نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,097 به 5,104 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامان هنرمند آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    108
    پسند کرده
    41
    سمیه جون.من موهام دورنگه بود مشکیش کردم.الان میتونم رنگ بزارم.نصف موهام رنگ مشکیه الان رنگ میگیره؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    واقعا كسي نبود ج منو بده دوست جونا

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان هنرمند نمایش پست ها
    سمیه جون.من موهام دورنگه بود مشکیش کردم.الان میتونم رنگ بزارم.نصف موهام رنگ مشکیه الان رنگ میگیره؟
    عزیزم روی رنگ مشکی رنگی نمیتونید بزارید و فقط ریشه هاتون رنگ میگیره.البته بستگی به جنس موتون و ضخامتش داره.
    اگر میخواید موهاتونو رنگ کنید واگر با دکلره مشکلی ندارید روی قسمتهایی که رنگ مشکی داره دکلره رو بزنید و تا دیدید رنگتون داره از مشکی درمیاد و روبه نارنجی میره دکلره رو روی ریشه هاتون بزارید و هر زمان دید یدکدست شد بشورید و خشک کنید و رنگ دلخواهتونو بزارید.و اگر با دکلره مشکل دارید و نمیخواید دکلره کنید با 000 و اکسیدان 3 روی قسمتهای مشکی اول بزارید و همون روش رو دوباره تکرار کنید.
    موفق باشید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط مهرآنا نمایش پست ها
    واقعا كسي نبود ج منو بده دوست جونا
    سوالت عزیزم؟؟؟
    فاطیما 361 این نوشته را پسندیده.

صالحه (صالی) آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    14
    سلام سمیه جان
    من چند ساله که موها مو رنگ نکردم موهام اولش خرمایی تیره بود و بعد زایمان موهام مشکی شده. الان میخوام با ترکیب خوبی از چند تا رنگ بدون دکلره یه رنگ عسلی خوشررررنگ بشه یعنی بدون اینکه پایه مو به 7 و 8 برسه. حالا از چه رنگی استفاده کنم و ترکیبش چی باشه و دکلره اش چند درصد. رنگ صورت من مهتابیه یعنی سبزه نیس روشنتره.
    عزیزم من توی کتاب رنگ مو خوندم که رنگ عسلی honny رنگ موی پادینا با اکسیدان 3درصد عسلی میکنه ولی نمیدونم روی موی مشکی هم جواب میده یا نه؟ حاضرم واسه اینکه ترکیب قشنگی داشته باشم چند تا رنگ مو رو باهم ترکیب کنم. نظرم روی مارک های پادینا و آلبورا هست اما شما اگه نظر دیگه ای دارین تابعم.
    این درسته که رنگ های ایرانی برای موی مردم کشورمون ساخته شدن و بهتر با موهای ما سازگاری دارن؟ اگه اینطوری باشه ترجیح میدم حتما رنگ موی ایرانی بخرم.اگه واریاسیون میخواد لطفا بگین چقدر؟
    ضمنا اینکه میگن مثلا 5 سانت رنگ، یعنی رنگی که فشار میدیم بیرون میاد حدودا 5 سانت خط کش باشه؟
    ممنونم گلم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    سلام دوستان میشه منم راهنمایی کنید من موهام مشکیه و پوستم سبزه میخوام موهامو بادمجونی روشن رنگ کنم توی خونه ؛ چجوری باید انجام بدم چه رنگی بگیرم ؟ اول مو باید روشن بشه ؟ اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط صالحه (صالی) نمایش پست ها
    سلام سمیه جان
    من چند ساله که موها مو رنگ نکردم موهام اولش خرمایی تیره بود و بعد زایمان موهام مشکی شده. الان میخوام با ترکیب خوبی از چند تا رنگ بدون دکلره یه رنگ عسلی خوشررررنگ بشه یعنی بدون اینکه پایه مو به 7 و 8 برسه. حالا از چه رنگی استفاده کنم و ترکیبش چی باشه و دکلره اش چند درصد. رنگ صورت من مهتابیه یعنی سبزه نیس روشنتره.
    عزیزم من توی کتاب رنگ مو خوندم که رنگ عسلی honny رنگ موی پادینا با اکسیدان 3درصد عسلی میکنه ولی نمیدونم روی موی مشکی هم جواب میده یا نه؟ حاضرم واسه اینکه ترکیب قشنگی داشته باشم چند تا رنگ مو رو باهم ترکیب کنم. نظرم روی مارک های پادینا و آلبورا هست اما شما اگه نظر دیگه ای دارین تابعم.
    این درسته که رنگ های ایرانی برای موی مردم کشورمون ساخته شدن و بهتر با موهای ما سازگاری دارن؟ اگه اینطوری باشه ترجیح میدم حتما رنگ موی ایرانی بخرم.اگه واریاسیون میخواد لطفا بگین چقدر؟
    ضمنا اینکه میگن مثلا 5 سانت رنگ، یعنی رنگی که فشار میدیم بیرون میاد حدودا 5 سانت خط کش باشه؟
    ممنونم گلم
    سلام عزیزم
    مویی که رنگ بشه وقتی که از ریشه در میاد تیره میشه.این یه چیز طبیعیه و فولیکول مویه که تغییر میکنه و تیره تر میشه و بخاطر رنگ مویه که مواد شیمیایی درشه.
    اگر موهاتون رنگ طبیعی خودشه بهترین رنگ رو میتونید روی موهاتون دربیارید.من خودم بشخصه اصلا با دکلره موافق نیستم.چون در هر حالتی آسیب به مو میرسونه.برای روشنتر کردن رنگ موتون چون طبیعی هست از 000 و یا دکوکرم استفاده کنید.
    با 000 مو تا چند درجه باز میشه و میتونید عسلی متوسط بزارید و با دکوکرم چندپایه از 000 بیشتر و از دکلره کمتر میشه.
    فقط هزینه دکوکرم نسبت به پودر دکلره و 000 بیشتره.
    رنگهای ایرانی مسلما بهترن. رنگ موی پادینا هم رنگ خوبیه و تنوع رنگ زیادی هم داره تنها ایرادش اینه که براق نیست و اونم راه حلش با چند سانت واریاسیون نقره ایه حل میشه
    رنگهای خارجی هم خوب و بد دارن ولی رنگ ایرانی بیشتر با موهای ایرانی سازگاری داره.
    از رنگهای خارجی هم بخواید بخرید رنگ ماکسیما خیلی عالیه.
    ولی چون خودتون میخواید رنگ بزارید پادینا گزینه خوبیه.
    چون رنگ پوستتون روشنه رنگ روشن بیروحتون میکنه.
    عسلی متوسط میتونید بزارید خیلی هم زیبا میشه.
    میزان ترکیب رنگ وقتی به میل هست منظور تیوپه رنگه که اکثر تیوپها 50 میل 60 میل 100 میل 120 میل هستند و به سانت هم اندازه خروجی از سر تیوپه که باریک و لوله ای خارج میشه .
    (همون به سانت خط کش)

