نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,089 به 5,096 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام خانما،من سه روز پيش يه رنگ تركيبي بژ روشن و دودي روشن به موهام زدم كه زردي خيلي زيادي داد و اصلا خوشم نيومد از روي اين رنگ كه 9 بود شماره اش فندقي شكلاتي 6 گذاشتم اولش يه قهوه اي خوشرنگ شد يه بار كه شستم رنگ فندقي شسته شد و الان يه قهوه اي زيتوني مات شده كه ازش متنفرم چيكار كنم كه يه رنگ شكلاتي قشنگ دربياد رو موهام؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    تروخدا هركي ميدونه كمك كنه اعصابم داغونه از بس كه نميتونم به يه قهوه اي شكلاتي قشنگ برسم كه تن زرد و زيتوني نداشته باشه

میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    205
    پسند کرده
    65
    سلام....
    لطفا میشه جواب سوال من را هم بدین...ممنون

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط ترنم63 نمایش پست ها
    عزیزم من که توی این صفحه کاربری شما و سوالی از شما ندیدم ولی اگر ترکیب رنگ اون عکس رو میخواید اینه:
    دکلره پایه 7
    مسی روشن 80 میل +بلوند نارنجی 50 میل+طلایی 7 مقدار 50 میل+واریاسیون نقره ای برای براق کردن رنگ موتون 0 سانت.البته اگر مارکی میخرید که خودش براقه واریاسیون نقره ای 3/4 سانت بیشتر نریزید. اکسیدان دو برابر مقدار رنگتون. برای اینکه رنگتون باز بشه.
    این مقدار ترکیب برای این مقدار موی عکسه.اگر بلند تر و پر پشت تره موهاتون مقدار رو بیشتر و اگر کوتاه تر و کمپشتره مقدار رو کمتر کنید.
    حتما به پایه برسونید موتونو و البته بخاطر واریاسیون یکم موتون تیره تر از این میشه و بعد از دو روز که موتونو با شامپو( مخصوص موهای رنگ شده) بشورید رنگتون باز میشه

موفق باشید عزیزم
    ترنم63 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    73
    پسند شده
    1163
    پسند کرده
    74
    واریاسیون فراموش نشود!
    واریاسیون*ها رنگ*های اصلی با غلظت بسیار بالا، خاص و قوی هستند و به همین دلیل باید در مقادیر بسیار كم مصرف شوند. واریاسیون*ها به رنگ*های قرمز، زیتونی، آبی، طلایی، خاكستری و بنفش موجود هستند و هر یك به برخی از رنگ*ها باید اضافه شوند تا قرمزی یا زردی رنگ مو كاهش یابد. به عنوان نمونه واریاسیون بنفش برای تركیب با رنگ*های سری a و c است یا واریاسیون خاكستری برای سری رنگ*های سرد. واریاسیون آبی بیشتر با سری n تركیب شده و رنگ مات می*دهد. واریاسیون قرمز را نباید با سری a،c و m تركیب كرد. واریاسیون طلایی را می*توان با تمام سری*ها تركیب كرد و واریاسیون سبز مناسب برای رنگ*های سری a،c و m است.

میشه در مورد واریاسیون توضیح بدین یعنی چی؟ من خوندم ولی کلا متوجه نشدم.

میزان امتیاز
    73
    پسند شده
    1163
    پسند کرده
    74
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    آموزش رنگ کردن (برای مبتدی های عزیز سایت)

قبل از رنگ کردن رنگ و اکسیدان را به نسبت حدود دو قسمت رنگ و یک قسمت اکسیدان خوب مخلوط کنید.

بر روی پیشانی و کنار گوشهای خود وازلین ویا کرم چربی بمالید تا بعدا” دچار رنگ شدگی روی پوست خود نشوید. اگر رنگ موی شما مشکی باشد این مورد اهمیت بیشتری دارد.

