نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,105 به 5,112 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186
    سلام ببخشید من و هم راهنمایی کنید لطفا ، این رنگ چه ترکیبی داره لطفا
    url=http://mamisite.com/pic/][/url]
    لازانیا

marie این نوشته را پسندیده.
    نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

2. بانک بند ناف

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط صالحه (صالی) نمایش پست ها
    سمیه جان اگه از دکوکرم استفاده کنم لازم نیس با آبی یا اکسیدان ترکیب شه من اصلا بلد نیستم خودشو کلا خالی بمالم روی موهام؟ این پایه 6/7 شش ممیز هفت یعنی چه رنگی؟ چقدر باید روی موهام بمونه؟
    با دکوکرم قبل رنگ موها نهایتا خشک نمیشه؟ من یه بار چند سال پیش موهامو رنگ کردند برام عین پشم بز شده بود خصوصا توی حمام و موقع شونه کردن تو هم گیر میکرد با اینکه موهای من صافه.
    بدون دکوکرم موهام عسلی خوشرنگ نمیشه با رنگ خالی.
    بهتره همون بلافاصله بعد دکوکرم که مو با سشوار خشک شد رنگو بذارم؟ چقدر واریاسیون نقره ای؟
    خیلی گلی
    موقع خرید دکوکرم خود فروشنده بسته به جنس موتون مواد ترکیبیشو بهتون میده.
    دکوکرم هم آسیب به مو میزنه ولی خیلی کمتر از دکلره.البته اگر بتونید درست ازش استفاده کنید میزان آسیبو خیلی میتونید کم کنید.
    اگر تا حالا توی خونه رنگ نکردید و از دکوکرم و ودکلره استفاده نکردید بهتره از 000 استفاده کنید و رنگ تیره رو از روی موهاتون بردارید.اکسیدانی رو هم که میخرید ضد قرمزی باشه.
    وقتی موهاتونو با 000 روشن کردید البته زیاد روشن نمیشه تقریبا نارنجی رنگ میشه.بشورید و خشک کنید.
    اگر بزارید به حال خودش خشک بشه بهتره تا سشوار چون سشوار بعد از مواد شیمیایی اونم باد داغ آسیب رسونه.
    مگر اینکه با باد خنک و دور از مو موهاتونو خشک کنید که وز و خشک نشه.
    منا عزیزم توی حمام بهیچوجه موهاتونو شونه نزنید.چون مو کش میاد و بدتر اینکه موخوره و وز میشه و همون اصطلاح خودتون میشه مثل پشم بز
    بعد از رنگ کردن تا دو روز موهاتونو شامپو نزنید و رنگ مو رو با نرم کننده و آبرسان بشورید و خشک کنید و بعد از شامپو موهای رنگ شده استفاده کنید و داخل حمام بناول و آبرسان استفاده کنید که با انگشت موهاتون خوب از هم باز میشه و نیازی به شونه زدن ندارید و بعد از حمام هم از کرم مو/کریستال/...استفاده کنید هم موهاتون زیباتر میشه و هم وز و خشک نمیشه.

پایه 6 یا 7 منظورم بوده عزیزم ممیز نداره.

بعد از استفاده از دکوکرم و یا 000 مو رو اصلا شامپو نکنید چون فولیکول مو بسته میشه و دیگه موتون رنگ نمیگیره.
    بزارید مو که کامل خشک شد بعد اون ترکیب رنگ رو بزارید
    واریاسیون نقره ای 2 سانت

توی رنگهای مارک ماکسیما عسلی روشن تک وجود داره.
    بعد از روشن کردن مو تون با 000 رنگ عسلی ماکسیما رو بزاریداول یکم تیره میشه اما با دو سه بار شستن رنگش فوق العاده زیبا و براق میشه.

