نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,297 به 5,304 از 5409
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sara87 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    50
    پسند کرده
    165
    سلام دوستان
    منم راهنمایی کنین
    اگه کسی رنگ مارک خوب یا ترکیب رنگ خرمایی تیره میدونه لطفا بگه؟
    یکم توضیح بدم شاید فرجی شد
    من این رنگ برا مامانم میخوام موهاش قهوه ای تیره هست الان یکم جلوی موهاش سفید شده تا کنار پشت گوش
    میخواستم بدونم ایا مارکی همین رنگ اماده داره بخرم؟اگه نیست یکی راهنماییم کنه چجوری درست کنم اخه برای مهمونی میخوام مرسیییی
    مامان حدیثه و monir11 این نوشته را پسندیده.
    انچه را می شنوم فراموش میکنمانچه را می شنوم فراموش میکنم .انچه را می بینم بخاطر میسپارم .انچه را انجام میدهم درک میکنم.

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    مامان حدیثه آواتار ها
    یاسمین -م
    میزان امتیاز
    599
    پسند شده
    11684
    پسند کرده
    13315
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم راهنمایی کنین
    اگه کسی رنگ مارک خوب یا ترکیب رنگ خرمایی تیره میدونه لطفا بگه؟
    یکم توضیح بدم شاید فرجی شد
    من این رنگ برا مامانم میخوام موهاش قهوه ای تیره هست الان یکم جلوی موهاش سفید شده تا کنار پشت گوش
    میخواستم بدونم ایا مارکی همین رنگ اماده داره بخرم؟اگه نیست یکی راهنماییم کنه چجوری درست کنم اخه برای مهمونی میخوام مرسیییی
    ترکیب رنگ موی خرمایی

خانم هایی که رنگ موی طبیعی خودشان تیره است، می توانند از رنگ موی خرمایی استفاده کنند، همچنین رنگ خرمایی برای خانم هایی که پوست سبزه یا گندمون دارند و طرفدار سادگی هستند ایده آل است البته برای خرمایی توصیه ما این است که رنگ خرمایی را لابه لای موها بزنید و تمام مو را رنگ نکنید بلکه آن را هاشوری روی موها بزنید تا روشن و تیره شود؛ یادتان باشد که مهم ترین نکته این است که ریشه مو را اصلا رنگ نکنید تا موهای تان زمخت نشان داده نشود و به صورت هاله های روشن و تیره درآید.چگونه به دست می آیدبرای به دست آوردن رنگ خرمایی باید باتوجه به تنی که می خواهید موهای تان داشته باشد و رنگدانه های زیرین موهای تان، یک رنگ از بین پایه های چهار یا پنج یا حتی شش انتخاب کنید؛ اگر رنگدانه های زیرین موهای خودتان قرمز است، می توانید از گروه C یاM انتخاب کنید تا کمی قرمزی موها را بپوشاند.چند توصیه برای رنگ کردن موهای سفیدوقتی بیشتر مو سفید شده باشد هنگام رنگ کردن باید از جایی که سفیدترین موها را دارد شروع کنید . رنگی انتخاب کنید که یک درجه تیره تر از رنگ مورد نظرتان است چراکه به خاطر نبود رنگ در تارهای مو رنگی که می گذارید روشن تر به نظر می رسد. اگر موهای سفید دارید و رشد آنها نسبتا زیاد است، استفاده از رنگ های روشن تر بهتر است زیرا موهای سفید وقتی رشد کرده و با موهای رنگ کرده مخلوط می شوند کمتر مشخص می شوند.اگر موهای سفید شما خیلی زبر و در برابر رنگ مقاوم شده باشد شاید لازم باشد که قبل از رنگ کردن آنها را نرم کرد. به راهنمایی های سازندگان رنگ ها توجه کرده و همیشه قبل از گذاشتن رنگ، موهای تان را خشک کنید. رنگی که روی موی خیس یا مرطوب گذاشته شود، رقیق شده و نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.معمولا موهای سفید حاشیه سر بسیار مقاوم هستند پس یادتان باشد برای رنگ کردن باید اول این منطقه و این موها رنگ شوند و پس از اتمام رنگ نیز دوباره باید این نواحی رنگ شوند، همچنین احتمالا یک تن تیره تر باید به این ناحیه و موهایش زده شود.
    .......

sara87 و monir11 این نوشته را پسندیده.
    ﺳــﺨﺖ ﺗﺮﯾﻦ ﮐــﺎﺭ ﻣﺤﺎﺳﺒﺎﺗﯽ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯽ
    ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ:
    ﺑﯿﺴﮑﻮﺋﯿﺖ ﺭﻭ ﭼﻘﺪﺭ ﺗﻮ ﭼﺎی ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﻧﺮﻡ ﺑﺸﻪ ﻭﻟﯽ ﻭﺍ ﻧﺮﻩ

مدیر انجمن
    مامان حدیثه آواتار ها
    یاسمین -م
    میزان امتیاز
    599
    پسند شده
    11684
    پسند کرده
    13315
    دودی 6 60 میل+ زیتونی 6 60 میل+ طبیعی 5 20 میل+ واریاسیون نقره ای 2 سانت +اکسیدان1 مناسب است. گلم اگر رنگ روشن تر استفاده کنی سفید ها رو نمیپوشونه.
    .......

