نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,201 به 5,208 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    زرتا آواتار ها
    کالاهای من
    3
    میزان امتیاز
    46
    پسند شده
    1107
    پسند کرده
    44
    وای عزیزم عاششششششقتم که انقدر با حوصله توضیح دادی.. همون اولی رو میدوستم..

همون اولی بیشتر منظورمه

مارک رنگ مو مهم نیس؟ کلا چه مارکی پیشنهاد میدین بگیرم؟
    3 و 4 از همون سری طبیعی بگیرم؟

و اینکه باز ببخشید انقد سوال میکنما..

موهام تا وسط کمرمه یه کوچولو بالاتر..

احتمالا رنگ کم بیارم اگه از هرکدوم گفتین 2 سانت بزنم.. به همین نسبت زیادش کنم آره ؟

نسبت اکسیدانش چقدر باید باشه ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام به خانومای محترم.میخواستم محصولات آرایشی،بهداشتی،درمانی فوراور لیوینگ آمریکا رو بهتون معرفی کنم.محصولات کاملا گیاهی و ارگانیک و صد در صد آمریکای میباشد.محصولات رو خودم مستقیم از دبی میارم درواقع عضو کمپانی فوراور لیوینگ آمریکا در دبی هستم.اگر مایل باشید شما رو در تلگرام یا وات ساپ عضو گروپ میکنم اونجا تمامی محصولات به همراه عکس توضیحات و قیمت میزارم.برای عضویت اسم خودتونو به شماره 09178333324.پیامک کنید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    س شرکت فوراور لیوینگ که به اختصار flp خوانده می شود بیش از 35 سال است که در سراسر دنیا (در حال حاضر در 159 کشور ) مشغول میباشد و نه تنها هیچ کدام از این شعبات بسته یا تعطیل نشده بلکه حجم فروش و کار خود را گسترش داده اند و نیز تاکنون هیچ گونه گزارشی یا شکایتی در مورد محصولات به کمپانی ارسال نشده است. این شرکت بزرگترین پرورش دهنده، تولید کننده و عرضه کننده محصولات آلورا، محصولات زنبورعسل و نیز مکمل های غذایی در دنیا می باشد و 85 درصد تولیدات سراسر دنیا را تامین می کند. شرکت فوراور بزرگترین تولید کننده محصولات طبیعی و گیاهی با بالاترین کیفیت جهت سلامتی و زیبایی از آلوئه ورا، زنبور عسل و دیگر گیاهان دارویی باارزش در جهان می باشد. در حال حاضر فوراورلیوینگ پروداکتز، علاوه بر محصولات حاصل از زنبور عسل، با داشتن بزرگترین مزرعه کشت آلوئه ورا در جهان، در زمینه محصولات حاصل از آلوئه ورا نیز بزرگترین تولید کننده در جهان است. کمپانی فوراورلیوینگ پروداکتز در سال 1978 تأسیس شده، محل مرکزی و بین المللی آن در اسکوتزدال آریزونا کشور امریکا واقع است و با سابقه ی 35 ساله و سرمایه ی چند میلیارد دلاری در 159 کشور دیگر دنیا نیز فعالیت می کند.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط زرتا نمایش پست ها
    وای عزیزم عاششششششقتم که انقدر با حوصله توضیح دادی.. همون اولی رو میدوستم..

همون اولی بیشتر منظورمه

مارک رنگ مو مهم نیس؟ کلا چه مارکی پیشنهاد میدین بگیرم؟
    3 و 4 از همون سری طبیعی بگیرم؟

و اینکه باز ببخشید انقد سوال میکنما..

موهام تا وسط کمرمه یه کوچولو بالاتر..

احتمالا رنگ کم بیارم اگه از هرکدوم گفتین 2 سانت بزنم.. به همین نسبت زیادش کنم آره ؟

نسبت اکسیدانش چقدر باید باشه ؟
    مارک رنگ عزیزم بستگی بخودت و بودجت داره ببین چقدر میخوای هزینه کنی. ولی هر رنگی بخوای بخری چون این دو رنگ مربوط به رنگهای سری طبیعیه همه یکسانن.
    شما شماره رنگ رو نمیخواد بگی بگو قهوه ای تیره و یه قهوه ای شماره بالاترش البته نه اینکه بره روی شماره های 5/6 که رنگت بلوند بند رنگ بشه.
    رنگا رو 100 میل بگیر و دیگه نسب به روشنی و تیره تر بودن موهات مخلوط کن مثلا اگر میخوای تیره تر بشه 3 رو تا 70 میلشو خالی کن و 4 رو 30 میلش و اکسیدانتم 100 میل باشه (مساوی رنگت) واریاسیون هم که خروجی از تیوپ رو ملاک (سانت) قرار بده

