نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,337 به 5,344 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    سلام خانم گلا ، من پنج شنبه موهام رو رنگ كردم پيش ارايشگاه ، اول براى دكلره كرد ، بعد يه رنگ خيلى روشن گذاشت روش ، فكر كنم شماره رنگ ٨ يا ٩ بود الان رنگ موهام خيلى روشن هستن چون بار اولمه كه رنگ كردم انگار يه جورى شدم ، حالا ميخوام يه رنگ قهوه اى خوشرنگ از توشون دربيارم تا ريشه موهام درنيومده ، ميشه بهم بگين چه شماره و چه ماركى بخرم ؟؟؟؟
    saeedeh mansoori این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0
    سلام دوستاي خوبم
    ميخام موهامو رنگ روشن كنم با چن تا هايلات در بيارم البته نوبت دارم ميرم سالن
    ولي موندم چ رنگي كنم
    لطفا كمكم ميكنين

mamanilia آواتار ها
    میزان امتیاز
    195
    پسند شده
    6178
    پسند کرده
    5562
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh mansoori نمایش پست ها
    سلام*گلم اول اینکه بله میتونید ریشه هاتون رو*دکوکرم کنید، کار دکلره رو*میکنه اما ب مو کمتر اسیب میزنه و قیمتش هم بالاتره، و واریاسیون کلا واسه رنگ دهی و تم دادن ب رنگ هست، این نیست ک بتونید واریاسیون رو گذاشت رووی سر، شما میتونید تووی البوم رنگ ها ی پلاتینه رو پیدا کنید و بخرید و بزارین رووی سرتون و البته ب این صورت که رنگ رو باید شبیه رنگساژ کرد یعنی چی؟؟؟،یعنی اینکه مثلا اندازه ی ی انگشت رنگ و یک ق غ اب و اکسیدان شش درصد و واریاسیون نقره ای اندازه یه نخود قاطی کررد و ب صورت ماساژی زد ب سرر،، تا موو رنگ ربگیره و بعد شست
    منونم از لطفتون میتونم بدون پایه رسوندن خودم تو خونه واریاسیون بزارم شنیدم با واریاسیون همر یشه رنگ میگیره یکم روشن میشه و ازون حالت مشکی تو ذوق زدن در میاد درسته
    م
    دیزی

این روزهــــایم به تظاهر می گذرد
    تظاهر به بی تفاوتی،
    به بی خیـــــالی،
    به اینکه دیگــــر هیچ چیز مهم نیست
    اما . . .
    چه سخت می کاهد از جانم این "نمایش"

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    7
    سلام دوستای گلم
    ی سوال از اساتید عزیزم داشتم:من 3روز پیش موهامو رنگ کردم البته آرایشگاه رفتم اول با000موهامو روشن کردن بعد ی رنگ ترکیبی زدن الان تقریبا زیتونی دودیه ن تیرست ن روشن متوسطه.. اما تن زردیه خیییییلی زیادی داره مخصوصا زیر نور کلافم کرده ..آیا راهی هس خودم تو خونه بدون رنگ مجدد زردیشو ببرم؟اگه آره میشه محبت کنید بفرمایید چ رنگ و چ مقدار و چ مدت ؟میخوام ب جای تن زردی تن دودی و خاکستری داشته باشه موهام حدودا 5 سانت پایینتر از شونمه .....هیچ تجربه ای تو رنگ مو هم ندارم.......بینهایت سپاسگذارم

