نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,289 به 5,296 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    5
    سلام به خانمای گل گلاب
    من یک ماه پیش موهامو پنتینگ کردم موهام تاحدود درجه 6 رنگ باز کرد چون قبلا روش مشکی و آلبالویی زده بودم. بعدم ارایشگر برام رنگساژ انگوری زد. الان رنگساژم پاک شده و موهام قهوه ای روشن شده فردام قراره برام مهمون بیاد و دستم مونده تو پوسته گردو.خواهشا یکی یه ترکیب رنگساژ انگوری قشنگ به من بگه خودم موهامو رنگساژ کنم.رنگایی که دارم ایناس RV6 , v6* واریاسیون بنفش خواهشا بهم یه ترکیب بدین هر چه زودتر که اگه کم و کسری دارم برم بخرم.ممنون

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط th13 نمایش پست ها
    سلام به خانمای گل گلاب
    من یک ماه پیش موهامو پنتینگ کردم موهام تاحدود درجه 6 رنگ باز کرد چون قبلا روش مشکی و آلبالویی زده بودم. بعدم ارایشگر برام رنگساژ انگوری زد. الان رنگساژم پاک شده و موهام قهوه ای روشن شده فردام قراره برام مهمون بیاد و دستم مونده تو پوسته گردو.خواهشا یکی یه ترکیب رنگساژ انگوری قشنگ به من بگه خودم موهامو رنگساژ کنم.رنگایی که دارم ایناس rv6 , v6* واریاسیون بنفش خواهشا بهم یه ترکیب بدین هر چه زودتر که اگه کم و کسری دارم برم بخرم.ممنون
    مقدار ۲/۳ (rv6 )رنگ + ۱/۳ از رنگ شماره ۶٫۵۵ + اکسیدان ۹% این شرابی انگوری
    مقدار1/2شماره 6+1/3 بارمجانی 7+واریاسیون بنفش 10 سانت+اکسیدان 6% بادمجانی انگوری
    شما یه رنگ از ترکیب اول داری یه رنگ از ترکیب دوم.ببین عزیزم رنگساژ قبلیت شرابی انگوری بوده یا بادمجونی انگوری.
    البته دو رنگی رو هم که داری میتونی از هرکدوم 1/3 بزنی و واریاسیون بنفش رو نسبت به تیره یا روشنتر شدن رنگت کم و زیاد کنی.

Dreamer آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    1
    سلام دوستان

من ۱ ماه پیش حنا گذاشتم به اصرار مادرم از بس ضعیف شده موهام. و الآن واقعا باید رنگ کنم! اصلا حساس نیستم اما همسرم که هیچ وقت از من نمیخواست الآن خواسته.
    با هیچ نوع دکلره ای نمیره؟! یا هرچی؟ من نمیدونستم . الآن هیچ راهی نمیشناسید برام؟ مردانساژ*تاثیر نداره؟
    !Never Say Never

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dreamer نمایش پست ها
    سلام دوستان

من ۱ ماه پیش حنا گذاشتم به اصرار مادرم از بس ضعیف شده موهام. و الآن واقعا باید رنگ کنم! اصلا حساس نیستم اما همسرم که هیچ وقت از من نمیخواست الآن خواسته.
    با هیچ نوع دکلره ای نمیره؟! یا هرچی؟ من نمیدونستم . الآن هیچ راهی نمیشناسید برام؟ مردانساژ*تاثیر نداره؟
    عزیزم حنا گذاشتی هر رنگی بزاری یا حتی دکلره قوی هم بزنی امکان داره موهات بازم دو رنگ بشه.
    شما که موهات ضعیفه از دکلره استفاده نکن ریمور گندم یکبار بزار اگر رنگ حنا رو پاک کرد بعد میتونی رنگ تیره روی موهات بزاری تا یکدست بشه.ولی بازم بعید میدونم موهات یکدست بشه..اگر الان رنگ موهات خوبه و میخوای یه تغییری بدی میتونی لولایت کنی./با بافویل مش تیکه ای در بیاری.
    ولی حناگذاشتی و موهاتم ضعیفه ریسکه بخوای خودت تومنزل رنگ کنی بهتره بری یه سالن جایی اونجا برات رنگ کنن عزیزم
    مردانساژ برای موهای سفید بکار میره که رنگ نمیگیرن.
    monir11 این نوشته را پسندیده.

narjes12 آواتار ها
    میزان امتیاز
    105
    پسند شده
    4271
    پسند کرده
    4408

ویترین مدال ها

دوستان کسی تا حالا با مواد طبیعی موهاشو رنگ.کرده؟
    نتیجه هم گرفتید؟ من موهام مشکی پر کلاغی. دوست دارم با رنگ طبیعی یکم روشن کنم. مثلا قهوه ای بشه. یا....
    ممکنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    اش دندوني

اللهم عرفني حجتک، فانک ان لم تعرّفني حجتک، ضللت عن ديني

خدايا حجتت را به من بشناسان، زيرا اگر حجتت را نشناسم، از دين خود منحرف و گمراه میگردم.

ثنا
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    50
    پسند کرده
    3
    سلام دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه من امروز موی یکی از دوستام رنگ کردم جلوش خیلی روشن شده حالا چیکار کنم خوب بشه اونا دو روز دیگه عروسی دارن
    monir11 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    21
    سلام منم همین مشکل رو داشتم یک درجه رنگ تیره تر زدم روی قسمت روشن هر یک دقیقه به یک دقیقه چک کردم بعد که به رنگ دلخواه رسید سریع شستم البته این تجربه منه حتما اساتید این جا بهتر راهنمای می کنن شما رو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلااام, من موهامو 10 ماه پیش مشکی کردم و به تازگی تصمیم گرفتم موامو روشن کنم. ارایشگر مشکی رو برام ریمو کرد که نارنجی شد و 15 سانت از موای خودم که قهوه ای خیلی تیره است زرد شد. راهنماییم کنید که باید چکار کنم موام یه دست بشه. مرسی

• بانک بند ناف