نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 5,001 به 5,008 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    6035
    پسند کرده
    6116
    رنگ کاراملی

بلوندطلایی فوق العاده روشن50میل
    +
    بلوند خاکستری پلاتینه30میل*
    +7/31
    بلوند بژ50میل
    +
    واریاسیون000 5سانت*
    واریاسیون نقره ای 10سانت واریاسیون دودی 1سانت
    اکسیدان 6درصد 150میل
    پایه 10
    ؟؟؟

Najva20 و NINJA این نوشته را پسندیده.

گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    6035
    پسند کرده
    6116
    رنگ كارامل

- - - Updated - - -

رنگ نسكافه اي
    ؟؟؟

Najva20, NINJA, *Queen* و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

زهــــــــــــر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلامممممممم سلاممممممم نفسای خودم
    اخرش پست مورد علاقه منو زدین یا شایدم من پیداش کردم
    من والا اینقده دنبال مدل موهای زیتونی و شکلاتی میگردم
    خدا خیرتون بده

آبجی جونایی ک رنگ موهاشون زیتونی یا شکلاتی هس بفرستن خصوصیم ممنون میشم
    زیتونی یا شکلاتی یا رنگای شبیه این
    ممنون حتما بفرستین برام تو رو خدا تا یکیشو انتخاب کنم

میزان امتیاز
    17
    پسند شده
    565
    پسند کرده
    154
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلنرگس 2 نمایش پست ها
    اره عزيز قيمت ها متاسفانه همينه
    البته اگه موهات قوت اش كمه بايد بهش برسي.. سبوس گندم يا برنج خيلي خوبه براي قوه مو... يا اينكه ويتامينه ش كني كه تو دروخانه ها ويتامينه زياده براي مو... ولي بهترين راه همين استفاده نكردن از اين مواد دكلره است كه ما خانم ها متاسفانه خيلي رعايت نمي كنيم... بعد از دكلره مو بايد خيلي ويتامينه بشه خيلي والا سال بعد نصف همون موها هم نداري... حتي زياد روسري يا مغنعه هم نبايد پوشيده بشه اگه مجبور هستي در طول روز اكثريت زمانت رو بيرون بگذروني ...
    چون موهات كم پشت هستن مش بيشتر بهت كمك مي كنه تا دكلره ولي در هر صورت بايد مواظب موهات باشي.. ماينوكسيديل 5 درصد داروخانه ها دارن مي توني استفاده كني البته بايد طبق ساعت استفاده كني هر 12 ساعت ممكنه اولش ريزش داشته باشه ولي بعد درست مي شه 2 درصد اش براي ابرو خوبه...
    ولي اگه بتوني با مواد طبيعي مثل سبوس بهش برسي خيلي موثره..
    در هر صورت كاري از دستم بربياد اطلاعاتم اجازه بده در خدمتم
    قدر موهات و بدون من اينقد رنگ و دكلره كردم البته خودم انجام مي دم تقريبا چند سال تهران با دوستم كار كردم ارايشگري ديگه هيچي از موهام باقي نمانده...
    گلنرگس جونم .واقعا بابت راهنماییاتون ممنونم.من چندسالی میشه که موهام تیره هست ودلم رو زده.البت شوهری میگه تیره قشنگ تره ولی چه کنم که کرمش افتاده تو جونمالبته اگر هم این چند سال رنگ نکردم فقط وفقط به عشق فر کردن بود.یعنی میخواستم فر شیش ماهه کنم.که خیلی ها رای من و زدن وگفتن کچل میشی...حالا میگم بإار روشن بکنم.از مش هم خوشم نمیاد کلا.چه رنگسازی هم بکنم وتا چه حد روشن بکنم موهام و باز نمیدونم.حقیقتش خیلی اهل آرایشگاه رفتن ومود واینجور چیزها نیستم..من ماسک مو استفاده میکنم و بعد استفاده ازون خیلی موهام بهتر شده وموخوره نمیشه.
    فقط می خواستم بدونم اگر دکلره کردم ویه وقتی خواستم اتو بکنم موهام و چی به موهام بزنم که موهام زیاد آسیب نبینه؟؟؟بازهم ازت ممنون گلنرگس جون
    گلنرگس 2 این نوشته را پسندیده.
    کلنا عباسک یا زینب(س)

گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    6035
    پسند کرده
    6116
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان کوچولوها نمایش پست ها
    گلنرگس جونم .واقعا بابت راهنماییاتون ممنونم.من چندسالی میشه که موهام تیره هست ودلم رو زده.البت شوهری میگه تیره قشنگ تره ولی چه کنم که کرمش افتاده تو جونمالبته اگر هم این چند سال رنگ نکردم فقط وفقط به عشق فر کردن بود.یعنی میخواستم فر شیش ماهه کنم.که خیلی ها رای من و زدن وگفتن کچل میشی...حالا میگم بإار روشن بکنم.از مش هم خوشم نمیاد کلا.چه رنگسازی هم بکنم وتا چه حد روشن بکنم موهام و باز نمیدونم.حقیقتش خیلی اهل آرایشگاه رفتن ومود واینجور چیزها نیستم..من ماسک مو استفاده میکنم و بعد استفاده ازون خیلی موهام بهتر شده وموخوره نمیشه.
    فقط می خواستم بدونم اگر دکلره کردم ویه وقتی خواستم اتو بکنم موهام و چی به موهام بزنم که موهام زیاد آسیب نبینه؟؟؟بازهم ازت ممنون گلنرگس جون
    البته موي تيره كه معلومه خيلي خوبه ادم رو جوون نشون مي ده (البته اين در مورد من صدق مي كنه كه پيرم . دي)
    ولي اگه خواستي موهاتو دلكره كني حتما بايد ويتامينه كني و سرم كريستال هميشه بعد از حموم بايد استفاده كني
    سرم كريستال اصل خيلي كمك مي كنه كه موها سالم بمونه بوناول هايي هم هستن براي موهاي اسيب ديده كه همه داروخانه ها دارن مي توني بگيري و استفاده كني...البته اگه خيلي اتو نزني بهتره ولي براي مهموني و جايي بري خو موردي نداره چون خود اتو هم موهارو خشك مي كنه و باعث شكنندگي و موخوره مي شه...

اينو مطالعه كن ...

برای انواع موهایی که بوسیله ی مواد شیمیایی مثل رنگ ودکلره وصاف کننده ها وفر کننده ها دچار آسیب وسوختگی شده اند انواع ویتامینهای مو مثل بوناول که در انواع جوانه ی گندم وهلویی و... به شکل کرم های مختلف در فروشگاهها یافت میشوند توصیه می شود که نحوه ی استفاده آن برای تا ثیر گذاری بیشتر آن است که حتما تاشش ماه هفته ای یکبار این نوع ویتامینها را در حمام روی موها که ابتدا توسط شامپوی مخصوص موهای آسیب دیده، شسته وآبکشی شده است هم به ریشه وهم نوک موها مالیده وخیلی آرام پوست سر را با این ویتامین ماساژ دهید وسپس در بخار حمام به مدت 20 الی 30 دقیقه بمانید تا کاملا جذب شود .چون این ویتامینها معمولا چرب هستند با آب گرم خوب بشویید تا بعد از حمام احساس چرب بودن مو را نداشته باشید. البته خیلی هم در شستن وسواس به خرج ندهید زیرا بهتر است مقدار کمی از این ویتامینها بر روی موها باقی بماند.
    بعضی از انواع ویتامینهای مو خیلی چرب هستند و ممکن است برای استفاده شما را دچار مشکل سازند ،بهتر است در مورد این دسته، اول مقداری که می خواهید استفاده کنید را با کمی آب گرم مخلوط وحل کنید تا بتوانید راحت تر آن را به ریشه وسر بزنید.

تا شش ماهی که از این ویتامینها جهت بر طرف کردن آسیب دیدگی وتقویت مو استفاده می کنید بهتر است هیچ عمل شیمیایی روی موها انجام ندهید تا نتیجه ی مطلو بی که می خواهید بگیرید.

تقویت کننده ی ویژه را به شما تو صیه می کنیم:

نخود خام ،جوبا پوست ،گندم ،لوبیا قرمز و ماش را به نسبت مساوی (بطور مثال از هر کدام 200گرم ویا یک کاسه ی کوچک )با هم مخلوط کرده وآسیاب کنید.وقتی به شکل پودر در آمد آن را کمی تفت دهید وکنار بگذاریدو برای هر بار استفاده به اندازه ی دو تا سه قاشق غذا خوری از این پودر را با مقداری شیر سرد مخلوط کرده تا مثل ماست چکیده درآید و شب ،هنگام خواب خوب بر روی ریشه ها ی مو بمالید وسر را ابتدا با کلاهی پلاستیکی وسپس با یک پارچه یا روسری نخی بپوشانید وخوب گرم نگه دارید وصبح بشویید.