saeedeh mansoori آواتار ها
    سعیده منصوری
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    221
    پسند شده
    2326
    پسند کرده
    2321
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh mansoori نمایش پست ها
    سلام گلم جلو*سرتون ب خاطر این روشن تر شده ک دکوکرم ک کردین جلوی سرتون روشن تر شده ب همیت دلیل رنگ* ک گذاشتین جلو روشن تر شده، و هایلایت یعنی سایه روشن روی مو ، خب فدات شم ببین اگر شنی صحرایی ک گذاشتین رووشنه، خب ی ذرجه یا دو درجه رنگ تیره تر از شنی صحرایی باید بزنید واسه هایلایت، ببینید توی البوم رنگش یک الی دو درجه تیره تر از شنی صحرایی داره یا نه، اگر نداشت یه رنگ ک شبیه اوون هس اما تیره تر انتخاب کنید،خیلی تیره تر نه چون ما میخایم سایه روشن روی مو ایجاد کنیمممم نه مش، نه گلم نیازی نیس باز دکو کرم کنید، خاهش گل من
    سلام گلم من متوجه نمیشم، خب اگر الان موهاتون زیتونی دودی هس ک رنگی کاملا سررده، پس چطوور زردی داره؟؟؟ دقیقا بگید چ رنگیه تا ایشالا کمکتون کنیم گل من

نقل قول نوشته اصلی توسط j.sara.j نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم
    ی سوال از اساتید عزیزم داشتم:من 3روز پیش موهامو رنگ کردم البته آرایشگاه رفتم اول با000موهامو روشن کردن بعد ی رنگ ترکیبی زدن الان تقریبا زیتونی دودیه ن تیرست ن روشن متوسطه.. اما تن زردیه خیییییلی زیادی داره مخصوصا زیر نور کلافم کرده ..آیا راهی هس خودم تو خونه بدون رنگ مجدد زردیشو ببرم؟اگه آره میشه محبت کنید بفرمایید چ رنگ و چ مقدار و چ مدت ؟میخوام ب جای تن زردی تن دودی و خاکستری داشته باشه موهام حدودا 5 سانت پایینتر از شونمه .....هیچ تجربه ای تو رنگ مو هم ندارم.......بینهایت سپاسگذارم

j.sara.j این نوشته را پسندیده.
    عشقی که تو نباشی میمیره
    عشقی که تو دست تو گل داده

سعیده منصوری
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    221
    پسند شده
    2326
    پسند کرده
    2321
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان محدثه نمایش پست ها
    سلام خانم گلا ، من پنج شنبه موهام رو رنگ كردم پيش ارايشگاه ، اول براى دكلره كرد ، بعد يه رنگ خيلى روشن گذاشت روش ، فكر كنم شماره رنگ ٨ يا ٩ بود الان رنگ موهام خيلى روشن هستن چون بار اولمه كه رنگ كردم انگار يه جورى شدم ، حالا ميخوام يه رنگ قهوه اى خوشرنگ از توشون دربيارم تا ريشه موهام درنيومده ، ميشه بهم بگين چه شماره و چه ماركى بخرم ؟؟؟؟
    سلام گل من چون شما موهاتون کاملا ب پایه رسیده و روشنه میتونید هر رنگی ک دلتون بخاد بزنید برید البوم رنگها رو نگاه کنید هر نوع قهوه ای دووست داشتید بزنید دقیقا عین رنگ البوم میشه با اکسیدان ۶٪

عشقی که تو نباشی میمیره

سعیده منصوری
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    221
    پسند شده
    2326
    پسند کرده
    2321
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanilia نمایش پست ها
    منونم از لطفتون میتونم بدون پایه رسوندن خودم تو خونه واریاسیون بزارم شنیدم با واریاسیون همر یشه رنگ میگیره یکم روشن میشه و ازون حالت مشکی تو ذوق زدن در میاد درسته
    م
    گلم نه نمیشه شما میتونی حداقل سه صفرر بزنی تا سه درجه موهاتون روشن بشه ، بعد رنگ*مورد نظر رو*بزنید، ولی واریاسیوووم ب هیچ*عنوان نمیشه زد ب سر

عشقی که تو نباشی میمیره

سعیده منصوری
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    221
    پسند شده
    2326
    پسند کرده
    2321
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهشید71 نمایش پست ها
    سلام کسی جواب منو نداد چرا؟
    سلام عزیز دلممممم رنی ک شما دوس داری باید روو پایه ی دکلره باشه و دودی خاکستری ام هس

مهشید71 و مامان حدیثه این نوشته را پسندیده.
    عشقی که تو نباشی میمیره

• بانک بند ناف