شما موهاتونو رو با 000 و یا دکوکرم روشن کنید و بشورید(فقط با آب خالی اگرموهاتون وز و خشک نیست و خشک کنید) و بعد اینها رو ترکیب کنید و روی موتون بزارید
    60 سانت بلوند روشن+60 سانت بلوند طلایی روشن+100 میل اکسیدان 2 و اگر رنگ پادینا میخرید 2 سانت واریاسیون نقره ای هم برای براق شدن رنگ مو تون اضافه کنید.بیشتر نزنید که مو رو تیره میکنه
    (این ترکیب برای مویه که با دکو کرم به پایه 6/7 رسیده باشه و عسلی طلایی روشن بهتون میده)
    اگر با 000 روشن کنید.موی عسلی متوسط بهتون میده که اونم زیبا میشه.
    موفق باشید
    گلنرگس 2, صالحه (صالی) و مامان فرشاد این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط الینا89 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه منم راهنمایی کنید من موهام مشکیه و پوستم سبزه میخوام موهامو بادمجونی روشن رنگ کنم توی خونه ؛ چجوری باید انجام بدم چه رنگی بگیرم ؟ اول مو باید روشن بشه ؟ اگه جواب بدین خیلی ممنون میشم
    باید عزیزم رنگ مشکی رو از روی موتون پاک کنید.
    موباید به پایه 6/7 برسه.
    بادمجانی روشن 60 میل+بادمجانی متوسط 30 میل+شرابی متوسط 10 سانت+واریاسیون بنفش 4 سانت+100 میل اکسیدان 2
    *Queen* و live این نوشته را پسندیده.

صالحه (صالی) آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    14
    سمیه جان اگه از دکوکرم استفاده کنم لازم نیس با آبی یا اکسیدان ترکیب شه من اصلا بلد نیستم خودشو کلا خالی بمالم روی موهام؟ این پایه 6/7 شش ممیز هفت یعنی چه رنگی؟ چقدر باید روی موهام بمونه؟
    با دکوکرم قبل رنگ موها نهایتا خشک نمیشه؟ من یه بار چند سال پیش موهامو رنگ کردند برام عین پشم بز شده بود خصوصا توی حمام و موقع شونه کردن تو هم گیر میکرد با اینکه موهای من صافه.
    بدون دکوکرم موهام عسلی خوشرنگ نمیشه با رنگ خالی.
    بهتره همون بلافاصله بعد دکوکرم که مو با سشوار خشک شد رنگو بذارم؟ چقدر واریاسیون نقره ای؟
    خیلی گلی