نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,177 به 5,184 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    این مقالات رو بخون عزیزم به جوابت میرسی.هر رنگی رو پسندیدی بگو تا ترکیبشو بهت بگم

رنگ موی مناسب، چهره شما را بشاش می کند و صورتتان را سالم و با طراوت می نمایاند اما برعکس، انتخاب رنگ موی نامناسب صورت شما را رنگ پریده و بی حال نشان می دهد. یک رنگ مناسب زیبایی هنر کوتاهی را چندین برابر می کند و مدل کوپ را به بهترین نحو نشان می دهد.

برای تشخیص رنگ مناسب برای موهایتان ابتدا باید تشخیص دهید تن پوستتان سرد یا گرم است. برای این کار می توانید سراغ جواهرات نقره و طلای خود بروید. آن ها را کنار صورتتان قرار دهید و دقت کنید کدامیک به پوست شما بیشتر می آیند و شفاف تر هستند و بیشتر جلب توجه می کنند.اگر فلز انتخابی شما نقره است این بدین معناست که رنگ پوستتان سرد و اگر طلا فلزی با خصوصیات بالا باشد تن پوست شما گرم است.
    راه دیگری نیز برای تشخیص تن پوست وجود دارد. رنگ رگها! بله رگ ها به شما خواهند گفت که جزو تن های گرم هستید یا سرد. اگر پوستی مایل به صورتی دارید و مویرگ های صورتتان آبی رنگ اند تن پوستتان گرم و اگر پوست مایل به زرد دارید و مویرگ ها به سبزی متمایلند تن پوست شما سرد است.

طیف تن سرد از بسیار روشن تا تیره متغییراست.

در کل، افراد با پوست سرد دارای رنگ موی طبیعی مشکی، خاکستری و قهوه ای هستند. اشخاص با تن سرد روشن دارای چشمان سبز مایل به طوسی و سبز یا آبی هستند. رنگ موی مناسب برای این افراد رنگ های روشنی چون پلاتینه، بلوند زیتونی و کاهی و زیتونی اند.
    خانم ها با پوست سرد تیره دارای چشمانی به رنگ قهوه ای تیره، آبی پررنگ و سبز تیره اند. رنگ موی مناسب برای این افراد رنگ های تیره ای چون مشکی و قهوه ای تیره با هایلایت های کرم روشن می باشد.
    پوست های گرم نیز همچون سرد دارای طیفی از بسیار روشن تا تیره اند.

افراد با پوست گرم روشن دارای چشمانی به رنگ های عسلی و میشی اند. بهترین انتخاب برای این اشخاص رنگ هایی با تن آلبالویی، طلایی، مسی و نارنجی است.
    خانم ها با پوست گرم تیره چهره سبزه دارند و رنگ چشم آن ها خرمایی و مایل به سیاه است. رنگ موی مناسب برای این افراد رنگ های فندقی، شکلاتی، نسکافه ای، شرابی و ماهاگونی است.
    توجه داشته باشید که رنگ موی انتخابی شما می بایست همواره ترکیبی از پایه رنگ طبیعی موهایتان با رنگ های چند درجه روشن تر یا تیره تر باشد. تغییرات بزرگ چهره شما را مصنوعی جلوه می دهد. پس با انتخاب رنگی مناسب که با پوست و چشمانتان هارمونی دارد از زیبایی طبیعی چهره خود لذت ببرید!
    در هر شرایطی اگر دنبال یه تغییر اساسی در ظاهر خود هستید کافی است این چند قانون را در نظر بگیرید و رنگ درست را برای خودتان انتخاب کنید.قانون اول:
    افراد بسیار کمی وجود دارند که با مشکی پر کلاغی بسیار زیبا به نظر می رسند. این رنگ معمولا برای خیلی ها منجر به این میشود که سنشان از آنچه هستند بیشتر نشان داده شود و برای کسانی که پوست بسیار روشن دارند باعث یک تضاد بسیار زیاد می شود که فقط عیب*های صورتشان را بزرگ نمایی می کند. اما اگر سبزه هستید و چشم های تیره دارید حتماً این رنگ را امتحان کنید اما به جای مشکی پر کلاغی بهتر از قهوه ای بسیار تیره با توناژ قرمز استفاده کنید.قانون دوم:
    موی سفید و خاکستری اصلا برای پوست*های روشن و تیره یکسان به نظر نمی*آیند. در مورد پوست*های روشن ممکن است ظاهری بی*روح به وجود آورد و در مورد پوست های تیره ممکن است تضاد شدیدی در چهره شما ایجاد کند.قانون سوم:
    رنگ موهای روشن و قوی باید بر اساس رنگ موهای شما انتخاب شوند. هارمونی مناسب جذابیت موهای شما را صد چندان می*کند. اگر چشم*های خاکستری یا آبی دارید ما به شما پیشنهاد می*کنیم که از رنگ*های روشن و کمی متمایل به رنگ*های سرد استفاده کنید.قانون چهارم:
    برای انتخاب رنگ مو حتماً سن خودتان را در نظر بگیرید. هرچقدر که چهره شما با تجربه تر باشد رنگ*های زرق و برق دار روشن را اصلا قبول نمی*کند و برای چهره زیبایی به همرا نخواهد داشت.در این شرایط بهتر است که از سایه روشن استفاده کنید.قانون پنجم:
    و آخرین اما نه کم اهمیت ترین قانون این است که رنگ موی جدید باید به شما بیاید و شما با تصویر خودتان و با چهره جدیدتان راحت باشید و ارتباط مناسبی برقرار کنید.