رنگ موی خود را با یک قلم مو کاملا” بر روی موهای خود آغشته سازید. در نواحی نزدیک به پوست رنگ کمتری بزنید چون رنگ تحت وزن خود و گرمای بدن شما شره خواهد کرد و پایین خواهد آمد.با قلم مو رنگ مو را به سمت بالا بکشید تا همه جوانب موهای شما آغشته به رنگ شود.

برای رنگ کردن کامل موها، همیشه از پشت سر شروع کنید و موها را تا دو سانتیمتر مانده به ریشه به رنگ آغشته کرده، ۳۰ دقیقه صبر کنید و ده دقیقه آخر رنگ را به ریشه موها بزنید. رنگ کردن ریشه را از جلوی سر شروع کنید.

ببخشید دوستان به نسبت حدود دو قسمت رنگ و یک قسمت اکسیدان مخلوط کنین یعنی چه اندازه؟

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط marie نمایش پست ها
    سمیه جون جواب منم میشه بدین لطفا
    عزیزم سوالتو بپرس من واقعا نمیتونم به همه صفحات سر بزنم و برگردم عقب. هراسپمی رو توی صفحات آخر ببینم و جوابشو بدونم میگم خدمتتون.
    marie این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    638
    پسند کرده
    794
    نقل قول نوشته اصلی توسط کفایت نمایش پست ها
    واریاسیون فراموش نشود!
    واریاسیون*ها رنگ*های اصلی با غلظت بسیار بالا، خاص و قوی هستند و به همین دلیل باید در مقادیر بسیار كم مصرف شوند. واریاسیون*ها به رنگ*های قرمز، زیتونی، آبی، طلایی، خاكستری و بنفش موجود هستند و هر یك به برخی از رنگ*ها باید اضافه شوند تا قرمزی یا زردی رنگ مو كاهش یابد. به عنوان نمونه واریاسیون بنفش برای تركیب با رنگ*های سری a و c است یا واریاسیون خاكستری برای سری رنگ*های سرد. واریاسیون آبی بیشتر با سری n تركیب شده و رنگ مات می*دهد. واریاسیون قرمز را نباید با سری a،c و m تركیب كرد. واریاسیون طلایی را می*توان با تمام سری*ها تركیب كرد و واریاسیون سبز مناسب برای رنگ*های سری a،c و m است.

میشه در مورد واریاسیون توضیح بدین یعنی چی؟ من خوندم ولی کلا متوجه نشدم.
    عزیزم تو ضیحاتش که کامله .
    واریسیون رنگ خالص و قویه.
    و دقیقا مثل رنگه هم تیوپ کوچیکش هست و هم تیوپ بزرگش. و برای ترکیب با رنگها بکار برده میشه اونم درحد کم.
    چون استفاده زیاد از اون باعٍ تیره شدن رنگ مو و همچنین بعضی مواقع بدرنگ شدن و حتی تغییر رنگ مویی که میخواد میشه.
    و البته توی رنگها بهتره که رتکیب بشه مثلا واریاسیون نقره ای رو اگر با رنگ مو ترکیب کنید اونم از 1 سانت شروع میشه تا نهایتا 10 سانت خروجی از تیوپ.که باعث براق شدن رنگ مو میشه.واریاسیون سبز برای ترکیب با سری رنگهای زیتونی بکار میره و البته قرمزی مو رو میگیره.واریاسیون دودی هم به همین صورت.
    واریاسیون های دیگه هم هرکدوم برای ترکیب با یک رنگ مشخص هستند.
    امیدوارم جوابتونو گرفته باشید.
    ولی اگر میخواید رنگ بخرید حتما از جای مطمئن و معتبر خرید کنید چون اکثرا این جاها فروشنده ها تجربه رنگ رو دارن و میدونن چه رنگهایی و چه ترکیباتی بهتون بدن.و همچنین چه واریاسیونهایی.

• بانک بند ناف