امیدوارم جواب سوالاتتو گرفته باشی عزیزم.
    khorshid89 و صالحه (صالی) این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من و هم راهنمایی کنید لطفا ، این رنگ چه ترکیبی داره لطفا
    url=http://mamisite.com/pic/][/url]
    این رنگ ترکیب نداره. البته هاله هاییی از هایلات توی موهاش هست.
    اگر موتون طبیعیه :
    رنگ شماره 3 سری طبیعی + 10 سانت واریاسیون نقره ای + به اندازه رنگتون اکسیدان 9%
    فاطیما 361 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    325
    پسند کرده
    447
    somayeh خانم خیلی ممنون از توضیحات خوبی که دادید من یک سوال دارم این رنگ عسلی که شما گفتید، می دونید که چه شماره ای هست چون اگر مارکی که گفتید پیدا نشد تو مارکهای دیگر چه شماره ای می شه ؟
    دردناكترين اشكها آنهايي نيستند كه از چشمهايتان جاري مي شوند و صورتتان را مي پوشانند بلكه آنهايي هستند كه از قلبتان جاري مي شوند و روحتان را مي پوشانند

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    khorshid89 عزیزم مارک های مختلف و متنوع زیادی وجود داره چه ایرانی و چه خارجی .و شماره هاشون هم با هم فرق میکنه.
    رنگهایی هم که روی کاتالوگ ها هستند همه روی موی دکلره شده در اومدن نه روی رنگ طبیعی.
    اگر موتون طبعیه نهایتا بدون دکلره تا 3 درجه بیشتر نمیتونید روشنش کنید.البته بعضی از موهای ضعیف و نازک رو اگر روشنترین شماره رنگ رو روش بزاری رنگ بلوند بهتون میده.

برای خرید رنگ برید جایی معتبر که فروشنده تجربه کار در زمینه رنگ رو داشته باشه و رنگی رو که میخواید بخرید به کاتالوگ اکتفا نکنید چون دقیقا همون رنگ رو نمیتونید خودتون توی خونه در بیارید.
    اکثرفروشگاهای معتبر رنگ ترکیب شده خودشون دارند.میتونید رنگ دلخواهتونو از اونجا بگیرید
    ویرایش توسط somayehh : ۱۳۹۳/۱۲/۲۲ در ساعت ۰۸:۴۱ بعد از ظهر

گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    33
    پسند شده
    6035
    پسند کرده
    6116
    سلام سميه جون
    من موهام از ريشه سفيد مي شه يك دست به خاطر همين تند تند رنگ مي كنم و موهام الان اسيب ديده اس البته.. اين سري مي خام موهامو دودي و زيتوني با هم مخلوط كنم بزنم به نظرت خوب ميشه البته رنگ مو پادينا مي خام استفاده كنم
    ؟؟؟

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست
    طوفان زده ام راه نجاتی بفرست
    فرمود که با زمزمه یا مهدی(عج)
    نذر گل نرگس صلواتی بفرست.

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186
    عزیزم موهامو رنگ 1 گذاشته بودم ، بعد ریشه هاش و 2 زدم ، الان حدود 2 سانت ریشه طبیعی موهام رشد کرده، با 000 و اکسیدان 3 گذاشتم ولی اصلا رنگ باز نکرد ، اگه دکوکرم بزنم مشکلی پیش نمیاد؟
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    گلنرگس جان شما موهاتون فولیکول رنگشو از دست داده و سفید شده.باید رنگی بزارید که با در اومدن ریشتون بتونید خودتون راحت ریشه گیری کنید و موهاتون دو رنگ نشه و مجبور نشید روی کل مو رنگ بزارید و آسیب به موتون بسونید.
    رنگ دودی زیتونی اگر بصورتتون میاد و برای عید میخواید بزارید باید اول موتونو دکلره کنید تا فولیکول موی سفیدتون باز بشه و بعد این ترکیب رنگ رو برای دودی زیتونی متوسط بزارید

زیتونی متوسط70 میل+دودی متوسط70 میل+5 سانت واریاسیون سبز+2سانت واریاسیون نقره ای +150 میل اکسیدان 2(9%)

ولی اگر نمیخواید دکلره کنید این ترکیب رنگ رو به اندازه 1 الی 2 سانت رنگ مشکی قاطیش کنید تا سفیدی متونو بگیره و البته رنگتون یکم تیره میشه و تقریبا قهوه ای دودی زیبایی میشه
    گلنرگس 2 این نوشته را پسندیده.