نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,993 به 5,000 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    6035
    پسند کرده
    6116
    باسلام
    الان والا همه چي مد ... تو زمستون رنگ موها رنگ گرم و تيره باشه خيلي بهتره اينكار رو وقتي هوا شروع به گرم شدن كرد بكني بهتر جواب مي ده از نظر زيبايي.. پوست روشن هر رنگي بهش مي ياد از صدفي گرفته تا عسلي تا خودت چي دوست داشت هباشي
    اين يه نمونه
    ؟؟؟

*Afsaneh* و *Queen* این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلنرگس 2 نمایش پست ها
    باسلام
    الان والا همه چي مد ... تو زمستون رنگ موها رنگ گرم و تيره باشه خيلي بهتره اينكار رو وقتي هوا شروع به گرم شدن كرد بكني بهتر جواب مي ده از نظر زيبايي.. پوست روشن هر رنگي بهش مي ياد از صدفي گرفته تا عسلي تا خودت چي دوست داشت هباشي
    اين يه نمونه
    [IMG]http://www.sargarmia.net/wp-content/uploads/2011/07/lisa_shepherd_hair_style_medium_thu

mb2.jpg[/IMG]
    ممنون گلنرگس جون.موهام چند ساله رنگ نشده،ولی خوب باز هم خیلی قوت ندارن و نازکن.نمیدونم به تین روشنی بکنم. خوبه یا نه?!یعنی موهام و مبسوزونه یا نه.
    قیمتها هم که سر به فلک میزنه.موهام واقعاکم پشته،گل سرخ تو تهرانپارس رفتم میگه350

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186
    عزیزم من واسه عید 280 دادم موهام و دکلره کردم ، دوماه بعد هم به اندازه ی همون موهای سرم پشیمون شدم ، الان هم لا وجودیکه 2 دفعه است موهام و کوتاه کردم باز موهام خشک و سرشار از موخره است،اگه میدونی موهات اسیب پذیره توی تصمیمت تجدید نظر کن
    لازانیا

*Afsaneh* این نوشته را پسندیده.
    نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط NINJA نمایش پست ها
    سلام خواهرهای گلم'موهامو ۶ ماه پیش قهوه ای کردم'در حدی که از مشکی بودن دربیاد'میشه یه فرمول بدین که بتونم خودم توی خونه بدون دکلره 'نسکافه ای روشن دربیارم? یه چیز میگم بهم نخندین'اصلا نسکافه ای روشن و کاراملی روشن رو نمیدونم چه رنگی هست?! میشه از هرکدام یه عکس بذارین و فرمولشون رو هم بگین? دمتون گرم
    عزیزم تا اونجایی که من میدونم نخواهی دکلره بکنی باید اول. 000رووبه موهات بزنی بعد موهات و بشوری و رنگ مورد نظرت رو با اکسیدان درصد بالا بزنی،پدر موهات هم درمیاد.چون من یه بار انجام دادم پشیمون شدم.البته آرایشگاه برام انجام داد کل کف کلم تاول شد.
    یه بار خودم خونه انجام دادم بهتر شد،دیگه نسوخت کف سرم ولی خوب به نظرم دکلره میکردم خوشرنگتر میشد.واریسون هم باید بزنی تو رنگت.
    NINJA این نوشته را پسندیده.

گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    6035
    پسند کرده
    6116
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامانی کوچولو نمایش پست ها
    ممنون گلنرگس جون.موهام چند ساله رنگ نشده،ولی خوب باز هم خیلی قوت ندارن و نازکن.نمیدونم به تین روشنی بکنم. خوبه یا نه?!یعنی موهام و مبسوزونه یا نه.
    قیمتها هم که سر به فلک میزنه.موهام واقعاکم پشته،گل سرخ تو تهرانپارس رفتم میگه350
    اره عزيز قيمت ها متاسفانه همينه
    البته اگه موهات قوت اش كمه بايد بهش برسي.. سبوس گندم يا برنج خيلي خوبه براي قوه مو... يا اينكه ويتامينه ش كني كه تو دروخانه ها ويتامينه زياده براي مو... ولي بهترين راه همين استفاده نكردن از اين مواد دكلره است كه ما خانم ها متاسفانه خيلي رعايت نمي كنيم... بعد از دكلره مو بايد خيلي ويتامينه بشه خيلي والا سال بعد نصف همون موها هم نداري... حتي زياد روسري يا مغنعه هم نبايد پوشيده بشه اگه مجبور هستي در طول روز اكثريت زمانت رو بيرون بگذروني ...
    چون موهات كم پشت هستن مش بيشتر بهت كمك مي كنه تا دكلره ولي در هر صورت بايد مواظب موهات باشي.. ماينوكسيديل 5 درصد داروخانه ها دارن مي توني استفاده كني البته بايد طبق ساعت استفاده كني هر 12 ساعت ممكنه اولش ريزش داشته باشه ولي بعد درست مي شه 2 درصد اش براي ابرو خوبه...
    ولي اگه بتوني با مواد طبيعي مثل سبوس بهش برسي خيلي موثره..
    در هر صورت كاري از دستم بربياد اطلاعاتم اجازه بده در خدمتم
    قدر موهات و بدون من اينقد رنگ و دكلره كردم البته خودم انجام مي دم تقريبا چند سال تهران با دوستم كار كردم ارايشگري ديگه هيچي از موهام باقي نمانده...
    ؟؟؟

گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    6035
    پسند کرده
    6116
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامانی کوچولو نمایش پست ها
    عزیزم تا اونجایی که من میدونم نخواهی دکلره بکنی باید اول. 000رووبه موهات بزنی بعد موهات و بشوری و رنگ مورد نظرت رو با اکسیدان درصد بالا بزنی،پدر موهات هم درمیاد.چون من یه بار انجام دادم پشیمون شدم.البته آرایشگاه برام انجام داد کل کف کلم تاول شد.
    یه بار خودم خونه انجام دادم بهتر شد،دیگه نسوخت کف سرم ولی خوب به نظرم دکلره میکردم خوشرنگتر میشد.واریسون هم باید بزنی تو رنگت.
    سلام
    بهترين راه روشن كردن مو تدريجي كار كردن روي مو هستش اين بهترين راه.. فقط صبر مي خاد با رنگ و اكسيدان شماره 3 يواش يواش مواهاتو روشن كني البته 000 هم كمك مي كنه چون 000 روشن كننده اس يه راهش هم كمي دكلره و شامپو و كمي اكسيدان را با هم مخلوط و تو حموم به مو بزنيم و چند دقيقه روي مو بمونه مو دو تا سه درجه روشن مي شه
    البته گفتم بهترين راه همون مدت دار مو را روشن كنيم...
    ؟؟؟

زهره .م این نوشته را پسندیده.

گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    6035
    پسند کرده
    6116
    نقل قول نوشته اصلی توسط Najva20 نمایش پست ها
    خانومای خوشکل موشکل ، من دو روز پیش رو موهام که رنگ طبیعیه حنا گذاشتم ،فقط یک ربع ،نه برای اینکه رنگ بگیره فقط به حساب خواستم یه حالی به موهام داده باشم .
    حالا سوالم اینه که اگه بخوام موهامو رنگ کنم بادمجونی تیره احتمالا ، خواهرم میگن باید کامل موهات رشد کنه و اون حنا از سرت بره که رنگ خوبی دربیاد ،میگن هر رنگی بزاری بد رنگ میشه ،واقعا حنا انقده قویه؟
    سلام
    اره عزيززززمممممم متاسفانه رنگ هاي حنا رنگ هاي خوبي هستن اسيبشون به مو خيلي كمتر ولي تا كوتاه نشن از بين نمي رن .....
    ؟؟؟

Najva20 و galaxy_a این نوشته را پسندیده.

گلنرگس 2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    6035
    پسند کرده
    6116
    ؟؟؟

Najva20, **mahla**, NINJA و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.