برگرفته از نت
    گلنرگس 2 این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    36
    سلام دوستای عزیزم.من میخام موهامو مش کنم از این مدلای مش که جدیدا مد شده(یاشاید من تازه دیدم) هایلایت و لولایت با هم میزنن زیاد هم با رنگ زمینه تفاوت نداره .دو سه رنگ مش میشه خیل نازه.میشه اگه مدل دارین بفرستین ؟ممنون میشم

saharo_S آواتار ها
    میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    248
    پسند کرده
    13
    سلام خانوما...
    بنظرتون ابروی مشکی فقط با اکسیدان و صابون بدون اضافه کردن هیچ رنگی روشن میشه؟؟
    ویرایش توسط saharo_S : ۱۳۹۴/۰۲/۱۷ در ساعت ۰۹:۴۲ قبل از ظهر

الی65 آواتار ها
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    856
    پسند کرده
    1814
    عزیزم صابون واکسیدان هستش
    گرگ اگر شیرم دهد میش من است
    بیگانه اگر وفا کند خویش من است

صنوبر
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    190
    پسند کرده
    252
    نقل قول نوشته اصلی توسط الی65 نمایش پست ها
    منم ابروهام زیادی مشکیه لطف میکنی دقیقا توضیح بدید چطوری وبا چه نسبتی ؟صابون و چه جوری استفاده میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟

saharo_S آواتار ها
    میزان امتیاز
    18
    پسند شده
    248
    پسند کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط الی65 نمایش پست ها
    آره خانومی.اشتباه نوشتم...پس میشه روشن کرد؟!

الی65 آواتار ها
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    856
    پسند کرده
    1814
    برای ابرو یه کوچولو صابونو رنده می کنی وبا دوسه قطره اکسیدان مخلوط می کنی وروی ابرو می زارید
    عزیزم این کار ابرو رو روشن میکنه روبه زردی میره
    بهتر نیست با شماره c 9 بروتون رنگ کنید ..!
    senobarqi و saharo_S این نوشته را پسندیده.
    گرگ اگر شیرم دهد میش من است
    بیگانه اگر وفا کند خویش من است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ترکیب این رنگ

سلام
    من میخاستم بدونم برای این رنگ مو روی مو طبیعی مشکی میشه به این ترتیب عمل کرد ؟؟
    میخوام رنگ مو aqua بخرم همین شماره هارو باید بگیرم ؟؟کسی اینجا میتونه کمکم کنه ؟
    نام: 30705695365712798354.jpg نمایش: 401 اندازه: 72.5 کیلو بایت