نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 489 به 496 از 5409
صفحه 62 از 677 نخستنخست ... 525960616263646572 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    50
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط huria
    من میخوام موهامو مش سورمه ای کنم.اگه کسی فرمولشو بلده برام بزاره
    دوست عزیز بعداز رسیدن موباعمل دکلره که باید به پایه روشن برسه ترکیبی از واریاسیون آبی واکسیدان 1 ولی اینجور مش ها سریعا هم با چند بارشستن پاک میشن .....
    خیلی ممنون باران جون.
    یعنی باید از خیرش بگذرم دیگه
    [HIGHLIGHT=#ffffff]‏عشق، تنها گلی است که بدون کمک فصل*ها می*روید و رشد می*کند...[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff]
    [/HIGHLIGHT]

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مژگان
    باران عزیزم ممنون که با صبر و حوصله فراوان جواب همه دوستان رو می دی عزیزم واقعا ازت متشکرم

دوست گلم من بالاخره دیروز موفق شدم رنگم رو انتخاب کردم و خریدم البته همون 1/8 که شما گفتی رو خریدم مارک کلستون البته واریاسیون و آنتی دمیج نداشت باید از جای دیگه امروز بخرم می خواستم بدونم حالا با صحبتهای قبلی که باهم داشتیم به نظرتون واریاسیون نقره ای بگیرم قاطی کنم بزنم یا همون سه صفر که فرمودی (راستی این سه صفر رو خواستم بگم باید بگم چی می خوام؟!)

ممنون که اینقدر با حوصله جواب می دی .
    مژگان جون نقره ای که حتما باید باشه بعدش مگه قرار نبود 3/7 بگیری چون میخواستی با 000 کمی روشن کنی این رنگی که خریدی تن دودی داره
    000همون روشن کننده تیوپی مدل رنگ موست....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ..sara
    باران عزیز سلام...
    یه سئوالی داشتم..من می خوام مو هام و ابرو هامو رنگ بزنم ...واسه جشنی که 2 روز دیگه داریم...موهای خودم رو حدود 4 ماه پیش یه رنگ قهوه ای زدم ..ولی الان دوست دارم شکلاتی یا نسکافه ای بزنم که خوشگل باشه...با توجه به اینک رنگ پوستم سفید و چشم و ابرو مشکی هست اگر لطف کنی و منو راهنمایی کنی ممنون میشم...و اگه مارک و فرمول رنگ رو بهم بگی ممنون میشم چون خودم اصلا تبحری ندارم...باز هم تشکر می کنم.
    دوست عزیز اگه الان رنگی که زدی قهوه ای تیره هستش که باید کمی روشنش کنی تا رنگ شکلاتی یا نسکافه ای بهتر خودشو نشون بده ....شما هم میتونی با یک دکاپاژضعیف جرم رنگ قبلیو پاک کنی ورنگ جدید بذاری یا با دکلره ضعیف یا باکرم روشن کننده 000 وبعد ازاون رنگ شکلاتی از مارک هایی که قبلانوشتم یا 65/6 ایگورا +رنگ 3/7 واکسیدان 2 ترکیب +واریاسیون نقره ای 3 سانت وبه موهات میزنی...برای رنگ ابرو هم رنگ c9+اکسیدان 2 چند قطره

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شاپرک89
    باران جون خسته نباشی. دست مریزاد.
    عزیزم من میخوام موهام رو زینونی رنگ کنم. البته قبلا رنگ کردم ویه ده سانتی از ریشه دراومده.و همچنین موهای سپید هم دارم.در ضمن رنگ قبلیم هم ریتونی بوده .ولی از آنجایی که خودم رنگ کردم و چیزی قاطیش نکردم وزیتونی که دلم میخواست نشد.
    حالا سوال:از آنجا که موهام دیر رنگ میگیره. اول برای پوشش سپیدی ها چکار کنم وبعد اینکه از چه شماره و چه مارکی استفاده کنم تا موها همون رنگ زیتونی بشه
    ممنونم یه عالمه
    شاپرک عزیزاگه موهای سفیدتون خیلی زیاده اول مقداری اکسیدان شماره 2 روبتنهایی با برس رنگ به آنها زده وبعداز 20 دقیقه با پنبه پاکشون میکنی ورنگ رو میذاری....
    برای تن زیتونی اگه متوسط بخوای از شماره 7 زیتونی و7 طبیعی +واریاسیون سبز و نقره ای از هرکدوم 3 سانت با رنگت ترکیب میکنی وبا اکسیدان 2 میزنی.اگرم روشنتر خواستی که شماره های بالاتر از همین تن استفاده میشه.....ولی زیتونی خوشرنگ فقط روی موی دکلره شده خوب ودرست جواب میده......
    برای بار چندم مارک رنگو بگم بخدا خسته شدما!
    اورال-بِس -ایگورا-کلستون-پرستیژ-اوکیا.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=مامان مژگان][quote="باران7":f8vo1g7a]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "مامان مژگان":f8vo1g7a
    باران عزیزم ممنون که با صبر و حوصله فراوان جواب همه دوستان رو می دی عزیزم واقعا ازت متشکرم

دوست گلم من بالاخره دیروز موفق شدم رنگم رو انتخاب کردم و خریدم البته همون 1/8 که شما گفتی رو خریدم مارک کلستون البته واریاسیون و آنتی دمیج نداشت باید از جای دیگه امروز بخرم می خواستم بدونم حالا با صحبتهای قبلی که باهم داشتیم به نظرتون واریاسیون نقره ای بگیرم قاطی کنم بزنم یا همون سه صفر که فرمودی (راستی این سه صفر رو خواستم بگم باید بگم چی می خوام؟!)