sara87 این نوشته را پسندیده.
    ﺳــﺨﺖ ﺗﺮﯾﻦ ﮐــﺎﺭ ﻣﺤﺎﺳﺒﺎﺗﯽ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯽ
    ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ:
    ﺑﯿﺴﮑﻮﺋﯿﺖ ﺭﻭ ﭼﻘﺪﺭ ﺗﻮ ﭼﺎی ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﻧﺮﻡ ﺑﺸﻪ ﻭﻟﯽ ﻭﺍ ﻧﺮﻩ

aftab shiraz آواتار ها
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    11066
    پسند کرده
    5910
    سلام دوستان
    من موهام خرماییه و رنگ طبیعیش هست الان . دلم میخواد برای عید یه تنوعی بدم و ضمنا نمیخوام موهام تن قرمزی بگیره . ممکنه منو راهنمایی کنین که بتونم یه توناژ خوشرنگ به موهامبزنم ؟پوستم گندمگون هست . ممنونم
    saeedeh mansoori و monir11 این نوشته را پسندیده.
    شکست تو درست زمانی اغاز میشود که در پی راضی کردن دیگران برآیی .

sahar108 آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    15
    سلام. کمککککک
    من دیروز موهامو تیکه های خیلی نازک مش کردم و یه ترکیب رنگ عکس زیر رو گذاشتم روش که هایلایت داشته باشه موهام. سری اولی که رنگ کردم تقریبا موهام نارنجی و قرمز بود!
    سری دوم رفتم دودی 7 زیتونی 6 خریدیم با واریسیون نقره ای و دودی و سبز گذاشتم. الان یه زیتونی روشن شده که بازم قرمزی داره! من می خواستم دودی تیره باشه موهام!

کسی هست مرا یاری کنه که چی بذارم موهام قرمزی اصصصصلا نداشته باشه و تن دودی داشته باشه نه زیتونیییی
    saeedeh mansoori و monir11 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    4
    سلام
    من موهام رو دو ساله شرابي ميكردم . الام ميخوام رنگشو عوض كنم . ضمنا سفيدي هم داره . ديشب دكو كرم زدم شده رنگ هويجي . بنظرتون دوباره يه مرحله ديگه دكو كرم كنم بعد رنگ بذارم . اگه يه مرحله ديگه دكو كرم كنم بازم روشنتر ميشه يا نه ؟
    رنگ مو هنوز نخريدم . ميخوام قهوه اي روشن باشه و پوشش دهي سفيدشم خوب باشه . با توجه به رنگ هويجي فعلي موهام چه شماره رنگي بگيرم كه پوششدهي سفيدي هم داشته باشه .

منتظر ياريتون هستم

saeedeh mansoori آواتار ها
    سعیده منصوری
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    221
    پسند شده
    2322
    پسند کرده
    2313
    نقل قول نوشته اصلی توسط MATORY نمایش پست ها
    سلام
    من موهام رو دو ساله شرابي ميكردم . الام ميخوام رنگشو عوض كنم . ضمنا سفيدي هم داره . ديشب دكو كرم زدم شده رنگ هويجي . بنظرتون دوباره يه مرحله ديگه دكو كرم كنم بعد رنگ بذارم . اگه يه مرحله ديگه دكو كرم كنم بازم روشنتر ميشه يا نه ؟
    رنگ مو هنوز نخريدم . ميخوام قهوه اي روشن باشه و پوشش دهي سفيدشم خوب باشه . با توجه به رنگ هويجي فعلي موهام چه شماره رنگي بگيرم كه پوششدهي سفيدي هم داشته باشه .

منتظر ياريتون هستم
    سلام عزیزم اگر دکو کرم کردی و*موهات قفل کرده و از پایه ی نارنجی اون*ور تر نرفته، دکو کردن دوباره بی فایده س، موهات رو اسیب میزنی، نیگا کن عزیزم واسه سفیدیه موهات چوون ریشه هات دکو هس طوریش نمیشه ،منظورم اینه ک سفیدی هات گرفته میشه، چون ریشه هات دکو*هس، بعدم*واسه رنگ فعلا توقع رنگ قهوه ای روشن نداشته باش، فعلا ی قهوه ای بزن بعد سریای بعد قهوه ایت رو روشن تر بزن تا ب رنگ مطلوبت برسی،مثلا هر رنگی میخای بزنی شماره ۷باشه،چون ریشه هات دکو هس، سفیدیه موهات رو میگیره عزیز دلم نگران نباش، تووی قهوه ای ها هم ۷طبیعی هس بخای بزنی ولی قرمزی داره، اگر قرمزی دوس نداری، اندازه ی سر نخوود واریاسیون سبز بریز توش تا قرمیزیه ناخواسته ی موهات گرفته شه، اگرم از ته رنگ قرمز خوشت میاد، شکلاتی فندقی،نسککافه ای میتونی استفاده کنی

عشقی که تو نباشی میمیره
    عشقی که تو دست تو گل داده

saeedeh mansoori آواتار ها
    سعیده منصوری
    نوشته های وبلاگ
    7
    میزان امتیاز
    221
    پسند شده
    2322
    پسند کرده
    2313
    نقل قول نوشته اصلی توسط aftab shiraz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من موهام خرماییه و رنگ طبیعیش هست الان . دلم میخواد برای عید یه تنوعی بدم و ضمنا نمیخوام موهام تن قرمزی بگیره . ممکنه منو راهنمایی کنین که بتونم یه توناژ خوشرنگ به موهامبزنم ؟پوستم گندمگون هست . ممنونم
    سلام عزیزم.یعنی خود موهات خرمایی هس؟...ببین گلم اگر موهای طبیعیه خودت هس، میتونی ۷دودی با ۷زیتونی بزنی نصف نصف با اکسیدان ۶درصد، یه قهوه ای خیلی خوشرنگ بهت میده، البته این شماره ک من گفتم نه روشنه نه تیره، ک*فکر واسه شما ک گندمی هستین بهتره

aftab shiraz این نوشته را پسندیده.
    عشقی که تو نباشی میمیره
    عشقی که تو دست تو گل داده