می توانید یک در میان به جای شیر،از زرده ی تخم مرغ رسمی استفاده کنید به این تر تیب که ابتدا یک یا دو زرده ی تخم مرغ را بر روی ریشه های مو وپوست سر مالیده وسپس با دست مقداری از این پودر را روی همان قسمتها بریزید .چون مخلوط کردن زرده واین پودر سریع سفت شده وبه سختی قابل استفاده خواهد بود بهتر است که حتما جدا گانه وبه همین ترتیب عمل کنید تا با پوشاندن سر با کلاه پلاستیکی وپارچه ی نخی سر را گرم نگه داشته وپس از شش الی هفت ساعت کاملا جذب شود.

اگر درست کردن این پودر برایتان سخت است می توانید از قاووت که سوغات کرمان است و در تمام عطاری ها وهمه جا یافت می شود به جای این پودر وبه همان ترتیب تقویت کننده های قبلی استفاده نمایید . اگر هم همه ی این مواد را تهیه کردید می توانید هر ماه از یکی از این تقویت کننده ها استفاده کنید که بسیار بهتر ومفید تر است.

حتما سه تا چهار هفته ای یک بار از این تقویت کننده ها استفاده کنید تا ریزش موهایتان پس از شش ماه کاملا برطرف شود.

چون باید حداقل 6 ساعت روی سر بماند بهتر است از این تقویت کننده ها شب تا صبح ودر آرامش کامل استفاده کنید.

پس از آبکشی موها وپاک شدن سر از این مواد می توانید از شامپوهای تقویتی بسته به نوع مویتان استفاده نمایید.

چون این تقویت کننده ها از دیر باز مورد استفاده ی بسیاری از خانواده ها قرار می گرفته وتاثیر مطلوبی هم داشته به مادرانی که در دوران شیر دهی با ریزش مو همراه هستند نیز توصیه می شود که بطور مداوم 3تا 4 هفته ای یکبار وبه مدت شش الی هفت ماه از این تقویت کننده ها استفاده نمایند.
    ؟؟؟

mami2gool, Najva20, غزاله77 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    گفتم که خدا مرا مرادی بفرست
    طوفان زده ام راه نجاتی بفرست
    فرمود که با زمزمه یا مهدی(عج)
    نذر گل نرگس صلواتی بفرست.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    183
    پسند کرده
    97
    گلنرگس عزیز وقت بخیر از اینکه قبول زحمت کردی و پاسخ سوالات را میدهی ممنونم در مورد روشن کردن تدریجی مو نوشته بودی اگر من همین رنگ کاراملی یا نسکافه ای که شما فرمول و عکسش را گذاشته اید بخواهم میتوانم از همین روش استفاده کنم؟
    موهای من بلوند شکلاتی متوسط دارد و تیرگی ان در حد 5و6هست
    گلنرگس 2 این نوشته را پسندیده.

گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    6035
    پسند کرده
    6116
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مهدیس نمایش پست ها
    گلنرگس عزیز وقت بخیر از اینکه قبول زحمت کردی و پاسخ سوالات را میدهی ممنونم در مورد روشن کردن تدریجی مو نوشته بودی اگر من همین رنگ کاراملی یا نسکافه ای که شما فرمول و عکسش را گذاشته اید بخواهم میتوانم از همین روش استفاده کنم؟
    موهای من بلوند شکلاتی متوسط دارد و تیرگی ان در حد 5و6هست
    اره تا حدودي موهات جواب مي ده چون پايه موهات 6 هست احتمالش هست كه جواب بده سعي كن اكسيدان رو بيشتر بريزي چون پايه موهات 6 هست تا هشت و نه كمي فاصله هست ... امتحان كن ... از اب يا هر مواد ديگه درون رنگ استفاده نكن ... ان شا الله بتوني جواب بگيري
    ؟؟؟

مامان مهدیس این نوشته را پسندیده.
    گفتم که خدا مرا مرادی بفرست
    طوفان زده ام راه نجاتی بفرست
    فرمود که با زمزمه یا مهدی(عج)
    نذر گل نرگس صلواتی بفرست.

زهــــــــــــر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0