ممنون که اینقدر با حوصله جواب می دی .
    مژگان جون نقره ای که حتما باید باشه بعدش مگه قرار نبود 3/7 بگیری چون میخواستی با 000 کمی روشن کنی این رنگی که خریدی تن دودی داره
    000همون روشن کننده تیوپی مدل رنگ موست....[/quote:f8vo1g7a]

باران جون راستش می خواستم اول 3/7 بگیرم بعد پشیمون شدم رفتم یه جای دیگه اون حالا 3/7 نداشت منم همون 1/8 که قبلا شما گفته بودی رو خریدم چون وقت نداشتم برم بگردم (البته مقداری عجول هستم) بعد هم حالا واریاسیون نقره ای رو می گیرم و قاطی رنگ می کنم و میدونم که دودی هست تا ببینم این چه رنگی می شه حالا به نظرت برای اینکه اینم خوشرنگ بشه لازمه همون سه صفر رو بگیرم ؟ و اینکه اگه خواستم بگیرم باید دقیقا مارک همین رنگ مویی که خریدم باشه؟

باتشکر[/quote:f8vo1g7a]
    مژگان جون بنظرم نیاز به روشن کننده نیست چون رنگی که گرفتی روی روشن کننده جالب نمیشه شما همون رنگ 1/8 رو باواریاسیون نقره ای تا 5سانت ترکیب کن وبا اکسیدان 2 اول به قسمتهای تیره بزن وبعداز نیم ساعت که روشن شد به قسمتهای روشن مو بزن یا اگه موهات رنگ نداره اول به ساقه ی مو وبعد درآخربه ریشه ها بزن.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=شاپرک89][quote="باران7":2n7bic3u]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "شاپرک89":2n7bic3u
    باران جون خسته نباشی. دست مریزاد.
    عزیزم من میخوام موهام رو زینونی رنگ کنم. البته قبلا رنگ کردم ویه ده سانتی از ریشه دراومده.و همچنین موهای سپید هم دارم.در ضمن رنگ قبلیم هم ریتونی بوده .ولی از آنجایی که خودم رنگ کردم و چیزی قاطیش نکردم وزیتونی که دلم میخواست نشد.
    حالا سوال:از آنجا که موهام دیر رنگ میگیره. اول برای پوشش سپیدی ها چکار کنم وبعد اینکه از چه شماره و چه مارکی استفاده کنم تا موها همون رنگ زیتونی بشه
    ممنونم یه عالمه
    شاپرک عزیزاگه موهای سفیدتون خیلی زیاده اول مقداری اکسیدان شماره 2 روبتنهایی با برس رنگ به آنها زده وبعداز 20 دقیقه با پنبه پاکشون میکنی ورنگ رو میذاری....
    برای تن زیتونی اگه متوسط بخوای از شماره 7 زیتونی و7 طبیعی +واریاسیون سبز و نقره ای از هرکدوم 3 سانت با رنگت ترکیب میکنی وبا اکسیدان 2 میزنی.اگرم روشنتر خواستی که شماره های بالاتر از همین تن استفاده میشه.....ولی زیتونی خوشرنگ فقط روی موی دکلره شده خوب ودرست جواب میده......
    برای بار چندم مارک رنگو بگم بخدا خسته شدما!
    اورال-بِس -ایگورا-کلستون-پرستیژ-اوکیا.....[/quote:2n7bic3u]

ممنون که اینقدر صبوری
    منظور از 7 طبیعی چییه؟ یعنی این 7 طبیعی رو با 7زیتونی به نسبت مساوی با واریاسیون ها قاطی کنم.

و اینکه میشه به جای دکلره ازروشن کننده 000 استفاده کنم. ببخشید دیگه [/quote:2n7bic3u]
    شاپرک عزیز منظوراز 7 طبیعی یا نچرال همون 0-7یا N7هستش و7 زیتونی یا
    M7.بله میشه ازروشن کننده هم استفاده کنی فقط بعداز استفاده از 000 حتما از همین ترکیب رنگ استفاده کن نه روشنتر چون خوب نمیشه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lyly
    باران جان سلام
    یه سوال داشتم من حدود 10 روزپیش روی موهای رنگ موی شماره 32/5 فندوقی گذاشتم وموهام تیره شد حالا اگه بخوام رنگ موهام روشن تر بشه چه کارکنم باتشکرفراوان
    دوست عزیز باید با دکاپاژرنگ فندقی رو پاک کنی ودوباره روش رنگ روشن دلخواهتو بذاری یا با دکلره یابا روشن کننده 000 که البته با دومی انتظار رنگ بلوند روشن رو نداشته باش درحد یک رنگ متوسط جواب میده تا شماره 7 مثلا.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط VIVI
    باران جون من بوسیله کلاه مش تقریباتموم موهام رودکلره کردم الان که اززیر دراومده سیاه هستش میخوام روشن بشه
    میخواستم میتونم ازتیوپ رنگ هایی که میگن مثل دکلره عمل میکنه ولی مورونمیسوزونه استفاده کنم؟
    راستی برای موهام که برای پایه نرسیدرنگ آ10 باواریاسیون نقره ای گذاشتم
    نه دوست عزیز روشن کننده مثل دکلره اونقدر قوی نیست که موهارو خوب بیرنگ کنه....

صفحه 62 از 677 نخستنخست ... 525960616263646572 ... آخرینآخرین