نگفتم عزیزم رنگتو 2 سانت بزن واریاسیون رو گفتم حواست کجاس دختر
    زرتا این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    36
    سلام ببخشید من رفتم رنگ ریتون شماره 7/01 به پیشنهاد فروشنده خریدم گفت روی موهای شما که مش طلایی داره و زمینش قهوه ایه مایل به نارنجی مناسب تره چون قرمزی موهامو میگیره بعد روی موهاتون قهوه ای متوسط خوشرنگ میشه. درسته؟؟ به نظرتون خوب میشه؟میخام خوشرنگ بشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    26
    پسند کرده
    8
    سلام
    موهای طبیعی من قهوه ای رو به مشکیه که اطراف شقیقه های مقداری سفید شده
    دوسه سال پیش رنگ عسلی تیره کردم واسه عروسیم ولی ازینکه به قرمزی میزد خوشم نمیومد و بعد چند وقت روش ان3 زدم.ریشه موهامو هر دوسه ماه یکبار ان3 میزنم که سفیدیهامو بپوشونه.اما ساقه همچنان تو نور اون رنگ قرمزی رو داره.
    حالا اگه بخوام موهامو یکدست کنم بدون دکلره که نه خیلی مشکی بشه نه روشن چه رنگی رو پیشنهاد میدین؟
    رنگ مورد نظرم بعد مدتی قرمز یا زرد نشه
    باتوجه به سفیدی ریشه بتونم هرچندوقت یکبار ریشه هارو رنگ کننم
    روشن نباشه چون پوستم گندمیه روشنه و اکثرا آرایش ندارم بد میشه
    تیره باشه چون همسرم دوس داره وخودمم فک میکنم تیره بیشتربهم میاد.درکنارش یه تغییری هم بکنم که ازین یکنواختی دربیام.توعکسایی که دیدم از رنگایی که توش دودی یا زیتونی دارن خوشم میاد.مثلا رنگ قهوه ای دودی تیره

حالا اگه بخوام چند تا لایت سوزنی توش دربیارم خوب میشه؟که دوسه درجه بارنگ زمینم فقط تفاوت داشته باشه ویه طوری باشه که موهای سفیدم با لایتها اشتباه گرفته شن!!خخخ چقد شرط گذاشتم!بعد که بخوام هی ریشه رو رنگ بزارم ساقه لایت داشته باشه بد نمیشه؟؟
    ببخشید پرحرفی کردم آخه واقعا کسی نیس به سوالام ج بده
    پیشاپیش از وقتی که برای ج دادن میگذارید ممنونم
    زندگی قانون باورها و لیاقتهاست، همیشه باور داشته باش لایق بهترینهایی

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط یاس گلی نمایش پست ها
    سلام ببخشید من رفتم رنگ ریتون شماره 7/01 به پیشنهاد فروشنده خریدم گفت روی موهای شما که مش طلایی داره و زمینش قهوه ایه مایل به نارنجی مناسب تره چون قرمزی موهامو میگیره بعد روی موهاتون قهوه ای متوسط خوشرنگ میشه. درسته؟؟ به نظرتون خوب میشه؟میخام خوشرنگ بشه
    زیتونی قرمزی مو رو تا حدودی میگیره ولی قهوه ای نمیشه.زیتونی تناژ سبز داره و مش هم چون با دکلره در میاد شما هر رنگی بزاری با دو سه بار شستن مش میزنه بیرون البته اون رنگی رو که میزارید روی کل مو برای مش حالت رنگساژ میشه و مشتونو با این رنگ زیتونی متوسط میشه.
    یاس گلی این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط snow20 نمایش پست ها
    سلام
    موهای طبیعی من قهوه ای رو به مشکیه که اطراف شقیقه های مقداری سفید شده
    دوسه سال پیش رنگ عسلی تیره کردم واسه عروسیم ولی ازینکه به قرمزی میزد خوشم نمیومد و بعد چند وقت روش ان3 زدم.ریشه موهامو هر دوسه ماه یکبار ان3 میزنم که سفیدیهامو بپوشونه.اما ساقه همچنان تو نور اون رنگ قرمزی رو داره.
    حالا اگه بخوام موهامو یکدست کنم بدون دکلره که نه خیلی مشکی بشه نه روشن چه رنگی رو پیشنهاد میدین؟
    رنگ مورد نظرم بعد مدتی قرمز یا زرد نشه
    باتوجه به سفیدی ریشه بتونم هرچندوقت یکبار ریشه هارو رنگ کننم
    روشن نباشه چون پوستم گندمیه روشنه و اکثرا آرایش ندارم بد میشه
    تیره باشه چون همسرم دوس داره وخودمم فک میکنم تیره بیشتربهم میاد.درکنارش یه تغییری هم بکنم که ازین یکنواختی دربیام.توعکسایی که دیدم از رنگایی که توش دودی یا زیتونی دارن خوشم میاد.مثلا رنگ قهوه ای دودی تیره

حالا اگه بخوام چند تا لایت سوزنی توش دربیارم خوب میشه؟که دوسه درجه بارنگ زمینم فقط تفاوت داشته باشه ویه طوری باشه که موهای سفیدم با لایتها اشتباه گرفته شن!!خخخ چقد شرط گذاشتم!بعد که بخوام هی ریشه رو رنگ بزارم ساقه لایت داشته باشه بد نمیشه؟؟
    ببخشید پرحرفی کردم آخه واقعا کسی نیس به سوالام ج بده
    پیشاپیش از وقتی که برای ج دادن میگذارید ممنونم
    عزیزم شما موهات خودش رنگدونه قرمز داره و البته موهای اکثر ایرانیها رنگدونه قرمز رو دارن چون موها اکثرا مشکی و خرمایی هستن.
    اگر میخواید توی نور تناژ قرمز رو نداشته باشید باید از ترکیب سری رنگهای دودی و زیتونی و اکسیدان ضد قرمزی استفاده کنید.
    مش سوزنی میتونید در بیارید که سفیدی موهاتون بره داخلش و مشخص نباشه و نیازی به هر ماه رنگ کردن ندارید فقط هر چند وقت یکبار مشهاتونو رنگساژ کنید که به زردی نزنه
    snow20, کوئین و تکتم خانم این نوشته را پسندیده.

• بانک بند ناف