورد دلخواه شما باشد، باید به بعضی قوانین احترام بگذارید. در صورتی كه سابقا موهای*تان را دكلره كرده*اید، روی آن یك رنگ تیره نگذارید چون در این صورت دیگر نمی*توانید رنگ آن را روشن كنید. دكلره مجدد نیز موهای*تان را می*سوزاند. هرگز از مخلوط رنگی كه سابقا درست كرده*اید برای رنگ*آمیزی دفعه بعد استفاده نكنید. رنگ*ها را با هم مخلوط نكنید مگر آنكه از یك خانواده باشند. 10)در صورتی كه موهای*تان را رنگ می*كنید، حتما برای مراقبت از آنها از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده و ماسك*های تغذیه كننده استفاده كنید.*